Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
54.Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C-OÚ Blšany u Loun AOP1 11. (12. 12. 2020 10:00)odloženo
109.TJ Sokol Telce B-OÚ Blšany u Loun BOP2 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
108.TJ Sokol Černčice B-TJ Sokol LíšťanyOP2 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
106.TJ Sokol Peruc B-Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OP2 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
105.TJ Sokol Koštice, z.s.-TK ChraberceOP2 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
50.TJ Sever Žatec, z.s. C-Sportovní klub Cítoliby, z.s. BOP1 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
49.OÚ Blažim Tygři-OÚ Výškov AOP1 11. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
104.OÚ Blažim Kačeři-OÚ Výškov BOP2 11. (10. 12. 2020 18:00)odloženo
52.Tělovýchovná jednota Smolnice B-Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice COP1 11. (10. 12. 2020 18:00)odloženo
51.Sportovní klub Cítoliby, z.s. C-TJ Sokol Černčice AOP1 11. (10. 12. 2020 18:00)odloženo
53.TJ Sokol Telce A-TJ Sokol Peruc AOP1 11. (09. 12. 2020 18:30)odloženo
107.SK Havran Kryry B-Tělovýchovná jednota Smolnice COP2 11. (07. 12. 2020 18:00)odloženo
102.Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.-TJ Sokol Koštice, z.s.OP2 10. (05. 12. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
100.TJ Sokol Líšťany-SK Havran Kryry BOP2 10. (04. 12. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
44.OÚ Blšany u Loun A-TJ Sokol Telce AOP1 10. (04. 12. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
98.OÚ Výškov B-TJ Sokol Telce BOP2 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
103.TK Chraberce-OÚ Blažim KačeřiOP2 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
101.Tělovýchovná jednota Smolnice C-TJ Sokol Peruc BOP2 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
48.Sportovní klub Cítoliby, z.s. B-OÚ Blažim TygřiOP1 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
47.TJ Sokol Černčice A-TJ Sever Žatec, z.s. COP1 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
45.TJ Sokol Peruc A-Tělovýchovná jednota Smolnice BOP1 10. (04. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
99.OÚ Blšany u Loun B-TJ Sokol Černčice BOP2 10. (03. 12. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
43.OÚ Výškov A-Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COP1 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
46.Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C-Sportovní klub Cítoliby, z.s. COP1 10. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
97.TJ Sokol Černčice B-TJ Sokol Telce BOP2 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
95.TJ Sokol Peruc B-TJ Sokol LíšťanyOP2 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
94.TJ Sokol Koštice, z.s.-Tělovýchovná jednota Smolnice COP2 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
92.TK Chraberce-OÚ Výškov BOP2 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
39.TJ Sever Žatec, z.s. C-Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice COP1 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
38.OÚ Blažim Tygři-TJ Sokol Černčice AOP1 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
37.Sportovní klub Cítoliby, z.s. B-OÚ Výškov AOP1 9. (27. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
93.OÚ Blažim Kačeři-Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OP2 9. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
41.Tělovýchovná jednota Smolnice B-OÚ Blšany u Loun AOP1 9. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
40.Sportovní klub Cítoliby, z.s. C-TJ Sokol Peruc AOP1 9. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
42.TJ Sokol Telce A-Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COP1 9. (25. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
96.SK Havran Kryry B-OÚ Blšany u Loun BOP2 9. (23. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
91.Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.-TK ChraberceOP2 8. (21. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
32.Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C-Tělovýchovná jednota Smolnice BOP1 8. (21. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
89.TJ Sokol Líšťany-TJ Sokol Koštice, z.s.OP2 8. (20. 11. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
33.OÚ Blšany u Loun A-Sportovní klub Cítoliby, z.s. COP1 8. (20. 11. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
86.OÚ Výškov B-TJ Sokol Černčice BOP2 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
90.Tělovýchovná jednota Smolnice C-OÚ Blažim KačeřiOP2 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
87.TJ Sokol Telce B-SK Havran Kryry BOP2 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
36.TJ Sokol Černčice A-Sportovní klub Cítoliby, z.s. BOP1 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
34.TJ Sokol Peruc A-TJ Sever Žatec, z.s. COP1 8. (20. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
88.OÚ Blšany u Loun B-TJ Sokol Peruc BOP2 8. (19. 11. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
31.OÚ Výškov A-TJ Sokol Telce AOP1 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
35.Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C-OÚ Blažim TygřiOP1 8. (19. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
80.Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.-OÚ Výškov BOP2 7. (14. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
84.TJ Sokol Peruc B-TJ Sokol Telce BOP2 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
83.TJ Sokol Koštice, z.s.-OÚ Blšany u Loun BOP2 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
81.TK Chraberce-Tělovýchovná jednota Smolnice COP2 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
28.TJ Sever Žatec, z.s. C-OÚ Blšany u Loun AOP1 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
27.OÚ Blažim Tygři-TJ Sokol Peruc AOP1 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
26.Sportovní klub Cítoliby, z.s. B-Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice COP1 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
25.TJ Sokol Černčice A-OÚ Výškov AOP1 7. (13. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
82.OÚ Blažim Kačeři-TJ Sokol LíšťanyOP2 7. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
30.Tělovýchovná jednota Smolnice B-TJ Sokol Telce AOP1 7. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
29.Sportovní klub Cítoliby, z.s. C-Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COP1 7. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
85.SK Havran Kryry B-TJ Sokol Černčice BOP2 7. (09. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
21.Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C-TJ Sever Žatec, z.s. COP1 6. (07. 11. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
78.TJ Sokol Líšťany-TK ChraberceOP2 6. (06. 11. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
22.OÚ Blšany u Loun A-OÚ Blažim TygřiOP1 6. (06. 11. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
74.OÚ Výškov B-SK Havran Kryry BOP2 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
79.Tělovýchovná jednota Smolnice C-Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OP2 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
76.TJ Sokol Koštice, z.s.-TJ Sokol Telce BOP2 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
75.TJ Sokol Černčice B-TJ Sokol Peruc BOP2 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
23.TJ Sokol Peruc A-Sportovní klub Cítoliby, z.s. BOP1 6. (06. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
77.OÚ Blšany u Loun B-OÚ Blažim KačeřiOP2 6. (05. 11. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
19.OÚ Výškov A-Tělovýchovná jednota Smolnice BOP1 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
24.Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C-TJ Sokol Černčice AOP1 6. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
20.TJ Sokol Telce A-Sportovní klub Cítoliby, z.s. COP1 6. (04. 11. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení vlády ČR
69.Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.-TJ Sokol LíšťanyOP2 5. (31. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
73.TJ Sokol Peruc B-SK Havran Kryry BOP2 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
72.TJ Sokol Koštice, z.s.-TJ Sokol Černčice BOP2 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
70.TK Chraberce-OÚ Blšany u Loun BOP2 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
68.Tělovýchovná jednota Smolnice C-OÚ Výškov BOP2 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
17.TJ Sever Žatec, z.s. C-TJ Sokol Telce AOP1 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
16.OÚ Blažim Tygři-Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COP1 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
15.Sportovní klub Cítoliby, z.s. B-OÚ Blšany u Loun AOP1 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
14.TJ Sokol Černčice A-TJ Sokol Peruc AOP1 5. (30. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
71.OÚ Blažim Kačeři-TJ Sokol Telce BOP2 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
18.Sportovní klub Cítoliby, z.s. C-Tělovýchovná jednota Smolnice BOP1 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
13.Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C-OÚ Výškov AOP1 5. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení vlády ČR
10.Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C-Sportovní klub Cítoliby, z.s. BOP1 4. (24. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
67.TJ Sokol Líšťany-Tělovýchovná jednota Smolnice COP2 4. (23. 10. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
11.OÚ Blšany u Loun A-TJ Sokol Černčice AOP1 4. (23. 10. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
62.OÚ Výškov B-TJ Sokol Peruc BOP2 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
65.TJ Sokol Telce B-TK ChraberceOP2 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
64.TJ Sokol Černčice B-OÚ Blažim KačeřiOP2 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
12.TJ Sokol Peruc A-Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice COP1 4. (23. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
66.OÚ Blšany u Loun B-Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OP2 4. (22. 10. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
7.OÚ Výškov A-Sportovní klub Cítoliby, z.s. COP1 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
8.Tělovýchovná jednota Smolnice B-TJ Sever Žatec, z.s. COP1 4. (22. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
9.TJ Sokol Telce A-OÚ Blažim TygřiOP1 4. (21. 10. 2020 18:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
63.SK Havran Kryry B-TJ Sokol Koštice, z.s.OP2 4. (19. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
58.Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.-TJ Sokol Telce BOP2 3. (17. 10. 2020 10:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
56.TJ Sokol Líšťany-OÚ Výškov BOP2 3. (16. 10. 2020 19:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
61.TJ Sokol Koštice, z.s.-TJ Sokol Peruc BOP2 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
59.TK Chraberce-TJ Sokol Černčice BOP2 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
57.Tělovýchovná jednota Smolnice C-OÚ Blšany u Loun BOP2 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
6.TJ Sever Žatec, z.s. C-Sportovní klub Cítoliby, z.s. COP1 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
5.OÚ Blažim Tygři-Tělovýchovná jednota Smolnice BOP1 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
4.Sportovní klub Cítoliby, z.s. B-TJ Sokol Telce AOP1 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
3.TJ Sokol Černčice A-Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.COP1 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
1.TJ Sokol Peruc A-OÚ Výškov AOP1 3. (16. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
60.OÚ Blažim Kačeři-SK Havran Kryry BOP2 3. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
2.Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C-OÚ Blšany u Loun AOP1 3. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
55.Tělovýchovná jednota Smolnice C-TJ Sokol Černčice BOP201. 10. 2020 18:001. (02. 10. 2020 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy