Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
56.Sokol Horní Jiřetín B-TJ Baník Meziboří ARS 11. (10. 12. 2020 17:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
55.OÚ Polerady-TTC Litvínov DRS 11. (09. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
51.TTC Litvínov F - BERYTEAM-TJ Sokol ObrniceRS 11. (09. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
54.SKST Baník Most H-SKST Baník Most GRS 11. (07. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
53.TTC Litvínov E-SKST Baník Most IRS 11. (07. 12. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
52.TJ Baník Meziboří B-ST Kopisty BRS 11. (07. 12. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
50.ST Kopisty B-TTC Litvínov F - BERYTEAMRS 10. (30. 11. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
49.SKST Baník Most I-TJ Baník Meziboří BRS 10. (30. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
48.SKST Baník Most G-TTC Litvínov ERS 10. (30. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
47.TTC Litvínov D-SKST Baník Most HRS 10. (30. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
46.TJ Baník Meziboří A-OÚ PoleradyRS 10. (30. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
45.TJ Sokol Obrnice-Sokol Horní Jiřetín BRS 10. (30. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
44.OÚ Polerady-Sokol Horní Jiřetín BRS 9. (25. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
40.TTC Litvínov F - BERYTEAM-SKST Baník Most IRS 9. (25. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
39.ST Kopisty B-TJ Sokol ObrniceRS 9. (23. 11. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
43.SKST Baník Most H-TJ Baník Meziboří ARS 9. (23. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
42.TTC Litvínov E-TTC Litvínov DRS 9. (23. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
41.TJ Baník Meziboří B-SKST Baník Most GRS 9. (23. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
34.Sokol Horní Jiřetín B-SKST Baník Most HRS 8. (19. 11. 2020 17:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
38.SKST Baník Most I-ST Kopisty BRS 8. (16. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
37.SKST Baník Most G-TTC Litvínov F - BERYTEAMRS 8. (16. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
36.TTC Litvínov D-TJ Baník Meziboří BRS 8. (16. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
35.TJ Baník Meziboří A-TTC Litvínov ERS 8. (16. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
33.TJ Sokol Obrnice-OÚ PoleradyRS 8. (16. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
29.TTC Litvínov F - BERYTEAM-TTC Litvínov DRS 7. (11. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
28.ST Kopisty B-SKST Baník Most GRS 7. (09. 11. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
32.SKST Baník Most H-OÚ PoleradyRS 7. (09. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
31.TTC Litvínov E-Sokol Horní Jiřetín BRS 7. (09. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
30.TJ Baník Meziboří B-TJ Baník Meziboří ARS 7. (09. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
27.TJ Sokol Obrnice-SKST Baník Most IRS 7. (09. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
23.Sokol Horní Jiřetín B-TJ Baník Meziboří BRS 6. (05. 11. 2020 17:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
22.OÚ Polerady-TTC Litvínov ERS 6. (04. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
26.SKST Baník Most G-SKST Baník Most IRS 6. (02. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
25.TTC Litvínov D-ST Kopisty BRS 6. (02. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
24.TJ Baník Meziboří A-TTC Litvínov F - BERYTEAMRS 6. (02. 11. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
21.TJ Sokol Obrnice-SKST Baník Most HRS 6. (02. 11. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
18.TTC Litvínov F - BERYTEAM-Sokol Horní Jiřetín BRS 5. (28. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
17.ST Kopisty B-TJ Baník Meziboří ARS 5. (26. 10. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
20.TTC Litvínov E-SKST Baník Most HRS 5. (26. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
16.SKST Baník Most I-TTC Litvínov DRS 5. (26. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
15.SKST Baník Most G-TJ Sokol ObrniceRS 5. (26. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
19.TJ Baník Meziboří B-OÚ PoleradyRS 5. (26. 10. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
12.Sokol Horní Jiřetín B-ST Kopisty BRS 4. (22. 10. 2020 17:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
11.OÚ Polerady-TTC Litvínov F - BERYTEAMRS 4. (21. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
14.TTC Litvínov D-SKST Baník Most GRS 4. (19. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
13.TJ Baník Meziboří A-SKST Baník Most IRS 4. (19. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
10.SKST Baník Most H-TJ Baník Meziboří BRS 4. (19. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
9.TJ Sokol Obrnice-TTC Litvínov ERS 4. (19. 10. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
7.TTC Litvínov F - BERYTEAM-SKST Baník Most HRS 3. (14. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
6.ST Kopisty B-OÚ PoleradyRS 3. (12. 10. 2020 18:15)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
5.SKST Baník Most I-Sokol Horní Jiřetín BRS 3. (12. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
4.SKST Baník Most G-TJ Baník Meziboří ARS 3. (12. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
3.TTC Litvínov D-TJ Sokol ObrniceRS 3. (12. 10. 2020 18:00)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
8.TJ Baník Meziboří B-TTC Litvínov ERS 3. (12. 10. 2020 17:30)odloženo - viz nařízení Vlády ČR
1.TTC Litvínov E-TTC Litvínov F - BERYTEAMRS 2. (05. 10. 2020 18:00)odloženo
2.SKST Baník Most H-ST Kopisty BRS 2. (05. 10. 2020 18:00)odloženo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy