Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
79.SK Dubí B-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 19. (11. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
78.SKST Sokol Trnovany B-TJ Krupka CRP1 19. (11. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
77.Sokol Bořislav C-SK TTC Duchcov BRP1 19. (11. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
76.SK TTC Duchcov C-Sokol Bořislav BRP1 19. (11. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
75.Sokol Verneřice A-SKST Teplice DRP1 19. (11. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
155.TJ Baník Osek-SKST Teplice ERP2 19. (09. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
154.SK Dubí C-SKST Sokol Trnovany CRP2 19. (09. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
153.Sokol Bořislav D-Sokol Verneřice BRP2 19. (09. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
152.Sokol Verneřice C-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 19. (09. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
151.SKST Sokol Trnovany D-ST SrbiceRP2 19. (09. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
73.SKST Teplice D-SK TTC Duchcov CRP1 18. (04. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
72.Sokol Bořislav B-Sokol Bořislav CRP1 18. (04. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
71.SK TTC Duchcov B-SKST Sokol Trnovany BRP1 18. (04. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
70.TJ Krupka C-SK Dubí BRP1 18. (04. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
150.ST Srbice-Sokol Verneřice CRP2 18. (02. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
149.TJ Lokomotiva Teplice B-Sokol Bořislav DRP2 18. (02. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
148.Sokol Verneřice B-SK Dubí CRP2 18. (02. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
147.SKST Sokol Trnovany C-TJ Baník OsekRP2 18. (02. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
74.TJ Sokol Bílina-Sokol Verneřice ARP1 18. (01. 02. 2021 18:00)odloženo - koronáč
69.TJ Lokomotiva Teplice A-TJ Krupka CRP1 17. (28. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
68.SK Dubí B-SK TTC Duchcov BRP1 17. (28. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
67.SKST Sokol Trnovany B-Sokol Bořislav BRP1 17. (28. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
66.Sokol Bořislav C-SKST Teplice DRP1 17. (28. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
65.SK TTC Duchcov C-TJ Sokol BílinaRP1 17. (28. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
146.SKST Teplice E-SKST Sokol Trnovany CRP2 17. (26. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
145.TJ Baník Osek-Sokol Verneřice BRP2 17. (26. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
144.SK Dubí C-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 17. (26. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
143.Sokol Bořislav D-ST SrbiceRP2 17. (26. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
142.Sokol Verneřice C-SKST Sokol Trnovany ERP2 17. (26. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
64.Sokol Verneřice A-SK TTC Duchcov CRP1 16. (21. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
62.SKST Teplice D-SKST Sokol Trnovany BRP1 16. (21. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
61.Sokol Bořislav B-SK Dubí BRP1 16. (21. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
60.SK TTC Duchcov B-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 16. (21. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
141.SKST Sokol Trnovany D-Sokol Verneřice CRP2 16. (19. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
140.SKST Sokol Trnovany E-Sokol Bořislav DRP2 16. (19. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
139.ST Srbice-SK Dubí CRP2 16. (19. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
138.TJ Lokomotiva Teplice B-TJ Baník OsekRP2 16. (19. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
137.Sokol Verneřice B-SKST Teplice ERP2 16. (19. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
63.TJ Sokol Bílina-Sokol Bořislav CRP1 16. (18. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
59.TJ Krupka C-SK TTC Duchcov BRP1 15. (14. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
58.TJ Lokomotiva Teplice A-Sokol Bořislav BRP1 15. (14. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
57.SK Dubí B-SKST Teplice DRP1 15. (14. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
56.SKST Sokol Trnovany B-TJ Sokol BílinaRP1 15. (14. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
55.Sokol Bořislav C-Sokol Verneřice ARP1 15. (14. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
136.SKST Sokol Trnovany C-Sokol Verneřice BRP2 15. (12. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
135.SKST Teplice E-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 15. (12. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
134.TJ Baník Osek-ST SrbiceRP2 15. (12. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
133.SK Dubí C-SKST Sokol Trnovany ERP2 15. (12. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
132.Sokol Bořislav D-SKST Sokol Trnovany DRP2 15. (12. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
54.SK TTC Duchcov C-Sokol Bořislav CRP1 14. (07. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
53.Sokol Verneřice A-SKST Sokol Trnovany BRP1 14. (07. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
51.SKST Teplice D-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 14. (07. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
50.Sokol Bořislav B-TJ Krupka CRP1 14. (07. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
131.Sokol Verneřice C-Sokol Bořislav DRP2 14. (05. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
130.SKST Sokol Trnovany D-SK Dubí CRP2 14. (05. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
129.SKST Sokol Trnovany E-TJ Baník OsekRP2 14. (05. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
128.ST Srbice-SKST Teplice ERP2 14. (05. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
127.TJ Lokomotiva Teplice B-SKST Sokol Trnovany CRP2 14. (05. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
52.TJ Sokol Bílina-SK Dubí BRP1 14. (04. 01. 2021 18:00)odloženo - koronáč
49.SK TTC Duchcov B-Sokol Bořislav BRP1 13. (17. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
48.TJ Krupka C-SKST Teplice DRP1 13. (17. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
47.TJ Lokomotiva Teplice A-TJ Sokol BílinaRP1 13. (17. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
46.SK Dubí B-Sokol Verneřice ARP1 13. (17. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
45.SKST Sokol Trnovany B-SK TTC Duchcov CRP1 13. (17. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
126.Sokol Verneřice B-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 13. (15. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
125.SKST Sokol Trnovany C-ST SrbiceRP2 13. (15. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
124.SKST Teplice E-SKST Sokol Trnovany ERP2 13. (15. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
123.TJ Baník Osek-SKST Sokol Trnovany DRP2 13. (15. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
122.SK Dubí C-Sokol Verneřice CRP2 13. (15. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
44.Sokol Bořislav C-SKST Sokol Trnovany BRP1 12. (10. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
43.SK TTC Duchcov C-SK Dubí BRP1 12. (10. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
42.Sokol Verneřice A-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 12. (10. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
40.SKST Teplice D-SK TTC Duchcov BRP1 12. (10. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
121.Sokol Bořislav D-SK Dubí CRP2 12. (08. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
120.Sokol Verneřice C-TJ Baník OsekRP2 12. (08. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
119.SKST Sokol Trnovany D-SKST Teplice ERP2 12. (08. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
118.ST Srbice-Sokol Verneřice BRP2 12. (08. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
41.TJ Sokol Bílina-TJ Krupka CRP1 12. (07. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
39.SKST Teplice D-Sokol Bořislav BRP1 11. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
37.Sokol Verneřice A-TJ Krupka CRP1 11. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
36.SK TTC Duchcov C-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 11. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
35.Sokol Bořislav C-SK Dubí BRP1 11. (03. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
117.ST Srbice-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 11. (01. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
116.SKST Sokol Trnovany E-Sokol Verneřice BRP2 11. (01. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
115.Sokol Verneřice C-SKST Teplice ERP2 11. (01. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
114.Sokol Bořislav D-TJ Baník OsekRP2 11. (01. 12. 2020 18:00)odloženo - koronáč
38.TJ Sokol Bílina-SK TTC Duchcov BRP1 11. (30. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
34.SK Dubí B-SKST Sokol Trnovany BRP1 10. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
33.TJ Lokomotiva Teplice A-Sokol Bořislav CRP1 10. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
32.TJ Krupka C-SK TTC Duchcov CRP1 10. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
31.SK TTC Duchcov B-Sokol Verneřice ARP1 10. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
30.Sokol Bořislav B-TJ Sokol BílinaRP1 10. (26. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
113.TJ Baník Osek-SK Dubí CRP2 10. (24. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
112.SKST Teplice E-Sokol Bořislav DRP2 10. (24. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
111.SKST Sokol Trnovany C-Sokol Verneřice CRP2 10. (24. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
110.Sokol Verneřice B-SKST Sokol Trnovany DRP2 10. (24. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
109.TJ Lokomotiva Teplice B-SKST Sokol Trnovany ERP2 10. (24. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
28.Sokol Verneřice A-Sokol Bořislav BRP1 9. (19. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
27.Sokol Bořislav C-TJ Krupka CRP1 9. (19. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
26.SKST Sokol Trnovany B-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 9. (19. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
108.SKST Sokol Trnovany E-ST SrbiceRP2 9. (17. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
107.SKST Sokol Trnovany D-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 9. (17. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
106.Sokol Verneřice C-Sokol Verneřice BRP2 9. (17. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
105.Sokol Bořislav D-SKST Sokol Trnovany CRP2 9. (17. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
104.SK Dubí C-SKST Teplice ERP2 9. (17. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
29.TJ Sokol Bílina-SKST Teplice DRP1 9. (16. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
25.TJ Lokomotiva Teplice A-SK Dubí BRP1 8. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
24.TJ Krupka C-SKST Sokol Trnovany BRP1 8. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
23.SK TTC Duchcov B-Sokol Bořislav CRP1 8. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
22.Sokol Bořislav B-SK TTC Duchcov CRP1 8. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
21.SKST Teplice D-Sokol Verneřice ARP1 8. (12. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
103.SKST Teplice E-TJ Baník OsekRP2 8. (10. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
102.SKST Sokol Trnovany C-SK Dubí CRP2 8. (10. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
101.Sokol Verneřice B-Sokol Bořislav DRP2 8. (10. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
100.TJ Lokomotiva Teplice B-Sokol Verneřice CRP2 8. (10. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
99.ST Srbice-SKST Sokol Trnovany DRP2 8. (10. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
20.Sokol Verneřice A-TJ Sokol BílinaRP1 7. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
19.SK TTC Duchcov C-SKST Teplice DRP1 7. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
18.Sokol Bořislav C-Sokol Bořislav BRP1 7. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
17.SKST Sokol Trnovany B-SK TTC Duchcov BRP1 7. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
16.SK Dubí B-TJ Krupka CRP1 7. (05. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
98.Sokol Verneřice C-ST SrbiceRP2 7. (03. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
97.Sokol Bořislav D-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 7. (03. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
96.SK Dubí C-Sokol Verneřice BRP2 7. (03. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
95.TJ Baník Osek-SKST Sokol Trnovany CRP2 7. (03. 11. 2020 18:00)odloženo - koronáč
15.TJ Krupka C-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 6. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
14.SK TTC Duchcov B-SK Dubí BRP1 6. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
13.Sokol Bořislav B-SKST Sokol Trnovany BRP1 6. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
12.SKST Teplice D-Sokol Bořislav CRP1 6. (29. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
94.SKST Sokol Trnovany C-SKST Teplice ERP2 6. (27. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
93.Sokol Verneřice B-TJ Baník OsekRP2 6. (27. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
92.TJ Lokomotiva Teplice B-SK Dubí CRP2 6. (27. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
91.ST Srbice-Sokol Bořislav DRP2 6. (27. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
90.SKST Sokol Trnovany E-Sokol Verneřice CRP2 6. (27. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
11.TJ Sokol Bílina-SK TTC Duchcov CRP1 6. (26. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
10.SK TTC Duchcov C-Sokol Verneřice ARP1 5. (22. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
9.Sokol Bořislav C-TJ Sokol BílinaRP1 5. (22. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
8.SKST Sokol Trnovany B-SKST Teplice DRP1 5. (22. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
7.SK Dubí B-Sokol Bořislav BRP1 5. (22. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
6.TJ Lokomotiva Teplice A-SK TTC Duchcov BRP1 5. (22. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
89.Sokol Verneřice C-SKST Sokol Trnovany DRP2 5. (20. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
88.Sokol Bořislav D-SKST Sokol Trnovany ERP2 5. (20. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
87.SK Dubí C-ST SrbiceRP2 5. (20. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
86.TJ Baník Osek-TJ Lokomotiva Teplice BRP2 5. (20. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
85.SKST Teplice E-Sokol Verneřice BRP2 5. (20. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
5.SK TTC Duchcov B-TJ Krupka CRP1 4. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
4.Sokol Bořislav B-TJ Lokomotiva Teplice ARP1 4. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
3.SKST Teplice D-SK Dubí BRP1 4. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
1.Sokol Verneřice A-Sokol Bořislav CRP1 4. (15. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
84.Sokol Verneřice B-SKST Sokol Trnovany CRP2 4. (13. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
83.TJ Lokomotiva Teplice B-SKST Teplice ERP2 4. (13. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
82.ST Srbice-TJ Baník OsekRP2 4. (13. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
81.SKST Sokol Trnovany E-SK Dubí CRP2 4. (13. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
80.SKST Sokol Trnovany D-Sokol Bořislav DRP2 4. (13. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
2.TJ Sokol Bílina-SKST Sokol Trnovany BRP1 4. (12. 10. 2020 18:00)odloženo - koronáč
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy