Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
28.SK Brná C-TJ Dolní Zálezly COP206. 01. 2021 18:001. (30. 09. 2020 18:00)ODLOŽENO
24.SK Brná C-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DOP216. 12. 2020 18:0018. (03. 03. 2021 18:00) 
26.TJ Dolní Zálezly C-TTC Ústí n/L BOP216. 12. 2020 18:005. (28. 10. 2020 18:00) 
7.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C-TJ Slovan Chabařovice AOP116. 12. 2020 17:305. (28. 10. 2020 17:30) 
22.TJ Dolní Zálezly A-SKP Sever Ústí n/L COP114. 12. 2020 18:001. (28. 09. 2020 18:00) 
29.TTC Ústí n/L B-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DOP207. 12. 2020 18:201. (28. 09. 2020 18:20) 
27.SKP Sever Ústí n/L E-TJ Pikron COP207. 12. 2020 17:301. (28. 09. 2020 17:30) 
1.SKP Sever Ústí n/L D-SK Brná BOP1 6. (06. 11. 2020 18:00)ODLOŽENO
2.TJ Chemička Ústí n/L B-TTC Ústí n/L AOP1 6. (04. 11. 2020 18:15)ODLOŽENO
4.TJ Slovan Chabařovice A-TJ Dolní ZálezlyBOP1 6. (04. 11. 2020 17:00)ODLOŽENO
3.TJ Dolní Zálezly A-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO COP1 6. (02. 11. 2020 18:00)ODLOŽENO
5.SKP Sever Ústí n/L C-TJ Pikron BOP1 6. (02. 11. 2020 17:30)ODLOŽENO
10.SKP Sever Ústí n/L D-SKP Sever Ústí n/L COP1 5. (30. 10. 2020 18:00)ODLOŽENO
8.TTC Ústí n/L A-TJ Dolní Zálezly AOP1 5. (26. 10. 2020 18:20)ODLOŽENO
6.TJ Dolní ZálezlyB-SK Brná AOP1 5. (26. 10. 2020 18:00)ODLOŽENO
9.SK Brná B-TJ Chemička Ústí n/L BOP1 5. (26. 10. 2020 18:00)ODLOŽENO
15.TJ Pikron B-TJ Dolní ZálezlyBOP1 4. (22. 10. 2020 18:00)ODLOŽENO
11.TJ Chemička Ústí n/L B-SKP Sever Ústí n/L DOP1 4. (21. 10. 2020 18:15)ODLOŽENO
13.TJ Slovan Chabařovice A-TTC Ústí n/L AOP1 4. (21. 10. 2020 17:00)ODLOŽENO
12.TJ Dolní Zálezly A-SK Brná BOP1 4. (19. 10. 2020 18:00)ODLOŽENO
19.TJ Chemička Ústí n/L B-SKP Sever Ústí n/L COP1 3. (14. 10. 2020 18:15)ODLOŽENO
16.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C-TJ Pikron BOP1 3. (14. 10. 2020 17:30)ODLOŽENO
17.TTC Ústí n/L A-SK Brná AOP1 3. (12. 10. 2020 18:20)ODLOŽENO
18.SK Brná B-TJ Slovan Chabařovice AOP1 3. (12. 10. 2020 18:00)ODLOŽENO
20.TJ Slovan Chabařovice A-SKP Sever Ústí n/L DOP1 2. (07. 10. 2020 17:00)Herna SKP Sever ÚL D
21.SK Brná B-TJ Pikron BOP105. 10. 2020 18:001. (28. 09. 2020 18:00) 
14.TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C-SK Brná AOP105. 10. 2020 17:304. (21. 10. 2020 17:30) 
25.TTC Ústí n/L B-TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DOP229. 03. 2020 18:2016. (15. 02. 2021 18:20) 
23.SK Brná C-TJ Pikron COP224. 03. 2020 18:0020. (17. 03. 2021 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy