Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
304.Sokol H.Studenec B-TJ Šmolovy CRS321. 03. 2021 18:3011. (11. 12. 2020 18:30) 
306.Sokol Přibyslav D-SK Stříbrné Hory BRS321. 03. 2021 17:0011. (13. 12. 2020 17:00) 
305.Sokol Ledeč C-Jiskra H.Brod GRS321. 03. 2021 10:3011. (13. 12. 2020 10:30) 
184.Hasiči Jitkov C-HB Ostrov HRS221. 03. 2021 10:3011. (13. 12. 2020 10:30) 
183.Sokol Maleč A-TJ ZOD KámenRS221. 03. 2021 10:3011. (13. 12. 2020 10:30) 
65.Jiskra H.Brod C-Sokol Ledeč ARS121. 03. 2021 10:3011. (11. 12. 2020 18:00) 
64.TJ Šmolovy B-CHS Chotěboř ERS121. 03. 2021 10:3011. (13. 12. 2020 10:30) 
63.CHS Chotěboř D-Jiskra H.Brod BRS121. 03. 2021 10:3011. (13. 12. 2020 10:30) 
187.Sokol Mírovka A-Hasiči Jitkov BRS221. 03. 2021 09:0011. (13. 12. 2020 09:00) 
186.Sokol Přibyslav C-CHS Chotěboř FRS221. 03. 2021 09:0011. (13. 12. 2020 08:00) 
308.Hasiči Jitkov D-CHS Chotěboř GRS321. 03. 2021 08:0011. (13. 12. 2020 08:00) 
307.Sokol Maleč B-Sokol Ledeč DRS321. 03. 2021 08:0011. (13. 12. 2020 08:00) 
303.Jiskra H.Brod F-Sokol Mírovka BRS321. 03. 2021 08:0011. (13. 12. 2020 09:00) 
185.Jiskra H.Brod E-Sokol Ledeč BRS221. 03. 2021 08:0011. (11. 12. 2020 18:00) 
66.Sokol Přibyslav B-HB Ostrov GRS119. 03. 2021 18:3011. (11. 12. 2020 18:30) 
62.Jiskra H.Brod D-TJ Šmolovy ARS119. 03. 2021 18:0011. (11. 12. 2020 18:00) 
61.Hasiči Jitkov A-Sokol H.Studenec ARS119. 03. 2021 18:0011. (11. 12. 2020 18:00) 
372.SK Stříbrné Hory B-Sokol Přibyslav DRS3 22. (14. 03. 2021 17:00)ZR
239.HB Ostrov H-Hasiči Jitkov CRS2 22. (14. 03. 2021 17:00)ZR
132.HB Ostrov G-Sokol Přibyslav BRS1 22. (14. 03. 2021 17:00)ZR
299.Sokol Přibyslav D-Sokol Maleč BRS314. 03. 2021 17:0010. (06. 12. 2020 17:00) 
56.HB Ostrov G-Jiskra H.Brod CRS114. 03. 2021 17:0010. (06. 12. 2020 17:00) 
371.Jiskra H.Brod G-Sokol Ledeč CRS3 22. (14. 03. 2021 10:30)ZR
242.Hasiči Jitkov B-Sokol Mírovka ARS2 22. (14. 03. 2021 10:30)ZR
240.Sokol Ledeč B-Jiskra H.Brod ERS2 22. (14. 03. 2021 10:30)ZR
130.CHS Chotěboř E-TJ Šmolovy BRS1 22. (14. 03. 2021 10:30)ZR
129.Jiskra H.Brod B-CHS Chotěboř DRS1 22. (14. 03. 2021 10:30)ZR
181.Sokol Maleč A-HB Ostrov HRS214. 03. 2021 10:3010. (06. 12. 2020 17:00) 
180.Sokol Ledeč B-Hasiči Jitkov CRS214. 03. 2021 10:3010. (06. 12. 2020 10:30) 
178.Hasiči Jitkov B-Sokol Přibyslav CRS214. 03. 2021 10:3010. (06. 12. 2020 10:30) 
373.Sokol Ledeč D-Sokol Maleč BRS3 22. (14. 03. 2021 09:00)ZR
300.SK Stříbrné Hory B-Jiskra H.Brod GRS314. 03. 2021 09:0010. (06. 12. 2020 17:00) 
374.CHS Chotěboř G-Hasiči Jitkov DRS3 22. (14. 03. 2021 08:00)ZR
370.TJ Šmolovy C-Sokol H.Studenec BRS3 22. (14. 03. 2021 08:00)ZR
302.TJ Šmolovy C-Jiskra H.Brod FRS314. 03. 2021 08:0010. (06. 12. 2020 08:00) 
301.Sokol Ledeč C-Sokol H.Studenec BRS314. 03. 2021 08:0010. (06. 12. 2020 08:00) 
298.CHS Chotěboř G-Sokol Ledeč DRS314. 03. 2021 08:0010. (06. 12. 2020 08:00) 
179.CHS Chotěboř F-Jiskra H.Brod ERS214. 03. 2021 08:0010. (06. 12. 2020 10:30) 
241.Sokol Přibyslav C-CHS Chotěboř FRS2 22. (12. 03. 2021 18:30)ZR
127.Sokol H.Studenec A-Hasiči Jitkov ARS1 22. (12. 03. 2021 18:30)ZR
55.Sokol H.Studenec A-Sokol Přibyslav BRS112. 03. 2021 18:3010. (04. 12. 2020 18:30) 
369.Sokol Mírovka B-Jiskra H.Brod FRS3 22. (12. 03. 2021 18:00)ZR
238.TJ ZOD Kámen-Sokol Maleč ARS2 22. (12. 03. 2021 18:00)ZR
131.Sokol Ledeč A-Jiskra H.Brod CRS1 22. (12. 03. 2021 18:00)ZR
128.TJ Šmolovy A-Jiskra H.Brod DRS1 22. (12. 03. 2021 18:00)ZR
182.TJ ZOD Kámen-SK Stříbrné Hory ARS212. 03. 2021 18:0010. (04. 12. 2020 18:00) 
60.TJ Šmolovy A-Hasiči Jitkov ARS112. 03. 2021 18:0010. (04. 12. 2020 18:00) 
57.Sokol Ledeč A-TJ Šmolovy BRS112. 03. 2021 18:0010. (04. 12. 2020 18:00) 
58.CHS Chotěboř E-CHS Chotěboř DRS110. 03. 2021 18:0010. (06. 12. 2020 08:00)předehrávka dle SŘ - odehráno
59.Jiskra H.Brod B-Jiskra H.Brod DRS110. 03. 2021 18:0010. (06. 12. 2020 10:30)předehrávka dle SŘ
237.SK Stříbrné Hory A-TJ ZOD KámenRS2 21. (07. 03. 2021 17:00)ZR
295.Sokol Přibyslav D-CHS Chotěboř GRS307. 03. 2021 17:009. (29. 11. 2020 08:00) 
294.Jiskra H.Brod G-Sokol Maleč BRS307. 03. 2021 17:009. (29. 11. 2020 08:00) 
366.Jiskra H.Brod G-SK Stříbrné Hory BRS3 21. (07. 03. 2021 10:30)ZR
236.Sokol Maleč A-HB Ostrov HRS2 21. (07. 03. 2021 10:30)ZR
235.Hasiči Jitkov C-Sokol Ledeč BRS2 21. (07. 03. 2021 10:30)ZR
233.Sokol Přibyslav C-Hasiči Jitkov BRS2 21. (07. 03. 2021 10:30)ZR
123.TJ Šmolovy B-Sokol Ledeč ARS1 21. (07. 03. 2021 10:30)ZR
54.Jiskra H.Brod C-Sokol Přibyslav BRS107. 03. 2021 10:309. (27. 11. 2020 18:00) 
53.TJ Šmolovy B-HB Ostrov GRS107. 03. 2021 10:309. (29. 11. 2020 10:30) 
52.CHS Chotěboř D-Sokol Ledeč ARS107. 03. 2021 10:309. (29. 11. 2020 10:30) 
50.Hasiči Jitkov A-Jiskra H.Brod BRS107. 03. 2021 10:309. (29. 11. 2020 10:30) 
175.Hasiči Jitkov C-CHS Chotěboř FRS207. 03. 2021 10:309. (29. 11. 2020 08:00) 
174.Sokol Maleč A-Sokol Ledeč BRS207. 03. 2021 10:309. (29. 11. 2020 10:30) 
124.CHS Chotěboř D-CHS Chotěboř ERS1 21. (07. 03. 2021 10:30)ZR předehrávka dle SŘ, nutná dohoda!!STK
368.Jiskra H.Brod F-TJ Šmolovy CRS3 21. (07. 03. 2021 09:00)ZR
364.Sokol Ledeč D-CHS Chotěboř GRS3 21. (07. 03. 2021 09:00)ZR
173.SK Stříbrné Hory A-HB Ostrov HRS207. 03. 2021 09:009. (29. 11. 2020 17:00) 
296.Sokol Ledeč D-Hasiči Jitkov DRS307. 03. 2021 09:009. (29. 11. 2020 09:00) 
365.Sokol Maleč B-Sokol Přibyslav DRS3 21. (07. 03. 2021 08:00)ZR
363.Hasiči Jitkov D-Sokol Mírovka BRS3 21. (07. 03. 2021 08:00)ZR
176.Jiskra H.Brod E-Hasiči Jitkov BRS207. 03. 2021 08:009. (27. 11. 2020 18:00) 
292.Jiskra H.Brod F-Sokol Ledeč CRS307. 03. 2021 08:009. (29. 11. 2020 09:00) 
367.Sokol H.Studenec B-Sokol Ledeč CRS3 21. (05. 03. 2021 18:30)ZR
121.Sokol Přibyslav B-Sokol H.Studenec ARS1 21. (05. 03. 2021 18:30)ZR
177.Sokol Přibyslav C-Sokol Mírovka ARS205. 03. 2021 18:309. (27. 11. 2020 18:30) 
293.Sokol H.Studenec B-SK Stříbrné Hory BRS305. 03. 2021 18:309. (27. 11. 2020 18:30) 
234.Jiskra H.Brod E-CHS Chotěboř FRS2 21. (05. 03. 2021 18:00)ZR
126.Hasiči Jitkov A-TJ Šmolovy ARS1 21. (05. 03. 2021 18:00)ZR
122.Jiskra H.Brod C-HB Ostrov GRS1 21. (05. 03. 2021 18:00)ZR
297.Sokol Mírovka B-Hasiči Jitkov DRS305. 03. 2021 18:0010. (04. 12. 2020 18:00) 
51.Jiskra H.Brod D-CHS Chotěboř ERS105. 03. 2021 18:009. (27. 11. 2020 18:00) 
49.TJ Šmolovy A-Sokol H.Studenec ARS105. 03. 2021 18:009. (27. 11. 2020 18:00) 
125.Jiskra H.Brod D-Jiskra H.Brod BRS1 21. (05. 03. 2021 18:00)ZR předehrávka dle SŘ, nutná dohoda,STK
291.TJ Šmolovy C-Sokol Mírovka BRS305. 03. 2021 08:009. (29. 11. 2020 08:00) 
361.Sokol Přibyslav D-CHS Chotěboř GRS3 20. (28. 02. 2021 17:00)ZR
359.SK Stříbrné Hory B-Sokol H.Studenec BRS3 20. (28. 02. 2021 17:00)ZR
228.HB Ostrov H-SK Stříbrné Hory ARS2 20. (28. 02. 2021 17:00)ZR
119.HB Ostrov G-TJ Šmolovy BRS1 20. (28. 02. 2021 17:00)ZR
172.HB Ostrov H-TJ ZOD KámenRS228. 02. 2021 17:008. (22. 11. 2020 17:00) 
45.HB Ostrov G-CHS Chotěboř DRS128. 02. 2021 17:008. (22. 11. 2020 17:00) 
287.CHS Chotěboř G-Jiskra H.Brod GRS328. 02. 2021 13:008. (22. 11. 2020 08:00) 
169.Hasiči Jitkov B-Hasiči Jitkov CRS228. 02. 2021 13:008. (23. 09. 2020 10:30)odehráno předehrávk: SŘ00
360.Jiskra H.Brod G-Sokol Maleč BRS3 20. (28. 02. 2021 10:30)ZR
231.Hasiči Jitkov B-Jiskra H.Brod ERS2 20. (28. 02. 2021 10:30)ZR
229.Sokol Ledeč B-Sokol Maleč ARS2 20. (28. 02. 2021 10:30)ZR
117.CHS Chotěboř E-Jiskra H.Brod DRS1 20. (28. 02. 2021 10:30)ZR
116.Jiskra H.Brod B-Hasiči Jitkov ARS1 20. (28. 02. 2021 10:30)ZR
171.Sokol Ledeč B-SK Stříbrné Hory ARS228. 02. 2021 10:308. (22. 11. 2020 17:00) 
48.Jiskra H.Brod B-TJ Šmolovy ARS128. 02. 2021 10:308. (22. 11. 2020 10:30) 
47.CHS Chotěboř E-Hasiči Jitkov ARS128. 02. 2021 10:308. (22. 11. 2020 10:30) 
232.Sokol Mírovka A-Sokol Přibyslav CRS2 20. (28. 02. 2021 09:00)ZR
168.Sokol Mírovka A-Jiskra H.Brod ERS228. 02. 2021 09:008. (22. 11. 2020 09:00) 
362.Hasiči Jitkov D-Sokol Ledeč DRS3 20. (28. 02. 2021 08:00)ZR
358.Sokol Ledeč C-Jiskra H.Brod FRS3 20. (28. 02. 2021 08:00)ZR
230.CHS Chotěboř F-Hasiči Jitkov CRS2 20. (28. 02. 2021 08:00)ZR
290.TJ Šmolovy C-Sokol Ledeč CRS328. 02. 2021 08:008. (22. 11. 2020 08:00) 
289.Jiskra H.Brod F-SK Stříbrné Hory BRS328. 02. 2021 08:008. (22. 11. 2020 09:00) 
288.Sokol Maleč B-Sokol H.Studenec BRS328. 02. 2021 08:008. (22. 11. 2020 08:00) 
286.Hasiči Jitkov D-Sokol Přibyslav DRS328. 02. 2021 08:008. (22. 11. 2020 08:00) 
170.CHS Chotěboř F-Sokol Maleč ARS228. 02. 2021 08:008. (22. 11. 2020 10:30) 
120.Sokol Přibyslav B-Jiskra H.Brod CRS1 20. (26. 02. 2021 18:30)ZR
115.Sokol H.Studenec A-TJ Šmolovy ARS1 20. (26. 02. 2021 18:30)ZR
44.Sokol Přibyslav B-TJ Šmolovy BRS126. 02. 2021 18:308. (20. 11. 2020 18:30) 
43.Sokol H.Studenec A-Jiskra H.Brod CRS126. 02. 2021 18:308. (20. 11. 2020 18:30) 
357.Sokol Mírovka B-TJ Šmolovy CRS3 20. (26. 02. 2021 18:00)ZR
118.Sokol Ledeč A-CHS Chotěboř DRS1 20. (26. 02. 2021 18:00)ZR
285.Sokol Mírovka B-Sokol Ledeč DRS326. 02. 2021 18:008. (20. 11. 2020 18:00) 
46.Sokol Ledeč A-Jiskra H.Brod DRS126. 02. 2021 18:008. (20. 11. 2020 18:00) 
282.Sokol H.Studenec B-CHS Chotěboř GRS321. 02. 2021 18:307. (13. 11. 2020 18:30) 
355.SK Stříbrné Hory B-Jiskra H.Brod FRS3 19. (21. 02. 2021 17:00)ZR
352.Sokol Přibyslav D-Hasiči Jitkov DRS3 19. (21. 02. 2021 17:00)ZR
283.Jiskra H.Brod G-Hasiči Jitkov DRS321. 02. 2021 17:007. (15. 11. 2020 17:00) 
353.Jiskra H.Brod G-CHS Chotěboř GRS3 19. (21. 02. 2021 10:30)ZR
113.Hasiči Jitkov A-CHS Chotěboř ERS1 19. (21. 02. 2021 10:30)ZR
111.CHS Chotěboř D-HB Ostrov GRS1 19. (21. 02. 2021 10:30)ZR
110.TJ Šmolovy B-Sokol Přibyslav BRS1 19. (21. 02. 2021 10:30)ZR
279.Sokol Ledeč C-Sokol Mírovka BRS321. 02. 2021 10:307. (15. 11. 2020 09:00) 
165.Sokol Maleč A-Hasiči Jitkov BRS221. 02. 2021 10:307. (15. 11. 2020 10:30) 
42.Jiskra H.Brod C-TJ Šmolovy BRS121. 02. 2021 10:307. (15. 11. 2020 10:30) 
41.CHS Chotěboř D-Sokol Přibyslav BRS121. 02. 2021 10:307. (15. 11. 2020 10:30) 
39.Hasiči Jitkov A-Sokol Ledeč ARS121. 02. 2021 10:307. (15. 11. 2020 10:30) 
37.Jiskra H.Brod B-Sokol H.Studenec ARS121. 02. 2021 10:307. (15. 11. 2020 10:30) 
351.Sokol Ledeč D-Sokol Mírovka BRS3 19. (21. 02. 2021 09:00)ZR
280.SK Stříbrné Hory B-TJ Šmolovy CRS321. 02. 2021 09:007. (15. 11. 2020 08:00) 
356.TJ Šmolovy C-Sokol Ledeč CRS3 19. (21. 02. 2021 08:00)ZR
225.CHS Chotěboř F-Sokol Maleč ARS2 19. (21. 02. 2021 08:00)ZR
224.Hasiči Jitkov C-Hasiči Jitkov BRS2 19. (21. 02. 2021 08:00)ZR
284.Sokol Ledeč D-Sokol Přibyslav DRS321. 02. 2021 08:007. (15. 11. 2020 17:00) 
281.Sokol Maleč B-Jiskra H.Brod FRS321. 02. 2021 08:007. (15. 11. 2020 08:00) 
167.Jiskra H.Brod E-Sokol Přibyslav CRS221. 02. 2021 08:007. (13. 11. 2020 18:00) 
166.Hasiči Jitkov C-Sokol Mírovka ARS221. 02. 2021 08:007. (15. 11. 2020 08:00) 
164.SK Stříbrné Hory A-CHS Chotěboř FRS221. 02. 2021 08:007. (15. 11. 2020 08:00) 
354.Sokol H.Studenec B-Sokol Maleč BRS3 19. (19. 02. 2021 18:30)ZR
227.TJ ZOD Kámen-HB Ostrov HRS2 19. (19. 02. 2021 18:00)ZR
226.Sokol Ledeč B-SK Stříbrné Hory ARS2 19. (19. 02. 2021 18:00)ZR
223.Jiskra H.Brod E-Sokol Mírovka ARS2 19. (19. 02. 2021 18:00)ZR
114.TJ Šmolovy A-Jiskra H.Brod BRS1 19. (19. 02. 2021 18:00)ZR
112.Jiskra H.Brod D-Sokol Ledeč ARS1 19. (19. 02. 2021 18:00)ZR
109.Jiskra H.Brod C-Sokol H.Studenec ARS1 19. (19. 02. 2021 18:00)ZR
163.TJ ZOD Kámen-Sokol Ledeč BRS219. 02. 2021 18:007. (13. 11. 2020 18:00) 
40.Jiskra H.Brod D-HB Ostrov GRS119. 02. 2021 18:007. (13. 11. 2020 18:00) 
38.TJ Šmolovy A-CHS Chotěboř ERS119. 02. 2021 18:007. (13. 11. 2020 18:00) 
219.SK Stříbrné Hory A-CHS Chotěboř FRS2 18. (14. 02. 2021 17:00)ZR
106.HB Ostrov G-Jiskra H.Brod DRS1 18. (14. 02. 2021 17:00)ZR
34.HB Ostrov G-Hasiči Jitkov ARS114. 02. 2021 17:006. (01. 11. 2020 17:00) 
274.Sokol Ledeč D-Jiskra H.Brod GRS314. 02. 2021 13:006. (01. 11. 2020 09:00) 
222.Sokol Přibyslav C-Jiskra H.Brod ERS2 18. (14. 02. 2021 10:30)ZR
220.Hasiči Jitkov B-Sokol Maleč ARS2 18. (14. 02. 2021 10:30)ZR
218.Sokol Ledeč B-TJ ZOD KámenRS2 18. (14. 02. 2021 10:30)ZR
104.CHS Chotěboř E-TJ Šmolovy ARS1 18. (14. 02. 2021 10:30)ZR
278.Sokol Ledeč C-SK Stříbrné Hory BRS314. 02. 2021 10:306. (01. 11. 2020 08:30) 
162.Sokol Ledeč B-HB Ostrov HRS214. 02. 2021 10:306. (01. 11. 2020 10:30) 
160.Hasiči Jitkov B-SK Stříbrné Hory ARS214. 02. 2021 10:306. (01. 11. 2020 17:00) 
158.Sokol Přibyslav C-Hasiči Jitkov CRS214. 02. 2021 10:306. (01. 11. 2020 10:30) 
36.Jiskra H.Brod B-CHS Chotěboř ERS114. 02. 2021 10:306. (01. 11. 2020 10:30) 
350.Sokol Ledeč D-Sokol Přibyslav DRS3 18. (14. 02. 2021 09:00)ZR
221.Sokol Mírovka A-Hasiči Jitkov CRS2 18. (14. 02. 2021 09:00)ZR
159.Sokol Mírovka A-Sokol Maleč ARS214. 02. 2021 09:006. (01. 11. 2020 09:00) 
346.SK Stříbrné Hory B-TJ Šmolovy CRS3 18. (14. 02. 2021 08:30)ZR
349.Hasiči Jitkov D-Jiskra H.Brod GRS3 18. (14. 02. 2021 08:00)ZR
348.CHS Chotěboř G-Sokol H.Studenec BRS3 18. (14. 02. 2021 08:00)ZR
347.Jiskra H.Brod F-Sokol Maleč BRS3 18. (14. 02. 2021 08:00)ZR
277.TJ Šmolovy C-Sokol Maleč BRS314. 02. 2021 08:006. (01. 11. 2020 08:00) 
276.Jiskra H.Brod F-CHS Chotěboř GRS314. 02. 2021 08:006. (01. 11. 2020 08:00) 
275.Hasiči Jitkov D-Sokol H.Studenec BRS314. 02. 2021 08:006. (01. 11. 2020 08:00) 
161.CHS Chotěboř F-TJ ZOD KámenRS214. 02. 2021 08:006. (30. 10. 2020 18:00) 
107.Sokol Přibyslav B-CHS Chotěboř DRS1 18. (12. 02. 2021 18:30)ZR
103.Sokol H.Studenec A-Jiskra H.Brod BRS1 18. (12. 02. 2021 18:30)ZR
33.Sokol Přibyslav B-Jiskra H.Brod DRS112. 02. 2021 18:306. (30. 10. 2020 18:30) 
31.Sokol H.Studenec A-TJ Šmolovy BRS112. 02. 2021 18:306. (30. 10. 2020 18:30) 
345.Sokol Mírovka B-Sokol Ledeč CRS3 18. (12. 02. 2021 18:00)ZR
108.Jiskra H.Brod C-TJ Šmolovy BRS1 18. (12. 02. 2021 18:00)ZR
105.Sokol Ledeč A-Hasiči Jitkov ARS1 18. (12. 02. 2021 18:00)ZR
273.Sokol Mírovka B-Sokol Přibyslav DRS312. 02. 2021 18:006. (30. 10. 2020 18:00) 
35.Sokol Ledeč A-TJ Šmolovy ARS112. 02. 2021 18:006. (30. 10. 2020 18:00) 
32.Jiskra H.Brod C-CHS Chotěboř DRS112. 02. 2021 18:006. (30. 10. 2020 18:00) 
340.Jiskra H.Brod G-Sokol Ledeč DRS3 17. (07. 02. 2021 17:00)ZR
339.Sokol Přibyslav D-Sokol Mírovka BRS3 17. (07. 02. 2021 17:00)ZR
217.HB Ostrov H-Sokol Ledeč BRS2 17. (07. 02. 2021 17:00)ZR
272.Sokol Přibyslav D-Jiskra H.Brod GRS307. 02. 2021 17:005. (25. 10. 2020 10:30) 
153.HB Ostrov H-CHS Chotěboř FRS207. 02. 2021 17:005. (25. 10. 2020 17:00) 
214.Sokol Maleč A-Sokol Mírovka ARS2 17. (07. 02. 2021 10:30)ZR
102.Jiskra H.Brod B-CHS Chotěboř ERS1 17. (07. 02. 2021 10:30)ZR
100.Hasiči Jitkov A-HB Ostrov GRS1 17. (07. 02. 2021 10:30)ZR
98.CHS Chotěboř D-Jiskra H.Brod CRS1 17. (07. 02. 2021 10:30)ZR
97.TJ Šmolovy B-Sokol H.Studenec ARS1 17. (07. 02. 2021 10:30)ZR
157.Hasiči Jitkov C-Jiskra H.Brod ERS207. 02. 2021 10:305. (25. 10. 2020 10:30) 
156.Sokol Maleč A-Sokol Přibyslav CRS207. 02. 2021 10:305. (25. 10. 2020 10:30) 
30.TJ Šmolovy B-CHS Chotěboř DRS107. 02. 2021 10:305. (25. 10. 2020 10:30) 
26.Sokol Ledeč A-Jiskra H.Brod BRS107. 02. 2021 10:305. (25. 10. 2020 10:30) 
25.CHS Chotěboř E-Sokol H.Studenec ARS107. 02. 2021 10:305. (25. 10. 2020 10:30) 
344.Sokol Ledeč C-SK Stříbrné Hory BRS3 17. (07. 02. 2021 09:00)ZR
342.Jiskra H.Brod F-CHS Chotěboř GRS3 17. (07. 02. 2021 09:00)ZR
155.SK Stříbrné Hory A-Sokol Mírovka ARS207. 02. 2021 09:005. (25. 10. 2020 17:00) 
343.TJ Šmolovy C-Sokol Maleč BRS3 17. (07. 02. 2021 08:00)ZR
216.CHS Chotěboř F-TJ ZOD KámenRS2 17. (07. 02. 2021 08:00)ZR
215.Hasiči Jitkov B-SK Stříbrné Hory ARS2 17. (07. 02. 2021 08:00)ZR
270.Hasiči Jitkov D-Jiskra H.Brod FRS307. 02. 2021 08:005. (25. 10. 2020 08:00) 
269.CHS Chotěboř G-TJ Šmolovy CRS307. 02. 2021 08:005. (25. 10. 2020 08:00) 
268.Sokol Maleč B-Sokol Ledeč CRS307. 02. 2021 08:005. (25. 10. 2020 08:00) 
267.SK Stříbrné Hory B-Sokol Mírovka BRS307. 02. 2021 08:005. (25. 10. 2020 08:30) 
341.Sokol H.Studenec B-Hasiči Jitkov DRS3 17. (05. 02. 2021 18:30)ZR
213.Sokol Přibyslav C-Hasiči Jitkov CRS2 17. (05. 02. 2021 18:30)ZR
271.Sokol H.Studenec B-Sokol Ledeč DRS305. 02. 2021 18:305. (23. 10. 2020 18:30) 
101.TJ Šmolovy A-Sokol Ledeč ARS1 17. (05. 02. 2021 18:00)ZR
99.Jiskra H.Brod D-Sokol Přibyslav BRS1 17. (05. 02. 2021 18:00)ZR
154.TJ ZOD Kámen-Hasiči Jitkov BRS205. 02. 2021 18:005. (23. 10. 2020 18:00) 
27.TJ Šmolovy A-HB Ostrov GRS105. 02. 2021 18:005. (23. 10. 2020 18:00) 
338.Jiskra H.Brod G-Sokol Přibyslav DRS3 16. (31. 01. 2021 17:00)ZR
93.HB Ostrov G-TJ Šmolovy ARS1 16. (31. 01. 2021 17:00)ZR
23.HB Ostrov G-Jiskra H.Brod BRS131. 01. 2021 17:004. (18. 10. 2020 17:00) 
335.TJ Šmolovy C-CHS Chotěboř GRS3 16. (31. 01. 2021 10:30)ZR
211.Sokol Přibyslav C-Sokol Maleč ARS2 16. (31. 01. 2021 10:30)ZR
209.Hasiči Jitkov B-TJ ZOD KámenRS2 16. (31. 01. 2021 10:30)ZR
96.CHS Chotěboř D-TJ Šmolovy BRS1 16. (31. 01. 2021 10:30)ZR
152.CHS Chotěboř F-Sokol Ledeč BRS231. 01. 2021 10:304. (18. 10. 2020 10:30) 
20.TJ Šmolovy B-Jiskra H.Brod DRS131. 01. 2021 10:304. (18. 10. 2020 10:30) 
337.Sokol Ledeč D-Sokol H.Studenec BRS3 16. (31. 01. 2021 09:00)ZR
210.Sokol Mírovka A-SK Stříbrné Hory ARS2 16. (31. 01. 2021 09:00)ZR
150.Sokol Mírovka A-TJ ZOD KámenRS231. 01. 2021 09:004. (18. 10. 2020 09:00) 
336.Jiskra H.Brod F-Hasiči Jitkov DRS3 16. (31. 01. 2021 08:00)ZR
334.Sokol Ledeč C-Sokol Maleč BRS3 16. (31. 01. 2021 08:00)ZR
208.CHS Chotěboř F-HB Ostrov HRS2 16. (31. 01. 2021 08:00)ZR
151.Hasiči Jitkov B-HB Ostrov HRS231. 01. 2021 08:004. (18. 10. 2020 10:30) 
149.Sokol Přibyslav C-SK Stříbrné Hory ARS231. 01. 2021 08:004. (18. 10. 2020 17:00) 
148.Jiskra H.Brod E-Sokol Maleč ARS231. 01. 2021 08:004. (16. 10. 2020 18:00) 
24.CHS Chotěboř E-Sokol Ledeč ARS131. 01. 2021 08:004. (16. 10. 2020 18:00) 
94.Sokol Přibyslav B-Hasiči Jitkov ARS1 16. (29. 01. 2021 18:30)ZR
91.Sokol H.Studenec A-CHS Chotěboř ERS1 16. (29. 01. 2021 18:30)ZR
22.Sokol Přibyslav B-TJ Šmolovy ARS129. 01. 2021 18:304. (16. 10. 2020 18:30) 
333.Sokol Mírovka B-SK Stříbrné Hory BRS3 16. (29. 01. 2021 18:00)ZR
212.Jiskra H.Brod E-Hasiči Jitkov CRS2 16. (29. 01. 2021 18:00)ZR
92.Jiskra H.Brod B-Sokol Ledeč ARS1 16. (29. 01. 2021 18:00)ZR
21.Hasiči Jitkov A-Jiskra H.Brod CRS129. 01. 2021 18:004. (16. 10. 2020 18:00) 
28.Hasiči Jitkov A-Sokol Přibyslav BRS127. 01. 2021 18:005. (23. 10. 2020 18:00) 
29.Jiskra H.Brod D-Jiskra H.Brod CRS127. 01. 2021 18:005. (24. 10. 2020 18:00)předehrávka dle SŘ,
328.Sokol Přibyslav D-Sokol H.Studenec BRS3 15. (24. 01. 2021 17:00)ZR
327.Jiskra H.Brod G-Sokol Mírovka BRS3 15. (24. 01. 2021 17:00)ZR
206.HB Ostrov H-Hasiči Jitkov BRS2 15. (24. 01. 2021 17:00)ZR
262.Sokol Přibyslav D-Sokol H.Studenec BRS324. 01. 2021 17:004. (16. 10. 2020 18:30) 
144.HB Ostrov H-Sokol Mírovka ARS224. 01. 2021 17:003. (11. 10. 2020 17:00) 
329.Jiskra H.Brod F-Sokol Ledeč DRS3 15. (24. 01. 2021 14:00)ZR
331.CHS Chotěboř G-Sokol Ledeč CRS3 15. (24. 01. 2021 13:00)ZR
265.CHS Chotěboř G-Sokol Ledeč CRS324. 01. 2021 13:004. (18. 10. 2020 08:00) 
256.CHS Chotěboř G-SK Stříbrné Hory BRS324. 01. 2021 13:003. (11. 10. 2020 13:00) 
90.CHS Chotěboř E-Sokol Ledeč ARS1 15. (24. 01. 2021 10:30)ZR
89.Jiskra H.Brod B-HB Ostrov GRS1 15. (24. 01. 2021 10:30)ZR
87.Jiskra H.Brod C-Hasiči Jitkov ARS1 15. (24. 01. 2021 10:30)ZR
147.Sokol Maleč A-Hasiči Jitkov CRS224. 01. 2021 10:303. (11. 10. 2020 10:30) 
146.SK Stříbrné Hory A-Jiskra H.Brod ERS224. 01. 2021 10:303. (11. 10. 2020 17:00) 
19.CHS Chotěboř D-Sokol H.Studenec ARS124. 01. 2021 10:304. (18. 10. 2020 09:00) 
18.CHS Chotěboř D-Jiskra H.Brod DRS124. 01. 2021 10:303. (11. 10. 2020 10:30) 
17.Hasiči Jitkov A-TJ Šmolovy BRS124. 01. 2021 10:303. (11. 10. 2020 10:30) 
266.SK Stříbrné Hory B-Sokol Maleč BRS324. 01. 2021 09:004. (18. 10. 2020 08:30) 
332.Sokol Maleč B-SK Stříbrné Hory BRS3 15. (24. 01. 2021 08:00)ZR
330.TJ Šmolovy C-Hasiči Jitkov DRS3 15. (24. 01. 2021 08:00)ZR
207.CHS Chotěboř F-Sokol Ledeč BRS2 15. (24. 01. 2021 08:00)ZR
203.Jiskra H.Brod E-Sokol Maleč ARS2 15. (24. 01. 2021 08:00)ZR
264.Hasiči Jitkov D-TJ Šmolovy CRS324. 01. 2021 08:004. (18. 10. 2020 08:00) 
263.Sokol Ledeč D-Jiskra H.Brod FRS324. 01. 2021 08:004. (18. 10. 2020 09:00) 
258.TJ Šmolovy C-Sokol Ledeč DRS324. 01. 2021 08:003. (11. 10. 2020 08:00) 
255.Sokol Mírovka B-Sokol Maleč BRS324. 01. 2021 08:003. (11. 10. 2020 08:00) 
143.Sokol Ledeč B-Hasiči Jitkov BRS224. 01. 2021 08:003. (11. 10. 2020 08:00) 
14.CHS Chotěboř E-HB Ostrov GRS124. 01. 2021 08:003. (11. 10. 2020 08:00) 
257.Sokol Ledeč C-Hasiči Jitkov DRS324. 01. 2021 08:003. (09. 10. 2020 18:00) 
204.Sokol Přibyslav C-SK Stříbrné Hory ARS2 15. (22. 01. 2021 18:30)ZR
85.Sokol H.Studenec A-CHS Chotěboř DRS1 15. (22. 01. 2021 18:30)ZR
260.Sokol H.Studenec B-Jiskra H.Brod GRS322. 01. 2021 18:303. (09. 10. 2020 18:30) 
15.Sokol Přibyslav B-Jiskra H.Brod BRS122. 01. 2021 18:303. (11. 10. 2020 10:30) 
205.TJ ZOD Kámen-Sokol Mírovka ARS2 15. (22. 01. 2021 18:00)ZR
88.TJ Šmolovy A-Sokol Přibyslav BRS1 15. (22. 01. 2021 18:00)ZR
86.Jiskra H.Brod D-TJ Šmolovy BRS1 15. (22. 01. 2021 18:00)ZR
261.Sokol Mírovka B-Jiskra H.Brod GRS322. 01. 2021 18:004. (16. 10. 2020 18:00) 
145.TJ ZOD Kámen-Sokol Přibyslav CRS222. 01. 2021 18:003. (09. 10. 2020 18:00) 
16.TJ Šmolovy A-Jiskra H.Brod CRS122. 01. 2021 18:003. (09. 10. 2020 18:00) 
259.Jiskra H.Brod F-Sokol Přibyslav DRS322. 01. 2021 08:003. (11. 10. 2020 17:00) 
326.Jiskra H.Brod G-Sokol H.Studenec BRS3 14. (17. 01. 2021 17:00)v
322.SK Stříbrné Hory B-CHS Chotěboř GRS3 14. (17. 01. 2021 17:00)ZR
80.HB Ostrov G-CHS Chotěboř ERS1 14. (17. 01. 2021 17:00)ZR
325.Jiskra H.Brod F-Sokol Přibyslav DRS3 14. (17. 01. 2021 14:00)ZR
202.Hasiči Jitkov C-Sokol Maleč ARS2 14. (17. 01. 2021 10:30)ZR
83.TJ Šmolovy B-Hasiči Jitkov ARS1 14. (17. 01. 2021 10:30)ZR
81.Jiskra H.Brod B-Sokol Přibyslav BRS1 14. (17. 01. 2021 10:30)ZR
324.Sokol Ledeč D-TJ Šmolovy CRS3 14. (17. 01. 2021 09:00)ZR
199.Sokol Mírovka A-HB Ostrov HRS2 14. (17. 01. 2021 09:00)ZR
323.Hasiči Jitkov D-Sokol Ledeč CRS3 14. (17. 01. 2021 08:00)ZR
201.Jiskra H.Brod E-SK Stříbrné Hory ARS2 14. (17. 01. 2021 08:00)ZR
79.Sokol H.Studenec A-Sokol Ledeč ARS1 14. (15. 01. 2021 18:30)ZR
321.Sokol Mírovka B-Sokol Maleč BRS3 14. (15. 01. 2021 18:00)ZR
200.TJ ZOD Kámen-Sokol Přibyslav CRS2 14. (15. 01. 2021 18:00)ZR
198.Sokol Ledeč B-Hasiči Jitkov BRS2 14. (15. 01. 2021 18:00)ZR
84.Jiskra H.Brod D-CHS Chotěboř DRS1 14. (15. 01. 2021 18:00)ZR
82.Jiskra H.Brod C-TJ Šmolovy ARS1 14. (15. 01. 2021 18:00)ZR
315.Sokol H.Studenec B-Sokol Mírovka BRS3 13. (10. 01. 2021 18:30)ZR
193.SK Stříbrné Hory A-Hasiči Jitkov CRS2 13. (10. 01. 2021 17:00)ZR raje se v Jitkově,domácím týmem je S.Hory A
196.Sokol Ledeč B-Sokol Mírovka ARS2 13. (10. 01. 2021 10:30)ZR
194.Jiskra H.Brod E-TJ ZOD KámenRS2 13. (10. 01. 2021 10:30)ZR
77.CHS Chotěboř E-Sokol Přibyslav BRS1 13. (10. 01. 2021 10:30)ZR
74.Hasiči Jitkov A-CHS Chotěboř DRS1 13. (10. 01. 2021 10:30)ZR
76.Jiskra H.Brod B-Jiskra H.Brod CRS1 13. (10. 01. 2021 10:30)ZR předehrávka dle SŘ,nutná dohoda!!STK
316.Jiskra H.Brod F-Jiskra H.Brod GRS3 13. (10. 01. 2021 09:00)ZR
319.SK Stříbrné Hory B-Hasiči Jitkov DRS3 13. (10. 01. 2021 08:30)ZR
320.CHS Chotěboř G-Sokol Maleč BRS3 13. (10. 01. 2021 08:00)ZR
317.TJ Šmolovy C-Sokol Přibyslav DRS3 13. (10. 01. 2021 08:00)ZR
197.Hasiči Jitkov B-CHS Chotěboř FRS2 13. (10. 01. 2021 08:00)ZR
318.Sokol Ledeč C-Sokol Ledeč DRS3 13. (10. 01. 2021 08:00)ZR
195.Sokol Přibyslav C-HB Ostrov HRS2 13. (08. 01. 2021 18:30)ZR
78.Sokol Ledeč A-HB Ostrov GRS1 13. (08. 01. 2021 18:00)ZR
73.Jiskra H.Brod D-Sokol H.Studenec ARS1 13. (08. 01. 2021 18:00)ZR
75.TJ Šmolovy A-TJ Šmolovy BRS1 13. (08. 01. 2021 18:00)ZR předehrávka dle SŘ.nutná dohoda!!STK
10.Jiskra H.Brod C-Jiskra H.Brod BRS104. 01. 2021 18:002. (31. 10. 2020 10:30)předehrávka dle SŘ
313.Jiskra H.Brod G-TJ Šmolovy CRS3 12. (03. 01. 2021 17:00)ZR
312.Sokol Přibyslav D-Sokol Ledeč CRS3 12. (03. 01. 2021 17:00)ZR
67.HB Ostrov G-Sokol H.Studenec ARS1 12. (03. 01. 2021 17:00)ZR
314.Jiskra H.Brod F-Sokol H.Studenec BRS3 12. (03. 01. 2021 14:00)ZR
192.Sokol Maleč A-SK Stříbrné Hory ARS2 12. (03. 01. 2021 10:30)ZR
189.Sokol Ledeč B-Sokol Přibyslav CRS2 12. (03. 01. 2021 10:30)ZR
71.CHS Chotěboř D-TJ Šmolovy ARS1 12. (03. 01. 2021 10:30)ZR
70.Jiskra H.Brod B-TJ Šmolovy BRS1 12. (03. 01. 2021 10:30)ZR
69.Jiskra H.Brod C-CHS Chotěboř ERS1 12. (03. 01. 2021 10:30)ZR
68.Sokol Přibyslav B-Sokol Ledeč ARS1 12. (03. 01. 2021 10:30)ZR
311.Sokol Ledeč D-SK Stříbrné Hory BRS3 12. (03. 01. 2021 09:00)ZR
309.Sokol Mírovka B-CHS Chotěboř GRS3 12. (03. 01. 2021 09:00)ZR
243.CHS Chotěboř G-Sokol Mírovka BRS303. 01. 2021 09:001. (27. 09. 2020 08:00)dohrávka po karanténě
5.TJ Šmolovy A-CHS Chotěboř DRS103. 01. 2021 09:001. (25. 09. 2020 18:00)dohrávka odloženého utkání
133.Sokol Mírovka A-CHS Chotěboř FRS203. 01. 2021 09:001. (27. 09. 2020 09:00)dohrávka po karanténě
250.Jiskra H.Brod G-Jiskra H.Brod FRS303. 01. 2021 09:002. (31. 10. 2020 10:30)odložená předehrávka dle SŘ
310.Hasiči Jitkov D-Sokol Maleč BRS3 12. (03. 01. 2021 08:00)ZR
190.Jiskra H.Brod E-HB Ostrov HRS2 12. (03. 01. 2021 08:00)ZR
188.CHS Chotěboř F-Sokol Mírovka ARS2 12. (03. 01. 2021 08:00)ZR
72.Jiskra H.Brod D-Hasiči Jitkov ARS1 12. (03. 01. 2021 08:00)ZR
95.Jiskra H.Brod C-Jiskra H.Brod DRS1 16. (27. 12. 2020 18:00)ZR předehrávka dle SŘ,nutná dohoda!!STK
191.Hasiči Jitkov C-TJ ZOD KámenRS213. 12. 2020 10:3012. (03. 01. 2021 10:30)ZR
13.Sokol Ledeč A-Sokol H.Studenec ARS1 3. (07. 10. 2020 18:00)ODEHRÁNO
249.Sokol Mírovka B-Sokol H.Studenec BRS307. 10. 2020 18:002. (02. 10. 2020 18:00)odehráno dohrávka povolena (volby)-dohoda soupeřů
3.CHS Chotěboř E-Jiskra H.Brod CRS106. 10. 2020 18:001. (27. 09. 2020 10:30)odehráno
141.Sokol Mírovka A-Sokol Ledeč BRS205. 10. 2020 18:002. (04. 10. 2020 09:00)odehráno
251.Sokol Přibyslav D-TJ Šmolovy CRS3 2. (04. 10. 2020 17:00)odehráno
140.HB Ostrov H-Sokol Přibyslav CRS2 2. (04. 10. 2020 17:00)odehráno
12.HB Ostrov G-Sokol Ledeč ARS1 2. (04. 10. 2020 17:00)odehráno
254.Sokol Maleč B-CHS Chotěboř GRS3 2. (04. 10. 2020 08:00)odehráno
253.Hasiči Jitkov D-SK Stříbrné Hory BRS3 2. (04. 10. 2020 08:00)odehráno
142.CHS Chotěboř F-Hasiči Jitkov BRS2 2. (04. 10. 2020 08:00)odehráno
11.Sokol Přibyslav B-CHS Chotěboř ERS1 2. (02. 10. 2020 18:30)odehráno
139.TJ ZOD Kámen-Jiskra H.Brod ERS2 2. (02. 10. 2020 18:00)odehráno
8.CHS Chotěboř D-Hasiči Jitkov ARS101. 10. 2020 18:002. (04. 10. 2020 10:30)odehráno
138.Hasiči Jitkov C-SK Stříbrné Hory ARS228. 09. 2020 18:002. (04. 10. 2020 10:30)odehráno hraje se ve SH, domácím týmem je Jitkov C
7.Sokol H.Studenec A-Jiskra H.Brod DRS128. 09. 2020 17:302. (02. 10. 2020 18:30)odehráno
245.SK Stříbrné Hory B-Sokol Ledeč DRS3 1. (27. 09. 2020 17:00)odehráno
135.HB Ostrov H-Jiskra H.Brod ERS2 1. (27. 09. 2020 17:00)odehráno
4.TJ Šmolovy B-Jiskra H.Brod BRS1 1. (27. 09. 2020 10:30)odehráno
247.TJ Šmolovy C-Jiskra H.Brod GRS3 1. (27. 09. 2020 08:00)odehráno
244.Sokol Maleč B-Hasiči Jitkov DRS3 1. (27. 09. 2020 08:00)odehráno
134.Sokol Přibyslav C-Sokol Ledeč BRS2 1. (25. 09. 2020 18:30)odehráno
136.TJ ZOD Kámen-Hasiči Jitkov CRS2 1. (25. 09. 2020 18:00)odehráno
2.Sokol Ledeč A-Sokol Přibyslav BRS1 1. (25. 09. 2020 18:00)odehráno
1.Sokol H.Studenec A-HB Ostrov GRS1 1. (25. 09. 2020 18:00)odehráno
6.Hasiči Jitkov A-Jiskra H.Brod DRS125. 09. 2020 18:001. (27. 09. 2020 10:30)odehráno
137.SK Stříbrné Hory A-Sokol Maleč ARS2 1. (24. 09. 2020 18:00)odehráno
252.Sokol Ledeč D-Sokol Ledeč CRS324. 09. 2020 18:002. (04. 10. 2020 09:00)odehráno předehrávka dle SŘ
9.TJ Šmolovy B-TJ Šmolovy ARS123. 09. 2020 18:002. (04. 10. 2020 10:30)odehráno předehrávka dle SŘ
246.Sokol Ledeč C-Sokol Přibyslav DRS322. 09. 2020 18:001. (27. 09. 2020 09:00)odehráno
248.Sokol H.Studenec B-Jiskra H.Brod FRS318. 09. 2020 18:001. (27. 09. 2020 09:00)odehráno
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy