Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
300.SK Solnice B-KPST Záhornice DRP5 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
301.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D-TJ Sokol Častolovice DRP5 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
174.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ARP3 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
176.TJ Sokol Častolovice C-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP3 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
177.SK Záměl-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP3 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
102.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARP2 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
103.SK Kounov-TTC Kostelec nad Orlicí ERP2 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
98.TJ Peklo nad Zdobnicí A-TJ Sokol Častolovice ARP1 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
97.TTC Lhoty u Potštejna B-TJ Baník Vamberk BRP1 18. (26. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
303.TJ Baník Vamberk F-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BRP5 18. (25. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
235.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP4 18. (25. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
236.SK Týniště nad Orlicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP4 18. (25. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
238.SDH Vrbice-TJ Baník Vamberk DRP4 18. (25. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
96.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-SK Týniště nad Orlicí ARP1 18. (25. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
94.KPST Záhornice A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 18. (25. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
93.TTC Kostelec nad Orlicí C-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 18. (25. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
237.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP4 18. (24. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
101.TJ Baník Vamberk C-KPST Záhornice BRP2 18. (24. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
104.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-SK Solnice ARP2 18. (24. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
95.TJ Sokol Častolovice B-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 18. (23. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
175.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-TTC Kostelec nad Orlicí FRP3 18. (22. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
305.SK Týniště nad Orlicí C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DRP5 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
178.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Sokol Častolovice CRP3 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
179.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
180.TJ Sokol Hroška-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP3 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
181.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-TJ Start Olešnice v Orlických horách BRP3 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
105.TTC Lhoty u Potštejna C-SK KounovRP2 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
106.TJ Prorubky-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
92.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-KPST Záhornice ARP1 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
88.TJ Baník Vamberk B-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
87.TJ Sokol Častolovice A-TTC Kostelec nad Orlicí CRP1 17. (19. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
307.KPST Záhornice D-TJ Baník Vamberk FRP5 17. (18. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
241.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP4 17. (18. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
108.KPST Záhornice B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP2 17. (18. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
91.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TJ Sokol Častolovice BRP1 17. (18. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
90.TTC Kostelec nad Orlicí D-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 17. (18. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
89.SK Týniště nad Orlicí A-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 17. (18. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
239.TJ Baník Vamberk D-KPST Záhornice CRP4 17. (17. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
240.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D-SK Týniště nad Orlicí BRP4 17. (17. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
242.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP4 17. (17. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
304.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E-TJ Baník Vamberk ERP5 17. (16. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
306.TJ Sokol Častolovice D-SK Solnice BRP5 17. (16. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
107.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-TJ Baník Vamberk CRP2 17. (15. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
309.SK Solnice B-SK Týniště nad Orlicí CRP5 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
310.SK Týniště nad Orlicí D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP5 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
311.TJ Baník Vamberk E-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BRP5 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
243.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP4 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
183.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-TTC Kostelec nad Orlicí FRP3 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
185.SK Záměl-TJ Sokol Častolovice CRP3 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
111.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-TTC Kostelec nad Orlicí ERP2 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
112.SK Kounov-SK Solnice ARP2 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
86.TJ Sokol Častolovice A-TJ Baník Vamberk BRP1 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
85.TJ Peklo nad Zdobnicí A-SK Týniště nad Orlicí ARP1 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
84.TTC Lhoty u Potštejna B-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 16. (05. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
308.KPST Záhornice D-TJ Sokol Častolovice DRP5 16. (04. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
246.SDH Vrbice-KPST Záhornice CRP4 16. (04. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
182.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-TJ Sokol HroškaRP3 16. (04. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
109.KPST Záhornice B-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARP2 16. (04. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
83.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 16. (04. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
81.TTC Kostelec nad Orlicí C-KPST Záhornice ARP1 16. (04. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
245.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-TJ Baník Vamberk DRP4 16. (03. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
110.TJ Baník Vamberk C-TJ ProrubkyRP2 16. (03. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
82.TJ Sokol Častolovice B-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 16. (02. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
184.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP3 16. (01. 02. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
314.SK Týniště nad Orlicí C-KPST Záhornice DRP5 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
186.TJ Sokol Častolovice C-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
188.TTC Kostelec nad Orlicí F-TJ Start Olešnice v Orlických horách BRP3 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
189.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-SK ZámělRP3 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
113.TTC Lhoty u Potštejna C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
115.TJ Prorubky-KPST Záhornice BRP2 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
79.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
75.TJ Baník Vamberk B-TTC Kostelec nad Orlicí CRP1 15. (29. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
312.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-SK Týniště nad Orlicí DRP5 15. (28. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
247.KPST Záhornice C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP4 15. (28. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
80.KPST Záhornice A-TJ Sokol Častolovice BRP1 15. (28. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
78.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 15. (28. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
77.TTC Kostelec nad Orlicí D-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 15. (28. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
76.SK Týniště nad Orlicí A-TJ Sokol Častolovice ARP1 15. (28. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
248.TJ Baník Vamberk D-SK Týniště nad Orlicí BRP4 15. (27. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
249.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP4 15. (27. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
250.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-SDH VrbiceRP4 15. (27. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
114.TTC Kostelec nad Orlicí E-TJ Baník Vamberk CRP2 15. (27. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
313.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DRP5 15. (26. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
315.TJ Sokol Častolovice D-TJ Baník Vamberk FRP5 15. (26. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
116.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP2 15. (25. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
317.SK Solnice B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP5 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
318.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BRP5 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
190.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-TJ Sokol HroškaRP3 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
192.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP3 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
193.SK Záměl-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
120.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-SK Solnice ARP2 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
74.TJ Baník Vamberk B-SK Týniště nad Orlicí ARP1 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
73.TJ Sokol Častolovice A-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
72.TJ Peklo nad Zdobnicí A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
71.TTC Lhoty u Potštejna B-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 14. (22. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
252.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-TJ Baník Vamberk DRP4 14. (21. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
253.SK Týniště nad Orlicí B-KPST Záhornice CRP4 14. (21. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
254.SDH Vrbice-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP4 14. (21. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
191.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP3 14. (21. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
118.KPST Záhornice B-TTC Kostelec nad Orlicí ERP2 14. (21. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
70.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-KPST Záhornice ARP1 14. (21. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
69.TTC Kostelec nad Orlicí C-TJ Sokol Častolovice BRP1 14. (21. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
251.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP4 14. (20. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
119.TJ Baník Vamberk C-TTC Lhoty u Potštejna CRP2 14. (20. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
121.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-SK KounovRP2 14. (20. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
316.TJ Sokol Častolovice D-SK Týniště nad Orlicí CRP5 14. (19. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
117.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-TJ ProrubkyRP2 14. (18. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
320.TJ Baník Vamberk E-SK Týniště nad Orlicí DRP5 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
323.SK Týniště nad Orlicí C-TJ Baník Vamberk FRP5 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
194.TJ Sokol Častolovice C-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP3 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
195.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Start Olešnice v Orlických horách BRP3 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
196.TTC Kostelec nad Orlicí F-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ARP3 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
197.TJ Sokol Hroška-SK ZámělRP3 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
122.SK Solnice A-TJ Baník Vamberk CRP2 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
123.TTC Lhoty u Potštejna C-KPST Záhornice BRP2 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
125.TJ Prorubky-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP2 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
66.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 13. (15. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
321.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-SK Solnice BRP5 13. (14. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
256.KPST Záhornice C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP4 13. (14. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
259.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-SDH VrbiceRP4 13. (14. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
67.KPST Záhornice A-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 13. (14. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
65.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TJ Sokol Častolovice ARP1 13. (14. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
64.TTC Kostelec nad Orlicí D-TJ Baník Vamberk BRP1 13. (14. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
63.SK Týniště nad Orlicí A-TTC Kostelec nad Orlicí CRP1 13. (14. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
255.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-SK Týniště nad Orlicí BRP4 13. (13. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
257.TJ Baník Vamberk D-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP4 13. (13. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
258.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP4 13. (13. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
124.TTC Kostelec nad Orlicí E-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARP2 13. (13. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
322.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E-KPST Záhornice DRP5 13. (12. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
68.TJ Sokol Častolovice B-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 13. (12. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
326.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D-TJ Baník Vamberk ERP5 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
261.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-KPST Záhornice CRP4 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
198.TJ Sokol Hroška-TTC Kostelec nad Orlicí FRP3 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
199.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP3 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
201.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
126.TJ Prorubky-TTC Kostelec nad Orlicí ERP2 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
129.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-SK KounovRP2 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
61.TJ Baník Vamberk B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
60.TJ Sokol Častolovice A-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
59.TJ Peklo nad Zdobnicí A-KPST Záhornice ARP1 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
58.TTC Lhoty u Potštejna B-TJ Sokol Častolovice BRP1 12. (08. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
325.KPST Záhornice D-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BRP5 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
327.TJ Baník Vamberk F-SK Týniště nad Orlicí DRP5 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
260.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP4 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
262.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP4 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
263.SDH Vrbice-SK Týniště nad Orlicí BRP4 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
200.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-TJ Sokol Častolovice CRP3 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
128.KPST Záhornice B-SK Solnice ARP2 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
62.SK Týniště nad Orlicí A-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
57.TTC Kostelec nad Orlicí C-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 12. (07. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
324.TJ Sokol Častolovice D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP5 12. (05. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
127.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-TTC Lhoty u Potštejna CRP2 12. (04. 01. 2021 18:30)odloženo bez nového termínu
328.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D-SK Týniště nad Orlicí DRP5 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
329.SK Solnice B-TJ Baník Vamberk ERP5 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
331.SK Týniště nad Orlicí C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP5 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
265.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP4 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
203.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP3 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
204.TJ Sokol Hroška-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP3 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
205.TTC Kostelec nad Orlicí F-SK ZámělRP3 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
132.TJ Prorubky-TTC Lhoty u Potštejna CRP2 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
56.TTC Lhoty u Potštejna B-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
55.TJ Peklo nad Zdobnicí A-TJ Sokol Častolovice BRP1 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
54.TJ Sokol Častolovice A-KPST Záhornice ARP1 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
53.TJ Baník Vamberk B-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 11. (11. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
264.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-SK Týniště nad Orlicí BRP4 11. (10. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
202.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 11. (10. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
52.SK Týniště nad Orlicí A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 11. (10. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
266.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-TJ Baník Vamberk DRP4 11. (09. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
267.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D-SDH VrbiceRP4 11. (09. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
130.TJ Baník Vamberk C-SK KounovRP2 11. (09. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
133.TTC Kostelec nad Orlicí E-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP2 11. (09. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
330.TJ Sokol Častolovice D-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BRP5 11. (08. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
131.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-SK Solnice ARP2 11. (07. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
206.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TTC Kostelec nad Orlicí FRP3 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
207.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Sokol HroškaRP3 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
208.TJ Sokol Častolovice C-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ARP3 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
209.SK Záměl-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP3 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
333.TJ Baník Vamberk E-KPST Záhornice DRP5 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
334.SK Týniště nad Orlicí D-SK Solnice BRP5 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
134.TTC Lhoty u Potštejna C-TTC Kostelec nad Orlicí ERP2 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
135.SK Solnice A-TJ ProrubkyRP2 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
136.SK Kounov-KPST Záhornice BRP2 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
49.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-SK Týniště nad Orlicí ARP1 10. (04. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
332.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-SK Týniště nad Orlicí CRP5 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
335.TJ Baník Vamberk F-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DRP5 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
269.KPST Záhornice C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP4 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
270.SK Týniště nad Orlicí B-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP4 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
271.SDH Vrbice-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP4 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
50.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
48.KPST Záhornice A-TJ Baník Vamberk BRP1 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
46.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
45.TTC Kostelec nad Orlicí C-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 10. (03. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
268.TJ Baník Vamberk D-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP4 10. (02. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
137.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 10. (02. 12. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
336.SK Solnice B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DRP5 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
272.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP4 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
211.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
212.TJ Sokol Hroška-TJ Sokol Častolovice CRP3 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
213.TTC Kostelec nad Orlicí F-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP3 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
214.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-SK ZámělRP3 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
141.TTC Lhoty u Potštejna C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP2 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
44.TJ Peklo nad Zdobnicí A-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
43.TJ Sokol Častolovice A-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
42.TJ Baník Vamberk B-TJ Sokol Častolovice BRP1 9. (27. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
337.KPST Záhornice D-SK Týniště nad Orlicí DRP5 9. (26. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
274.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-KPST Záhornice CRP4 9. (26. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
210.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP3 9. (26. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
41.SK Týniště nad Orlicí A-KPST Záhornice ARP1 9. (26. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
40.TTC Kostelec nad Orlicí D-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 9. (26. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
39.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TTC Kostelec nad Orlicí CRP1 9. (26. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
275.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D-TJ Baník Vamberk DRP4 9. (25. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
138.TJ Baník Vamberk C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 9. (25. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
140.TTC Kostelec nad Orlicí E-SK Solnice ARP2 9. (25. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
338.TJ Sokol Častolovice D-TJ Baník Vamberk ERP5 9. (24. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
339.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E-TJ Baník Vamberk FRP5 9. (24. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
139.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-SK KounovRP2 9. (23. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
341.TJ Baník Vamberk E-SK Týniště nad Orlicí CRP5 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
342.SK Týniště nad Orlicí D-TJ Sokol Častolovice DRP5 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
343.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D-KPST Záhornice DRP5 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
215.TJ Peklo nad Zdobnicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP3 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
216.TJ Sokol Častolovice C-TTC Kostelec nad Orlicí FRP3 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
218.SK Záměl-TJ Start Olešnice v Orlických horách BRP3 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
142.SK Solnice A-TTC Lhoty u Potštejna CRP2 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
143.SK Kounov-TJ ProrubkyRP2 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
144.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-KPST Záhornice BRP2 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
38.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
34.TTC Lhoty u Potštejna B-TJ Sokol Častolovice ARP1 8. (20. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
340.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP5 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
344.TJ Baník Vamberk F-SK Solnice BRP5 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
276.KPST Záhornice C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP4 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
278.SK Týniště nad Orlicí B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP4 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
279.SDH Vrbice-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP4 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
37.KPST Záhornice A-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
35.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-TJ Baník Vamberk BRP1 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
33.TTC Kostelec nad Orlicí C-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 8. (19. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
277.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP4 8. (18. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
145.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-TJ Baník Vamberk CRP2 8. (18. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
36.TJ Sokol Častolovice B-SK Týniště nad Orlicí ARP1 8. (17. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
217.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-TJ Sokol HroškaRP3 8. (16. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
219.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP3 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
220.TTC Kostelec nad Orlicí F-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
221.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TJ Sokol Častolovice CRP3 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
222.TJ Peklo nad Zdobnicí B-SK ZámělRP3 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
149.SK Solnice A-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP2 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
32.TJ Sokol Častolovice A-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
31.TJ Baník Vamberk B-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
27.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TTC Kostelec nad Orlicí CRP1 7. (13. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
345.KPST Záhornice D-SK Solnice BRP5 7. (12. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
348.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-TJ Baník Vamberk FRP5 7. (12. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
281.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-SK Týniště nad Orlicí BRP4 7. (12. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
146.KPST Záhornice B-TJ Baník Vamberk CRP2 7. (12. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
30.SK Týniště nad Orlicí A-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 7. (12. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
29.TTC Kostelec nad Orlicí D-TJ Sokol Častolovice BRP1 7. (12. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
28.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-KPST Záhornice ARP1 7. (12. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
280.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP4 7. (11. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
282.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP4 7. (11. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
283.TJ Baník Vamberk D-SDH VrbiceRP4 7. (11. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
148.TTC Kostelec nad Orlicí E-SK KounovRP2 7. (11. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
346.TJ Sokol Častolovice D-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DRP5 7. (10. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
147.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 7. (09. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
349.TJ Baník Vamberk E-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP5 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
350.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D-SK Týniště nad Orlicí CRP5 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
351.SK Solnice B-TJ Sokol Častolovice DRP5 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
287.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP4 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
223.TJ Sokol Častolovice C-TJ Peklo nad Zdobnicí BRP3 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
150.SK Kounov-TTC Lhoty u Potštejna CRP2 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
151.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-TJ ProrubkyRP2 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
23.TTC Lhoty u Potštejna B-SK Týniště nad Orlicí ARP1 6. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
352.TJ Baník Vamberk F-KPST Záhornice DRP5 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
284.KPST Záhornice C-TJ Baník Vamberk DRP4 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
285.SK Týniště nad Orlicí B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP4 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
286.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-1. FC Rokytnice v Orlických horách DRP4 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
226.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ARP3 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
26.KPST Záhornice A-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
24.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
21.TTC Kostelec nad Orlicí C-TJ Sokol Častolovice ARP1 6. (05. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
152.TJ Baník Vamberk C-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARP2 6. (04. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
153.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-KPST Záhornice BRP2 6. (04. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
22.TJ Peklo nad Zdobnicí A-TJ Baník Vamberk BRP104. 11. 2020 18:306. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
25.TJ Sokol Častolovice B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 6. (03. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
224.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP3 6. (02. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
354.SK Týniště nad Orlicí C-SK Solnice BRP5 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
227.TJ Sokol Hroška-TJ Start Olešnice v Orlických horách BRP3 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
228.TTC Kostelec nad Orlicí F-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP3 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
229.TJ Peklo nad Zdobnicí B-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BRP3 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
230.TJ Sokol Častolovice C-SK ZámělRP3 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
155.TJ Prorubky-TJ Baník Vamberk CRP2 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
157.SK Solnice A-SK KounovRP2 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
20.TJ Baník Vamberk B-TJ Sokol Častolovice ARP1 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
16.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TJ Sokol Častolovice BRP1 5. (30. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
356.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-TJ Baník Vamberk ERP5 5. (29. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
288.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-TJ Start Olešnice v Orlických horách CRP4 5. (29. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
291.KPST Záhornice C-SDH VrbiceRP4 5. (29. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
19.SK Týniště nad Orlicí A-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 5. (29. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
18.TTC Kostelec nad Orlicí D-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 5. (29. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
17.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 5. (29. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
15.KPST Záhornice A-TTC Kostelec nad Orlicí CRP1 5. (29. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
290.TJ Baník Vamberk D-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP4 5. (28. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
156.TTC Kostelec nad Orlicí E-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 5. (28. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
353.TJ Sokol Častolovice D-KPST Záhornice DRP5 5. (27. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
355.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E-SK Týniště nad Orlicí DRP5 5. (27. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
154.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí A-KPST Záhornice BRP2 5. (26. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
357.SK Týniště nad Orlicí D-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BRP5 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
358.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ERP5 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
294.TJ Start Olešnice v Orlických horách C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP4 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
173.SK Záměl-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ARP3 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
158.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A-TTC Lhoty u Potštejna CRP2 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
12.TTC Lhoty u Potštejna B-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ARP1 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
11.TJ Peklo nad Zdobnicí A-TTC Kostelec nad Orlicí DRP1 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
10.TJ Sokol Častolovice A-SK Týniště nad Orlicí ARP1 4. (23. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
225.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-TJ Sokol HroškaRP323. 10. 2020 18:306. (06. 11. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
359.KPST Záhornice D-SK Týniště nad Orlicí CRP5 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
360.TJ Baník Vamberk F-TJ Sokol Častolovice DRP5 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
293.SK Týniště nad Orlicí B-TJ Baník Vamberk DRP4 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
295.SDH Vrbice-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP4 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
233.TJ Start Olešnice v Orlických horách B-TTC Kostelec nad Orlicí FRP3 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
160.KPST Záhornice B-TJ ProrubkyRP2 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
13.1. FC Rokytnice v Orlických horách A-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP1 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
9.TTC Kostelec nad Orlicí C-TJ Baník Vamberk BRP1 4. (22. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
292.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-KPST Záhornice CRP4 4. (21. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
159.TJ Baník Vamberk C-TTC Kostelec nad Orlicí ERP2 4. (21. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
161.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARP2 4. (21. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
14.TJ Sokol Častolovice B-KPST Záhornice ARP1 4. (20. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
231.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-TJ Sokol Častolovice CRP3 4. (19. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
361.SK Týniště nad Orlicí C-TJ Sokol Častolovice DRP5 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
172.TJ Sokol Hroška-TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ARP3 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
171.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-TJ Start Olešnice v Orlických horách BRP3 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
162.TJ Prorubky-TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ARP2 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
164.TTC Lhoty u Potštejna C-TJ Baník Vamberk CRP2 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
165.SK Solnice A-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
166.SK Kounov-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRP2 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
5.TJ Start Olešnice v Orlických horách A-TTC Lhoty u Potštejna BRP1 3. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
363.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DRP5 3. (15. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
296.1. FC Rokytnice v Orlických horách D-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP4 3. (15. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
298.KPST Záhornice C-SK Týniště nad Orlicí BRP4 3. (15. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
8.SK Týniště nad Orlicí A-TJ Baník Vamberk BRP1 3. (15. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
7.TTC Kostelec nad Orlicí D-TJ Sokol Častolovice ARP1 3. (15. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
6.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A-TJ Peklo nad Zdobnicí ARP1 3. (15. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
4.KPST Záhornice A-1. FC Rokytnice v Orlických horách ARP1 3. (15. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
297.TJ Baník Vamberk D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP4 3. (14. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
299.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-SDH VrbiceRP4 3. (14. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
163.TTC Kostelec nad Orlicí E-KPST Záhornice BRP2 3. (14. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
170.TJ Peklo nad Zdobnicí B-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP314. 10. 2020 18:303. (16. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
362.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E-SK Solnice BRP5 3. (13. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
3.TJ Sokol Častolovice B-TTC Kostelec nad Orlicí CRP1 3. (13. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
169.TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B-SK ZámělRP3 3. (12. 10. 2020 18:30)odloženo bez nového termínu
168.TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A-TTC Kostelec nad Orlicí FRP308. 10. 2020 18:302. (09. 10. 2020 18:30) 
2.TJ Peklo nad Zdobnicí A-TJ Start Olešnice v Orlických horách ARP107. 10. 2020 18:302. (09. 10. 2020 18:30) 
1.TJ Sokol Častolovice B-TTC Lhoty u Potštejna BRP106. 10. 2020 18:301. (29. 09. 2020 18:30)Odloženo se souhlasem STK
167.SK Kounov-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ARP2 1. (02. 10. 2020 18:30)herna Slatina nad Zdobnicí
99.TJ Sokol Častolovice A-TJ Sokol Častolovice BRP129. 09. 2020 18:3021. (19. 03. 2021 18:30) 
187.1. FC Rokytnice v Orlických horách B-1. FC Rokytnice v Orlických horách CRP326. 09. 2020 17:3015. (29. 01. 2021 18:30) 
47.TJ Sokol Častolovice B-TJ Sokol Častolovice ARP125. 09. 2020 18:3010. (01. 12. 2020 18:30) 
234.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BRP425. 09. 2020 18:3020. (10. 03. 2021 18:30) 
319.TJ Baník Vamberk F-TJ Baník Vamberk ERP525. 09. 2020 18:0014. (21. 01. 2021 18:30) 
302.SK Týniště nad Orlicí D-SK Týniště nad Orlicí CRP525. 09. 2020 17:0018. (26. 02. 2021 18:30) 
289.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CRP424. 09. 2020 18:305. (28. 10. 2020 18:30) 
100.TTC Kostelec nad Orlicí C-TTC Kostelec nad Orlicí DRP124. 09. 2020 18:0022. (25. 03. 2021 18:30) 
273.TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B-TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CRP423. 09. 2020 18:309. (25. 11. 2020 18:30) 
244.TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C-TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DRP421. 09. 2020 18:3016. (04. 02. 2021 18:30) 
232.1. FC Rokytnice v Orlických horách C-1. FC Rokytnice v Orlických horách BRP319. 09. 2020 17:304. (23. 10. 2020 18:30) 
347.SK Týniště nad Orlicí C-SK Týniště nad Orlicí DRP518. 09. 2020 17:007. (13. 11. 2020 18:30) 
51.TTC Kostelec nad Orlicí D-TTC Kostelec nad Orlicí CRP117. 09. 2020 18:0011. (10. 12. 2020 18:30) 
364.TJ Baník Vamberk E-TJ Baník Vamberk FRP511. 09. 2020 18:003. (16. 10. 2020 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy