Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
18.SPST Trutnov A-TJ Lokomotiva Trutnov BRP 229. 11. 2020 09:008. (28. 11. 2020 09:00)Velká tělocvična ZŠ Trutnov-Poříčí
17.TJ Baník Rtyně v P. C-TJ Trutnov - Poříčí CRP 222. 11. 2020 09:007. (21. 11. 2020 09:00) 
16.SPST Trutnov A-TJ Sokol Velké Svatoňovice BRP 222. 11. 2020 09:007. (21. 11. 2020 09:00)Velká tělocvična ZŠ Trutnov-Poříčí
15.SPST Trutnov B-TJ Baník Rtyně v P. CRP 208. 11. 2020 09:006. (07. 11. 2020 09:00)Velká tělocvična ZŠ Trutnov-Poříčí
14.SPST Trutnov A-TJ Tatran Hostinné "H"RP 201. 11. 2020 09:005. (31. 10. 2020 09:00)Velká tělocvična ZŠ Trutnov-Poříčí
13.SPST Trutnov B-TJ Lokomotiva Trutnov BRP 225. 10. 2020 09:004. (24. 10. 2020 09:00)Velká tělocvična ZŠ Trutnov-Poříčí
28.TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV-SK Janské LázněRPž 2. (18. 10. 2020 10:30)ODLOŽENO !!!
27.TJ Baník Rtyně v P.-TJ Baník ŽacléřRPž 2. (18. 10. 2020 10:30)ODLOŽENO !!!
26.TJ Tatran Hostinné-TJ Trutnov - PoříčíRPž 2. (18. 10. 2020 10:30)ODLOŽENO !!!
25.TJ Dvůr Králové n.L.-TJ Sokol StěžeryRPž 2. (18. 10. 2020 10:30)ODLOŽENO !!!
24.TJ Trutnov - Poříčí-TJ Sokol StěžeryRPž 1. (18. 10. 2020 08:30)ODLOŽENO !!!
23.TJ Baník Žacléř-TJ Tatran HostinnéRPž 1. (18. 10. 2020 08:30)ODLOŽENO !!!
22.SK Janské Lázně-TJ Baník Rtyně v P.RPž 1. (18. 10. 2020 08:30)ODLOŽENO !!!
21.TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV-TJ Dvůr Králové n.L.RPž 1. (18. 10. 2020 08:30)ODLOŽENO !!!
12.TJ Sokol Velké Svatoňovice B-TJ Baník Rtyně v P. CRP 216. 10. 2020 18:004. (23. 10. 2020 18:00) 
20.SK Janské Lázně B-TJ Sokol ŽirečRP 3 3. (11. 10. 2020 09:00)ODLOŽENO !!!
11.TJ Lokomotiva Trutnov B-TJ Baník Žacléř BRP 208. 10. 2020 18:003. (09. 10. 2020 18:00) 
2.TJ Rudník A-TTC KB Brázda Vrchlabí BRP 106. 10. 2020 18:003. (09. 10. 2020 18:00) 
9.SPST Trutnov B-TJ Sparta Úpice CRP 204. 10. 2020 09:002. (03. 10. 2020 09:00)Velká tělocvična ZŠ Trutnov-Poříčí
8.SPST Trutnov A-TJ Baník Rtyně v P. CRP 227. 09. 2020 09:001. (26. 09. 2020 09:00)Velká tělocvična ZŠ Trutnov-Poříčí
4.TJ Tatran Hostinné "G"-TJ Tatran Hostinné "F"RP 124. 09. 2020 19:3017. (12. 03. 2021 18:00) 
6.TJ Tatran Hostinné "H"-SPST Trutnov BRP 224. 09. 2020 18:001. (25. 09. 2020 18:00) 
3.TJ Tatran Hostinné "F"-TJ Tatran Hostinné "G"RP 124. 09. 2020 17:008. (27. 11. 2020 18:00) 
7.TJ Sparta Úpice C-TJ Baník Žacléř BRP 223. 09. 2020 18:001. (25. 09. 2020 18:00) 
5.TJ Trutnov - Poříčí C-TJ Sokol Velké Svatoňovice BRP 222. 09. 2020 18:001. (26. 09. 2020 09:00) 
1.TJ Bernartice B-TJ Dvůr Králové n.L.,"C"RP 119. 09. 2020 09:002. (03. 10. 2020 09:00) 
19.SPST Trutnov B-SPST Trutnov ARP 213. 09. 2020 09:0012. (24. 09. 2020 23:00) 
10.SPST Trutnov A-SPST Trutnov BRP 211. 09. 2020 18:003. (24. 09. 2020 23:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy