Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
6.SKST Hodonín E-T.J. Sokol Svatobořice AOL21. 02. 2021 10:0018. (21. 02. 2021 14:00) 
7.SKST Čeložnice A-Vacenovice BOL20. 02. 2021 17:0018. (21. 02. 2021 10:00) 
5.SKST Hodonín E-Tělocvičná jednota Sokol Kyjov AOL07. 02. 2021 10:0016. (07. 02. 2021 14:00) 
4.SKST Hodonín E-SK Baník Ratíškovice BOL17. 01. 2021 10:0014. (17. 01. 2021 14:00) 
12.SKST Hodonín G-Tělovýchovná jednota Mikulčice DOS10. 01. 2021 14:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
24.TJ Sokol Vracov z.s. C-Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. AOP10. 01. 2021 14:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
26.TJ Sokol Lužice A-T.J. Sokol Svatobořice BOP10. 01. 2021 11:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
18.TJ Sokol Bzenec A-TJ Jiskra Strážnice z.s. EOS10. 01. 2021 10:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
15.TJ Sokol Josefov A-T.J. Sokol Hodonín BOS10. 01. 2021 10:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
14.Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOS10. 01. 2021 10:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
27.TJ Sokol Veselí nad Moravou A-Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BOP10. 01. 2021 10:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
25.SKST Rohatec C-Tělovýchovná jednota Mikulčice COP10. 01. 2021 10:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
22.TJ Jiskra Strážnice z.s. D-SKST Dubňany BOP10. 01. 2021 10:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
16.TJ Sokol Lužice B-SKST Rohatec DOS10. 01. 2021 08:3015. (10. 01. 2021 00:00) 
13.SKST Dubňany C-Slovan Hodonín COS09. 01. 2021 17:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
23.SK Čejč z.s. A-TJ Vlast Ježov z.s. BOP09. 01. 2021 16:3015. (10. 01. 2021 00:00) 
28.SK Baník Ratíškovice C-SKST Hodonín FOP09. 01. 2021 10:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
17.Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B-Orel Syrovín AOS09. 01. 2021 09:0015. (10. 01. 2021 00:00) 
29.Tělocvičná jednota Sokol Kyjov E-SKST Hodonín HOZA09. 10. 2020 17:302. (11. 10. 2020 14:00) 
10.SKST Rohatec D-Tělocvičná jednota Sokol Kyjov COS09. 10. 2020 17:004. (11. 10. 2020 10:00) 
30.Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D-Orel Syrovín BOZB04. 10. 2020 08:301. (04. 10. 2020 10:00)Orlovna Syrovín, Náves
3.Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A-TJ Sokol Vracov z.s. BOL02. 10. 2020 18:451. (04. 10. 2020 10:00) 
1.Vacenovice A-Vacenovice BOL02. 10. 2020 18:001. (04. 10. 2020 10:00) 
21.TJ Jiskra Strážnice z.s. D-TJ Vlast Ježov z.s. BOP01. 10. 2020 18:003. (04. 10. 2020 10:00) 
9.Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C-T.J. Sokol Hodonín BOS30. 09. 2020 19:003. (04. 10. 2020 10:00)Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvična
11.Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B-TJ Sokol Lužice BOS28. 09. 2020 09:006. (24. 10. 2020 09:00) 
8.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-Tělocvičná jednota Sokol Kyjov COS27. 09. 2020 10:002. (27. 09. 2020 11:00) 
2.SK Baník Ratíškovice B-SKST Čeložnice AOL27. 09. 2020 10:001. (04. 10. 2020 10:00) 
20.SKST Rohatec C-Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. AOP 1. (20. 09. 2020 10:00)Sokolovna přísálí, Vlkoš 135
19.SK Baník Ratíškovice C-Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BOP16. 09. 2020 18:001. (19. 09. 2020 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy