Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
359.TJ Třebíč D-TJ Vladislav BRP IV 18. (14. 03. 2021 14:00)odloženo
179.SK BOB Team Třebíč A-SDH Číměř ARP II 18. (14. 03. 2021 14:00)odloženo
356.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-SDH Bochovice BRP IV 18. (14. 03. 2021 10:00)odloženo
270.TJ Lukov "B"-TJ Mikulovice BRP III 18. (14. 03. 2021 10:00)odloženo
87.TJ Vladislav A-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 18. (14. 03. 2021 10:00)odloženo
90.Sokol Dukovany A-TJ Mikulovice ARP I 18. (14. 03. 2021 09:00)odloženo
266.ST SDH Trnava A-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 18. (13. 03. 2021 18:00)odloženo
268.KST Střítež A-SK BOB Team Třebíč BRP III 18. (13. 03. 2021 17:30)odloženo
177.TJ Sokol Stařeč A-TJ Sokol Rapotice ARP II 18. (13. 03. 2021 17:30)odloženo
176.TJ Sokol Želetava A-SDH Bochovice "A"RP II 18. (13. 03. 2021 17:00)odloženo
88.TJ Třebenice B-SK Římov ARP I 18. (13. 03. 2021 17:00)odloženo
86.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 18. (13. 03. 2021 17:00)odloženo
89.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Sokol VýčapyRP I 18. (13. 03. 2021 16:00)odloženo
358.KST Střítež B-SK Římov CRP IV 18. (13. 03. 2021 14:30)odloženo
178.TJ Třebenice C-TJ Třebíč CRP II 18. (13. 03. 2021 14:00)odloženo
267.TJ Sokol Stařeč B-TJ Nárameč ARP III 18. (13. 03. 2021 13:30)odloženo
360.Sokol Dukovany B-TJ Třebíč ERP IV 18. (13. 03. 2021 09:30)odloženo
357.TJ Sokol Stařeč C-TJ Nárameč BRP IV 18. (12. 03. 2021 18:00)odloženo
269.SK Římov B-TJ Sokol Březník ARP III 18. (12. 03. 2021 18:00)odloženo
180.TJ Sokol Jemnice C-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 18. (12. 03. 2021 18:00)odloženo
263.SK BOB Team Třebíč B-SK Římov BRP III 17. (07. 03. 2021 14:30)odloženo
351.TJ Třebíč E-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 17. (07. 03. 2021 10:00)odloženo
173.TJ Třebíč C-SK BOB Team Třebíč ARP II 17. (07. 03. 2021 10:00)odloženo
171.TJ Sokol Moravské Budějovice D-TJ Sokol Želetava ARP II 17. (07. 03. 2021 10:00)odloženo
265.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-TJ Sokol Stařeč BRP III 17. (07. 03. 2021 09:30)odloženo
262.TJ Sokol Březník A-TJ Lukov "B"RP III 17. (06. 03. 2021 18:00)odloženo
82.TJ Sokol Výčapy-Sokol Dukovany ARP I 17. (06. 03. 2021 17:30)odloženo
81.TJ Mikulovice A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 17. (06. 03. 2021 17:30)odloženo
264.TJ Nárameč A-KST Střítež ARP III 17. (06. 03. 2021 17:00)odloženo
175.SDH Bochovice "A"-TJ Sokol Stařeč ARP II 17. (06. 03. 2021 17:00)odloženo
174.TJ Sokol Rapotice A-TJ Třebenice CRP II 17. (06. 03. 2021 16:30)odloženo
261.TJ Mikulovice B-ST SDH Trnava ARP III 17. (06. 03. 2021 14:30)odloženo
354.TJ Nárameč B-KST Střítež BRP IV 17. (06. 03. 2021 14:00)odloženo
352.TJ Vladislav B-Sokol Dukovany BRP IV 17. (05. 03. 2021 19:15)odloženo
172.SDH Číměř A-TJ Sokol Jemnice CRP II 17. (05. 03. 2021 18:30)odloženo
355.SDH Bochovice B-TJ Sokol Stařeč CRP IV 17. (05. 03. 2021 18:00)odloženo
353.SK Římov C-TJ Třebíč DRP IV 17. (05. 03. 2021 18:00)odloženo
85.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-TJ Vladislav ARP I 17. (05. 03. 2021 18:00)odloženo
84.TJ Sokol Moravské Budějovice C-TJ Třebenice BRP I 17. (05. 03. 2021 18:00)odloženo
83.SK Římov A-TJ Sokol Hrotovice ARP I 17. (05. 03. 2021 18:00)odloženo
348.TJ Třebíč D-TJ Nárameč BRP IV 16. (28. 02. 2021 14:00)odloženo
168.SK BOB Team Třebíč A-TJ Sokol Rapotice ARP II 16. (28. 02. 2021 14:00)odloženo
350.TJ Třebíč E-TJ Vladislav BRP IV 16. (28. 02. 2021 10:00)odloženo
346.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-TJ Sokol Stařeč CRP IV 16. (28. 02. 2021 10:00)odloženo
259.TJ Lukov "B"-SK BOB Team Třebíč BRP III 16. (28. 02. 2021 10:00)odloženo
170.TJ Sokol Moravské Budějovice D-SDH Číměř ARP II 16. (28. 02. 2021 10:00)odloženo
79.Sokol Dukovany A-SK Římov ARP I 16. (28. 02. 2021 09:00)odloženo
256.ST SDH Trnava A-TJ Sokol Stařeč BRP III 16. (27. 02. 2021 18:00)odloženo
257.KST Střítež A-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 16. (27. 02. 2021 17:30)odloženo
80.TJ Mikulovice A-TJ Sokol VýčapyRP I 16. (27. 02. 2021 17:30)odloženo
166.TJ Sokol Želetava A-TJ Sokol Stařeč ARP II 16. (27. 02. 2021 17:00)odloženo
77.TJ Třebenice B-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 16. (27. 02. 2021 17:00)odloženo
76.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-TJ Vladislav ARP I 16. (27. 02. 2021 17:00)odloženo
78.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 16. (27. 02. 2021 16:00)odloženo
347.KST Střítež B-SDH Bochovice BRP IV 16. (27. 02. 2021 14:30)odloženo
260.TJ Mikulovice B-TJ Sokol Březník ARP III 16. (27. 02. 2021 14:30)odloženo
167.TJ Třebenice C-SDH Bochovice "A"RP II 16. (27. 02. 2021 14:00)odloženo
349.Sokol Dukovany B-SK Římov CRP IV 16. (27. 02. 2021 09:30)odloženo
258.SK Římov B-TJ Nárameč ARP III 16. (26. 02. 2021 18:00)odloženo
169.TJ Sokol Jemnice C-TJ Třebíč CRP II 16. (26. 02. 2021 18:00)odloženo
252.SK BOB Team Třebíč B-TJ Mikulovice BRP III 15. (21. 02. 2021 14:30)odloženo
162.TJ Třebíč C-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 15. (21. 02. 2021 10:00)odloženo
75.TJ Vladislav A-TJ Třebenice BRP I 15. (21. 02. 2021 10:00)odloženo
254.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-SK Římov BRP III 15. (21. 02. 2021 09:30)odloženo
251.TJ Sokol Březník A-ST SDH Trnava ARP III 15. (20. 02. 2021 18:00)odloženo
165.TJ Sokol Stařeč A-TJ Třebenice CRP II 15. (20. 02. 2021 17:30)odloženo
71.TJ Sokol Výčapy-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 15. (20. 02. 2021 17:30)odloženo
253.TJ Nárameč A-TJ Lukov "B"RP III 15. (20. 02. 2021 17:00)odloženo
164.SDH Bochovice "A"-SK BOB Team Třebíč ARP II 15. (20. 02. 2021 17:00)odloženo
163.TJ Sokol Rapotice A-TJ Sokol Jemnice CRP II 15. (20. 02. 2021 16:30)odloženo
343.TJ Nárameč B-Sokol Dukovany BRP IV 15. (20. 02. 2021 14:00)odloženo
255.TJ Sokol Stařeč B-KST Střítež ARP III 15. (20. 02. 2021 13:30)odloženo
341.TJ Vladislav B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 15. (19. 02. 2021 19:15)odloženo
161.SDH Číměř A-TJ Sokol Želetava ARP II 15. (19. 02. 2021 18:30)odloženo
345.TJ Sokol Stařeč C-KST Střítež BRP IV 15. (19. 02. 2021 18:00)odloženo
344.SDH Bochovice B-TJ Třebíč DRP IV 15. (19. 02. 2021 18:00)odloženo
342.SK Římov C-TJ Třebíč ERP IV 15. (19. 02. 2021 18:00)odloženo
74.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-TJ Sokol Hrotovice ARP I 15. (19. 02. 2021 18:00)odloženo
73.TJ Sokol Moravské Budějovice C-Sokol Dukovany ARP I 15. (19. 02. 2021 18:00)odloženo
72.SK Římov A-TJ Mikulovice ARP I 15. (19. 02. 2021 18:00)odloženo
337.TJ Třebíč D-TJ Sokol Stařeč CRP IV 14. (14. 02. 2021 14:00)odloženo
157.SK BOB Team Třebíč A-TJ Sokol Stařeč ARP II 14. (14. 02. 2021 14:00)odloženo
339.TJ Třebíč E-TJ Nárameč BRP IV 14. (14. 02. 2021 10:00)odloženo
336.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-KST Střítež BRP IV 14. (14. 02. 2021 10:00)odloženo
248.TJ Lukov "B"-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 14. (14. 02. 2021 10:00)odloženo
159.TJ Sokol Moravské Budějovice D-TJ Sokol Rapotice ARP II 14. (14. 02. 2021 10:00)odloženo
68.Sokol Dukovany A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 14. (14. 02. 2021 09:00)odloženo
250.TJ Sokol Březník A-SK BOB Team Třebíč BRP III 14. (13. 02. 2021 18:00)odloženo
246.ST SDH Trnava A-KST Střítež ARP III 14. (13. 02. 2021 18:00)odloženo
70.TJ Sokol Výčapy-SK Římov ARP I 14. (13. 02. 2021 17:30)odloženo
69.TJ Mikulovice A-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 14. (13. 02. 2021 17:30)odloženo
156.TJ Sokol Želetava A-TJ Třebenice CRP II 14. (13. 02. 2021 17:00)odloženo
66.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-TJ Třebenice BRP I 14. (13. 02. 2021 17:00)odloženo
67.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Vladislav ARP I 14. (13. 02. 2021 16:00)odloženo
249.TJ Mikulovice B-TJ Nárameč ARP III 14. (13. 02. 2021 14:30)odloženo
338.Sokol Dukovany B-SDH Bochovice BRP IV 14. (13. 02. 2021 09:30)odloženo
340.TJ Vladislav B-SK Římov CRP IV 14. (12. 02. 2021 19:15)odloženo
160.SDH Číměř A-TJ Třebíč CRP II 14. (12. 02. 2021 18:30)odloženo
247.SK Římov B-TJ Sokol Stařeč BRP III 14. (12. 02. 2021 18:00)odloženo
158.TJ Sokol Jemnice C-SDH Bochovice "A"RP II 14. (12. 02. 2021 18:00)odloženo
241.SK BOB Team Třebíč B-ST SDH Trnava ARP III 13. (07. 02. 2021 14:30)odloženo
151.TJ Třebíč C-TJ Sokol Želetava ARP II 13. (07. 02. 2021 10:00)odloženo
64.TJ Vladislav A-Sokol Dukovany ARP I 13. (07. 02. 2021 10:00)odloženo
243.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-TJ Mikulovice BRP III 13. (07. 02. 2021 09:30)odloženo
245.KST Střítež A-SK Římov BRP III 13. (06. 02. 2021 17:30)odloženo
154.TJ Sokol Stařeč A-TJ Sokol Jemnice CRP II 13. (06. 02. 2021 17:30)odloženo
242.TJ Nárameč A-TJ Sokol Březník ARP III 13. (06. 02. 2021 17:00)odloženo
153.SDH Bochovice "A"-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 13. (06. 02. 2021 17:00)odloženo
65.TJ Třebenice B-TJ Sokol Hrotovice ARP I 13. (06. 02. 2021 17:00)odloženo
152.TJ Sokol Rapotice A-SDH Číměř ARP II 13. (06. 02. 2021 16:30)odloženo
335.KST Střítež B-TJ Třebíč DRP IV 13. (06. 02. 2021 14:30)odloženo
332.TJ Nárameč B-TJ Vladislav BRP IV 13. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
155.TJ Třebenice C-SK BOB Team Třebíč ARP II 13. (06. 02. 2021 14:00)odloženo
244.TJ Sokol Stařeč B-TJ Lukov "B"RP III 13. (06. 02. 2021 13:30)odloženo
334.TJ Sokol Stařeč C-Sokol Dukovany BRP IV 13. (05. 02. 2021 18:00)odloženo
333.SDH Bochovice B-TJ Třebíč ERP IV 13. (05. 02. 2021 18:00)odloženo
331.SK Římov C-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 13. (05. 02. 2021 18:00)odloženo
63.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-TJ Mikulovice ARP I 13. (05. 02. 2021 18:00)odloženo
62.TJ Sokol Moravské Budějovice C-TJ Sokol VýčapyRP I 13. (05. 02. 2021 18:00)odloženo
61.SK Římov A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 13. (05. 02. 2021 18:00)odloženo
240.SK BOB Team Třebíč B-TJ Nárameč ARP III 12. (31. 01. 2021 14:30)odloženo
328.TJ Třebíč E-TJ Sokol Stařeč CRP IV 12. (31. 01. 2021 10:00)odloženo
326.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-TJ Třebíč DRP IV 12. (31. 01. 2021 10:00)odloženo
237.TJ Lukov "B"-KST Střítež ARP III 12. (31. 01. 2021 10:00)odloženo
150.TJ Třebíč C-TJ Sokol Rapotice ARP II 12. (31. 01. 2021 10:00)odloženo
148.TJ Sokol Moravské Budějovice D-TJ Sokol Stařeč ARP II 12. (31. 01. 2021 10:00)odloženo
57.Sokol Dukovany A-TJ Třebenice BRP I 12. (31. 01. 2021 09:00)odloženo
239.TJ Sokol Březník A-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 12. (30. 01. 2021 18:00)odloženo
236.ST SDH Trnava A-SK Římov BRP III 12. (30. 01. 2021 18:00)odloženo
59.TJ Sokol Výčapy-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 12. (30. 01. 2021 17:30)odloženo
58.TJ Mikulovice A-TJ Vladislav ARP I 12. (30. 01. 2021 17:30)odloženo
146.TJ Sokol Želetava A-SK BOB Team Třebíč ARP II 12. (30. 01. 2021 17:00)odloženo
56.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-TJ Sokol Hrotovice ARP I 12. (30. 01. 2021 17:00)odloženo
238.TJ Mikulovice B-TJ Sokol Stařeč BRP III 12. (30. 01. 2021 14:30)odloženo
327.Sokol Dukovany B-KST Střítež BRP IV 12. (30. 01. 2021 09:30)odloženo
329.TJ Vladislav B-SDH Bochovice BRP IV 12. (29. 01. 2021 19:15)odloženo
149.SDH Číměř A-SDH Bochovice "A"RP II 12. (29. 01. 2021 18:30)odloženo
330.SK Římov C-TJ Nárameč BRP IV 12. (29. 01. 2021 18:00)odloženo
147.TJ Sokol Jemnice C-TJ Třebenice CRP II 12. (29. 01. 2021 18:00)odloženo
60.SK Římov A-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 12. (29. 01. 2021 18:00)odloženo
325.TJ Třebíč D-Sokol Dukovany BRP IV 11. (24. 01. 2021 14:00)odloženo
145.SK BOB Team Třebíč A-TJ Sokol Jemnice CRP II 11. (24. 01. 2021 14:00)odloženo
53.TJ Vladislav A-TJ Sokol VýčapyRP I 11. (24. 01. 2021 10:00)odloženo
232.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-SK BOB Team Třebíč BRP III 11. (24. 01. 2021 09:30)odloženo
234.KST Střítež A-TJ Mikulovice BRP III 11. (23. 01. 2021 17:30)odloženo
143.TJ Sokol Stařeč A-SDH Číměř ARP II 11. (23. 01. 2021 17:30)odloženo
231.TJ Nárameč A-ST SDH Trnava ARP III 11. (23. 01. 2021 17:00)odloženo
142.SDH Bochovice "A"-TJ Třebíč CRP II 11. (23. 01. 2021 17:00)odloženo
54.TJ Třebenice B-TJ Mikulovice ARP I 11. (23. 01. 2021 17:00)odloženo
141.TJ Sokol Rapotice A-TJ Sokol Želetava ARP II 11. (23. 01. 2021 16:30)odloženo
55.TJ Sokol Hrotovice A-Sokol Dukovany ARP I 11. (23. 01. 2021 16:00)odloženo
324.KST Střítež B-TJ Třebíč ERP IV 11. (23. 01. 2021 14:30)odloženo
321.TJ Nárameč B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 11. (23. 01. 2021 14:00)odloženo
144.TJ Třebenice C-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 11. (23. 01. 2021 14:00)odloženo
233.TJ Sokol Stařeč B-TJ Sokol Březník ARP III 11. (23. 01. 2021 13:30)odloženo
323.TJ Sokol Stařeč C-TJ Vladislav BRP IV 11. (22. 01. 2021 18:00)odloženo
322.SDH Bochovice B-SK Římov CRP IV 11. (22. 01. 2021 18:00)odloženo
235.SK Římov B-TJ Lukov "B"RP III 11. (22. 01. 2021 18:00)odloženo
52.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-SK Římov ARP I 11. (22. 01. 2021 18:00)odloženo
51.TJ Sokol Moravské Budějovice C-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 11. (22. 01. 2021 18:00)odloženo
229.SK BOB Team Třebíč B-TJ Sokol Stařeč BRP III 10. (17. 01. 2021 14:30)odloženo
317.TJ Třebíč E-TJ Třebíč DRP IV 10. (17. 01. 2021 10:00)odloženo
316.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-Sokol Dukovany BRP IV 10. (17. 01. 2021 10:00)odloženo
139.TJ Třebíč C-TJ Sokol Stařeč ARP II 10. (17. 01. 2021 10:00)odloženo
137.TJ Sokol Moravské Budějovice D-SK BOB Team Třebíč ARP II 10. (17. 01. 2021 10:00)odloženo
228.TJ Sokol Březník A-KST Střítež ARP III 10. (16. 01. 2021 18:00)odloženo
226.ST SDH Trnava A-TJ Lukov "B"RP III 10. (16. 01. 2021 18:00)odloženo
48.TJ Sokol Výčapy-TJ Třebenice BRP I 10. (16. 01. 2021 17:30)odloženo
47.TJ Mikulovice A-TJ Sokol Hrotovice ARP I 10. (16. 01. 2021 17:30)odloženo
230.TJ Nárameč A-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 10. (16. 01. 2021 17:00)odloženo
136.TJ Sokol Želetava A-TJ Sokol Jemnice CRP II 10. (16. 01. 2021 17:00)odloženo
46.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-Sokol Dukovany ARP I 10. (16. 01. 2021 17:00)odloženo
140.TJ Sokol Rapotice A-SDH Bochovice "A"RP II 10. (16. 01. 2021 16:30)odloženo
227.TJ Mikulovice B-SK Římov BRP III 10. (16. 01. 2021 14:30)odloženo
320.TJ Nárameč B-SDH Bochovice BRP IV 10. (16. 01. 2021 14:00)odloženo
318.TJ Vladislav B-KST Střítež BRP IV 10. (15. 01. 2021 19:15)odloženo
138.SDH Číměř A-TJ Třebenice CRP II 10. (15. 01. 2021 18:30)odloženo
319.SK Římov C-TJ Sokol Stařeč CRP IV 10. (15. 01. 2021 18:00)odloženo
50.TJ Sokol Moravské Budějovice C-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 10. (15. 01. 2021 18:00)odloženo
49.SK Římov A-TJ Vladislav ARP I 10. (15. 01. 2021 18:00)odloženo
223.SK BOB Team Třebíč B-KST Střítež ARP III 9. (10. 01. 2021 14:30)odloženo
315.TJ Třebíč E-Sokol Dukovany BRP IV 9. (10. 01. 2021 10:00)odloženo
135.TJ Sokol Moravské Budějovice D-TJ Sokol Jemnice CRP II 9. (10. 01. 2021 10:00)odloženo
133.TJ Třebíč C-TJ Třebenice CRP II 9. (10. 01. 2021 10:00)odloženo
221.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-ST SDH Trnava ARP III 9. (10. 01. 2021 09:30)odloženo
224.TJ Sokol Březník A-SK Římov BRP III 9. (09. 01. 2021 18:00)odloženo
45.TJ Mikulovice A-Sokol Dukovany ARP I 9. (09. 01. 2021 17:30)odloženo
44.TJ Sokol Výčapy-TJ Sokol Hrotovice ARP I 9. (09. 01. 2021 17:30)odloženo
222.TJ Nárameč A-TJ Sokol Stařeč BRP III 9. (09. 01. 2021 17:00)odloženo
131.SDH Bochovice "A"-TJ Sokol Želetava ARP II 9. (09. 01. 2021 17:00)odloženo
132.TJ Sokol Rapotice A-TJ Sokol Stařeč ARP II 9. (09. 01. 2021 16:30)odloženo
225.TJ Mikulovice B-TJ Lukov "B"RP III 9. (09. 01. 2021 14:30)odloženo
312.TJ Nárameč B-TJ Sokol Stařeč CRP IV 9. (09. 01. 2021 14:00)odloženo
314.TJ Vladislav B-TJ Třebíč DRP IV 9. (08. 01. 2021 19:15)odloženo
134.SDH Číměř A-SK BOB Team Třebíč ARP II 9. (08. 01. 2021 18:30)odloženo
313.SK Římov C-KST Střítež BRP IV 9. (08. 01. 2021 18:00)odloženo
311.SDH Bochovice B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 9. (08. 01. 2021 18:00)odloženo
43.SK Římov A-TJ Třebenice BRP I 9. (08. 01. 2021 18:00)odloženo
42.TJ Sokol Moravské Budějovice C-TJ Vladislav ARP I 9. (08. 01. 2021 18:00)odloženo
41.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 9. (08. 01. 2021 18:00)odloženo
308.TJ Třebíč D-SK Římov CRP IV 8. (13. 12. 2020 14:00)odloženo
128.SK BOB Team Třebíč A-TJ Třebíč CRP II 8. (13. 12. 2020 14:00)odloženo
306.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-TJ Třebíč ERP IV 8. (13. 12. 2020 10:00)odloženo
217.TJ Lukov "B"-TJ Sokol Březník ARP III 8. (13. 12. 2020 10:00)odloženo
40.TJ Vladislav A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 8. (13. 12. 2020 10:00)odloženo
37.Sokol Dukovany A-TJ Sokol VýčapyRP I 8. (13. 12. 2020 09:00)odloženo
216.ST SDH Trnava A-TJ Mikulovice BRP III 8. (12. 12. 2020 18:00)odloženo
219.KST Střítež A-TJ Nárameč ARP III 8. (12. 12. 2020 17:30)odloženo
130.TJ Sokol Stařeč A-SDH Bochovice "A"RP II 8. (12. 12. 2020 17:30)odloženo
126.TJ Sokol Želetava A-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 8. (12. 12. 2020 17:00)odloženo
39.TJ Třebenice B-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 8. (12. 12. 2020 17:00)odloženo
36.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-TJ Mikulovice ARP I 8. (12. 12. 2020 17:00)odloženo
38.TJ Sokol Hrotovice A-SK Římov ARP I 8. (12. 12. 2020 16:00)odloženo
309.KST Střítež B-TJ Nárameč BRP IV 8. (12. 12. 2020 14:30)odloženo
129.TJ Třebenice C-TJ Sokol Rapotice ARP II 8. (12. 12. 2020 14:00)odloženo
220.TJ Sokol Stařeč B-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 8. (12. 12. 2020 13:30)odloženo
307.Sokol Dukovany B-TJ Vladislav BRP IV 8. (12. 12. 2020 09:30)odloženo
310.TJ Sokol Stařeč C-SDH Bochovice BRP IV 8. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
218.SK Římov B-SK BOB Team Třebíč BRP III 8. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
127.TJ Sokol Jemnice C-SDH Číměř ARP II 8. (11. 12. 2020 18:00)odloženo
214.SK BOB Team Třebíč B-TJ Lukov "B"RP III 7. (06. 12. 2020 14:30)odloženo
124.TJ Třebíč C-TJ Sokol Jemnice CRP II 7. (06. 12. 2020 10:00)odloženo
31.TJ Vladislav A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 7. (06. 12. 2020 10:00)odloženo
212.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-KST Střítež ARP III 7. (06. 12. 2020 09:30)odloženo
215.TJ Sokol Březník A-TJ Mikulovice BRP III 7. (05. 12. 2020 18:00)odloženo
121.TJ Sokol Stařeč A-TJ Sokol Želetava ARP II 7. (05. 12. 2020 17:30)odloženo
35.TJ Sokol Výčapy-TJ Mikulovice ARP I 7. (05. 12. 2020 17:30)odloženo
213.TJ Nárameč A-SK Římov BRP III 7. (05. 12. 2020 17:00)odloženo
122.SDH Bochovice "A"-TJ Třebenice CRP II 7. (05. 12. 2020 17:00)odloženo
123.TJ Sokol Rapotice A-SK BOB Team Třebíč ARP II 7. (05. 12. 2020 16:30)odloženo
303.TJ Nárameč B-TJ Třebíč DRP IV 7. (05. 12. 2020 14:00)odloženo
211.TJ Sokol Stařeč B-ST SDH Trnava ARP III 7. (05. 12. 2020 13:30)odloženo
305.TJ Vladislav B-TJ Třebíč ERP IV 7. (04. 12. 2020 19:15)odloženo
125.SDH Číměř A-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 7. (04. 12. 2020 18:30)odloženo
304.SK Římov C-Sokol Dukovany BRP IV 7. (04. 12. 2020 18:00)odloženo
302.SDH Bochovice B-KST Střítež BRP IV 7. (04. 12. 2020 18:00)odloženo
301.TJ Sokol Stařeč C-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 7. (04. 12. 2020 18:00)odloženo
34.SK Římov A-Sokol Dukovany ARP I 7. (04. 12. 2020 18:00)odloženo
33.TJ Sokol Moravské Budějovice C-TJ Sokol Hrotovice ARP I 7. (04. 12. 2020 18:00)odloženo
32.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-TJ Třebenice BRP I 7. (04. 12. 2020 18:00)odloženo
299.TJ Třebíč D-SDH Bochovice BRP IV 6. (29. 11. 2020 14:00)odloženo
119.SK BOB Team Třebíč A-SDH Bochovice "A"RP II 6. (29. 11. 2020 14:00)odloženo
297.TJ Třebíč E-SK Římov CRP IV 6. (29. 11. 2020 10:00)odloženo
296.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-TJ Vladislav BRP IV 6. (29. 11. 2020 10:00)odloženo
208.TJ Lukov "B"-TJ Nárameč ARP III 6. (29. 11. 2020 10:00)odloženo
117.TJ Sokol Moravské Budějovice D-TJ Třebíč CRP II 6. (29. 11. 2020 10:00)odloženo
28.Sokol Dukovany A-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 6. (29. 11. 2020 09:00)odloženo
206.ST SDH Trnava A-TJ Sokol Březník ARP III 6. (28. 11. 2020 18:00)odloženo
210.KST Střítež A-TJ Sokol Stařeč BRP III 6. (28. 11. 2020 17:30)odloženo
27.TJ Mikulovice A-SK Římov ARP I 6. (28. 11. 2020 17:30)odloženo
116.TJ Sokol Želetava A-SDH Číměř ARP II 6. (28. 11. 2020 17:00)odloženo
30.TJ Třebenice B-TJ Vladislav ARP I 6. (28. 11. 2020 17:00)odloženo
26.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-TJ Sokol VýčapyRP I 6. (28. 11. 2020 17:00)odloženo
29.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 6. (28. 11. 2020 16:00)odloženo
300.KST Střítež B-TJ Sokol Stařeč CRP IV 6. (28. 11. 2020 14:30)odloženo
207.TJ Mikulovice B-SK BOB Team Třebíč BRP III 6. (28. 11. 2020 14:30)odloženo
120.TJ Třebenice C-TJ Sokol Stařeč ARP II 6. (28. 11. 2020 14:00)odloženo
298.Sokol Dukovany B-TJ Nárameč BRP IV 6. (28. 11. 2020 09:30)odloženo
209.SK Římov B-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 6. (27. 11. 2020 18:00)odloženo
118.TJ Sokol Jemnice C-TJ Sokol Rapotice ARP II 6. (27. 11. 2020 18:00)odloženo
205.SK BOB Team Třebíč B-TJ Sokol Březník ARP III 5. (22. 11. 2020 14:30)odloženo
115.TJ Třebíč C-SDH Číměř ARP II 5. (22. 11. 2020 10:00)odloženo
22.TJ Vladislav A-TJ Sokol Hrotovice ARP I 5. (22. 11. 2020 10:00)odloženo
203.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-TJ Lukov "B"RP III 5. (22. 11. 2020 09:30)odloženo
201.KST Střítež A-ST SDH Trnava ARP III 5. (21. 11. 2020 17:30)odloženo
112.TJ Sokol Stařeč A-SK BOB Team Třebíč ARP II 5. (21. 11. 2020 17:30)odloženo
204.TJ Nárameč A-TJ Mikulovice BRP III 5. (21. 11. 2020 17:00)odloženo
113.SDH Bochovice "A"-TJ Sokol Jemnice CRP II 5. (21. 11. 2020 17:00)odloženo
21.TJ Třebenice B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 5. (21. 11. 2020 17:00)odloženo
114.TJ Sokol Rapotice A-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 5. (21. 11. 2020 16:30)odloženo
291.KST Střítež B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 5. (21. 11. 2020 14:30)odloženo
294.TJ Nárameč B-TJ Třebíč ERP IV 5. (21. 11. 2020 14:00)odloženo
111.TJ Třebenice C-TJ Sokol Želetava ARP II 5. (21. 11. 2020 14:00)odloženo
202.TJ Sokol Stařeč B-SK Římov BRP III 5. (21. 11. 2020 13:30)odloženo
295.SK Římov C-TJ Vladislav BRP IV 5. (20. 11. 2020 18:00)odloženo
293.SDH Bochovice B-Sokol Dukovany BRP IV 5. (20. 11. 2020 18:00)odloženo
292.TJ Sokol Stařeč C-TJ Třebíč DRP IV 5. (20. 11. 2020 18:00)odloženo
25.SK Římov A-TJ Sokol VýčapyRP I 5. (20. 11. 2020 18:00)odloženo
24.TJ Sokol Moravské Budějovice C-TJ Mikulovice ARP I 5. (20. 11. 2020 18:00)odloženo
23.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-Sokol Dukovany ARP I 5. (20. 11. 2020 18:00)odloženo
290.TJ Třebíč D-KST Střítež BRP IV 4. (15. 11. 2020 14:00)odloženo
110.SK BOB Team Třebíč A-TJ Třebenice CRP II 4. (15. 11. 2020 14:00)odloženo
288.TJ Třebíč E-SDH Bochovice BRP IV 4. (15. 11. 2020 10:00)odloženo
286.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-SK Římov CRP IV 4. (15. 11. 2020 10:00)odloženo
199.TJ Lukov "B"-TJ Sokol Stařeč BRP III 4. (15. 11. 2020 10:00)odloženo
108.TJ Sokol Moravské Budějovice D-SDH Bochovice "A"RP II 4. (15. 11. 2020 10:00)odloženo
19.Sokol Dukovany A-TJ Vladislav ARP I 4. (15. 11. 2020 09:00)odloženo
197.TJ Sokol Březník A-TJ Nárameč ARP III 4. (14. 11. 2020 18:00)odloženo
196.ST SDH Trnava A-SK BOB Team Třebíč BRP III 4. (14. 11. 2020 18:00)odloženo
18.TJ Mikulovice A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 4. (14. 11. 2020 17:30)odloženo
17.TJ Sokol Výčapy-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 4. (14. 11. 2020 17:30)odloženo
106.TJ Sokol Želetava A-TJ Třebíč CRP II 4. (14. 11. 2020 17:00)odloženo
16.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-SK Římov ARP I 4. (14. 11. 2020 17:00)odloženo
20.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Třebenice BRP I 4. (14. 11. 2020 16:00)odloženo
198.TJ Mikulovice B-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 4. (14. 11. 2020 14:30)odloženo
289.Sokol Dukovany B-TJ Sokol Stařeč CRP IV 4. (14. 11. 2020 09:30)odloženo
287.TJ Vladislav B-TJ Nárameč BRP IV 4. (13. 11. 2020 19:15)odloženo
107.SDH Číměř A-TJ Sokol Rapotice ARP II 4. (13. 11. 2020 18:30)odloženo
200.SK Římov B-KST Střítež ARP III 4. (13. 11. 2020 18:00)odloženo
109.TJ Sokol Jemnice C-TJ Sokol Stařeč ARP II 4. (13. 11. 2020 18:00)odloženo
281.TJ Třebíč D-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 3. (08. 11. 2020 14:00)odloženo
101.SK BOB Team Třebíč A-TJ Sokol Želetava ARP II 3. (08. 11. 2020 14:00)odloženo
13.TJ Vladislav A-TJ Mikulovice ARP I 3. (08. 11. 2020 10:00)odloženo
194.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-TJ Sokol Březník ARP III 3. (08. 11. 2020 09:30)odloženo
192.KST Střítež A-TJ Lukov "B"RP III 3. (07. 11. 2020 17:30)odloženo
103.TJ Sokol Stařeč A-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 3. (07. 11. 2020 17:30)odloženo
195.TJ Nárameč A-SK BOB Team Třebíč BRP III 3. (07. 11. 2020 17:00)odloženo
104.SDH Bochovice "A"-SDH Číměř ARP II 3. (07. 11. 2020 17:00)odloženo
12.TJ Třebenice B-Sokol Dukovany ARP I 3. (07. 11. 2020 17:00)odloženo
105.TJ Sokol Rapotice A-TJ Třebíč CRP II 3. (07. 11. 2020 16:30)odloženo
11.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 3. (07. 11. 2020 16:00)odloženo
282.KST Střítež B-Sokol Dukovany BRP IV 3. (07. 11. 2020 14:30)odloženo
285.TJ Nárameč B-SK Římov CRP IV 3. (07. 11. 2020 14:00)odloženo
102.TJ Třebenice C-TJ Sokol Jemnice CRP II 3. (07. 11. 2020 14:00)odloženo
193.TJ Sokol Stařeč B-TJ Mikulovice BRP III 3. (07. 11. 2020 13:30)odloženo
284.SDH Bochovice B-TJ Vladislav BRP IV 3. (06. 11. 2020 18:00)odloženo
283.TJ Sokol Stařeč C-TJ Třebíč ERP IV 3. (06. 11. 2020 18:00)odloženo
191.SK Římov B-ST SDH Trnava ARP III 3. (06. 11. 2020 18:00)odloženo
15.TJ Sokol Moravské Budějovice C-SK Římov ARP I 3. (06. 11. 2020 18:00)odloženo
14.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-TJ Sokol VýčapyRP I 3. (06. 11. 2020 18:00)odloženo
187.SK BOB Team Třebíč B-TJ Sokol Kralice nad Oslavou ARP III 2. (01. 11. 2020 14:30)odloženo
279.TJ Třebíč E-KST Střítež BRP IV 2. (01. 11. 2020 10:00)odloženo
276.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C-TJ Nárameč BRP IV 2. (01. 11. 2020 10:00)odloženo
190.TJ Lukov "B"-SK Římov BRP III 2. (01. 11. 2020 10:00)odloženo
99.TJ Sokol Moravské Budějovice D-TJ Třebenice CRP II 2. (01. 11. 2020 10:00)odloženo
97.TJ Třebíč C-SDH Bochovice "A"RP II 2. (01. 11. 2020 10:00)odloženo
10.Sokol Dukovany A-TJ Sokol Hrotovice ARP I 2. (01. 11. 2020 09:00)odloženo
188.TJ Sokol Březník A-TJ Sokol Stařeč BRP III 2. (31. 10. 2020 18:00)odloženo
186.ST SDH Trnava A-TJ Nárameč ARP III 2. (31. 10. 2020 18:00)odloženo
9.TJ Mikulovice A-TJ Třebenice BRP I 2. (31. 10. 2020 17:30)odloženo
8.TJ Sokol Výčapy-TJ Vladislav ARP I 2. (31. 10. 2020 17:30)odloženo
96.TJ Sokol Želetava A-TJ Sokol Rapotice ARP II 2. (31. 10. 2020 17:00)odloženo
6.TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 2. (31. 10. 2020 17:00)odloženo
189.TJ Mikulovice B-KST Střítež ARP III 2. (31. 10. 2020 14:30)odloženo
280.Sokol Dukovany B-TJ Třebíč DRP IV 2. (31. 10. 2020 09:30)odloženo
278.TJ Vladislav B-TJ Sokol Stařeč CRP IV 2. (30. 10. 2020 19:15)odloženo
98.SDH Číměř A-TJ Sokol Stařeč ARP II 2. (30. 10. 2020 18:30)odloženo
277.SK Římov C-SDH Bochovice BRP IV 2. (30. 10. 2020 18:00)odloženo
100.TJ Sokol Jemnice C-SK BOB Team Třebíč ARP II 2. (30. 10. 2020 18:00)odloženo
7.SK Římov A-TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"RP I 2. (30. 10. 2020 18:00)odloženo
272.TJ Třebíč D-TJ Třebíč ERP IV 1. (25. 10. 2020 14:00)odloženo
92.SK BOB Team Třebíč A-TJ Sokol Moravské Budějovice DRP II 1. (25. 10. 2020 14:00)odloženo
181.TJ Lukov "B"-ST SDH Trnava ARP III 1. (25. 10. 2020 10:00)odloženo
4.TJ Vladislav A-SK Římov ARP I 1. (25. 10. 2020 10:00)odloženo
185.TJ Sokol Kralice nad Oslavou A-TJ Nárameč ARP III 1. (25. 10. 2020 09:30)odloženo
1.Sokol Dukovany A-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BRP I 1. (25. 10. 2020 09:00)odloženo
183.KST Střítež A-TJ Sokol Březník ARP III 1. (24. 10. 2020 17:30)odloženo
94.TJ Sokol Stařeč A-TJ Třebíč CRP II 1. (24. 10. 2020 17:30)odloženo
95.SDH Bochovice "A"-TJ Sokol Rapotice ARP II 1. (24. 10. 2020 17:00)odloženo
3.TJ Třebenice B-TJ Sokol VýčapyRP I 1. (24. 10. 2020 17:00)odloženo
2.TJ Sokol Hrotovice A-TJ Mikulovice ARP I 1. (24. 10. 2020 16:00)odloženo
273.KST Střítež B-TJ Vladislav BRP IV 1. (24. 10. 2020 14:30)odloženo
93.TJ Třebenice C-SDH Číměř ARP II 1. (24. 10. 2020 14:00)odloženo
184.TJ Sokol Stařeč B-SK BOB Team Třebíč BRP III 1. (24. 10. 2020 13:30)odloženo
271.Sokol Dukovany B-TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CRP IV 1. (24. 10. 2020 09:30)odloženo
275.SDH Bochovice B-TJ Nárameč BRP IV 1. (23. 10. 2020 18:00)odloženo
274.TJ Sokol Stařeč C-SK Římov CRP IV 1. (23. 10. 2020 18:00)odloženo
182.SK Římov B-TJ Mikulovice BRP III 1. (23. 10. 2020 18:00)odloženo
91.TJ Sokol Jemnice C-TJ Sokol Želetava ARP II 1. (23. 10. 2020 18:00)odloženo
5.TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"-TJ Sokol Moravské Budějovice CRP I 1. (23. 10. 2020 18:00)odloženo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy