Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
175.SK Světnov B-SK Škrdlovice BOP V25. 04. 2021 12:007. (29. 11. 2020 09:00) 
174.TJ Poděšín B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
173.TJ Řečice B-SK Sokol Lhotky, z.s. COP V25. 04. 2021 09:007. (27. 11. 2020 18:00) 
172.SK Nové Dvory C-TJ Sokol Polnička DOP V25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
171.TJ Sokol Jámy-SK Dolní Heřmanice BOP V25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
140.TJ Sokol Nížkov D-KST Borovnice BOP IV25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
139.Bohdalov-TJ Netín BOP IV25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
138.Sokol Vlkov-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
137.SK Dolní Heřmanice-TJ Sokol Polnička COP IV25. 04. 2021 09:007. (27. 11. 2020 18:00) 
136.TJ Sokol Sněžné-TJ BoryOP IV25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
105.TJ Sokol Polnička B-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
104.TJ Poděšín-TJ Nové Město na Moravě BOP III25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
103.TJ Sokol Malá Losenice-FryšavaOP III25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
102.TJ Řečice-SK SázavaOP III25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
101.KST Borovnice-SK MoravecOP III25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
70.TJ Sokol Polnička-TJ Spartak Velká BítešOP II25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
69.TJ Sokol Nové Veselí-SK Ježek Velké MeziříčíOP II25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
68.TJ Sokol Ostrov nad Oslavou-TK Autocolor Oslavice BOP II25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
67.TJ Netín-TJ Sokol Nížkov COP II25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
66.SK Světnov-SK Nové Dvory BOP II25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
1.TJ Žďár nad Sázavou F-Orel Bystřice n.P.OP I25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
2.TK Autocolor Oslavice-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
3.TJ Sokol Rovečné B-SK Sokol Lhotky, z.s. BOP I25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
4.SK Vídeň-TJ Žďár nad Sázavou EOP I25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
5.SK Škrdlovice-TJ Sokol Nížkov BOP I25. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
170.TJ Sokol Polnička D-TJ Sokol JámyOP V18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
169.SK Sokol Lhotky, z.s. C-SK Nové Dvory COP V18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 12:00) 
168.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Řečice BOP V18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
167.SK Škrdlovice B-TJ Poděšín BOP V18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
166.SK Dolní Heřmanice B-SK Světnov BOP V18. 04. 2021 09:006. (20. 11. 2020 18:00) 
135.TJ Sokol Polnička C-TJ Sokol SněžnéOP IV18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
134.TJ Sokol Nové Veselí B-SK Dolní HeřmaniceOP IV18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
133.TJ Netín B-Sokol VlkovOP IV18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
132.KST Borovnice B-BohdalovOP IV18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
131.TJ Bory-TJ Sokol Nížkov DOP IV18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
100.SK Sázava-KST BorovniceOP III18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
99.Fryšava-TJ ŘečiceOP III18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
98.TJ Nové Město na Moravě B-TJ Sokol Malá LoseniceOP III18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
97.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ PoděšínOP III18. 04. 2021 09:006. (21. 11. 2020 15:00) 
96.SK Moravec-TJ Sokol Polnička BOP III18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
65.TJ Sokol Nížkov C-SK SvětnovOP II18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
64.TK Autocolor Oslavice B-TJ NetínOP II18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
63.SK Ježek Velké Meziříčí-TJ Sokol Ostrov nad OslavouOP II18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
62.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ Sokol Nové VeselíOP II18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
61.SK Nové Dvory B-TJ Sokol PolničkaOP II18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
6.TJ Žďár nad Sázavou E-SK ŠkrdloviceOP I18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
7.SK Sokol Lhotky, z.s. B-SK VídeňOP I18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
8.Stolní tenis Velké Meziříčí C-TJ Sokol Rovečné BOP I18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
9.Orel Bystřice n.P.-TK Autocolor OslaviceOP I18. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
10.TJ Sokol Nížkov B-TJ Žďár nad Sázavou FOP I16. 04. 2021 18:006. (20. 11. 2020 18:00) 
177.SK Moravec B-TJ Řečice COS11. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
178.Stolní tenis Velké Meziříčí E-Sportovní klub Vídeň BOS11. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
179.Stolní tenis Velké Meziříčí D-TJ Spartak Velká Bíteš DOS11. 04. 2021 09:007. (29. 11. 2020 09:00) 
11.TK Autocolor Oslavice-TJ Žďár nad Sázavou FOP I11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
12.TJ Sokol Rovečné B-Orel Bystřice n.P.OP I11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
13.SK Vídeň-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
14.SK Škrdlovice-SK Sokol Lhotky, z.s. BOP I11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
15.TJ Žďár nad Sázavou E-TJ Sokol Nížkov BOP I11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
165.TJ Poděšín B-SK Světnov BOP V11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
163.SK Nové Dvory C-TJ Spartak Velká Bíteš COP V11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
162.TJ Sokol Jámy-SK Sokol Lhotky, z.s. COP V11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
161.TJ Sokol Polnička D-SK Dolní Heřmanice BOP V11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
130.Bohdalov-TJ Sokol Nížkov DOP IV11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
129.Sokol Vlkov-KST Borovnice BOP IV11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
127.TJ Sokol Sněžné-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
126.TJ Sokol Polnička C-TJ BoryOP IV11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
95.TJ Poděšín-TJ Sokol Polnička BOP III11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
94.TJ Sokol Malá Losenice-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
93.TJ Řečice-TJ Nové Město na Moravě BOP III11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
92.KST Borovnice-FryšavaOP III11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
91.SK Sázava-SK MoravecOP III11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
60.TJ Sokol Nové Veselí-TJ Sokol PolničkaOP II11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
59.TJ Sokol Ostrov nad Oslavou-TJ Spartak Velká BítešOP II11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
58.TJ Netín-SK Ježek Velké MeziříčíOP II11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
57.SK Světnov-TK Autocolor Oslavice BOP II11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
56.TJ Sokol Nížkov C-SK Nové Dvory BOP II11. 04. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
164.TJ Řečice B-SK Škrdlovice BOP V09. 04. 2021 18:005. (13. 11. 2020 18:00) 
128.SK Dolní Heřmanice-TJ Netín BOP IV09. 04. 2021 18:005. (13. 11. 2020 18:00) 
180.TJ Spartak Velká Bíteš D-TJ Sokol Jámy BOS04. 04. 2021 09:006. (21. 11. 2020 15:00) 
181.Sportovní klub Vídeň B-Stolní tenis Velké Meziříčí DOS04. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
182.TJ Řečice C-Stolní tenis Velké Meziříčí EOS04. 04. 2021 09:006. (22. 11. 2020 09:00) 
16.SK Sokol Lhotky, z.s. B-TJ Žďár nad Sázavou EOP I04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
17.Stolní tenis Velké Meziříčí C-SK ŠkrdloviceOP I04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
18.Orel Bystřice n.P.-SK VídeňOP I04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
19.TJ Žďár nad Sázavou F-TJ Sokol Rovečné BOP I04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
160.SK Sokol Lhotky, z.s. C-TJ Sokol Polnička DOP V04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 12:00) 
159.TJ Spartak Velká Bíteš C-TJ Sokol JámyOP V04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
158.SK Škrdlovice B-SK Nové Dvory COP V04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
157.SK Světnov B-TJ Řečice BOP V04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
156.SK Dolní Heřmanice B-TJ Poděšín BOP V04. 04. 2021 09:004. (06. 11. 2020 18:00) 
125.TJ Sokol Nové Veselí B-TJ Sokol Polnička COP IV04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
124.TJ Netín B-TJ Sokol SněžnéOP IV04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
123.KST Borovnice B-SK Dolní HeřmaniceOP IV04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
122.TJ Sokol Nížkov D-Sokol VlkovOP IV04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
121.TJ Bory-BohdalovOP IV04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
90.Fryšava-SK SázavaOP III04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
89.TJ Nové Město na Moravě B-KST BorovniceOP III04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
88.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ ŘečiceOP III04. 04. 2021 09:004. (07. 11. 2020 15:00) 
87.TJ Sokol Polnička B-TJ Sokol Malá LoseniceOP III04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
86.SK Moravec-TJ PoděšínOP III04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
55.TK Autocolor Oslavice B-TJ Sokol Nížkov COP II04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
54.SK Ježek Velké Meziříčí-SK SvětnovOP II04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
53.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ NetínOP II04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
52.TJ Sokol Polnička-TJ Sokol Ostrov nad OslavouOP II04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
51.SK Nové Dvory B-TJ Sokol Nové VeselíOP II04. 04. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
20.TJ Sokol Nížkov B-TK Autocolor OslaviceOP I02. 04. 2021 18:004. (06. 11. 2020 18:00) 
151.SK Sokol Lhotky, z.s. C-SK Dolní Heřmanice BOP V28. 03. 2021 12:003. (01. 11. 2020 12:00) 
183.Stolní tenis Velké Meziříčí E-SK Moravec BOS28. 03. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
184.Stolní tenis Velké Meziříčí D-TJ Řečice COS28. 03. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
185.TJ Sokol Jámy B-Sportovní klub Vídeň BOS28. 03. 2021 09:005. (15. 11. 2020 09:00) 
154.SK Nové Dvory C-SK Světnov BOP V28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
153.TJ Sokol Jámy-SK Škrdlovice BOP V28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
152.TJ Sokol Polnička D-TJ Spartak Velká Bíteš COP V28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
120.Sokol Vlkov-BohdalovOP IV28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
118.TJ Sokol Sněžné-KST Borovnice BOP IV28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
117.TJ Sokol Polnička C-TJ Netín BOP IV28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
116.TJ Sokol Nové Veselí B-TJ BoryOP IV28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
85.TJ Sokol Malá Losenice-TJ PoděšínOP III28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
84.TJ Řečice-TJ Sokol Polnička BOP III28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
83.KST Borovnice-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
82.SK Sázava-TJ Nové Město na Moravě BOP III28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
81.Fryšava-SK MoravecOP III28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
50.TJ Sokol Ostrov nad Oslavou-TJ Sokol Nové VeselíOP II28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
49.TJ Netín-TJ Sokol PolničkaOP II28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
48.SK Světnov-TJ Spartak Velká BítešOP II28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
47.TJ Sokol Nížkov C-SK Ježek Velké MeziříčíOP II28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
46.TK Autocolor Oslavice B-SK Nové Dvory BOP II28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
21.TJ Sokol Rovečné B-TK Autocolor OslaviceOP I28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
22.SK Vídeň-TJ Žďár nad Sázavou FOP I28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
23.SK Škrdlovice-Orel Bystřice n.P.OP I28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
24.TJ Žďár nad Sázavou E-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
25.SK Sokol Lhotky, z.s. B-TJ Sokol Nížkov BOP I28. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
155.TJ Řečice B-TJ Poděšín BOP V26. 03. 2021 18:003. (30. 10. 2020 18:00) 
119.SK Dolní Heřmanice-TJ Sokol Nížkov DOP IV26. 03. 2021 18:003. (30. 10. 2020 18:00) 
186.Sportovní klub Vídeň B-TJ Spartak Velká Bíteš DOS21. 03. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
187.TJ Řečice C-TJ Sokol Jámy BOS21. 03. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
188.SK Moravec B-Stolní tenis Velké Meziříčí DOS21. 03. 2021 09:004. (08. 11. 2020 09:00) 
150.TJ Spartak Velká Bíteš C-SK Sokol Lhotky, z.s. COP V21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
149.SK Škrdlovice B-TJ Sokol Polnička DOP V21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
148.SK Světnov B-TJ Sokol JámyOP V21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
147.TJ Poděšín B-SK Nové Dvory COP V21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
115.TJ Netín B-TJ Sokol Nové Veselí BOP IV21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
114.KST Borovnice B-TJ Sokol Polnička COP IV21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
113.TJ Sokol Nížkov D-TJ Sokol SněžnéOP IV21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
112.Bohdalov-SK Dolní HeřmaniceOP IV21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
111.TJ Bory-Sokol VlkovOP IV21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
80.TJ Nové Město na Moravě B-FryšavaOP III21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
78.TJ Sokol Polnička B-KST BorovniceOP III21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
77.TJ Poděšín-TJ ŘečiceOP III21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
76.SK Moravec-TJ Sokol Malá LoseniceOP III21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
45.SK Ježek Velké Meziříčí-TK Autocolor Oslavice BOP II21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
44.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ Sokol Nížkov COP II21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
43.TJ Sokol Polnička-SK SvětnovOP II21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
42.TJ Sokol Nové Veselí-TJ NetínOP II21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
41.SK Nové Dvory B-TJ Sokol Ostrov nad OslavouOP II21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
26.Stolní tenis Velké Meziříčí C-SK Sokol Lhotky, z.s. BOP I21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
27.Orel Bystřice n.P.-TJ Žďár nad Sázavou EOP I21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
28.TJ Žďár nad Sázavou F-SK ŠkrdloviceOP I21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
29.TK Autocolor Oslavice-SK VídeňOP I21. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
79.TJ Spartak Velká Bíteš B-SK SázavaOP III20. 03. 2021 15:002. (24. 10. 2020 15:00) 
146.SK Dolní Heřmanice B-TJ Řečice BOP V19. 03. 2021 18:002. (23. 10. 2020 18:00) 
30.TJ Sokol Nížkov B-TJ Sokol Rovečné BOP I19. 03. 2021 18:002. (23. 10. 2020 18:00) 
189.Stolní tenis Velké Meziříčí D-Stolní tenis Velké Meziříčí EOS14. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
190.TJ Sokol Jámy B-SK Moravec BOS14. 03. 2021 09:003. (01. 11. 2020 09:00) 
145.SK Nové Dvory C-TJ Řečice BOP V14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
144.TJ Sokol Jámy-TJ Poděšín BOP V14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
143.TJ Sokol Polnička D-SK Světnov BOP V14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
142.SK Sokol Lhotky, z.s. C-SK Škrdlovice BOP V14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 12:00) 
141.TJ Spartak Velká Bíteš C-SK Dolní Heřmanice BOP V14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
109.TJ Sokol Sněžné-BohdalovOP IV14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
108.TJ Sokol Polnička C-TJ Sokol Nížkov DOP IV14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
107.TJ Sokol Nové Veselí B-KST Borovnice BOP IV14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
106.TJ Netín B-TJ BoryOP IV14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
75.TJ Řečice-TJ Sokol Malá LoseniceOP III14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
74.KST Borovnice-TJ PoděšínOP III14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
73.SK Sázava-TJ Sokol Polnička BOP III14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
72.Fryšava-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
71.TJ Nové Město na Moravě B-SK MoravecOP III14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
40.TJ Netín-TJ Sokol Ostrov nad OslavouOP II14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
39.SK Světnov-TJ Sokol Nové VeselíOP II14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
38.TJ Sokol Nížkov C-TJ Sokol PolničkaOP II14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
37.TK Autocolor Oslavice B-TJ Spartak Velká BítešOP II14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
36.SK Ježek Velké Meziříčí-SK Nové Dvory BOP II14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
31.SK Vídeň-TJ Sokol Rovečné BOP I14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
32.SK Škrdlovice-TK Autocolor OslaviceOP I14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
33.TJ Žďár nad Sázavou E-TJ Žďár nad Sázavou FOP I14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
34.SK Sokol Lhotky, z.s. B-Orel Bystřice n.P.OP I14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
35.Stolní tenis Velké Meziříčí C-TJ Sokol Nížkov BOP I14. 03. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
191.TJ Spartak Velká Bíteš D-TJ Řečice COS13. 03. 2021 15:003. (31. 10. 2020 15:00) 
110.SK Dolní Heřmanice-Sokol VlkovOP IV12. 03. 2021 18:001. (16. 10. 2020 18:00) 
192.TJ Řečice C-Sportovní klub Vídeň BOS07. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
193.SK Moravec B-TJ Spartak Velká Bíteš DOS07. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
194.Stolní tenis Velké Meziříčí E-TJ Sokol Jámy BOS07. 03. 2021 09:002. (25. 10. 2020 09:00) 
195.TJ Sokol Jámy B-Stolní tenis Velké Meziříčí DOS28. 02. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
197.Sportovní klub Vídeň B-SK Moravec BOS28. 02. 2021 09:001. (18. 10. 2020 09:00) 
196.TJ Spartak Velká Bíteš D-Stolní tenis Velké Meziříčí EOS27. 02. 2021 15:001. (17. 10. 2020 15:00) 
176.SK Světnov B-SK Dolní Heřmanice BOP V14. 02. 2021 12:0015. (14. 02. 2021 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy