Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
23.SKST Cheb-HB Ostrov H.BrodExL M10. 03. 2022 18:0017. (11. 03. 2022 18:00) 
37.TJ AVIA Čakovice-AC Sparta Praha A2LMA05. 03. 2022 14:0024. (05. 03. 2022 16:30) 
38.SK Slavia Praha-TJ AVIA Čakovice2LMA 23. (27. 02. 2022 10:00)Herna SK Slavia Praha
62.SKST Chodov-TJ Sokol České Budějovice3LMA26. 02. 2022 17:0021. (26. 02. 2022 14:00) 
21.SF SKK El Niňo Praha-HB Ostrov H.BrodExL M24. 02. 2022 18:0016. (25. 02. 2022 18:00) 
22.SKST TESLA BATTERIES Havířov-TTC Ostrava 2016ExL M17. 02. 2022 18:0015. (18. 02. 2022 17:00) 
33.KST Zlín-TJ Ostrava KST B1LM11. 02. 2022 17:0020. (13. 02. 2022 10:00) 
19.SKST Cheb-SKST TESLA BATTERIES HavířovExL M03. 02. 2022 18:0014. (04. 02. 2022 18:00) 
61.SKST Chodov-TTC Elizza Praha C3LMA29. 01. 2022 17:0017. (29. 01. 2022 14:00) 
20.HB Ostrov H.Brod-TTC Ostrava 2016ExL M27. 01. 2022 18:0013. (28. 01. 2022 18:00) 
18.SKST TESLA BATTERIES Havířov-HB Ostrov H.BrodExL M16. 01. 2022 17:0012. (14. 01. 2022 17:00) 
134.TTC Ústí nad Orlicí A-TT Moravský Krumlov B1LŽB16. 01. 2022 15:0015. (29. 01. 2022 15:00) 
35.SKST Havířov B-TTC Ostrava 2016 B1LM15. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 17:00) 
87.TJ Sokol Šarovy-KST Vsetín3LMD15. 01. 2022 16:0015. (15. 01. 2022 14:00) 
64.Union Plzeň B-SKUŘ Plzeň3LMA15. 01. 2022 13:0015. (15. 01. 2022 14:00) 
133.SVS Hradec Králové B-SK Svinov1LŽB15. 01. 2022 11:0012. (15. 01. 2022 10:00) 
54.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A-KST Blansko2LMB14. 01. 2022 18:0017. (16. 01. 2022 10:00) 
114.SKST Charvát Havířov-SKST PLUS Hodonín BExL Ž10. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 10:00) 
60.AC Sparta Praha B-TJ Sokol České Budějovice3LMA09. 01. 2022 10:0012. (28. 11. 2021 10:00) 
59.Slovan KST Bohnice-TJ Sokol České Budějovice3LMA08. 01. 2022 10:0011. (27. 11. 2021 14:00) 
17.TTC Ostrava 2016-TJ Ostrava KSTExL M06. 01. 2022 18:0011. (07. 01. 2022 17:00) 
46.TTC MS Brno B-KST Blansko2LMB18. 12. 2021 15:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
44.SKST Havířov C-KST Slezan Opava2LMB18. 12. 2021 14:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
39.AC Sparta Praha A-TJ AVIA Čakovice2LMA18. 12. 2021 13:0015. (18. 12. 2021 14:00) 
122.TJ Slavoj Praha A-KST ZŠ Vyšší Brod1LŽA18. 12. 2021 11:009. (27. 11. 2021 10:00) 
40.TTC Elizza Praha B-TJ Sokol Michle2LMA16. 12. 2021 19:0015. (18. 12. 2021 15:00) 
41.TJ Sadská-SK Slavia Praha2LMA16. 12. 2021 19:0015. (18. 12. 2021 14:00) 
45.SKST PLUS Hodonín B-TJ Holásky2LMB15. 12. 2021 18:3015. (18. 12. 2021 14:30) 
152.HB Ostrov H.Brod B-SF SKK El Niňo PrahaČP M II15. 12. 2021 17:00PO (04. 12. 2021 10:30) 
13.SKST Liberec-HB Ostrov H.BrodExL M15. 12. 2021 17:0010. (10. 12. 2021 18:00) 
15.SKST Cheb-TTC Ostrava 2016ExL M13. 12. 2021 17:0010. (10. 12. 2021 18:00) 
123.TJ Sokol Králův Dvůr Queens-KST ZŠ Vyšší Brod1LŽA11. 12. 2021 17:0010. (27. 11. 2021 15:00) 
53.TTC MS Brno B-TJ Sokol Studená I.2LMB11. 12. 2021 14:0013. (11. 12. 2021 17:00) 
85.TJ DDM Valašské Meziříčí-SK - SVINOV3LMD11. 12. 2021 12:0013. (11. 12. 2021 14:00) 
86.KST Dolní Němčí-TJ Sokol Šarovy3LMD11. 12. 2021 11:0013. (11. 12. 2021 14:00) 
73.SKST Liberec D-TTC Bělá pod Bezdězem3LMB11. 12. 2021 10:0014. (12. 12. 2021 10:00) 
31.TJ Ostrava KST B-TTC Ostrava 2016 B1LM11. 12. 2021 10:0013. (11. 12. 2021 14:00) 
117.KST ZŠ Vyšší Brod-KST Klatovy1LŽA 11. (11. 12. 2021 10:00) 
126.KST Hluk A-TTC Frýdek-Místek1LŽB10. 12. 2021 18:0011. (11. 12. 2021 09:30) 
32.TJ Ostrava KST C-TTC Ostrava 2016 B1LM10. 12. 2021 18:0014. (12. 12. 2021 10:00) 
14.TJ Ostrava KST-SKST PLUS HodonínExL M09. 12. 2021 18:0010. (10. 12. 2021 18:00) 
128.SK Svinov-SKST Havířov B1LŽB08. 12. 2021 18:3011. (11. 12. 2021 10:00)TJ Ostrava KST
127.KST A. Eberle Blansko A-TT Moravský Krumlov B1LŽB07. 12. 2021 18:0011. (11. 12. 2021 09:30) 
12.KT Praha-TTC Ostrava 2016ExL M03. 12. 2021 18:009. (26. 11. 2021 18:00) 
88.SK Dobré A-SVS Hradec Králové AExL Ž03. 12. 2021 18:0011. (12. 11. 2021 18:00) 
16.SF SKK El Niňo Praha-KT PrahaExL M02. 12. 2021 17:3010. (10. 12. 2021 18:00) 
72.TTC Litoměřice B-KST Apollo Ústí nad Labem3LMB02. 12. 2021 17:3014. (12. 12. 2021 10:00) 
29.TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice-TTC Ostrava 2016 B1LM02. 12. 2021 16:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
28.HB Ostrov H. Brod B-TTC Ostrava 2016 B1LM28. 11. 2021 15:009. (13. 11. 2021 14:00) 
100.SKST PLUS Hodonín A-SKST Vlašim AExL Ž28. 11. 2021 14:009. (29. 10. 2021 18:00) 
113.MH stolní tenis Ostrava-SKST Charvát HavířovExL Ž28. 11. 2021 10:3011. (14. 11. 2021 10:30) 
130.SK Dobré B-TTC Frýdek-Místek1LŽB28. 11. 2021 10:007. (13. 11. 2021 10:00) 
103.SKST PLUS Hodonín B-SKST Vlašim AExL Ž28. 11. 2021 10:0010. (30. 10. 2021 10:00) 
112.MH stolní tenis Ostrava-TJ Ostrava KSTExL Ž27. 11. 2021 17:0011. (13. 11. 2021 13:00) 
42.TJ AVIA Čakovice-TJ Sokol Vodňany2LMA27. 11. 2021 16:3011. (27. 11. 2021 14:00) 
52.SKST Havířov C-TTC MS Brno B2LMB27. 11. 2021 15:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
84.TJ Sokol Šarovy-TTC Ostrava-Poruba3LMD27. 11. 2021 15:0011. (27. 11. 2021 14:00) 
80.TJ DDM Valašské Meziříčí-KST Vsetín3LMD27. 11. 2021 11:0011. (27. 11. 2021 14:00) 
58.Union Plzeň B-TJ Šanov3LMA27. 11. 2021 10:0011. (27. 11. 2021 14:00) 
30.TJ Ostrava KST C-HB Ostrov H. Brod B1LM27. 11. 2021 10:0012. (28. 11. 2021 10:00) 
90.TJ Ostrava KST-SKST Charvát HavířovExL Ž27. 11. 2021 10:0011. (12. 11. 2021 18:00) 
8.SF SKK El Niňo Praha-SKST PLUS HodonínExL M24. 11. 2021 16:307. (05. 11. 2021 18:00) 
149.SKST Liberec C-SF SKK El Niňo Praha BČP M II23. 11. 2021 18:30PO (20. 11. 2021 10:30) 
11.SF SKK El Niňo Praha-SKST TESLA BATTERIES HavířovExL M21. 11. 2021 17:009. (26. 11. 2021 18:00) 
151.SK Svinov-TJ Tesla PardubiceČP M II20. 11. 2021 11:30PO (20. 11. 2021 15:00) 
10.TTC Ostrava 2016-SF SKK El Niňo PrahaExL M16. 11. 2021 17:008. (12. 11. 2021 17:00) 
7.TTC Ostrava 2016-SKST TESLA BATTERIES HavířovExL M14. 11. 2021 15:007. (05. 11. 2021 17:00) 
43.TJ AVIA Čakovice-SK Slavia Praha2LMA 10. (14. 11. 2021 10:00)Herna TJ AVIA Čakovice
71.Lokodepo Liberec-TTC Elizza Praha D3LMB13. 11. 2021 14:309. (13. 11. 2021 15:00) 
132.SK Dobré B-KST Hluk A1LŽB13. 11. 2021 13:308. (13. 11. 2021 15:00) 
57.DDM Soběslav-Studená-TJ Šanov3LMA13. 11. 2021 13:009. (13. 11. 2021 14:00) 
83.TTC Siko Orlová-KST Dolní Němčí3LMD13. 11. 2021 11:309. (13. 11. 2021 14:00) 
6.SKST PLUS Hodonín-TTC Ostrava 2016ExL M10. 11. 2021 18:006. (22. 10. 2021 18:00) 
150.Slavoj Polná-SK SvinovČP M II06. 11. 2021 13:00PO (06. 11. 2021 10:30) 
131.TTC MS Brno A-TTC Ústí nad Orlicí A1LŽB05. 11. 2021 19:007. (13. 11. 2021 09:00) 
5.HB Ostrov H.Brod-SF SKK El Niňo PrahaExL M31. 10. 2021 18:006. (21. 10. 2021 18:00) 
25.TTC Ostrava 2016 B-DTJ Hradec Králové A1LM31. 10. 2021 09:008. (31. 10. 2021 10:00) 
78.DTJ Hradec Králové B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3LMC30. 10. 2021 17:007. (30. 10. 2021 15:00) 
104.SF SKK El Niňo Praha-MH stolní tenis OstravaExL Ž30. 10. 2021 16:0010. (30. 10. 2021 17:00)Pod Juliskou 1, Sportovní areál ČVUT
119.KST Kalich Litoměřice-TTC Elizza Praha A1LŽA30. 10. 2021 15:005. (30. 10. 2021 10:00) 
118.SKST Děčín A-TJ AVIA Čakovice1LŽA30. 10. 2021 15:005. (30. 10. 2021 10:00) 
121.KST Kalich Litoměřice-TJ AVIA Čakovice1LŽA30. 10. 2021 10:006. (30. 10. 2021 15:00) 
120.SKST Děčín A-TTC Elizza Praha A1LŽA30. 10. 2021 10:006. (30. 10. 2021 15:00) 
70.TTC Elizza Praha D-TTC Litoměřice B3LMB30. 10. 2021 10:007. (30. 10. 2021 15:00) 
24.TTC Elizza Praha A-HB Ostrov H. Brod B1LM29. 10. 2021 18:008. (31. 10. 2021 10:00) 
27.TJ Ostrava KST C-KST NOVÝ JIČÍN A1LM29. 10. 2021 17:008. (31. 10. 2021 10:00) 
26.TJ Ostrava KST B-KST Zlín1LM29. 10. 2021 17:008. (31. 10. 2021 10:00) 
101.SKST PLUS Hodonín B-TT Moravský Krumlov AExL Ž29. 10. 2021 16:009. (29. 10. 2021 18:00) 
102.SF SKK El Niňo Praha-TJ Ostrava KSTExL Ž29. 10. 2021 16:009. (29. 10. 2021 18:00) 
79.TJ Tesla Pardubice-TJ Jiskra Holice A3LMC26. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 14:00) 
51.TJ Tatran KRPA Hostinné B-TJ Jiskra Heřmanův Městec2LMB26. 10. 2021 18:007. (30. 10. 2021 15:00) 
77.HB Ostrov H. Brod D-TTC Koral Tišnov3LMC24. 10. 2021 15:006. (24. 10. 2021 10:00) 
89.MSK Břeclav A-SKST PLUS Hodonín CExL Ž24. 10. 2021 11:3011. (12. 11. 2021 18:00) 
50.HB Ostrov H. Brod C-SK Přerov A2LMB 6. (24. 10. 2021 10:00)Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
82.TJ Sokol Šarovy-SK Přerov B3LMD 6. (24. 10. 2021 10:00)Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 Zlín Vchod do tělocvičny z ulice Hradská (pod atletickým stadionem)
93.SF SKK El Niňo Praha-SK Dobré AExL Ž24. 10. 2021 10:005. (01. 10. 2021 18:00) 
56.ČZ Strakonice Elektrostav-AC Sparta Praha B3LMA 5. (23. 10. 2021 15:00)Jezerní 1280, Strakonice
69.SKST Děčín-TTC Elizza Praha D3LMB23. 10. 2021 14:005. (23. 10. 2021 15:00) 
76.HB Ostrov H. Brod D-TJ Sokol Borová-Korouhev3LMC 5. (23. 10. 2021 14:00)Hrací místnost TJ Sokol Borová, Borová 90
81.TJ Sokol Šarovy-TJ ODRY3LMD 5. (23. 10. 2021 14:00)Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 Zlín Vchod do tělocvičny z ulice Hradská (pod atletickým stadionem)
99.SKST PLUS Hodonín C-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž23. 10. 2021 10:307. (23. 10. 2021 09:30) 
136.KST Blansko B-TTC MS Brno B2LŽC21. 10. 2021 18:306. (30. 10. 2021 14:30) 
49.HB Ostrov H. Brod C-KST NOVÝ JIČÍN B2LMB21. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 14:00)Herna KST Nový Jičín
4.SKST Liberec-SKST ChebExL M21. 10. 2021 18:006. (22. 10. 2021 18:00) 
111.SKST PLUS Hodonín A-SKST Charvát HavířovExL Ž17. 10. 2021 16:006. (02. 10. 2021 17:00) 
95.SKST PLUS Hodonín B-TJ Ostrava KSTExL Ž17. 10. 2021 16:006. (02. 10. 2021 17:00) 
92.SKST PLUS Hodonín B-MH stolní tenis OstravaExL Ž17. 10. 2021 10:005. (01. 10. 2021 18:00) 
91.SKST PLUS Hodonín A-TJ Ostrava KSTExL Ž17. 10. 2021 10:005. (01. 10. 2021 18:00) 
94.SKST PLUS Hodonín A-MH stolní tenis OstravaExL Ž16. 10. 2021 17:006. (02. 10. 2021 10:00) 
148.TJ Sokol Kosmonosy A-SKST Liberec CČP M II16. 10. 2021 16:45PO (16. 10. 2021 10:30) 
98.SKP Sever Ústí nad Labem-SK Dobré AExL Ž16. 10. 2021 11:006. (02. 10. 2021 15:00) 
109.SK Dobré A-TT Moravský Krumlov AExL Ž15. 10. 2021 18:004. (18. 09. 2021 12:00) 
146.TJ Sokol Plzeň V-TJ Šanov, z.s.ČP M II15. 10. 2021 17:00PO (16. 10. 2021 10:30) 
3.SKST Cheb-TJ Ostrava KSTExL M14. 10. 2021 18:005. (15. 10. 2021 18:00) 
2.SF SKK El Niňo Praha-SKST LiberecExL M14. 10. 2021 17:004. (01. 10. 2021 18:00)hraje se na El Niňu - změna pořadatelství
9.TJ Sokol PP Hradec Králové-TJ Ostrava KSTExL M13. 10. 2021 18:008. (12. 11. 2021 18:00) 
147.TJ Tesla Pardubice-TJ Sadská AČP M II12. 10. 2021 18:30PO (16. 10. 2021 10:30) 
1.TJ Ostrava KST-KT PrahaExL M08. 10. 2021 18:004. (01. 10. 2021 18:00) 
75.DTJ Hradec Králové B-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMC02. 10. 2021 17:003. (02. 10. 2021 15:00) 
63.SKUŘ Plzeň-Union Plzeň B3LMA02. 10. 2021 14:003. (02. 10. 2021 17:00) 
96.SKST Vlašim A-MSK Břeclav AExL Ž02. 10. 2021 10:306. (02. 10. 2021 13:30) 
65.TTC Elizza Praha D-TTC Brandýs n.L3LMB02. 10. 2021 09:303. (02. 10. 2021 15:00) 
97.SF SKK El Niňo Praha-SVS Hradec Králové AExL Ž01. 10. 2021 19:006. (02. 10. 2021 09:00) 
135.SK Dobré B-SK Dobré C1LŽB01. 10. 2021 17:0016. (12. 02. 2022 10:00) 
48.KST Blansko-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A2LMB30. 09. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
140.TJ Sokol Kosmonosy A-TJ Sokol Mnichovo HradištěČP M II25. 09. 2021 17:00PO (25. 09. 2021 10:30) 
141.TJ Sokol Štíty-TJ Tesla PardubiceČP M II24. 09. 2021 18:30PO (25. 09. 2021 10:30) 
137.KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.-KST KlatovyČP M II24. 09. 2021 18:00PO (25. 09. 2021 10:30)v herně S.Horažďovice
138.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Plzeň VČP M II23. 09. 2021 18:30PO (25. 09. 2021 10:30) 
145.Sokol Horní Jiřetín-TJ Šanov, z.s.ČP M II23. 09. 2021 18:00PO (25. 09. 2021 10:30) 
139.TJ Lokomotiva Česká Lípa-SK Štětí AČP M II23. 09. 2021 18:00PO (25. 09. 2021 10:30) 
106.MSK Břeclav A-SKST PLUS Hodonín AExL Ž21. 09. 2021 18:002. (20. 09. 2021 18:00) 
105.MSK Břeclav A-SKST PLUS Hodonín BExL Ž20. 09. 2021 19:301. (21. 09. 2021 18:00) 
144.SF SKK El Niňo Praha D-Baník Březenecká AČP M II19. 09. 2021 15:303. (11. 09. 2021 15:30) 
68.SKST Děčín-SKST Liberec D3LMB19. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 15:00) 
143.Baník Březenecká A-Stolní tenis club Slaný, z.s.ČP M II19. 09. 2021 13:302. (11. 09. 2021 13:30) 
142.Stolní tenis club Slaný, z.s.-SF SKK El Niňo Praha DČP M II19. 09. 2021 10:001. (11. 09. 2021 10:00) 
110.SKST PLUS Hodonín C-MH stolní tenis OstravaExL Ž18. 09. 2021 15:304. (18. 09. 2021 17:00) 
124.AC Sparta Praha A-AC Sparta Praha B1LŽA18. 09. 2021 13:3020. (05. 03. 2022 10:00) 
108.SF SKK El Niňo Praha-SKST PLUS Hodonín BExL Ž18. 09. 2021 10:304. (18. 09. 2021 09:00) 
67.TTC Bělá pod Bezdězem-TTC Brandýs n.L3LMB18. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 14:00) 
115.AC Sparta Praha B-AC Sparta Praha A1LŽA18. 09. 2021 10:0011. (11. 12. 2021 10:00) 
55.TJ Sokol Hořovice-TJ Šanov3LMA18. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 14:00) 
74.SKST Liberec D-SKST Liberec C3LMB17. 09. 2021 18:0019. (12. 02. 2022 15:00) 
129.SK Dobré C-SK Dobré B1LŽB17. 09. 2021 15:305. (30. 10. 2021 10:00) 
36.TJ Ostrava KST C-TJ Ostrava KST B1LM16. 09. 2021 18:4517. (29. 01. 2022 14:00) 
107.TT Moravský Krumlov A-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž16. 09. 2021 18:302. (04. 09. 2021 18:00) 
47.KST Slezan Opava-KST NOVÝ JIČÍN B2LMB16. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 14:00) 
125.Slovan KST Bohnice B-Slovan KST Bohnice A1LŽA15. 09. 2021 19:3020. (05. 03. 2022 10:00) 
34.TJ Ostrava KST B-TJ Ostrava KST C1LM15. 09. 2021 18:455. (23. 10. 2021 14:00) 
116.Slovan KST Bohnice A-Slovan KST Bohnice B1LŽA13. 09. 2021 19:3011. (11. 12. 2021 10:00) 
66.SKST Liberec C-SKST Liberec D3LMB12. 09. 2021 12:007. (30. 10. 2021 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy