Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
28.TJ AVIA Čakovice-AC Sparta Praha A2LMA05. 03. 2022 14:0024. (05. 03. 2022 16:30) 
29.SK Slavia Praha-TJ AVIA Čakovice2LMA 23. (27. 02. 2022 10:00)Herna SK Slavia Praha
47.SKST Chodov-TJ Sokol České Budějovice3LMA26. 02. 2022 17:0021. (26. 02. 2022 14:00) 
46.SKST Chodov-TTC Elizza Praha C3LMA29. 01. 2022 17:0017. (29. 01. 2022 14:00) 
34.TTC MS Brno B-KST Blansko2LMB18. 12. 2021 15:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
30.AC Sparta Praha A-TJ AVIA Čakovice2LMA18. 12. 2021 13:0015. (18. 12. 2021 14:00) 
102.TJ Slavoj Praha A-KST ZŠ Vyšší Brod1LŽA18. 12. 2021 11:009. (27. 11. 2021 10:00) 
31.TJ Sadská-SK Slavia Praha2LMA16. 12. 2021 19:0015. (18. 12. 2021 14:00) 
13.SKST Liberec-HB Ostrov H.BrodExL M15. 12. 2021 17:0010. (10. 12. 2021 18:00) 
15.SKST Cheb-TTC Ostrava 2016ExL M13. 12. 2021 17:0010. (10. 12. 2021 18:00) 
103.TJ Sokol Králův Dvůr Queens-KST ZŠ Vyšší Brod1LŽA11. 12. 2021 17:0010. (27. 11. 2021 15:00) 
41.TTC MS Brno B-TJ Sokol Studená I.2LMB11. 12. 2021 14:0013. (11. 12. 2021 17:00) 
68.TJ DDM Valašské Meziříčí-SK - SVINOV3LMD11. 12. 2021 12:0013. (11. 12. 2021 14:00) 
24.TJ Ostrava KST B-TTC Ostrava 2016 B1LM11. 12. 2021 10:0013. (11. 12. 2021 14:00) 
97.KST ZŠ Vyšší Brod-KST Klatovy1LŽA 11. (11. 12. 2021 10:00) 
25.TJ Ostrava KST C-TTC Ostrava 2016 B1LM10. 12. 2021 18:0014. (12. 12. 2021 10:00) 
14.TJ Ostrava KST-SKST PLUS HodonínExL M09. 12. 2021 18:0010. (10. 12. 2021 18:00) 
106.SK Svinov-SKST Havířov B1LŽB08. 12. 2021 18:3011. (11. 12. 2021 10:00)TJ Ostrava KST
12.KT Praha-TTC Ostrava 2016ExL M03. 12. 2021 18:009. (26. 11. 2021 18:00) 
69.SK Dobré A-SVS Hradec Králové AExL Ž03. 12. 2021 18:0011. (12. 11. 2021 18:00) 
16.SF SKK El Niňo Praha-KT PrahaExL M02. 12. 2021 17:3010. (10. 12. 2021 18:00) 
56.TTC Litoměřice B-KST Apollo Ústí nad Labem3LMB02. 12. 2021 17:3014. (12. 12. 2021 10:00) 
22.TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice-TTC Ostrava 2016 B1LM02. 12. 2021 16:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
21.HB Ostrov H. Brod B-TTC Ostrava 2016 B1LM28. 11. 2021 15:009. (13. 11. 2021 14:00) 
81.SKST PLUS Hodonín A-SKST Vlašim AExL Ž28. 11. 2021 14:009. (29. 10. 2021 18:00) 
94.MH stolní tenis Ostrava-SKST Charvát HavířovExL Ž28. 11. 2021 10:3011. (14. 11. 2021 10:30) 
108.SK Dobré B-TTC Frýdek-Místek1LŽB28. 11. 2021 10:007. (13. 11. 2021 10:00) 
84.SKST PLUS Hodonín B-SKST Vlašim AExL Ž28. 11. 2021 10:0010. (30. 10. 2021 10:00) 
93.MH stolní tenis Ostrava-TJ Ostrava KSTExL Ž27. 11. 2021 17:0011. (13. 11. 2021 13:00) 
32.TJ AVIA Čakovice-TJ Sokol Vodňany2LMA27. 11. 2021 16:3011. (27. 11. 2021 14:00) 
40.SKST Havířov C-TTC MS Brno B2LMB27. 11. 2021 15:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
67.TJ Sokol Šarovy-TTC Ostrava-Poruba3LMD27. 11. 2021 15:0011. (27. 11. 2021 14:00) 
63.TJ DDM Valašské Meziříčí-KST Vsetín3LMD27. 11. 2021 11:0011. (27. 11. 2021 14:00) 
45.Union Plzeň B-TJ Šanov3LMA27. 11. 2021 10:0011. (27. 11. 2021 14:00) 
23.TJ Ostrava KST C-HB Ostrov H. Brod B1LM27. 11. 2021 10:0012. (28. 11. 2021 10:00) 
71.TJ Ostrava KST-SKST Charvát HavířovExL Ž27. 11. 2021 10:0011. (12. 11. 2021 18:00) 
8.SF SKK El Niňo Praha-SKST PLUS HodonínExL M24. 11. 2021 16:307. (05. 11. 2021 18:00) 
125.SKST Liberec C-SF SKK El Niňo Praha BČP M II23. 11. 2021 18:30PO (20. 11. 2021 10:30) 
11.SF SKK El Niňo Praha-SKST TESLA BATTERIES HavířovExL M21. 11. 2021 17:009. (26. 11. 2021 18:00) 
127.SK Svinov-TJ Tesla PardubiceČP M II20. 11. 2021 11:30PO (20. 11. 2021 15:00) 
10.TTC Ostrava 2016-SF SKK El Niňo PrahaExL M16. 11. 2021 17:008. (12. 11. 2021 17:00) 
7.TTC Ostrava 2016-SKST TESLA BATTERIES HavířovExL M14. 11. 2021 15:007. (05. 11. 2021 17:00) 
33.TJ AVIA Čakovice-SK Slavia Praha2LMA 10. (14. 11. 2021 10:00)Herna TJ AVIA Čakovice
55.Lokodepo Liberec-TTC Elizza Praha D3LMB13. 11. 2021 14:309. (13. 11. 2021 15:00) 
110.SK Dobré B-KST Hluk A1LŽB13. 11. 2021 13:308. (13. 11. 2021 15:00) 
44.DDM Soběslav-Studená-TJ Šanov3LMA13. 11. 2021 13:009. (13. 11. 2021 14:00) 
66.TTC Siko Orlová-KST Dolní Němčí3LMD13. 11. 2021 11:309. (13. 11. 2021 14:00) 
6.SKST PLUS Hodonín-TTC Ostrava 2016ExL M10. 11. 2021 18:006. (22. 10. 2021 18:00) 
126.Slavoj Polná-SK SvinovČP M II06. 11. 2021 13:00PO (06. 11. 2021 10:30) 
109.TTC MS Brno A-TTC Ústí nad Orlicí A1LŽB05. 11. 2021 19:007. (13. 11. 2021 09:00) 
5.HB Ostrov H.Brod-SF SKK El Niňo PrahaExL M31. 10. 2021 18:006. (21. 10. 2021 18:00) 
18.TTC Ostrava 2016 B-DTJ Hradec Králové A1LM31. 10. 2021 09:008. (31. 10. 2021 10:00) 
61.DTJ Hradec Králové B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3LMC30. 10. 2021 17:007. (30. 10. 2021 15:00) 
85.SF SKK El Niňo Praha-MH stolní tenis OstravaExL Ž30. 10. 2021 16:0010. (30. 10. 2021 17:00)Pod Juliskou 1, Sportovní areál ČVUT
99.KST Kalich Litoměřice-TTC Elizza Praha A1LŽA30. 10. 2021 15:005. (30. 10. 2021 10:00) 
98.SKST Děčín A-TJ AVIA Čakovice1LŽA30. 10. 2021 15:005. (30. 10. 2021 10:00) 
101.KST Kalich Litoměřice-TJ AVIA Čakovice1LŽA30. 10. 2021 10:006. (30. 10. 2021 15:00) 
100.SKST Děčín A-TTC Elizza Praha A1LŽA30. 10. 2021 10:006. (30. 10. 2021 15:00) 
54.TTC Elizza Praha D-TTC Litoměřice B3LMB30. 10. 2021 10:007. (30. 10. 2021 15:00) 
17.TTC Elizza Praha A-HB Ostrov H. Brod B1LM29. 10. 2021 18:008. (31. 10. 2021 10:00) 
20.TJ Ostrava KST C-KST NOVÝ JIČÍN A1LM29. 10. 2021 17:008. (31. 10. 2021 10:00) 
19.TJ Ostrava KST B-KST Zlín1LM29. 10. 2021 17:008. (31. 10. 2021 10:00) 
82.SKST PLUS Hodonín B-TT Moravský Krumlov AExL Ž29. 10. 2021 16:009. (29. 10. 2021 18:00) 
83.SF SKK El Niňo Praha-TJ Ostrava KSTExL Ž29. 10. 2021 16:009. (29. 10. 2021 18:00) 
62.TJ Tesla Pardubice-TJ Jiskra Holice A3LMC26. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 14:00) 
39.TJ Tatran KRPA Hostinné B-TJ Jiskra Heřmanův Městec2LMB26. 10. 2021 18:007. (30. 10. 2021 15:00) 
60.HB Ostrov H. Brod D-TTC Koral Tišnov3LMC24. 10. 2021 15:006. (24. 10. 2021 10:00) 
70.MSK Břeclav A-SKST PLUS Hodonín CExL Ž24. 10. 2021 11:3011. (12. 11. 2021 18:00) 
38.HB Ostrov H. Brod C-SK Přerov A2LMB 6. (24. 10. 2021 10:00)Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
65.TJ Sokol Šarovy-SK Přerov B3LMD 6. (24. 10. 2021 10:00)Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 Zlín Vchod do tělocvičny z ulice Hradská (pod atletickým stadionem)
74.SF SKK El Niňo Praha-SK Dobré AExL Ž24. 10. 2021 10:005. (01. 10. 2021 18:00) 
43.ČZ Strakonice Elektrostav-AC Sparta Praha B3LMA 5. (23. 10. 2021 15:00)Jezerní 1280, Strakonice
53.SKST Děčín-TTC Elizza Praha D3LMB23. 10. 2021 14:005. (23. 10. 2021 15:00) 
59.HB Ostrov H. Brod D-TJ Sokol Borová-Korouhev3LMC 5. (23. 10. 2021 14:00)Hrací místnost TJ Sokol Borová, Borová 90
64.TJ Sokol Šarovy-TJ ODRY3LMD 5. (23. 10. 2021 14:00)Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 Zlín Vchod do tělocvičny z ulice Hradská (pod atletickým stadionem)
80.SKST PLUS Hodonín C-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž23. 10. 2021 10:307. (23. 10. 2021 09:30) 
112.KST Blansko B-TTC MS Brno B2LŽC21. 10. 2021 18:306. (30. 10. 2021 14:30) 
37.HB Ostrov H. Brod C-KST NOVÝ JIČÍN B2LMB21. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 14:00)Herna KST Nový Jičín
4.SKST Liberec-SKST ChebExL M21. 10. 2021 18:006. (22. 10. 2021 18:00) 
92.SKST PLUS Hodonín A-SKST Charvát HavířovExL Ž17. 10. 2021 16:006. (02. 10. 2021 17:00) 
76.SKST PLUS Hodonín B-TJ Ostrava KSTExL Ž17. 10. 2021 16:006. (02. 10. 2021 17:00) 
73.SKST PLUS Hodonín B-MH stolní tenis OstravaExL Ž17. 10. 2021 10:005. (01. 10. 2021 18:00) 
72.SKST PLUS Hodonín A-TJ Ostrava KSTExL Ž17. 10. 2021 10:005. (01. 10. 2021 18:00) 
75.SKST PLUS Hodonín A-MH stolní tenis OstravaExL Ž16. 10. 2021 17:006. (02. 10. 2021 10:00) 
124.TJ Sokol Kosmonosy A-SKST Liberec CČP M II16. 10. 2021 16:45PO (16. 10. 2021 10:30) 
79.SKP Sever Ústí nad Labem-SK Dobré AExL Ž16. 10. 2021 11:006. (02. 10. 2021 15:00) 
90.SK Dobré A-TT Moravský Krumlov AExL Ž15. 10. 2021 18:004. (18. 09. 2021 12:00) 
122.TJ Sokol Plzeň V-TJ Šanov, z.s.ČP M II15. 10. 2021 17:00PO (16. 10. 2021 10:30) 
3.SKST Cheb-TJ Ostrava KSTExL M14. 10. 2021 18:005. (15. 10. 2021 18:00) 
2.SF SKK El Niňo Praha-SKST LiberecExL M14. 10. 2021 17:004. (01. 10. 2021 18:00)hraje se na El Niňu - změna pořadatelství
9.TJ Sokol PP Hradec Králové-TJ Ostrava KSTExL M13. 10. 2021 18:008. (12. 11. 2021 18:00) 
123.TJ Tesla Pardubice-TJ Sadská AČP M II12. 10. 2021 18:30PO (16. 10. 2021 10:30) 
1.TJ Ostrava KST-KT PrahaExL M08. 10. 2021 18:004. (01. 10. 2021 18:00) 
58.DTJ Hradec Králové B-SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE3LMC02. 10. 2021 17:003. (02. 10. 2021 15:00) 
48.SKUŘ Plzeň-Union Plzeň B3LMA02. 10. 2021 14:003. (02. 10. 2021 17:00) 
77.SKST Vlašim A-MSK Břeclav AExL Ž02. 10. 2021 10:306. (02. 10. 2021 13:30) 
49.TTC Elizza Praha D-TTC Brandýs n.L3LMB02. 10. 2021 09:303. (02. 10. 2021 15:00) 
78.SF SKK El Niňo Praha-SVS Hradec Králové AExL Ž01. 10. 2021 19:006. (02. 10. 2021 09:00) 
111.SK Dobré B-SK Dobré C1LŽB01. 10. 2021 17:0016. (12. 02. 2022 10:00) 
36.KST Blansko-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A2LMB30. 09. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
116.TJ Sokol Kosmonosy A-TJ Sokol Mnichovo HradištěČP M II25. 09. 2021 17:00PO (25. 09. 2021 10:30) 
117.TJ Sokol Štíty-TJ Tesla PardubiceČP M II24. 09. 2021 18:30PO (25. 09. 2021 10:30) 
113.KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.-KST KlatovyČP M II24. 09. 2021 18:00PO (25. 09. 2021 10:30)v herně S.Horažďovice
114.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Plzeň VČP M II23. 09. 2021 18:30PO (25. 09. 2021 10:30) 
121.Sokol Horní Jiřetín-TJ Šanov, z.s.ČP M II23. 09. 2021 18:00PO (25. 09. 2021 10:30) 
115.TJ Lokomotiva Česká Lípa-SK Štětí AČP M II23. 09. 2021 18:00PO (25. 09. 2021 10:30) 
87.MSK Břeclav A-SKST PLUS Hodonín AExL Ž21. 09. 2021 18:002. (20. 09. 2021 18:00) 
86.MSK Břeclav A-SKST PLUS Hodonín BExL Ž20. 09. 2021 19:301. (21. 09. 2021 18:00) 
120.SF SKK El Niňo Praha D-Baník Březenecká AČP M II19. 09. 2021 15:303. (11. 09. 2021 15:30) 
52.SKST Děčín-SKST Liberec D3LMB19. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 15:00) 
119.Baník Březenecká A-Stolní tenis club Slaný, z.s.ČP M II19. 09. 2021 13:302. (11. 09. 2021 13:30) 
118.Stolní tenis club Slaný, z.s.-SF SKK El Niňo Praha DČP M II19. 09. 2021 10:001. (11. 09. 2021 10:00) 
91.SKST PLUS Hodonín C-MH stolní tenis OstravaExL Ž18. 09. 2021 15:304. (18. 09. 2021 17:00) 
104.AC Sparta Praha A-AC Sparta Praha B1LŽA18. 09. 2021 13:3020. (05. 03. 2022 10:00) 
89.SF SKK El Niňo Praha-SKST PLUS Hodonín BExL Ž18. 09. 2021 10:304. (18. 09. 2021 09:00) 
51.TTC Bělá pod Bezdězem-TTC Brandýs n.L3LMB18. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 14:00) 
95.AC Sparta Praha B-AC Sparta Praha A1LŽA18. 09. 2021 10:0011. (11. 12. 2021 10:00) 
42.TJ Sokol Hořovice-TJ Šanov3LMA18. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 14:00) 
57.SKST Liberec D-SKST Liberec C3LMB17. 09. 2021 18:0019. (12. 02. 2022 15:00) 
107.SK Dobré C-SK Dobré B1LŽB17. 09. 2021 15:305. (30. 10. 2021 10:00) 
27.TJ Ostrava KST C-TJ Ostrava KST B1LM16. 09. 2021 18:4517. (29. 01. 2022 14:00) 
88.TT Moravský Krumlov A-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž16. 09. 2021 18:302. (04. 09. 2021 18:00) 
35.KST Slezan Opava-KST NOVÝ JIČÍN B2LMB16. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 14:00) 
105.Slovan KST Bohnice B-Slovan KST Bohnice A1LŽA15. 09. 2021 19:3020. (05. 03. 2022 10:00) 
26.TJ Ostrava KST B-TJ Ostrava KST C1LM15. 09. 2021 18:455. (23. 10. 2021 14:00) 
96.Slovan KST Bohnice A-Slovan KST Bohnice B1LŽA13. 09. 2021 19:3011. (11. 12. 2021 10:00) 
50.SKST Liberec C-SKST Liberec D3LMB12. 09. 2021 12:007. (30. 10. 2021 15:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy