Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
17.TJ Sokol Petrovice A-TJ Sokol Žižkov A1TMB08. 04. 2022 19:1525. (05. 04. 2022 19:15) 
26.SK Dolní Měcholupy A-SK OAZA Praha B2TMB 13. (17. 01. 2022 19:15) 
54.TTC Elizza Praha C-TJ Slavoj Praha CDZ20. 12. 2021 19:009. (24. 11. 2021 19:00) 
25.TJ Střížkov B-TJ Sokol Stodůlky C2TMB16. 12. 2021 19:1510. (29. 11. 2021 19:15) 
50.TJ Slavoj Praha E-VSK MFF UK Praha C7TMA16. 12. 2021 18:0010. (02. 12. 2021 18:00) 
36.Slovan KST Bohnice I-TJ Sokol Stodůlky F5TMA15. 12. 2021 19:153. (08. 10. 2021 19:15) 
32.TTC Klánovice D-TJ Pankrác D4TMB15. 12. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
24.TTC Klánovice B-SK Dolní Měcholupy A2TMB15. 12. 2021 19:007. (10. 11. 2021 19:00) 
28.TTC Klánovice C-SK Slivenec A3TMB15. 12. 2021 19:007. (08. 11. 2021 19:00) 
62.TJ Lokomotiva Vršovice C-TJ Slavoj Praha D2TZ15. 12. 2021 19:007. (17. 11. 2021 19:00) 
42.SK OAZA Praha D-TJ Sokol Petrovice E5TMB14. 12. 2021 19:3010. (30. 11. 2021 19:30) 
45.SF SKK El Niňo Praha L-TJ Zelená Liška C6TMA 11. (09. 12. 2021 19:15)Herna Zelené Lišky
13.Slovan KST Bohnice C-TJ Sokol Petrovice A1TMB07. 12. 2021 19:158. (09. 11. 2021 19:15) 
15.TTC Klánovice A-TJ Sokol Nusle Praha B1TMB06. 12. 2021 19:159. (15. 11. 2021 19:15) 
34.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C-TJ Sokol Suchdol - Sedlec A4TMB06. 12. 2021 19:0011. (08. 12. 2021 19:00) 
38.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B-Slovan KST Bohnice I5TMA05. 12. 2021 18:007. (10. 11. 2021 19:15) 
33.TTC Elizza Praha J-TJ AVIA Čakovice F4TMB01. 12. 2021 18:3011. (10. 12. 2021 18:30) 
21.TJ Pankrác C-PSK Olymp Praha A2TMA26. 11. 2021 19:158. (19. 11. 2021 19:15) 
46.TJ Sokol Praha - Břevnov B-Slovan KST Bohnice J6TMB24. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
47.VSK MFF UK Praha B-TJ Sokol Praha - Podolí B6TMB24. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
53.TJ Lokomotiva Vršovice H-TJ Sokol Praha - Podolí C7TMB23. 11. 2021 19:009. (26. 11. 2021 19:00) 
55.VSK MFF UK Praha A-TJ Sokol Nusle Praha ADZ22. 11. 2021 19:009. (24. 11. 2021 19:00) 
3.SK Slavia Praha B-TJ AVIA Čakovice BDM22. 11. 2021 18:009. (16. 11. 2021 18:00) 
41.TJ Sokol Praha - Podolí A-TJ Sokol Petrovice E5TMB18. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
29.TJ Sokol Michle E-SK OAZA Praha C3TMB18. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
20.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A-TJ Lokomotiva Vršovice D2TMA17. 11. 2021 19:007. (08. 11. 2021 19:00) 
14.TJ AVIA Čakovice C-SK Slavia Praha C1TMB17. 11. 2021 18:009. (15. 11. 2021 18:30) 
9.TTC Elizza Praha G-SK Start Praha A1TMA16. 11. 2021 20:009. (17. 11. 2021 19:00) 
30.TJ Sokol Nusle Praha E-TTC Rebel C4TMA16. 11. 2021 18:008. (17. 11. 2021 18:00) 
27.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B-TJ Sokol Petrovice C3TMA15. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
61.TTC Praha A-SF SKK El Niňo Praha D2TZ15. 11. 2021 18:307. (17. 11. 2021 18:30) 
48.TJ Slavoj Praha E-AC Sparta Praha M7TMA04. 11. 2021 18:001. (23. 09. 2021 18:00) 
44.SK SANK Běchovice B-TJ Sokol Suchdol - Sedlec B6TMA29. 10. 2021 18:306. (05. 11. 2021 18:30) 
60.TTC Elizza Praha D-TJ Lokomotiva Vršovice C2TZ27. 10. 2021 18:304. (15. 10. 2021 18:00) 
39.TJ Sokol Petrovice E-TTC Praha B5TMB26. 10. 2021 19:152. (28. 09. 2021 19:15) 
40.TJ Lokomotiva Vršovice F-KST Vršovice A5TMB26. 10. 2021 19:002. (28. 09. 2021 19:00) 
22.TJ Střížkov B-TTC Klánovice B2TMB25. 10. 2021 19:152. (27. 09. 2021 19:15)ZŠ,Slavětínská 200
11.TTC Klánovice A-TJ Sokol Petrovice A1TMB25. 10. 2021 19:153. (27. 09. 2021 19:15) 
52.KST OBO Praha A-KK Konstruktiva Praha C7TMB25. 10. 2021 19:005. (20. 10. 2021 19:00) 
35.SK Start Praha C-Slovan KST Bohnice I5TMA25. 10. 2021 19:002. (27. 09. 2021 19:00) 
57.TJ AVIA Čakovice B-TTC Elizza Praha CDZ25. 10. 2021 18:301. (20. 09. 2021 18:30) 
12.SK Slavia Praha C-TJ Sokol Žižkov A1TMB 6. (19. 10. 2021 18:00)Koněvova 19,P3
19.TJ Pankrác C-TJ Sokol Michle D2TMA14. 10. 2021 19:154. (15. 10. 2021 19:15) 
56.TJ ABC Braník B-TTC Elizza Praha CDZ14. 10. 2021 19:004. (11. 10. 2021 19:00) 
49.AC Sparta Praha M-TTC Praha F7TMA11. 10. 2021 18:452. (27. 09. 2021 18:45) 
37.SK SANK Běchovice A-SF SKK El Niňo Praha J5TMA 3. (08. 10. 2021 18:30)Na Kotlářce 1,P6
31.TTC Elizza Praha J-TJ Střížkov D4TMB07. 10. 2021 20:003. (08. 10. 2021 18:30) 
2.AC Sparta Praha D-AC Sparta Praha CDM07. 10. 2021 18:4514. (03. 01. 2022 18:45) 
5.Slovan KST Bohnice B-TJ Orion Praha ADM03. 10. 2021 19:303. (28. 09. 2021 19:15) 
23.SK OAZA Praha B-SK Dolní Měcholupy A2TMB 2. (01. 10. 2021 19:15) 
18.TJ Sokol Petrovice B-TJ AVIA Čakovice D2TMA01. 10. 2021 19:152. (28. 09. 2021 19:15) 
43.TJ Sokol Suchdol - Sedlec B-TJ Sokol Stodůlky G6TMA30. 09. 2021 18:302. (28. 09. 2021 18:30) 
4.TTC Elizza Praha E-AC Sparta Praha DDM29. 09. 2021 20:303. (27. 09. 2021 19:15) 
8.TJ Slavoj Praha B-TJ Sokol Stodůlky B1TMA 3. (29. 09. 2021 19:00)K Vidouli 710, P5
7.TJ Pankrác A-TJ Slavoj Praha B1TMA24. 09. 2021 19:152. (23. 09. 2021 19:15) 
1.TTC Elizza Praha E-TTC Elizza Praha FDM20. 09. 2021 18:4515. (10. 01. 2022 19:15) 
16.TJ Slavoj Praha C-TJ Slavoj Praha A1TMB19. 09. 2021 09:3015. (12. 01. 2022 19:00) 
10.TJ Sokol Petrovice A-TJ AVIA Čakovice C1TMB17. 09. 2021 19:152. (21. 09. 2021 19:15) 
51.TTC Praha G-TTC Praha F7TMA15. 09. 2021 18:3012. (12. 01. 2022 18:30) 
59.TJ Lokomotiva Vršovice A-TJ Lokomotiva Vršovice B1TZ14. 09. 2021 19:0012. (13. 01. 2022 19:00) 
58.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Lokomotiva Vršovice A1TZ07. 09. 2021 19:001. (21. 09. 2021 19:00) 
6.TTC Elizza Praha F-TTC Elizza Praha EDM06. 09. 2021 18:452. (20. 09. 2021 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy