Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
19.TJ Sokol Petrovice A-TJ Sokol Žižkov A1TMB08. 04. 2022 19:1525. (05. 04. 2022 19:15) 
33.TJ AVIA Čakovice E-VSK MFF UK Praha A3TMA10. 03. 2022 18:3016. (10. 02. 2022 18:30) 
66.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C-VSK MFF UK Praha B6TMB06. 02. 2022 18:0014. (26. 01. 2022 19:15) 
72.TTC Praha F-TJ Slavoj Praha E7TMA02. 02. 2022 18:3015. (03. 02. 2022 18:30) 
1.TJ Sokol Nusle Praha A-SF SKK El Niňo Praha FDM25. 01. 2022 19:0017. (27. 01. 2022 19:00) 
44.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C-TJ Malešice C4TMB24. 01. 2022 19:0014. (26. 01. 2022 19:00) 
87.TTC Elizza Praha D-FC Přední Kopanina2TZ21. 01. 2022 19:3012. (21. 01. 2022 18:00) 
86.TTC Elizza Praha D-FC Přední Kopanina2TZ21. 01. 2022 17:307. (19. 11. 2021 18:00) 
43.TTC Elizza Praha J-TJ Pankrác D4TMB20. 01. 2022 19:4513. (21. 01. 2022 18:30) 
36.SK OAZA Praha C-TTC Elizza Praha I3TMB20. 01. 2022 19:1512. (12. 01. 2022 19:15) 
30.SK Dolní Měcholupy A-SK OAZA Praha B2TMB 13. (17. 01. 2022 19:15) 
60.TTC Praha D-SF SKK El Niňo Praha L6TMA17. 01. 2022 18:3013. (20. 01. 2022 18:30) 
65.KST Vršovice B-TJ Sokol Praha - Břevnov B6TMB07. 01. 2022 18:4511. (10. 12. 2021 18:45) 
49.SK SANK Běchovice A-TJ Zelená Liška B5TMA07. 01. 2022 18:3010. (03. 12. 2021 18:30) 
58.SK SANK Běchovice B-TJ Lokomotiva Vršovice G6TMA06. 01. 2022 18:3011. (10. 12. 2021 18:30) 
82.TJ AVIA Čakovice C-TJ Zelená Liška A1TZ06. 01. 2022 18:0011. (09. 12. 2021 18:00) 
81.Slovan KST Bohnice C-TJ Košíře1TZ05. 01. 2022 19:1511. (08. 12. 2021 19:15) 
64.Sokol Nové Vysočany B-VSK MFF UK Praha B6TMB05. 01. 2022 18:3011. (08. 12. 2021 18:30) 
59.SF SKK El Niňo Praha L-TJ Zelená Liška C6TMA04. 01. 2022 19:1511. (09. 12. 2021 19:15) 
17.TJ Slavoj Praha A-TJ Lokomotiva Vršovice B1TMB22. 12. 2021 19:0011. (01. 12. 2021 19:00) 
24.TJ Orion Praha B-TJ Pankrác C2TMA 10. (20. 12. 2021 19:10) 
75.TTC Elizza Praha C-TJ Slavoj Praha CDZ20. 12. 2021 19:009. (24. 11. 2021 19:00) 
40.TJ Pankrác D-TJ Sokol Suchdol - Sedlec A4TMB17. 12. 2021 19:159. (26. 11. 2021 19:15) 
63.Slovan KST Bohnice J-SK Slivenec C6TMB17. 12. 2021 19:1511. (10. 12. 2021 19:15) 
29.TJ Střížkov B-TJ Sokol Stodůlky C2TMB16. 12. 2021 19:1510. (29. 11. 2021 19:15) 
57.TJ AVIA Čakovice G-SF SKK El Niňo Praha L6TMA16. 12. 2021 18:3010. (02. 12. 2021 18:30) 
70.TJ Slavoj Praha E-VSK MFF UK Praha C7TMA16. 12. 2021 18:0010. (02. 12. 2021 18:00) 
46.Slovan KST Bohnice I-TJ Sokol Stodůlky F5TMA15. 12. 2021 19:153. (08. 10. 2021 19:15) 
25.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A-TJ Sokol Petrovice B2TMA 11. (15. 12. 2021 19:00) 
32.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B-Slovan KST Bohnice G3TMA15. 12. 2021 19:0010. (01. 12. 2021 19:00) 
39.TTC Klánovice D-TJ Pankrác D4TMB15. 12. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
34.TTC Klánovice C-SK Slivenec A3TMB15. 12. 2021 19:007. (08. 11. 2021 19:00) 
85.TJ Lokomotiva Vršovice C-TJ Slavoj Praha D2TZ15. 12. 2021 19:007. (17. 11. 2021 19:00) 
53.SK OAZA Praha D-TJ Sokol Petrovice E5TMB14. 12. 2021 19:3010. (30. 11. 2021 19:30) 
69.SF SKK El Niňo Praha M-TJ Slavoj Praha E7TMA14. 12. 2021 19:159. (26. 11. 2021 19:15) 
54.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D-SF SKK El Niňo Praha K5TMB13. 12. 2021 19:0011. (06. 12. 2021 19:00) 
28.TTC Klánovice B-SK Dolní Měcholupy A2TMB13. 12. 2021 19:007. (10. 11. 2021 19:00) 
14.Slovan KST Bohnice C-TJ Sokol Petrovice A1TMB07. 12. 2021 19:158. (09. 11. 2021 19:15) 
16.TTC Klánovice A-TJ Sokol Nusle Praha B1TMB06. 12. 2021 19:159. (15. 11. 2021 19:15) 
42.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C-TJ Sokol Suchdol - Sedlec A4TMB06. 12. 2021 19:0011. (08. 12. 2021 19:00) 
48.TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B-Slovan KST Bohnice I5TMA05. 12. 2021 18:007. (10. 11. 2021 19:15) 
41.TTC Elizza Praha J-TJ AVIA Čakovice F4TMB01. 12. 2021 18:3011. (10. 12. 2021 18:30) 
23.TJ Pankrác C-PSK Olymp Praha A2TMA26. 11. 2021 19:158. (19. 11. 2021 19:15) 
61.TJ Sokol Praha - Břevnov B-Slovan KST Bohnice J6TMB24. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
62.VSK MFF UK Praha B-TJ Sokol Praha - Podolí B6TMB24. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
74.TJ Lokomotiva Vršovice H-TJ Sokol Praha - Podolí C7TMB23. 11. 2021 19:009. (26. 11. 2021 19:00) 
76.VSK MFF UK Praha A-TJ Sokol Nusle Praha ADZ22. 11. 2021 19:009. (24. 11. 2021 19:00) 
4.SK Slavia Praha B-TJ AVIA Čakovice BDM22. 11. 2021 18:009. (16. 11. 2021 18:00) 
52.TJ Sokol Praha - Podolí A-TJ Sokol Petrovice E5TMB18. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
35.TJ Sokol Michle E-SK OAZA Praha C3TMB18. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
22.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A-TJ Lokomotiva Vršovice D2TMA17. 11. 2021 19:007. (08. 11. 2021 19:00) 
15.TJ AVIA Čakovice C-SK Slavia Praha C1TMB17. 11. 2021 18:009. (15. 11. 2021 18:30) 
10.TTC Elizza Praha G-SK Start Praha A1TMA16. 11. 2021 20:009. (17. 11. 2021 19:00) 
37.TJ Sokol Nusle Praha E-TTC Rebel C4TMA16. 11. 2021 18:008. (17. 11. 2021 18:00) 
31.TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B-TJ Sokol Petrovice C3TMA15. 11. 2021 19:008. (17. 11. 2021 19:00) 
84.TTC Praha A-SF SKK El Niňo Praha D2TZ15. 11. 2021 18:307. (17. 11. 2021 18:30) 
67.TJ Slavoj Praha E-AC Sparta Praha M7TMA04. 11. 2021 18:001. (23. 09. 2021 18:00) 
56.SK SANK Běchovice B-TJ Sokol Suchdol - Sedlec B6TMA29. 10. 2021 18:306. (05. 11. 2021 18:30) 
83.TTC Elizza Praha D-TJ Lokomotiva Vršovice C2TZ27. 10. 2021 18:304. (15. 10. 2021 18:00) 
50.TJ Sokol Petrovice E-TTC Praha B5TMB26. 10. 2021 19:152. (28. 09. 2021 19:15) 
51.TJ Lokomotiva Vršovice F-KST Vršovice A5TMB26. 10. 2021 19:002. (28. 09. 2021 19:00) 
26.TJ Střížkov B-TTC Klánovice B2TMB25. 10. 2021 19:152. (27. 09. 2021 19:15)ZŠ,Slavětínská 200
12.TTC Klánovice A-TJ Sokol Petrovice A1TMB25. 10. 2021 19:153. (27. 09. 2021 19:15) 
73.KST OBO Praha A-KK Konstruktiva Praha C7TMB25. 10. 2021 19:005. (20. 10. 2021 19:00) 
45.SK Start Praha C-Slovan KST Bohnice I5TMA25. 10. 2021 19:002. (27. 09. 2021 19:00) 
78.TJ AVIA Čakovice B-TTC Elizza Praha CDZ25. 10. 2021 18:301. (20. 09. 2021 18:30) 
13.SK Slavia Praha C-TJ Sokol Žižkov A1TMB 6. (19. 10. 2021 18:00)Koněvova 19,P3
21.TJ Pankrác C-TJ Sokol Michle D2TMA14. 10. 2021 19:154. (15. 10. 2021 19:15) 
77.TJ ABC Braník B-TTC Elizza Praha CDZ14. 10. 2021 19:004. (11. 10. 2021 19:00) 
68.AC Sparta Praha M-TTC Praha F7TMA11. 10. 2021 18:452. (27. 09. 2021 18:45) 
47.SK SANK Běchovice A-SF SKK El Niňo Praha J5TMA 3. (08. 10. 2021 18:30)Na Kotlářce 1,P6
38.TTC Elizza Praha J-TJ Střížkov D4TMB07. 10. 2021 20:003. (08. 10. 2021 18:30) 
3.AC Sparta Praha D-AC Sparta Praha CDM07. 10. 2021 18:4514. (03. 01. 2022 18:45) 
6.Slovan KST Bohnice B-TJ Orion Praha ADM03. 10. 2021 19:303. (28. 09. 2021 19:15) 
27.SK OAZA Praha B-SK Dolní Měcholupy A2TMB 2. (01. 10. 2021 19:15) 
20.TJ Sokol Petrovice B-TJ AVIA Čakovice D2TMA01. 10. 2021 19:152. (28. 09. 2021 19:15) 
55.TJ Sokol Suchdol - Sedlec B-TJ Sokol Stodůlky G6TMA30. 09. 2021 18:302. (28. 09. 2021 18:30) 
5.TTC Elizza Praha E-AC Sparta Praha DDM29. 09. 2021 20:303. (27. 09. 2021 19:15) 
9.TJ Slavoj Praha B-TJ Sokol Stodůlky B1TMA 3. (29. 09. 2021 19:00)K Vidouli 710, P5
8.TJ Pankrác A-TJ Slavoj Praha B1TMA24. 09. 2021 19:152. (23. 09. 2021 19:15) 
2.TTC Elizza Praha E-TTC Elizza Praha FDM20. 09. 2021 18:4515. (10. 01. 2022 19:15) 
18.TJ Slavoj Praha C-TJ Slavoj Praha A1TMB19. 09. 2021 09:3015. (12. 01. 2022 19:00) 
11.TJ Sokol Petrovice A-TJ AVIA Čakovice C1TMB17. 09. 2021 19:152. (21. 09. 2021 19:15) 
71.TTC Praha G-TTC Praha F7TMA15. 09. 2021 18:3012. (12. 01. 2022 18:30) 
80.TJ Lokomotiva Vršovice A-TJ Lokomotiva Vršovice B1TZ14. 09. 2021 19:0012. (13. 01. 2022 19:00) 
79.TJ Lokomotiva Vršovice B-TJ Lokomotiva Vršovice A1TZ07. 09. 2021 19:001. (21. 09. 2021 19:00) 
7.TTC Elizza Praha F-TTC Elizza Praha EDM06. 09. 2021 18:452. (20. 09. 2021 18:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy