Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
30.SKST Liberec I-Sokol Turnov BKP105. 04. 2022 18:0015. (09. 04. 2022 19:00) 
31.Spartak Chrastava B-KST Victory Liberec AKP130. 03. 2022 18:0015. (09. 04. 2022 15:00) 
92.DDM Cvikováček Cvikov A-Sokol Nová Ves n.P. Akp219. 03. 2022 13:0021. (19. 03. 2022 16:00)herna Svor
93.DDM Cvikováček Cvikov A-Sokol Turnov Ckp2 22. (19. 03. 2022 10:00)Herna Svor
17.Jiskra Raspenava A-Spartak Chrastava ADM19. 03. 2022 10:0021. (19. 03. 2022 16:00) 
20.Loko Česká Lípa. B-TJ Doksy - Mimoň AKP117. 03. 2022 18:0027. (26. 03. 2022 16:00) 
94.Loko Česká Lípa C-SKST Liberec Kkp214. 03. 2022 18:0022. (18. 03. 2022 18:00) 
154.SKST Liberec C-AST Kam.Šenov B 20. (13. 03. 2022 14:00)Herna Chrastava
153.Spartak Chrastava A-Sokol Turnov A 20. (13. 03. 2022 14:00)Herna Chrastava
152.SKST Liberec B-SKST Liberec A 20. (13. 03. 2022 14:00)Herna Chrastava
151.SKST Liberec A-Spartak Chrastava A 19. (13. 03. 2022 12:45)Herna Chrastava
150.Sokol Turnov A-SKST Liberec C 19. (13. 03. 2022 12:45)Herna Chrastava
149.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec B 19. (13. 03. 2022 12:45)Herna Chrastava
148.AST Kam.Šenov B-Sokol Turnov A 18. (13. 03. 2022 11:30)Herna Chrastava
147.SKST Liberec C-SKST Liberec A 18. (13. 03. 2022 11:30)herna Chrastava
146.SKST Liberec B-Spartak Chrastava A 18. (13. 03. 2022 11:30)Herna Chrastava
145.Spartak Chrastava A-SKST Liberec C 17. (13. 03. 2022 10:15)Herna Chrastava
144.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 17. (13. 03. 2022 10:15)Herna Chrastava
143.Sokol Turnov A-SKST Liberec B 17. (13. 03. 2022 10:15)Herna Chrastava
142.Sokol Turnov A-SKST Liberec A 16. (13. 03. 2022 09:00)Herna Chrastava
141.AST Kam.Šenov B-Spartak Chrastava A 16. (13. 03. 2022 09:00)Herna Chrastava
140.SKST Liberec C-SKST Liberec B 16. (13. 03. 2022 09:00)Herna Chrastava
18.Lokodepo Liberec B-Sokol Vesec ADM10. 03. 2022 18:3022. (20. 03. 2022 10:00) 
19.SKST Liberec E-Loko Česká Lípa ADM10. 03. 2022 18:0022. (19. 03. 2022 09:30) 
21.SK Jiřetín pod Bukovou A-KST Victory Liberec AKP107. 03. 2022 18:0026. (11. 03. 2022 18:30) 
11.Jiskra Raspenava A-Sokol Turnov ADM05. 03. 2022 11:0012. (05. 03. 2022 16:00) 
82.Jiskra Svor A-DDM Cvikováček Cvikov Akp204. 03. 2022 18:0012. (05. 03. 2022 16:00) 
83.TTC Preciosa Jablonné v Podj. A-KST Victory Liberec Bkp204. 03. 2022 18:0012. (05. 03. 2022 18:00) 
85.Sokol Jablonec n. J. B-Sokol Železný Brod Akp204. 03. 2022 17:3012. (05. 03. 2022 16:00) 
13.Loko Česká Lípa A-Jiskra Nový Bor ADM02. 03. 2022 18:0012. (05. 03. 2022 18:00) 
91.KST Victory Liberec B-DDM Cvikováček Cvikov Akp219. 02. 2022 14:0019. (19. 02. 2022 16:00) 
23.Loko Česká Lípa. B-KST Victory Liberec AKP110. 02. 2022 18:0022. (13. 02. 2022 10:00) 
24.SKST Liberec G-Sokol Turnov BKP108. 02. 2022 18:0021. (13. 02. 2022 14:30) 
25.TJ Doksy - Mimoň A-KST Victory Liberec AKP108. 02. 2022 17:3021. (12. 02. 2022 16:00) 
87.Sokol Nová Ves n.P. A-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp229. 01. 2022 10:0014. (08. 01. 2022 10:00)odloženo Covid
16.Loko Česká Lípa A-Jiskra Raspenava ADM26. 01. 2022 18:0019. (19. 02. 2022 18:00) 
26.KST Victory Liberec A-SKST Liberec GKP125. 01. 2022 18:3019. (29. 01. 2022 16:00) 
88.DDM Cvikováček Cvikov A-Loko Česká Lípa Ckp222. 01. 2022 13:0015. (22. 01. 2022 16:00)herna Svor
90.DDM Cvikováček Cvikov A-Jiskra Nový Bor Ckp2 16. (22. 01. 2022 10:00)herna Svor
89.Jiskra Svor A-Loko Česká Lípa Ckp2 16. (21. 01. 2022 18:30) 
15.Sokol Jablonec n.J. A-Spartak Chrastava ADM20. 01. 2022 18:3016. (22. 01. 2022 10:00) 
77.KST Victory Liberec B-Sokol Železný Brod Akp218. 01. 2022 18:0010. (04. 12. 2021 16:00)dohrávka
139.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec C 15. (16. 01. 2022 14:00)Herna Chrastava
138.Sokol Turnov A-Spartak Chrastava A 15. (16. 01. 2022 14:00)Herna Chrastava
137.SKST Liberec A-SKST Liberec B 15. (16. 01. 2022 14:00)Herna Chrastava
136.Spartak Chrastava A-SKST Liberec A 14. (16. 01. 2022 12:45)Herna Chrastava
135.SKST Liberec C-Sokol Turnov A 14. (16. 01. 2022 12:45)Herna Chrastava
134.SKST Liberec B-AST Kam.Šenov B 14. (16. 01. 2022 12:45)Herna Chrastava
133.Sokol Turnov A-AST Kam.Šenov B 13. (16. 01. 2022 11:30)Herna Chrastava
132.SKST Liberec A-SKST Liberec C 13. (16. 01. 2022 11:30)Herna Chrastava
131.Spartak Chrastava A-SKST Liberec B 13. (16. 01. 2022 11:30)Hetrna Chrastava
130.SKST Liberec C-Spartak Chrastava A 12. (16. 01. 2022 10:15)Herna Chrastava
129.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 12. (16. 01. 2022 10:15)Herna Chrastaa
128.SKST Liberec B-Sokol Turnov A 12. (16. 01. 2022 10:15)Herna Chrastava
127.SKST Liberec A-Sokol Turnov A 11. (16. 01. 2022 09:00)Herna Chrastava
126.Spartak Chrastava A-AST Kam.Šenov B 11. (16. 01. 2022 09:00)Herna Chrastava
125.SKST Liberec B-SKST Liberec C 11. (16. 01. 2022 09:00)Herna Chrastava
27.Sokol Turnov B-Spartak Chrastava BKP112. 01. 2022 17:0018. (15. 01. 2022 10:00) 
86.Sokol Turnov C-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp2 13. (08. 01. 2022 16:00)odloženo - Covid
14.Loko Česká Lípa A-Sokol Jablonec n.J. ADM06. 01. 2022 19:0014. (09. 01. 2022 10:00) 
81.KST Victory Liberec B-Sokol Jablonec n. J. Bkp204. 01. 2022 18:0011. (04. 12. 2021 10:00)Odloženo pro Covid
32.Sokol Bratříkov A-KST Victory Liberec AKP121. 12. 2021 18:3014. (10. 12. 2021 18:30)odklad kvůli Covidu
33.SKST Liberec I-KST Victory Liberec AKP114. 12. 2021 18:3013. (11. 12. 2021 19:00)odklad kvůli Covidu
34.SK Jiřetín pod Bukovou A-Sokol Semily AKP108. 12. 2021 17:3013. (11. 12. 2021 16:00) 
10.Loko Česká Lípa A-SKST Liberec EDM05. 12. 2021 15:0011. (05. 12. 2021 10:00) 
78.TTC Preciosa Jablonné v Podj. A-Sokol Jablonec n. J. Bkp204. 12. 2021 16:0010. (04. 12. 2021 18:00) 
9.Loko Česká Lípa A-SKST Liberec FDM04. 12. 2021 15:0010. (04. 12. 2021 18:00) 
80.SKST Liberec K-Jiskra Nový Bor Ckp204. 12. 2021 13:0010. (04. 12. 2021 15:00) 
79.SKST Liberec J-Loko Česká Lípa Ckp204. 12. 2021 13:0010. (04. 12. 2021 15:00) 
35.Jiskra Raspenava B-SKST Liberec HKP103. 12. 2021 18:0013. (11. 12. 2021 16:00) 
8.SKST Liberec F-Sokol Jablonec n.J. ADM30. 11. 2021 18:009. (20. 11. 2021 09:30) 
124.SKST Liberec C-AST Kam.Šenov B 10. (28. 11. 2021 14:00)Herna Turnov
123.Spartak Chrastava A-Sokol Turnov A 10. (28. 11. 2021 14:00)Herna Turnov
122.SKST Liberec B-SKST Liberec A 10. (28. 11. 2021 14:00)Herna Turnov
121.SKST Liberec A-Spartak Chrastava A 9. (28. 11. 2021 12:45)Herna Turnov
120.Sokol Turnov A-SKST Liberec C 9. (28. 11. 2021 12:45)Herna Turnov
119.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec B 9. (28. 11. 2021 12:45)Herna Turnov
118.AST Kam.Šenov B-Sokol Turnov A 8. (28. 11. 2021 11:30)Herna Turnov
117.SKST Liberec C-SKST Liberec A 8. (28. 11. 2021 11:30)Herna Turnov
116.SKST Liberec B-Spartak Chrastava A 8. (28. 11. 2021 11:30)Herna Turnov
115.Spartak Chrastava A-SKST Liberec C 7. (28. 11. 2021 10:15)Herna Turnov
114.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 7. (28. 11. 2021 10:15)Herna Turnov
113.Sokol Turnov A-SKST Liberec B 7. (28. 11. 2021 10:15)Herna Turnov
36.Sokol Semily A-Jiskra Nový Bor BKP1 12. (28. 11. 2021 10:00)Herna - Železný Brod
112.Sokol Turnov A-SKST Liberec A 6. (28. 11. 2021 09:00)Herna Turnov
111.AST Kam.Šenov B-Spartak Chrastava A 6. (28. 11. 2021 09:00)Herna Turnov
110.SKST Liberec C-SKST Liberec B 6. (28. 11. 2021 09:00)Herna Turnov
38.Sokol Semily A-Jiskra Raspenava BKP1 11. (27. 11. 2021 16:00)Herna Železný Brod
40.KST Victory Liberec A-Bižuterie Jablonec n.N. AKP127. 11. 2021 10:0011. (27. 11. 2021 16:00) 
75.Sokol Železný Brod A-SKST Liberec Kkp226. 11. 2021 18:009. (19. 11. 2021 18:30) 
57.Sokol Bratříkov A-Spartak Chrastava BKP126. 11. 2021 18:0013. (11. 12. 2021 18:00) 
73.Sokol Jablonec n. J. B-SKST Liberec Kkp225. 11. 2021 17:308. (20. 11. 2021 16:00) 
39.Spartak Chrastava B-SK Jiřetín pod Bukovou AKP124. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 15:00) 
37.KST Victory Liberec A-SK Jiřetín pod Bukovou AKP123. 11. 2021 17:0012. (28. 11. 2021 10:00) 
72.Sokol Železný Brod A-SKST Liberec Jkp220. 11. 2021 15:008. (20. 11. 2021 16:00) 
74.DDM Cvikováček Cvikov A-KST Victory Liberec Bkp220. 11. 2021 13:008. (20. 11. 2021 16:00)Herna ve Svoru
76.DDM Cvikováček Cvikov A-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp2 9. (20. 11. 2021 10:00)herna ve Svoru
6.Jiskra Raspenava A-Loko Česká Lípa ADM18. 11. 2021 18:308. (20. 11. 2021 16:00) 
7.Lokodepo Liberec B-Spartak Chrastava ADM18. 11. 2021 18:159. (21. 11. 2021 10:00) 
163.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKP13. 11. 2021 12:304. (21. 11. 2021 17:00) 
56.SK Jiřetín pod Bukovou A-Sokol Bratříkov AKP113. 11. 2021 10:009. (13. 11. 2021 16:00) 
44.SKST Liberec G-SKST Liberec HKP111. 11. 2021 18:009. (14. 11. 2021 14:30) 
42.Loko Česká Lípa. B-Sokol Turnov BKP111. 11. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
43.Jiskra Raspenava B-Spartak Chrastava BKP109. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 16:00) 
41.SK Jiřetín pod Bukovou A-SKST Liberec IKP109. 11. 2021 18:0010. (12. 11. 2021 18:30)herna Liberec
71.TTC Preciosa Jablonné v Podj. A-Loko Česká Lípa Ckp207. 11. 2021 16:007. (05. 11. 2021 18:00) 
5.Loko Česká Lípa A-Spartak Chrastava ADM06. 11. 2021 15:006. (06. 11. 2021 18:00) 
64.SKST Liberec K-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp204. 11. 2021 18:004. (16. 10. 2021 15:00) 
68.SKST Liberec K-KST Victory Liberec Bkp202. 11. 2021 18:005. (16. 10. 2021 10:00) 
45.Sokol Semily A-SKST Liberec GKP1 8. (31. 10. 2021 10:00)herna Železný Bord
55.Sokol Semily A-SKST Liberec HKP1 7. (30. 10. 2021 16:00)herna Železný Bord
46.Sokol Bratříkov A-Jiskra Raspenava BKP130. 10. 2021 16:007. (30. 10. 2021 18:00) 
47.SKST Liberec I-Jiskra Nový Bor BKP130. 10. 2021 14:007. (30. 10. 2021 19:00) 
162.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKP28. 10. 2021 18:303. (31. 10. 2021 17:00) 
161.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B-Sokol Turnov AKP26. 10. 2021 18:003. (31. 10. 2021 17:00) 
70.KST Victory Liberec B-Loko Česká Lípa Ckp226. 10. 2021 18:006. (06. 11. 2021 16:00) 
109.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec C 5. (24. 10. 2021 14:00)Herna Turnov
108.Sokol Turnov A-Spartak Chrastava A 5. (24. 10. 2021 14:00)Herna Turnov
107.SKST Liberec A-SKST Liberec B 5. (24. 10. 2021 14:00)Herna Turnov
106.Spartak Chrastava A-SKST Liberec A 4. (24. 10. 2021 12:45)Herna Turnov
105.SKST Liberec C-Sokol Turnov A 4. (24. 10. 2021 12:45)Herna Turnov
104.SKST Liberec B-AST Kam.Šenov B 4. (24. 10. 2021 12:45)Herna Turnov
103.Sokol Turnov A-AST Kam.Šenov B 3. (24. 10. 2021 11:30)Hewrna Turnov
102.SKST Liberec A-SKST Liberec C 3. (24. 10. 2021 11:30)herna Turnov
101.Spartak Chrastava A-SKST Liberec B 3. (24. 10. 2021 11:30)Herna Turnov
100.SKST Liberec C-Spartak Chrastava A 2. (24. 10. 2021 10:15)Herna Turnov
99.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 2. (24. 10. 2021 10:15)Herna Turnov
98.SKST Liberec B-Sokol Turnov A 2. (24. 10. 2021 10:15)Herna Turnov
97.SKST Liberec A-Sokol Turnov A 1. (24. 10. 2021 09:00)Herna Turnov
96.Spartak Chrastava A-AST Kam.Šenov B 1. (24. 10. 2021 09:00)Herna Turnov
95.SKST Liberec B-SKST Liberec C 1. (24. 10. 2021 09:00)Herna Turnov
67.SKST Liberec J-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp223. 10. 2021 19:005. (16. 10. 2021 10:00) 
48.Jiskra Raspenava B-SK Jiřetín pod Bukovou AKP119. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 16:00) 
65.Loko Česká Lípa C-DDM Cvikováček Cvikov Akp216. 10. 2021 14:004. (16. 10. 2021 16:00) 
66.Sokol Jablonec n. J. B-Sokol Nová Ves n.P. Akp214. 10. 2021 18:005. (15. 10. 2021 18:30) 
69.Loko Česká Lípa C-Jiskra Svor Akp213. 10. 2021 18:305. (15. 10. 2021 18:00) 
160.TJ Sokol Semily A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BKP13. 10. 2021 18:002. (17. 10. 2021 17:00) 
63.Sokol Železný Brod A-Sokol Nová Ves n.P. Akp212. 10. 2021 19:454. (16. 10. 2021 16:00) 
4.Sokol Jablonec n.J. A-Loko Česká Lípa ADM10. 10. 2021 10:003. (09. 10. 2021 10:00) 
61.DDM Cvikováček Cvikov A-SKST Liberec Jkp2 2. (09. 10. 2021 16:00)Herna ve Svoru
62.DDM Cvikováček Cvikov A-SKST Liberec Kkp2 3. (09. 10. 2021 10:00)Herna ve Svoru
2.Sokol Jablonec n.J. A-Jiskra Nový Bor ADM07. 10. 2021 18:002. (09. 10. 2021 16:00) 
3.Sokol Vesec A-Loko Česká Lípa ADM07. 10. 2021 18:002. (09. 10. 2021 16:00) 
159.KST Victory Liberec A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKP05. 10. 2021 18:002. (17. 10. 2021 17:00) 
52.SK Jiřetín pod Bukovou A-Loko Česká Lípa. BKP102. 10. 2021 10:003. (02. 10. 2021 16:00) 
49.Spartak Chrastava B-Sokol Turnov BKP101. 10. 2021 18:454. (03. 10. 2021 10:00) 
51.SKST Liberec I-SKST Liberec GKP130. 09. 2021 17:003. (02. 10. 2021 19:00) 
28.SKST Liberec H-SKST Liberec IKP127. 09. 2021 19:0018. (01. 10. 2021 18:00) 
59.Sokol Nová Ves n.P. A-Sokol Turnov Ckp225. 09. 2021 10:001. (25. 09. 2021 16:00) 
58.DDM Cvikováček Cvikov A-Jiskra Svor Akp224. 09. 2021 18:301. (25. 09. 2021 16:00)Herna ve voru
1.SKST Cvikov A-Spartak Chrastava ADM24. 09. 2021 18:301. (25. 09. 2021 15:00) 
53.Bižuterie Jablonec n.N. A-TJ Doksy - Mimoň AKP124. 09. 2021 18:153. (02. 10. 2021 16:00) 
156.KST Victory Liberec B-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BKP24. 09. 2021 18:001. (26. 09. 2021 17:00) 
60.SKST Liberec J-SKST Liberec Kkp224. 09. 2021 17:301. (25. 09. 2021 15:00) 
29.SKST Liberec G-SKST Liberec IKP123. 09. 2021 17:0017. (01. 10. 2021 16:00) 
157.TJ Sokol Bratříkov C-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKP22. 09. 2021 18:301. (26. 09. 2021 17:00) 
155.Sokol Turnov C-TJ Sokol Semily AKP22. 09. 2021 17:301. (26. 09. 2021 17:00) 
22.SKST Liberec H-SKST Liberec GKP121. 09. 2021 19:3023. (01. 10. 2021 18:00) 
50.Bižuterie Jablonec n.N. A-Loko Česká Lípa. BKP121. 09. 2021 18:154. (03. 10. 2021 10:00) 
158.Sokol Turnov B-KST Victory Liberec AKP21. 09. 2021 18:001. (26. 09. 2021 17:00) 
12.SKST Liberec F-SKST Liberec EDM21. 09. 2021 18:0012. (01. 10. 2021 18:00) 
84.SKST Liberec K-SKST Liberec Jkp217. 09. 2021 17:3012. (01. 10. 2021 18:00) 
54.Sokol Turnov B-SKST Liberec IKP116. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy