Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
117.SKST Liberec C-AST Kam.Šenov B 20. (13. 03. 2022 14:00)Herna Chrastava
116.Spartak Chrastava A-Sokol Turnov A 20. (13. 03. 2022 14:00)Herna Chrastava
115.SKST Liberec B-SKST Liberec A 20. (13. 03. 2022 14:00)Herna Chrastava
114.SKST Liberec A-Spartak Chrastava A 19. (13. 03. 2022 12:45)Herna Chrastava
113.Sokol Turnov A-SKST Liberec C 19. (13. 03. 2022 12:45)Herna Chrastava
112.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec B 19. (13. 03. 2022 12:45)Herna Chrastava
111.AST Kam.Šenov B-Sokol Turnov A 18. (13. 03. 2022 11:30)Herna Chrastava
110.SKST Liberec C-SKST Liberec A 18. (13. 03. 2022 11:30)herna Chrastava
109.SKST Liberec B-Spartak Chrastava A 18. (13. 03. 2022 11:30)Herna Chrastava
108.Spartak Chrastava A-SKST Liberec C 17. (13. 03. 2022 10:15)Herna Chrastava
107.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 17. (13. 03. 2022 10:15)Herna Chrastava
106.Sokol Turnov A-SKST Liberec B 17. (13. 03. 2022 10:15)Herna Chrastava
105.Sokol Turnov A-SKST Liberec A 16. (13. 03. 2022 09:00)Herna Chrastava
104.AST Kam.Šenov B-Spartak Chrastava A 16. (13. 03. 2022 09:00)Herna Chrastava
103.SKST Liberec C-SKST Liberec B 16. (13. 03. 2022 09:00)Herna Chrastava
102.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec C 15. (16. 01. 2022 14:00)Herna Chrastava
101.Sokol Turnov A-Spartak Chrastava A 15. (16. 01. 2022 14:00)Herna Chrastava
100.SKST Liberec A-SKST Liberec B 15. (16. 01. 2022 14:00)Herna Chrastava
99.Spartak Chrastava A-SKST Liberec A 14. (16. 01. 2022 12:45)Herna Chrastava
98.SKST Liberec C-Sokol Turnov A 14. (16. 01. 2022 12:45)Herna Chrastava
97.SKST Liberec B-AST Kam.Šenov B 14. (16. 01. 2022 12:45)Herna Chrastava
96.Sokol Turnov A-AST Kam.Šenov B 13. (16. 01. 2022 11:30)Herna Chrastava
95.SKST Liberec A-SKST Liberec C 13. (16. 01. 2022 11:30)Herna Chrastava
94.Spartak Chrastava A-SKST Liberec B 13. (16. 01. 2022 11:30)Hetrna Chrastava
93.SKST Liberec C-Spartak Chrastava A 12. (16. 01. 2022 10:15)Herna Chrastava
92.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 12. (16. 01. 2022 10:15)Herna Chrastaa
91.SKST Liberec B-Sokol Turnov A 12. (16. 01. 2022 10:15)Herna Chrastava
90.SKST Liberec A-Sokol Turnov A 11. (16. 01. 2022 09:00)Herna Chrastava
89.Spartak Chrastava A-AST Kam.Šenov B 11. (16. 01. 2022 09:00)Herna Chrastava
88.SKST Liberec B-SKST Liberec C 11. (16. 01. 2022 09:00)Herna Chrastava
9.Loko Česká Lípa A-SKST Liberec EDM05. 12. 2021 15:0011. (05. 12. 2021 10:00) 
56.TTC Preciosa Jablonné v Podj. A-Sokol Jablonec n. J. Bkp204. 12. 2021 16:0010. (04. 12. 2021 18:00) 
14.Jiskra Raspenava B-SKST Liberec HKP103. 12. 2021 18:0013. (11. 12. 2021 16:00) 
8.SKST Liberec F-Sokol Jablonec n.J. ADM30. 11. 2021 18:009. (20. 11. 2021 09:30) 
87.SKST Liberec C-AST Kam.Šenov B 10. (28. 11. 2021 14:00)Herna Turnov
86.Spartak Chrastava A-Sokol Turnov A 10. (28. 11. 2021 14:00)Herna Turnov
85.SKST Liberec B-SKST Liberec A 10. (28. 11. 2021 14:00)Herna Turnov
84.SKST Liberec A-Spartak Chrastava A 9. (28. 11. 2021 12:45)Herna Turnov
83.Sokol Turnov A-SKST Liberec C 9. (28. 11. 2021 12:45)Herna Turnov
82.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec B 9. (28. 11. 2021 12:45)Herna Turnov
81.AST Kam.Šenov B-Sokol Turnov A 8. (28. 11. 2021 11:30)Herna Turnov
80.SKST Liberec C-SKST Liberec A 8. (28. 11. 2021 11:30)Herna Turnov
79.SKST Liberec B-Spartak Chrastava A 8. (28. 11. 2021 11:30)Herna Turnov
78.Spartak Chrastava A-SKST Liberec C 7. (28. 11. 2021 10:15)Herna Turnov
77.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 7. (28. 11. 2021 10:15)Herna Turnov
76.Sokol Turnov A-SKST Liberec B 7. (28. 11. 2021 10:15)Herna Turnov
15.Sokol Semily A-Jiskra Nový Bor BKP1 12. (28. 11. 2021 10:00)Herna - Železný Brod
75.Sokol Turnov A-SKST Liberec A 6. (28. 11. 2021 09:00)Herna Turnov
74.AST Kam.Šenov B-Spartak Chrastava A 6. (28. 11. 2021 09:00)Herna Turnov
73.SKST Liberec C-SKST Liberec B 6. (28. 11. 2021 09:00)Herna Turnov
17.Sokol Semily A-Jiskra Raspenava BKP1 11. (27. 11. 2021 16:00)Herna Železný Brod
19.KST Victory Liberec A-Bižuterie Jablonec n.N. AKP127. 11. 2021 10:0011. (27. 11. 2021 16:00) 
54.Sokol Železný Brod A-SKST Liberec Kkp226. 11. 2021 18:009. (19. 11. 2021 18:30) 
36.Sokol Bratříkov A-Spartak Chrastava BKP126. 11. 2021 18:0013. (11. 12. 2021 18:00) 
52.Sokol Jablonec n. J. B-SKST Liberec Kkp225. 11. 2021 17:308. (20. 11. 2021 16:00) 
18.Spartak Chrastava B-SK Jiřetín pod Bukovou AKP124. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 15:00) 
16.KST Victory Liberec A-SK Jiřetín pod Bukovou AKP123. 11. 2021 17:0012. (28. 11. 2021 10:00) 
51.Sokol Železný Brod A-SKST Liberec Jkp220. 11. 2021 15:008. (20. 11. 2021 16:00) 
53.DDM Cvikováček Cvikov A-KST Victory Liberec Bkp220. 11. 2021 13:008. (20. 11. 2021 16:00)Herna ve Svoru
55.DDM Cvikováček Cvikov A-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp2 9. (20. 11. 2021 10:00)herna ve Svoru
6.Jiskra Raspenava A-Loko Česká Lípa ADM18. 11. 2021 18:308. (20. 11. 2021 16:00) 
7.Lokodepo Liberec B-Spartak Chrastava ADM18. 11. 2021 18:159. (21. 11. 2021 10:00) 
126.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKP13. 11. 2021 12:304. (21. 11. 2021 17:00) 
35.SK Jiřetín pod Bukovou A-Sokol Bratříkov AKP113. 11. 2021 10:009. (13. 11. 2021 16:00) 
23.SKST Liberec G-SKST Liberec HKP111. 11. 2021 18:009. (14. 11. 2021 14:30) 
21.Loko Česká Lípa. B-Sokol Turnov BKP111. 11. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
22.Jiskra Raspenava B-Spartak Chrastava BKP109. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 16:00) 
20.SK Jiřetín pod Bukovou A-SKST Liberec IKP109. 11. 2021 18:0010. (12. 11. 2021 18:30)herna Liberec
50.TTC Preciosa Jablonné v Podj. A-Loko Česká Lípa Ckp207. 11. 2021 16:007. (05. 11. 2021 18:00) 
5.Loko Česká Lípa A-Spartak Chrastava ADM06. 11. 2021 15:006. (06. 11. 2021 18:00) 
43.SKST Liberec K-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp204. 11. 2021 18:004. (16. 10. 2021 15:00) 
47.SKST Liberec K-KST Victory Liberec Bkp202. 11. 2021 18:005. (16. 10. 2021 10:00) 
24.Sokol Semily A-SKST Liberec GKP1 8. (31. 10. 2021 10:00)herna Železný Bord
34.Sokol Semily A-SKST Liberec HKP1 7. (30. 10. 2021 16:00)herna Železný Bord
25.Sokol Bratříkov A-Jiskra Raspenava BKP130. 10. 2021 16:007. (30. 10. 2021 18:00) 
26.SKST Liberec I-Jiskra Nový Bor BKP130. 10. 2021 14:007. (30. 10. 2021 19:00) 
125.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A-TJ Lokomotiva Česká Lípa AKP28. 10. 2021 18:303. (31. 10. 2021 17:00) 
124.TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B-Sokol Turnov AKP26. 10. 2021 18:003. (31. 10. 2021 17:00) 
49.KST Victory Liberec B-Loko Česká Lípa Ckp226. 10. 2021 18:006. (06. 11. 2021 16:00) 
72.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec C 5. (24. 10. 2021 14:00)Herna Turnov
71.Sokol Turnov A-Spartak Chrastava A 5. (24. 10. 2021 14:00)Herna Turnov
70.SKST Liberec A-SKST Liberec B 5. (24. 10. 2021 14:00)Herna Turnov
69.Spartak Chrastava A-SKST Liberec A 4. (24. 10. 2021 12:45)Herna Turnov
68.SKST Liberec C-Sokol Turnov A 4. (24. 10. 2021 12:45)Herna Turnov
67.SKST Liberec B-AST Kam.Šenov B 4. (24. 10. 2021 12:45)Herna Turnov
66.Sokol Turnov A-AST Kam.Šenov B 3. (24. 10. 2021 11:30)Hewrna Turnov
65.SKST Liberec A-SKST Liberec C 3. (24. 10. 2021 11:30)herna Turnov
64.Spartak Chrastava A-SKST Liberec B 3. (24. 10. 2021 11:30)Herna Turnov
63.SKST Liberec C-Spartak Chrastava A 2. (24. 10. 2021 10:15)Herna Turnov
62.AST Kam.Šenov B-SKST Liberec A 2. (24. 10. 2021 10:15)Herna Turnov
61.SKST Liberec B-Sokol Turnov A 2. (24. 10. 2021 10:15)Herna Turnov
60.SKST Liberec A-Sokol Turnov A 1. (24. 10. 2021 09:00)Herna Turnov
59.Spartak Chrastava A-AST Kam.Šenov B 1. (24. 10. 2021 09:00)Herna Turnov
58.SKST Liberec B-SKST Liberec C 1. (24. 10. 2021 09:00)Herna Turnov
46.SKST Liberec J-TTC Preciosa Jablonné v Podj. Akp223. 10. 2021 19:005. (16. 10. 2021 10:00) 
27.Jiskra Raspenava B-SK Jiřetín pod Bukovou AKP119. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 16:00) 
44.Loko Česká Lípa C-DDM Cvikováček Cvikov Akp216. 10. 2021 14:004. (16. 10. 2021 16:00) 
45.Sokol Jablonec n. J. B-Sokol Nová Ves n.P. Akp214. 10. 2021 18:005. (15. 10. 2021 18:30) 
48.Loko Česká Lípa C-Jiskra Svor Akp213. 10. 2021 18:305. (15. 10. 2021 18:00) 
123.TJ Sokol Semily A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BKP13. 10. 2021 18:002. (17. 10. 2021 17:00) 
42.Sokol Železný Brod A-Sokol Nová Ves n.P. Akp212. 10. 2021 19:454. (16. 10. 2021 16:00) 
4.Sokol Jablonec n.J. A-Loko Česká Lípa ADM10. 10. 2021 10:003. (09. 10. 2021 10:00) 
40.DDM Cvikováček Cvikov A-SKST Liberec Jkp2 2. (09. 10. 2021 16:00)Herna ve Svoru
41.DDM Cvikováček Cvikov A-SKST Liberec Kkp2 3. (09. 10. 2021 10:00)Herna ve Svoru
2.Sokol Jablonec n.J. A-Jiskra Nový Bor ADM07. 10. 2021 18:002. (09. 10. 2021 16:00) 
3.Sokol Vesec A-Loko Česká Lípa ADM07. 10. 2021 18:002. (09. 10. 2021 16:00) 
122.KST Victory Liberec A-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKP05. 10. 2021 18:002. (17. 10. 2021 17:00) 
31.SK Jiřetín pod Bukovou A-Loko Česká Lípa. BKP102. 10. 2021 10:003. (02. 10. 2021 16:00) 
28.Spartak Chrastava B-Sokol Turnov BKP101. 10. 2021 18:454. (03. 10. 2021 10:00) 
30.SKST Liberec I-SKST Liberec GKP130. 09. 2021 17:003. (02. 10. 2021 19:00) 
12.SKST Liberec H-SKST Liberec IKP127. 09. 2021 19:0018. (01. 10. 2021 18:00) 
38.Sokol Nová Ves n.P. A-Sokol Turnov Ckp225. 09. 2021 10:001. (25. 09. 2021 16:00) 
37.DDM Cvikováček Cvikov A-Jiskra Svor Akp224. 09. 2021 18:301. (25. 09. 2021 16:00)Herna ve voru
1.SKST Cvikov A-Spartak Chrastava ADM24. 09. 2021 18:301. (25. 09. 2021 15:00) 
32.Bižuterie Jablonec n.N. A-TJ Doksy - Mimoň AKP124. 09. 2021 18:153. (02. 10. 2021 16:00) 
119.KST Victory Liberec B-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou BKP24. 09. 2021 18:001. (26. 09. 2021 17:00) 
39.SKST Liberec J-SKST Liberec Kkp224. 09. 2021 17:301. (25. 09. 2021 15:00) 
13.SKST Liberec G-SKST Liberec IKP123. 09. 2021 17:0017. (01. 10. 2021 16:00) 
120.TJ Sokol Bratříkov C-TJ Sokol Jablonec nad Jizerou AKP22. 09. 2021 18:301. (26. 09. 2021 17:00) 
118.Sokol Turnov C-TJ Sokol Semily AKP22. 09. 2021 17:301. (26. 09. 2021 17:00) 
11.SKST Liberec H-SKST Liberec GKP121. 09. 2021 19:3023. (01. 10. 2021 18:00) 
29.Bižuterie Jablonec n.N. A-Loko Česká Lípa. BKP121. 09. 2021 18:154. (03. 10. 2021 10:00) 
121.Sokol Turnov B-KST Victory Liberec AKP21. 09. 2021 18:001. (26. 09. 2021 17:00) 
10.SKST Liberec F-SKST Liberec EDM21. 09. 2021 18:0012. (01. 10. 2021 18:00) 
57.SKST Liberec K-SKST Liberec Jkp217. 09. 2021 17:3012. (01. 10. 2021 18:00) 
33.Sokol Turnov B-SKST Liberec IKP116. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy