Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
4.KST Rakovník B-SK Březnice AKS1 A19. 02. 2022 10:0023. (27. 02. 2022 10:00) 
5.SLAVOJ Obecnice A-Sokol NižborKS1 A 21. (13. 02. 2022 10:00)Herna Obecnice
54.Sokol Dříň A-Sokol Hudlice BKS2B06. 02. 2022 10:0016. (13. 02. 2022 10:00) 
53.Sokol Dříň A-Sokol Stochov-Honice AKS2B05. 02. 2022 13:0015. (12. 02. 2022 17:00) 
74.Sokol Buštěhrad A-Spartak ČelákoviceČP 2022 PO (04. 02. 2022 19:30) 
28.Sokol Hořovice B-Sokol VozniceKS2 A30. 01. 2022 10:0014. (30. 01. 2022 13:00) 
62.Sokol Všetaty A-Sokol PřezleticeKS2C 14. (30. 01. 2022 10:00)Herna S.Přezletice
61.Sokol Malín B-Lokomotiva Nymburk AKS2C 13. (29. 01. 2022 17:00)Herna L.Nymburk
60.Sokol Všetaty A-Dynamo Nelahozeves AKS2C 13. (29. 01. 2022 17:00)Herna D.Nelahozeves
38.Sokol Krchleby-Sokol Velké Popovice AKS128. 01. 2022 19:0019. (30. 01. 2022 10:00) 
52.Sokol Lány B-Sokol Králův Dvůr BKS2B28. 01. 2022 18:3014. (30. 01. 2022 10:00) 
75.Lokomotiva Zdice A-STC Slaný BČP 202228. 01. 2022 18:00PO (04. 02. 2022 18:00) 
51.Lokomotiva Zdice B-Sokol Králův Dvůr BKS2B27. 01. 2022 18:3013. (29. 01. 2022 17:00) 
37.Sokol Krchleby-ST Benešov AKS126. 01. 2022 18:3018. (29. 01. 2022 17:00) 
77.Baník SKST Rynholec-Sokol Dříň BČP 202221. 01. 2022 19:00PO (21. 01. 2022 18:00) 
55.Sokol Buštěhrad-TTC Kladno CKS2B19. 01. 2022 19:3017. (26. 02. 2022 17:00) 
6.KST Rakovník B-KK RakovníkKS1 A16. 01. 2022 10:0017. (16. 01. 2022 13:00) 
72.Sokol Malín A-TTC ŽehuňKS2D16. 01. 2022 10:0015. (12. 02. 2022 17:00) 
27.Tatran Sedlčany C-Sokol Hořovice BKS2 A14. 01. 2022 17:0012. (15. 01. 2022 13:30) 
49.Lokomotiva Zdice B-Sokol Lány BKS2B13. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 17:00) 
50.Úholičky-Sokol BuštěhradKS2B11. 01. 2022 19:3012. (15. 01. 2022 17:00) 
73.Sokol Malín A-SK Nová Ves I. AKS2D11. 01. 2022 18:3016. (13. 02. 2022 10:00) 
76.Lokomotiva Zdice B-Sokol Buštěhrad AČP 202210. 01. 2022 19:00PO (21. 01. 2022 18:00) 
18.Sokol Příbram A-Sokol Králův Dvůr AKS1 A19. 12. 2021 10:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
20.SLAVOJ Obecnice A-Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKS1 A18. 12. 2021 14:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
30.TTC Bělá pod Bezdězem B-Sokol KrchlebyKS117. 12. 2021 18:0015. (18. 12. 2021 17:30) 
32.Neratovice B-Aero Odolena VodaKS116. 12. 2021 18:3015. (18. 12. 2021 13:30) 
26.Sokol Hořovice B-Sokol ŽebrákKS2 A12. 12. 2021 10:0011. (12. 12. 2021 13:00) 
10.Sokol Hředle-Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKS1 A11. 12. 2021 13:3014. (12. 12. 2021 10:00) 
48.Sokol Unhošť-Sokol BuštěhradKS2B08. 12. 2021 19:0010. (11. 12. 2021 17:00) 
11.Sokol Králův Dvůr A-Sokol NižborKS1 A08. 12. 2021 18:0013. (11. 12. 2021 17:00) 
12.SK Březnice A-KK RakovníkKS1 A27. 11. 2021 15:3011. (27. 11. 2021 17:00) 
70.TTC Žehuň-ST Benešov BKS2D27. 11. 2021 14:308. (27. 11. 2021 17:00) 
19.KST Rakovník B-Sokol NižborKS1 A27. 11. 2021 12:3015. (18. 12. 2021 13:30) 
71.SK Nová Ves I. A-ST Benešov BKS2D19. 11. 2021 18:009. (28. 11. 2021 10:00) 
25.Sokol Hořovice B-Viktoria Vestec AKS2 A14. 11. 2021 10:007. (14. 11. 2021 13:00) 
14.SK Březnice A-KST Rakovník BKS1 A14. 11. 2021 10:0010. (14. 11. 2021 13:00) 
13.Sokol Hředle-KK RakovníkKS1 A12. 11. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
46.Lokomotiva Zdice B-Sokol RakovníkKS2B09. 11. 2021 18:306. (13. 11. 2021 17:00) 
47.Úholičky-Sokol RakovníkKS2B07. 11. 2021 17:008. (27. 11. 2021 17:00) 
69.Sokol Močovice A-SK Nová Ves I. AKS2D06. 11. 2021 17:006. (13. 11. 2021 17:00) 
23.Sokol Mníšek pod Brdy B-Sokol Hořovice BKS2 A31. 10. 2021 14:005. (31. 10. 2021 13:00) 
68.TTC Žehuň-Sokol Velký OsekKS2D 5. (31. 10. 2021 10:00)Herna SK Městec Králové
24.SLAVOJ Obecnice B-Sokol ŽebrákKS2 A31. 10. 2021 10:005. (31. 10. 2021 13:00) 
66.TTC Žehuň-Sokol Malín AKS2D 4. (30. 10. 2021 17:00)Herna SK Městec Králové
15.Spartak Rožmitál pod Třemšínem A-KST Rakovník BKS1 A30. 10. 2021 12:008. (31. 10. 2021 10:00) 
16.Sokol Nižbor-SLAVOJ Obecnice AKS1 A26. 10. 2021 18:458. (31. 10. 2021 10:00)Herna Nižbor
65.SK Nová Ves I. A-Sokol Velký OsekKS2D26. 10. 2021 18:304. (30. 10. 2021 17:00) 
44.Sokol Stochov-Honice A-Sokol Dříň AKS2B26. 10. 2021 18:304. (30. 10. 2021 17:00) 
36.AŠ Mladá Boleslav A-Sokol Libice nad CidlinouKS126. 10. 2021 18:157. (30. 10. 2021 17:00) 
22.Slovan Lochovice B-Viktoria Vestec AKS2 A 3. (24. 10. 2021 10:00)Herna V.Vestec
21.SLAVOJ Obecnice B-Sokol Mníšek pod Brdy BKS2 A24. 10. 2021 10:003. (24. 10. 2021 13:00) 
59.Sokol Přezletice-Sokol Všetaty AKS2C 3. (24. 10. 2021 10:00)Herna S.Všetaty
58.Dynamo Nelahozeves A-Sokol Všetaty AKS2C 2. (23. 10. 2021 17:00)Herna S.Všetaty
43.Sokol Unhošť-Lokomotiva Zdice BKS2B22. 10. 2021 19:003. (24. 10. 2021 10:00) 
7.SK Březnice A-SLAVOJ Obecnice AKS1 A21. 10. 2021 18:306. (24. 10. 2021 10:00) 
67.SK Nová Ves I. A-Sokol Malín AKS2D20. 10. 2021 18:305. (31. 10. 2021 10:00) 
64.Sokol Močovice A-Sokol Velké Popovice BKS2D17. 10. 2021 10:002. (23. 10. 2021 17:00) 
3.Sokol Hudlice A-Spartak Čelákovice ADIV M16. 10. 2021 18:003. (24. 10. 2021 10:00) 
45.Úholičky-Sokol Lány BKS2B15. 10. 2021 19:305. (31. 10. 2021 10:00) 
2.Sokol Hudlice A-TTC Brandýs n.L BDIV M15. 10. 2021 18:002. (23. 10. 2021 17:00) 
57.Sokol Přezletice-Sokol Dolní BeřkoviceKS2C12. 10. 2021 18:302. (23. 10. 2021 17:00) 
40.Sokol Lány B-Lokomotiva Zdice BKS2B08. 10. 2021 18:001. (02. 10. 2021 17:00) 
42.Sokol Stochov-Honice A-Sokol BuštěhradKS2B05. 10. 2021 18:453. (24. 10. 2021 10:00) 
31.Sokol Libice nad Cidlinou-ST EUROMASTER KolínKS105. 10. 2021 18:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
1.Neratovice A-Sokol Čáslav ADIV M02. 10. 2021 15:001. (02. 10. 2021 17:00) 
56.Lokomotiva Nymburk A-Sadská CKS2C02. 10. 2021 10:001. (02. 10. 2021 17:00) 
35.TTC Bělá pod Bezdězem B-Sokol Rudná AKS102. 10. 2021 09:303. (02. 10. 2021 17:30) 
39.Sokol Hudlice B-Sokol Stochov-Honice AKS2B01. 10. 2021 18:301. (02. 10. 2021 13:30) 
9.Lokomotiva Zdice A-Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKS1 A01. 10. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
41.Sokol Buštěhrad-ÚholičkyKS2B29. 09. 2021 19:301. (02. 10. 2021 17:00) 
8.KK Rakovník-KST Rakovník BKS1 A29. 09. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
63.Sokol Velké Popovice B-ST Benešov BKS2D27. 09. 2021 18:301. (02. 10. 2021 17:00) 
34.ST Benešov A-Aero Odolena VodaKS118. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 17:00) 
17.KST Rakovník B-Tatran Sedlčany BKS1 A17. 09. 2021 18:302. (19. 09. 2021 13:00) 
33.Neratovice B-Sokol Velké Popovice AKS117. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 17:00)Herna S.Vel.Popovice
29.Slovan Lochovice B-SK Březnice BKS2 A26. 02. 2021 18:0017. (26. 02. 2022 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy