Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
139.Sokol Močovice A-Sokol Uhlířské Janovice AKS2D PO (24. 04. 2022 10:00)Herna SKP Olympia K.Hora
77.Aero Odolena Voda-Sokol Libice nad CidlinouKS1B PO (23. 04. 2022 17:00)Změna herny - Ke stadionu 375, O.Voda
75.ST EUROMASTER Kolín-Sokol KrchlebyKS1B23. 04. 2022 15:00PO (23. 04. 2022 17:00) 
76.Sokol Krchleby-ST EUROMASTER KolínKS1B22. 04. 2022 19:00PO (24. 04. 2022 10:00) 
107.Lokomotiva Zdice B-Sokol UnhošťKS2B PO (21. 04. 2022 18:30) 
138.Sokol Močovice A-SK Nová Ves I. AKS2D PO (10. 04. 2022 10:00)Herna SKP Olympia K.Hora
7.TTC Brandýs n.L B-Sokol Čáslav ADIV M09. 04. 2022 14:30PO (09. 04. 2022 17:00) 
119.Dynamo Nelahozeves A-Sokol Malín BKS2C09. 04. 2022 14:00PO (09. 04. 2022 17:00) 
58.Sokol Velké Popovice A-Neratovice BKS1B 29. (09. 04. 2022 13:30)Herna Neratovice
8.SLAVOJ Obecnice A-TTC Kladno BKS1 A09. 04. 2022 10:0029. (09. 04. 2022 17:00) 
18.SLAVOJ Obecnice A-KK RakovníkKS1 A08. 04. 2022 17:3030. (10. 04. 2022 10:00) 
59.ST EUROMASTER Kolín-TTC Brandýs n.L CKS1B07. 04. 2022 19:0029. (09. 04. 2022 17:00) 
17.Sokol Hředle-Sokol NižborKS1 A06. 04. 2022 17:3030. (10. 04. 2022 10:00) 
60.Sokol Libice nad Cidlinou-TTC Brandýs n.L CKS1B05. 04. 2022 18:0030. (10. 04. 2022 10:00) 
48.Slovan Lochovice B-Tatran Sedlčany CKS2 A03. 04. 2022 14:0022. (03. 04. 2022 10:00) 
10.Spartak Rožmitál pod Třemšínem A-Sokol HředleKS1 A 28. (03. 04. 2022 10:00)Herna Slavoje Obecnice
136.Sokol Močovice A-Sokol Malín AKS2D 22. (03. 04. 2022 10:00)Herna SKP Kutná Hora
47.TTC Příbram A-Viktoria Vestec AKS2 A02. 04. 2022 18:3021. (02. 04. 2022 17:00) 
135.Sokol Močovice A-Sokol Velký OsekKS2D 21. (02. 04. 2022 17:00)Herna SKP Olympia K.Hora
105.Sokol Dříň A-Lokomotiva Zdice BKS2B01. 04. 2022 18:3021. (02. 04. 2022 17:00) 
74.Sokol Krchleby-AŠ Mladá Boleslav AKS1B01. 04. 2022 18:3028. (03. 04. 2022 10:00) 
104.TTC Kladno C-Sokol Lány BKS2B31. 03. 2022 18:0021. (02. 04. 2022 17:00) 
106.Sokol Dříň A-Sokol Lány BKS2B30. 03. 2022 19:0022. (03. 04. 2022 10:00) 
137.Sokol Uhlířské Janovice A-Sokol Velké Popovice BKS2D29. 03. 2022 19:0022. (03. 04. 2022 10:00) 
134.TTC Žehuň-Sokol Kostelec nad Černými lesyKS2D27. 03. 2022 10:0021. (02. 04. 2022 17:00) 
140.Sokol Kosmonosy A-Sokol Lány 2ČP 202225. 03. 2022 18:30PO (18. 03. 2022 18:30) 
103.Úholičky-Sokol Králův Dvůr BKS2B24. 03. 2022 19:3021. (02. 04. 2022 17:00) 
42.Tatran Sedlčany C-Sokol Mníšek pod Brdy BKS2 A19. 03. 2022 10:0015. (12. 02. 2022 13:30) 
63.Aero Odolena Voda-Sokol Libice nad CidlinouKS1B19. 03. 2022 10:0019. (30. 01. 2022 10:00) 
73.Sokol Rudná A-Neratovice BKS1B18. 03. 2022 19:0027. (02. 04. 2022 10:00) 
117.Sokol Malín B-Sokol PřezleticeKS2C 20. (13. 03. 2022 10:00)Herna SKP Olympia K.Hora
133.Sokol Malín A-Sokol Čáslav BKS2D 20. (13. 03. 2022 10:00)Herna S.Čáslav
46.Sokol Hořovice B-TTC Příbram AKS2 A13. 03. 2022 10:0020. (13. 03. 2022 13:00) 
116.Sokol Malín B-Dynamo Nelahozeves AKS2C 19. (12. 03. 2022 17:00)Herna SKP Olympia K.Hora
102.Lokomotiva Zdice B-Sokol Stochov-Honice AKS2B12. 03. 2022 15:0019. (12. 03. 2022 17:00) 
132.Sokol Malín A-Sokol Uhlířské Janovice AKS2D12. 03. 2022 13:0019. (12. 03. 2022 17:00)Herna S.Uhl.Janovice
118.Lokomotiva Nymburk A-Sokol Mnichovo Hradiště BKS2C11. 03. 2022 18:3020. (13. 03. 2022 10:00) 
131.Sokol Velké Popovice B-SK Nová Ves I. AKS2D11. 03. 2022 18:3019. (12. 03. 2022 17:00) 
43.Tatran Sedlčany C-SK Březnice BKS2 A09. 03. 2022 17:0016. (13. 02. 2022 13:00) 
70.Aero Odolena Voda-Sokol KrchlebyKS1B05. 03. 2022 10:0025. (12. 03. 2022 17:00) 
11.Sokol Příbram A-Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKS1 A04. 03. 2022 18:3026. (13. 03. 2022 10:00) 
56.Sokol Krchleby-TTC Bělá pod Bezdězem BKS1B04. 03. 2022 18:3024. (05. 03. 2022 17:00) 
66.ST EUROMASTER Kolín-AŠ Mladá Boleslav AKS1B03. 03. 2022 19:0021. (13. 02. 2022 10:00) 
14.Tatran Sedlčany B-SK Březnice AKS1 A02. 03. 2022 18:0020. (12. 02. 2022 18:00) 
72.Neratovice B-Sokol KrchlebyKS1B01. 03. 2022 19:0026. (13. 03. 2022 13:00) 
71.Aero Odolena Voda-TTC Bělá pod Bezdězem BKS1B27. 02. 2022 13:0026. (13. 03. 2022 10:00)Herna TTC Bělá p.B.
9.Sokol Nižbor-KST Rakovník BKS1 A27. 02. 2022 10:0024. (05. 03. 2022 17:00) 
69.TTC Bělá pod Bezdězem B-ST EUROMASTER KolínKS1B27. 02. 2022 10:0023. (27. 02. 2022 13:00) 
15.SLAVOJ Obecnice A-SK Březnice AKS1 A27. 02. 2022 10:0019. (30. 01. 2022 10:00) 
45.Slovan Lochovice B-SK Březnice BKS2 A26. 02. 2022 18:0017. (26. 02. 2022 17:00) 
6.TTC Kladno A-Sokol Čáslav ADIV M26. 02. 2022 10:0017. (26. 02. 2022 17:00) 
68.Sokol Krchleby-ST EUROMASTER KolínKS1B25. 02. 2022 18:3022. (26. 02. 2022 17:00) 
100.Sokol Hudlice B-Sokol Králův Dvůr BKS2B25. 02. 2022 18:0018. (27. 02. 2022 13:00) 
57.Sokol Libčice nad Vltavou A-Sokol Rudná AKS1B23. 02. 2022 20:0024. (05. 03. 2022 17:00) 
101.Sokol Rakovník-Sokol Lány BKS2B22. 02. 2022 19:0018. (27. 02. 2022 13:00) 
64.Sokol Libice nad Cidlinou-AŠ Mladá Boleslav AKS1B22. 02. 2022 18:0020. (12. 02. 2022 17:00) 
141.SLAVOJ Obecnice-Sokol Lány 2ČP 202222. 02. 2022 17:30PO (15. 02. 2022 17:30) 
99.Sokol Rakovník-Lokomotiva Zdice BKS2B21. 02. 2022 18:3017. (26. 02. 2022 13:30) 
65.ST EUROMASTER Kolín-Sokol Kosmonosy AKS1B19. 02. 2022 17:0020. (12. 02. 2022 17:00)Herna Kosmonosy
12.KST Rakovník B-SK Březnice AKS1 A19. 02. 2022 10:0023. (27. 02. 2022 10:00) 
67.TTC Bělá pod Bezdězem B-Sokol Libice nad CidlinouKS1B18. 02. 2022 18:0022. (26. 02. 2022 17:30) 
98.Sokol Hudlice B-Sokol UnhošťKS2B16. 02. 2022 19:0017. (26. 02. 2022 13:30) 
115.Sokol Mnichovo Hradiště B-Dynamo Nelahozeves AKS2C13. 02. 2022 15:0016. (13. 02. 2022 17:00) 
44.Sokol Hořovice B-Sokol Mníšek pod Brdy BKS2 A13. 02. 2022 10:0016. (13. 02. 2022 13:00) 
13.SLAVOJ Obecnice A-Sokol NižborKS1 A 21. (13. 02. 2022 10:00)Herna Obecnice
41.Sokol Hořovice B-SK Březnice BKS2 A12. 02. 2022 18:0015. (12. 02. 2022 17:00) 
144.Baník SKST Rynholec-KST RakovníkČP 202212. 02. 2022 09:30PO (04. 02. 2022 19:00) 
5.KST Rakovník A-Sokol Lány ADIV M11. 02. 2022 18:3016. (13. 02. 2022 10:00)Herna S.Lány
92.Lokomotiva Zdice B-ÚholičkyKS2B10. 02. 2022 19:3015. (12. 02. 2022 17:00) 
95.Sokol Lány B-ÚholičkyKS2B09. 02. 2022 19:3016. (13. 02. 2022 10:00) 
142.Klučov-Sokol RudnáČP 202208. 02. 2022 18:30PO (01. 02. 2022 18:30) 
94.Lokomotiva Zdice B-Sokol BuštěhradKS2B07. 02. 2022 19:0016. (13. 02. 2022 10:00) 
96.Sokol Dříň A-Sokol Hudlice BKS2B06. 02. 2022 10:0016. (13. 02. 2022 10:00) 
4.KST Rakovník A-Sokol Hudlice ADIV M05. 02. 2022 16:0015. (12. 02. 2022 17:00) 
93.Sokol Dříň A-Sokol Stochov-Honice AKS2B05. 02. 2022 13:0015. (12. 02. 2022 17:00) 
143.Sokol Buštěhrad A-Spartak ČelákoviceČP 2022 PO (04. 02. 2022 19:30) 
146.Sokol Hředle-Sokol Lány 2ČP 202203. 02. 2022 18:00PO (04. 02. 2022 18:00) 
40.Sokol Hořovice B-Sokol VozniceKS2 A30. 01. 2022 10:0014. (30. 01. 2022 13:00) 
114.Sokol Všetaty A-Sokol PřezleticeKS2C 14. (30. 01. 2022 10:00)Herna S.Přezletice
113.Sokol Malín B-Lokomotiva Nymburk AKS2C 13. (29. 01. 2022 17:00)Herna L.Nymburk
112.Sokol Všetaty A-Dynamo Nelahozeves AKS2C 13. (29. 01. 2022 17:00)Herna D.Nelahozeves
62.Sokol Krchleby-Sokol Velké Popovice AKS1B28. 01. 2022 19:0019. (30. 01. 2022 10:00) 
91.Sokol Lány B-Sokol Králův Dvůr BKS2B28. 01. 2022 18:3014. (30. 01. 2022 10:00) 
145.Lokomotiva Zdice A-STC Slaný BČP 202228. 01. 2022 18:00PO (04. 02. 2022 18:00) 
90.Lokomotiva Zdice B-Sokol Králův Dvůr BKS2B27. 01. 2022 18:3013. (29. 01. 2022 17:00) 
61.Sokol Krchleby-ST Benešov AKS1B26. 01. 2022 18:3018. (29. 01. 2022 17:00) 
148.Baník SKST Rynholec-Sokol Dříň BČP 202221. 01. 2022 19:00PO (21. 01. 2022 18:00) 
97.Sokol Buštěhrad-TTC Kladno CKS2B19. 01. 2022 19:3017. (26. 02. 2022 17:00) 
16.KST Rakovník B-KK RakovníkKS1 A16. 01. 2022 10:0017. (16. 01. 2022 13:00) 
129.Sokol Malín A-TTC ŽehuňKS2D16. 01. 2022 10:0015. (12. 02. 2022 17:00) 
39.Tatran Sedlčany C-Sokol Hořovice BKS2 A14. 01. 2022 17:0012. (15. 01. 2022 13:30) 
88.Lokomotiva Zdice B-Sokol Lány BKS2B13. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 17:00) 
89.Úholičky-Sokol BuštěhradKS2B11. 01. 2022 19:3012. (15. 01. 2022 17:00) 
130.Sokol Malín A-SK Nová Ves I. AKS2D11. 01. 2022 18:3016. (13. 02. 2022 10:00) 
147.Lokomotiva Zdice B-Sokol Buštěhrad AČP 202210. 01. 2022 19:00PO (21. 01. 2022 18:00) 
30.Sokol Příbram A-Sokol Králův Dvůr AKS1 A19. 12. 2021 10:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
32.SLAVOJ Obecnice A-Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKS1 A18. 12. 2021 14:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
49.TTC Bělá pod Bezdězem B-Sokol KrchlebyKS1B17. 12. 2021 18:0015. (18. 12. 2021 17:30) 
51.Neratovice B-Aero Odolena VodaKS1B16. 12. 2021 18:3015. (18. 12. 2021 13:30) 
38.Sokol Hořovice B-Sokol ŽebrákKS2 A12. 12. 2021 10:0011. (12. 12. 2021 13:00) 
22.Sokol Hředle-Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKS1 A11. 12. 2021 13:3014. (12. 12. 2021 10:00) 
87.Sokol Unhošť-Sokol BuštěhradKS2B08. 12. 2021 19:0010. (11. 12. 2021 17:00) 
23.Sokol Králův Dvůr A-Sokol NižborKS1 A08. 12. 2021 18:0013. (11. 12. 2021 17:00) 
24.SK Březnice A-KK RakovníkKS1 A27. 11. 2021 15:3011. (27. 11. 2021 17:00) 
127.TTC Žehuň-ST Benešov BKS2D27. 11. 2021 14:308. (27. 11. 2021 17:00) 
31.KST Rakovník B-Sokol NižborKS1 A27. 11. 2021 12:3015. (18. 12. 2021 13:30) 
128.SK Nová Ves I. A-ST Benešov BKS2D19. 11. 2021 18:009. (28. 11. 2021 10:00) 
37.Sokol Hořovice B-Viktoria Vestec AKS2 A14. 11. 2021 10:007. (14. 11. 2021 13:00) 
26.SK Březnice A-KST Rakovník BKS1 A14. 11. 2021 10:0010. (14. 11. 2021 13:00) 
25.Sokol Hředle-KK RakovníkKS1 A12. 11. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
85.Lokomotiva Zdice B-Sokol RakovníkKS2B09. 11. 2021 18:306. (13. 11. 2021 17:00) 
86.Úholičky-Sokol RakovníkKS2B07. 11. 2021 17:008. (27. 11. 2021 17:00) 
126.Sokol Močovice A-SK Nová Ves I. AKS2D06. 11. 2021 17:006. (13. 11. 2021 17:00) 
35.Sokol Mníšek pod Brdy B-Sokol Hořovice BKS2 A31. 10. 2021 14:005. (31. 10. 2021 13:00) 
125.TTC Žehuň-Sokol Velký OsekKS2D 5. (31. 10. 2021 10:00)Herna SK Městec Králové
36.SLAVOJ Obecnice B-Sokol ŽebrákKS2 A31. 10. 2021 10:005. (31. 10. 2021 13:00) 
123.TTC Žehuň-Sokol Malín AKS2D 4. (30. 10. 2021 17:00)Herna SK Městec Králové
27.Spartak Rožmitál pod Třemšínem A-KST Rakovník BKS1 A30. 10. 2021 12:008. (31. 10. 2021 10:00) 
28.Sokol Nižbor-SLAVOJ Obecnice AKS1 A26. 10. 2021 18:458. (31. 10. 2021 10:00)Herna Nižbor
122.SK Nová Ves I. A-Sokol Velký OsekKS2D26. 10. 2021 18:304. (30. 10. 2021 17:00) 
83.Sokol Stochov-Honice A-Sokol Dříň AKS2B26. 10. 2021 18:304. (30. 10. 2021 17:00) 
55.AŠ Mladá Boleslav A-Sokol Libice nad CidlinouKS1B26. 10. 2021 18:157. (30. 10. 2021 17:00) 
34.Slovan Lochovice B-Viktoria Vestec AKS2 A 3. (24. 10. 2021 10:00)Herna V.Vestec
33.SLAVOJ Obecnice B-Sokol Mníšek pod Brdy BKS2 A24. 10. 2021 10:003. (24. 10. 2021 13:00) 
111.Sokol Přezletice-Sokol Všetaty AKS2C 3. (24. 10. 2021 10:00)Herna S.Všetaty
110.Dynamo Nelahozeves A-Sokol Všetaty AKS2C 2. (23. 10. 2021 17:00)Herna S.Všetaty
82.Sokol Unhošť-Lokomotiva Zdice BKS2B22. 10. 2021 19:003. (24. 10. 2021 10:00) 
19.SK Březnice A-SLAVOJ Obecnice AKS1 A21. 10. 2021 18:306. (24. 10. 2021 10:00) 
124.SK Nová Ves I. A-Sokol Malín AKS2D20. 10. 2021 18:305. (31. 10. 2021 10:00) 
121.Sokol Močovice A-Sokol Velké Popovice BKS2D17. 10. 2021 10:002. (23. 10. 2021 17:00) 
3.Sokol Hudlice A-Spartak Čelákovice ADIV M16. 10. 2021 18:003. (24. 10. 2021 10:00) 
84.Úholičky-Sokol Lány BKS2B15. 10. 2021 19:305. (31. 10. 2021 10:00) 
2.Sokol Hudlice A-TTC Brandýs n.L BDIV M15. 10. 2021 18:002. (23. 10. 2021 17:00) 
109.Sokol Přezletice-Sokol Dolní BeřkoviceKS2C12. 10. 2021 18:302. (23. 10. 2021 17:00) 
79.Sokol Lány B-Lokomotiva Zdice BKS2B08. 10. 2021 18:001. (02. 10. 2021 17:00) 
81.Sokol Stochov-Honice A-Sokol BuštěhradKS2B05. 10. 2021 18:453. (24. 10. 2021 10:00) 
50.Sokol Libice nad Cidlinou-ST EUROMASTER KolínKS1B05. 10. 2021 18:0015. (18. 12. 2021 17:00) 
1.Neratovice A-Sokol Čáslav ADIV M02. 10. 2021 15:001. (02. 10. 2021 17:00) 
108.Lokomotiva Nymburk A-Sadská CKS2C02. 10. 2021 10:001. (02. 10. 2021 17:00) 
54.TTC Bělá pod Bezdězem B-Sokol Rudná AKS1B02. 10. 2021 09:303. (02. 10. 2021 17:30) 
78.Sokol Hudlice B-Sokol Stochov-Honice AKS2B01. 10. 2021 18:301. (02. 10. 2021 13:30) 
21.Lokomotiva Zdice A-Spartak Rožmitál pod Třemšínem AKS1 A01. 10. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
80.Sokol Buštěhrad-ÚholičkyKS2B29. 09. 2021 19:301. (02. 10. 2021 17:00) 
20.KK Rakovník-KST Rakovník BKS1 A29. 09. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
120.Sokol Velké Popovice B-ST Benešov BKS2D27. 09. 2021 18:301. (02. 10. 2021 17:00) 
53.ST Benešov A-Aero Odolena VodaKS1B18. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 17:00) 
29.KST Rakovník B-Tatran Sedlčany BKS1 A17. 09. 2021 18:302. (19. 09. 2021 13:00) 
52.Neratovice B-Sokol Velké Popovice AKS1B17. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 17:00)Herna S.Vel.Popovice
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy