Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
61.TJ Velešovice A-TTC Komořany AK2A19. 02. 2022 16:0021. (12. 03. 2022 17:30) 
98.KST DRAGON VYŠKOV-TT Moravský Krumlov DDIVZ12. 02. 2022 12:0012. (12. 02. 2022 14:00) 
62.T.J. Sokol Svatobořice A-TTC Komořany AK2A06. 02. 2022 10:0022. (13. 03. 2022 10:00) 
60.TJ Velešovice A-T.J. Sokol Svatobořice AK2A30. 01. 2022 10:0020. (05. 03. 2022 17:30)Svatobořice-Mistřín, Vrbátky 348
26.TJ Šošůvka A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A28. 01. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:00) 
27.TJ Mokrá-Horákov A-SK Kuřim AK1A26. 01. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 17:00) 
25.TJ Sokol Hlubočany A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM26. 01. 2022 18:3019. (30. 01. 2022 10:00) 
24.MK Řeznovice A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM25. 01. 2022 18:3018. (29. 01. 2022 10:00) 
65.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E-TTC Komořany AK2A22. 01. 2022 15:3017. (11. 02. 2022 18:30) 
76.TJ Vysočany A-TJ Lažánky AK2B15. 01. 2022 14:3012. (15. 01. 2022 17:00) 
96.KST DRAGON VYŠKOV-TJ Sokol Brno IDIVZ15. 01. 2022 10:306. (13. 11. 2021 14:00) 
64.TJ Velešovice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A 13. (14. 01. 2022 18:00)Znojmo, Sokolská 1272/12,vedle sportovní haly
63.TJ Velešovice A-TJ Sokol Otnice AK2A12. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 17:30)Školní 352 Otnice,Tělocvična ZŠ
28.MK Řeznovice B-TJ Šošůvka AK1A08. 01. 2022 18:0013. (14. 01. 2022 18:00) 
89.TJ Vlast Ježov A-SKST PLUS Hodonín EK2C07. 01. 2022 19:0012. (15. 01. 2022 17:00) 
18.KST LVA A-Orel jednota Ivančice ADIVM17. 12. 2021 19:0012. (26. 11. 2021 19:00) 
17.TJ Sokol Klobouky u Brna A-KST DRAGON Vyškov ADIVM17. 12. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 15:00) 
4.KST DRAGON Vyškov A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM16. 12. 2021 18:0015. (18. 12. 2021 18:00) 
6.SKST PLUS Hodonín C-TJ Holásky BDIVM14. 12. 2021 18:3015. (18. 12. 2021 17:00) 
5.Orel jednota Silůvky A-SK Baník Ratíškovice ADIVM13. 12. 2021 18:3015. (18. 12. 2021 17:00) 
20.STK Zbraslavec A-KST DRAGON Vyškov ADIVM13. 12. 2021 18:3012. (28. 11. 2021 10:00) 
55.TTC Komořany A-TJ Sokol Otnice AK2A11. 12. 2021 16:007. (30. 10. 2021 17:00) 
21.KST Blansko B-KST LVA ADIVM09. 12. 2021 19:0014. (10. 12. 2021 18:30) 
23.KST DRAGON Vyškov A-TJ Holásky BDIVM09. 12. 2021 18:3014. (10. 12. 2021 18:00) 
22.TJ Sokol Brno I A-TJ Brno-Bystrc ADIVM09. 12. 2021 18:3014. (12. 12. 2021 10:30) 
29.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Šošůvka AK1A01. 12. 2021 19:0010. (14. 11. 2021 09:00) 
93.TTC MS Brno C-MSK Břeclav C BlackstoneDIVZ28. 11. 2021 12:004. (30. 10. 2021 14:00) 
19.Orel jednota Silůvky A-MK Řeznovice ADIVM28. 11. 2021 09:0012. (28. 11. 2021 10:00) 
91.TJ Sokol Brno I-MSK Břeclav C BlackstoneDIVZ28. 11. 2021 09:003. (30. 10. 2021 09:00) 
79.SKST PLUS Hodonín E-TJ Sokol Lanžhot CK2C27. 11. 2021 19:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
16.SK Baník Ratíškovice A-MK Řeznovice ADIVM27. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
66.TJ Mokrá-Horákov B-TJ Lažánky AK2B27. 11. 2021 16:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
45.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Sokol Hlubočany BK1A27. 11. 2021 09:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
78.STP Mikulov A-TJ Jiskra Strážnice BK2C26. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 17:30) 
57.MK Řeznovice C-TJ Sokol Otnice AK2A26. 11. 2021 18:008. (29. 10. 2021 18:00) 
97.TTC MS Brno C-TJ Sokol Brno IDIVZ25. 11. 2021 16:307. (27. 11. 2021 09:00)herna Sokola Brno I, Kounicova 20/22
30.TJ Sokol Hlubočany B-TJ Šošůvka AK1A24. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 13:00) 
46.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-TJ Sokol Brno I BK1A24. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 18:00) 
53.TJ Sokol Otnice A-TJ Sokol Rebešovice BK2A21. 11. 2021 17:306. (24. 10. 2021 10:00) 
47.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Jevišovka-Drnholec AK1B20. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 16:30) 
52.TJ Sokol Otnice A-TJ Vážany nad Litavou AK2A20. 11. 2021 09:005. (23. 10. 2021 17:30) 
75.TJ Mokrá-Horákov B-KST DRAGON Vyškov BK2B13. 11. 2021 16:009. (13. 11. 2021 17:00) 
49.TJ Sokol Kobylí A-TJ Sokol Klobouky u Brna BK1B13. 11. 2021 14:309. (13. 11. 2021 17:00) 
73.Triangl Rájec A-Velké Opatovice AK2B13. 11. 2021 14:009. (13. 11. 2021 18:00) 
95.SKST PLUS Hodonín E-TT Moravský Krumlov DDIVZ13. 11. 2021 12:006. (13. 11. 2021 14:00) 
12.KST Blansko B-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVM12. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 18:30) 
15.MK Řeznovice A-Orel jednota Ivančice ADIVM12. 11. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
94.KST DRAGON VYŠKOV-TTC MS Brno CDIVZ12. 11. 2021 16:305. (13. 11. 2021 09:00) 
74.KST Prace A-STK Zbraslavec BK2B11. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 17:00) 
14.KST Blansko B-STK Zbraslavec ADIVM10. 11. 2021 18:3010. (12. 11. 2021 18:30) 
13.TJ Sokol Hlubočany A-Orel jednota Ivančice ADIVM09. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 17:30)Chřestová 262/22, 66491 Ivančice
69.TTC Koral Tišnov B-KST Prace AK2B09. 11. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
58.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Sokol Rebešovice BK2A09. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 17:30) 
88.STP Mikulov A-TJ Sokol Lanžhot CK2C06. 11. 2021 17:3010. (14. 11. 2021 10:00) 
56.TJ Sokol Brno I C-TJ Velešovice AK2A31. 10. 2021 14:308. (31. 10. 2021 10:30) 
92.TT Moravský Krumlov D-KST DRAGON VYŠKOVDIVZ31. 10. 2021 09:304. (30. 10. 2021 14:00)Brněnská 455/39,OC Nouzka, Vyškov
11.Orel jednota Ivančice A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM30. 10. 2021 17:008. (30. 10. 2021 10:00) 
32.KST Blansko C-TJ Sokol Hlubočany BK1A30. 10. 2021 12:007. (30. 10. 2021 10:00) 
33.TJ Brno-Bystrc B-TJ Mokrá-Horákov AK1A30. 10. 2021 10:007. (30. 10. 2021 16:30) 
54.MK Řeznovice C-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A30. 10. 2021 10:007. (30. 10. 2021 18:00) 
31.TTC Moravská Slavia Brno E-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A29. 10. 2021 18:008. (31. 10. 2021 10:30) 
72.KST DRAGON Vyškov B-Triangl Rájec AK2B26. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 18:00) 
59.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Vážany nad Litavou AK2A26. 10. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
70.TJ Vysočany A-SK Kuřim BK2B23. 10. 2021 18:155. (23. 10. 2021 17:00) 
2.SKST PLUS Hodonín C-Orel jednota Silůvky ADIVM23. 10. 2021 13:305. (23. 10. 2021 17:00) 
9.TJ Sokol Rebešovice A-MK Řeznovice ADIVM22. 10. 2021 19:005. (23. 10. 2021 17:30) 
10.KST DRAGON Vyškov A-MK Řeznovice ADIVM21. 10. 2021 18:006. (22. 10. 2021 18:00) 
71.KST Prace A-TJ Lažánky AK2B20. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 17:00) 
8.KST Blansko B-Orel jednota Ivančice ADIVM19. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 18:30) 
34.TJ Sokol Brno I B-TJ Šošůvka AK1A18. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 13:00) 
90.KST DRAGON VYŠKOV-MSK Břeclav C BlackstoneDIVZ16. 10. 2021 12:002. (16. 10. 2021 14:00) 
87.TJ Vlast Ježov A-Slovan Hodonín AK2C15. 10. 2021 17:005. (23. 10. 2021 17:00) 
67.KST DRAGON Vyškov B-Velké Opatovice AK2B02. 10. 2021 17:003. (02. 10. 2021 18:00) 
40.KST Blansko C-Orel jednota Silůvky BK1A02. 10. 2021 17:003. (02. 10. 2021 10:00) 
68.SK Kuřim B-STK Zbraslavec BK2B02. 10. 2021 16:003. (02. 10. 2021 17:30) 
48.SKST PLUS Hodonín D-SK Baník Ratíškovice BK1B02. 10. 2021 13:003. (02. 10. 2021 17:00) 
37.TJ Šošůvka A-TTC Moravská Slavia Brno EK1A02. 10. 2021 12:003. (02. 10. 2021 17:30) 
39.TJ Mokrá-Horákov A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A02. 10. 2021 10:303. (02. 10. 2021 17:00) 
38.Kunštát A-MK Řeznovice BK1A01. 10. 2021 18:003. (02. 10. 2021 17:00) 
35.TJ Šošůvka A-MK Řeznovice BK1A30. 09. 2021 18:454. (03. 10. 2021 10:00) 
36.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Sokol Brno I BK1A30. 09. 2021 18:304. (03. 10. 2021 09:00) 
77.SKST Rohatec A-TJ Sokol Kobylí BK2C29. 09. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 16:30) 
86.SKST PLUS Hodonín E-TJ Vlast Ježov AK2C26. 09. 2021 10:003. (02. 10. 2021 17:00) 
50.MK Řeznovice C-T.J. Sokol Svatobořice AK2A25. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 18:00) 
51.MK Řeznovice C-TJ Velešovice AK2A24. 09. 2021 18:002. (17. 09. 2021 18:00) 
41.MK Řeznovice B-TJ Sokol Hlubočany BK1A24. 09. 2021 18:002. (17. 09. 2021 18:00) 
82.STP Mikulov A-TJ Vlast Ježov AK2C23. 09. 2021 20:001. (18. 09. 2021 17:30) 
44.TJ Šošůvka A-KST Blansko CK1A21. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 17:30) 
42.TJ Šošůvka A-TJ Brno-Bystrc BK1A20. 09. 2021 18:452. (19. 09. 2021 10:00) 
1.TJ Sokol Klobouky u Brna A-Orel jednota Ivančice ADIVM18. 09. 2021 17:001. (18. 09. 2021 15:00) 
7.SKST PLUS Hodonín C-TJ Sokol Hlubočany ADIVM18. 09. 2021 10:301. (18. 09. 2021 17:00) 
80.SKST Rohatec A-SKST PLUS Hodonín EK2C18. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 16:30) 
3.TJ Holásky B-MK Řeznovice ADIVM18. 09. 2021 09:301. (18. 09. 2021 18:30) 
81.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Lanžhot CK2C18. 09. 2021 09:001. (18. 09. 2021 17:00) 
85.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Vlast Ježov AK2C17. 09. 2021 19:002. (17. 09. 2021 18:00) 
84.SKST Rohatec A-TJ Sokol Lanžhot CK2C17. 09. 2021 19:002. (19. 09. 2021 10:00) 
43.MK Řeznovice B-TJ Mokrá-Horákov AK1A15. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 18:00) 
83.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Sokol Rakvice AK2C14. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy