Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
200.MK Řeznovice-SKST DubňanyCP1A 6. (21. 05. 2022 15:00)Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
199.KST DRAGON Vyškov "B"-SKST Nový Lískovec BrnoCP1A 6. (21. 05. 2022 15:00)Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
198.SKST Nový Lískovec Brno-MK ŘeznoviceCP1A 5. (21. 05. 2022 12:00)Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
197.SKST Dubňany-KST DRAGON Vyškov "B"CP1A 5. (21. 05. 2022 12:00)Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
196.SKST Dubňany-SKST Nový Lískovec BrnoCP1A 4. (21. 05. 2022 09:00)Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
195.KST DRAGON Vyškov "B"-MK ŘeznoviceCP1A 4. (21. 05. 2022 09:00)Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany
212.KST DRAGON Vyškov "A"-SKST RohatecCP1B 6. (14. 05. 2022 15:00)Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
211.TJ Lažánky-Orel jednota ŠitbořiceCP1B 6. (14. 05. 2022 15:00)Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
210.Orel jednota Šitbořice-KST DRAGON Vyškov "A"CP1B 5. (14. 05. 2022 12:00)Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
209.SKST Rohatec-TJ LažánkyCP1B 5. (14. 05. 2022 12:00)Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
208.SKST Rohatec-Orel jednota ŠitbořiceCP1B 4. (14. 05. 2022 09:00)Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
207.TJ Lažánky-KST DRAGON Vyškov "A"CP1B 4. (14. 05. 2022 09:00)Lažánky č. 1, sál za Obecním úřadem
206.SKST Rohatec-KST DRAGON Vyškov "A"CP1B 3. (08. 05. 2022 15:00)Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
205.Orel jednota Šitbořice-TJ LažánkyCP1B 3. (08. 05. 2022 15:00)Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
204.KST DRAGON Vyškov "A"-Orel jednota ŠitbořiceCP1B 2. (08. 05. 2022 12:00)Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
203.TJ Lažánky-SKST RohatecCP1B 2. (08. 05. 2022 12:00)Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
202.Orel jednota Šitbořice-SKST RohatecCP1B 1. (08. 05. 2022 09:00)Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
201.KST DRAGON Vyškov "A"-TJ LažánkyCP1B 1. (08. 05. 2022 09:00)Herna ST, Brněnská 455/39, Vyškov
194.SKST Dubňany-MK ŘeznoviceCP1A 3. (07. 05. 2022 15:00)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
193.SKST Nový Lískovec Brno-KST DRAGON Vyškov "B"CP1A 3. (07. 05. 2022 15:00)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
192.MK Řeznovice-SKST Nový Lískovec BrnoCP1A 2. (07. 05. 2022 12:00)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
191.KST DRAGON Vyškov "B"-SKST DubňanyCP1A 2. (07. 05. 2022 12:00)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
190.SKST Nový Lískovec Brno-SKST DubňanyCP1A 1. (07. 05. 2022 09:00)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
189.MK Řeznovice-KST DRAGON Vyškov "B"CP1A 1. (07. 05. 2022 09:00)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
27.TJ Sokol Rebešovice A-TJ Sokol Brno I ADIVM09. 04. 2022 14:0029. (09. 04. 2022 17:30) 
26.TJ Sokol Hlubočany A-SKST PLUS Hodonín CDIVM06. 04. 2022 18:0029. (09. 04. 2022 17:30) 
28.MK Řeznovice A-SKST PLUS Hodonín CDIVM05. 04. 2022 18:0030. (10. 04. 2022 10:00) 
45.SKST PLUS Hodonín C-TJ Sokol Rebešovice ADIVM02. 04. 2022 10:3028. (03. 04. 2022 10:00) 
178.TJ Sokol Brno I-TT Moravský Krumlov DDIVZ02. 04. 2022 10:008. (11. 12. 2021 09:00) 
44.TJ Brno-Bystrc A-TJ Sokol Brno I ADIVM31. 03. 2022 18:4528. (03. 04. 2022 10:00) 
43.KST LVA A-TJ Sokol Brno I ADIVM24. 03. 2022 19:0027. (02. 04. 2022 18:30) 
132.TJ Lažánky A-Velké Opatovice AK2B13. 03. 2022 11:0022. (13. 03. 2022 09:30) 
40.KST DRAGON Vyškov A-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVM 25. (12. 03. 2022 18:00) 
157.TJ Sokol Rakvice A-STP Mikulov AK2C12. 03. 2022 15:0022. (12. 03. 2022 10:00) 
154.Slovan Hodonín A-SKST Dubňany AK2C12. 03. 2022 15:0021. (12. 03. 2022 17:00) 
41.KST Blansko B-SKST PLUS Hodonín CDIVM 25. (12. 03. 2022 12:30) 
156.TJ Sokol Rakvice A-TJ Jiskra Strážnice BK2C12. 03. 2022 10:0021. (12. 03. 2022 15:00) 
42.TJ Sokol Rebešovice A-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVM11. 03. 2022 17:3026. (12. 03. 2022 10:00) 
61.TJ Brno-Bystrc B-Kunštát AK1A10. 03. 2022 18:3021. (12. 03. 2022 16:30) 
90.KST Oltec Brno A-TJ Sokol Klobouky u Brna BK1B10. 03. 2022 18:0021. (12. 03. 2022 17:00) 
155.TJ Vlast Ježov A-STP Mikulov AK2C09. 03. 2022 18:0021. (12. 03. 2022 17:00) 
88.TJ Jiskra Strážnice A-TJ Sokol Lanžhot BK1B06. 03. 2022 10:0020. (05. 03. 2022 16:00) 
89.KST LVA B-SKST PLUS Hodonín DK1B05. 03. 2022 18:3020. (05. 03. 2022 17:00) 
24.TJ Holásky B-SKST PLUS Hodonín CDIVM05. 03. 2022 16:0024. (05. 03. 2022 18:30) 
153.TJ Sokol Lanžhot C-SKST PLUS Hodonín EK2C05. 03. 2022 16:0020. (05. 03. 2022 14:00) 
151.TJ Sokol Kobylí B-SKST Rohatec AK2C05. 03. 2022 16:0020. (05. 03. 2022 17:00) 
106.TTC Komořany A-MK Řeznovice CK2A05. 03. 2022 15:0020. (05. 03. 2022 17:00) 
169.TJ Sokol Rakvice A-SKST Rohatec AK2C05. 03. 2022 10:0017. (12. 02. 2022 10:00) 
63.TJ Sokol Hlubočany B-TJ Mokrá-Horákov AK1A04. 03. 2022 19:0020. (05. 03. 2022 13:00) 
58.TJ Brno-Bystrc B-MK Řeznovice BK1A04. 03. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 16:30)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
35.TJ Holásky B-STK Zbraslavec ADIVM04. 03. 2022 18:0020. (12. 02. 2022 18:30) 
152.TJ Jiskra Strážnice B-STP Mikulov AK2C04. 03. 2022 18:0020. (05. 03. 2022 16:00) 
25.TJ Sokol Brno I A-KST Blansko BDIVM04. 03. 2022 18:0024. (05. 03. 2022 17:30) 
109.TJ Velešovice A-MK Řeznovice CK2A04. 03. 2022 18:0022. (11. 03. 2022 18:00)Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov
64.Orel jednota Silůvky B-SK Kuřim AK1A04. 03. 2022 18:0020. (05. 03. 2022 17:00) 
62.KST Blansko C-TJ Brno-Bystrc BK1A03. 03. 2022 18:3020. (05. 03. 2022 10:00) 
66.TJ Šošůvka A-Kunštát AK1A02. 03. 2022 19:0020. (05. 03. 2022 17:30) 
168.Slovan Hodonín A-TJ Sokol Lanžhot CK2C02. 03. 2022 18:3017. (13. 02. 2022 10:00) 
167.TJ Sokol Rakvice A-TJ Sokol Kobylí BK2C01. 03. 2022 19:2016. (12. 02. 2022 15:00) 
48.SK Kuřim A-TJ Šošůvka AK1A01. 03. 2022 18:0017. (13. 02. 2022 10:00) 
91.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Sokol Lanžhot BK1B28. 02. 2022 18:4514. (29. 01. 2022 16:30) 
119.TJ Velešovice A-TJ Vážany nad Litavou AK2A 18. (26. 02. 2022 17:30)Vážany nad Litavou č.p.67 kraj,tělocvična TJ
188.TT Moravský Krumlov D-SKST PLUS Hodonín EDIVZ 14. (26. 02. 2022 14:00) 
187.STP Mikulov-MSK Břeclav C BlackstoneDIVZ26. 02. 2022 12:0014. (26. 02. 2022 14:00) 
39.TJ Brno-Bystrc A-TJ Holásky BDIVM26. 02. 2022 10:0023. (27. 02. 2022 10:00) 
158.TJ Vlast Ježov A-TJ Jiskra Strážnice BK2C25. 02. 2022 19:0022. (11. 03. 2022 19:00) 
95.TJ Jevišovka-Drnholec A-KST Oltec Brno AK1B25. 02. 2022 19:0019. (27. 02. 2022 10:00) 
120.TJ Velešovice A-TJ Sokol Rebešovice BK2A 19. (25. 02. 2022 18:00)Sportovní 113, Rebešovice, 66461,sportovní areál TJ Sokol Rebešovice
165.Slovan Hodonín A-SKST PLUS Hodonín EK2C24. 02. 2022 18:0016. (12. 02. 2022 17:00) 
138.KST DRAGON Vyškov B-TJ Mokrá-Horákov BK2B24. 02. 2022 18:0018. (26. 02. 2022 18:00) 
46.TJ Šošůvka A-TJ Mokrá-Horákov AK1A24. 02. 2022 17:3019. (27. 02. 2022 10:00) 
52.TJ Sokol Hlubočany B-SK Kuřim AK1A23. 02. 2022 18:3015. (28. 01. 2022 19:00) 
54.TJ Brno-Bystrc B-TTC Moravská Slavia Brno EK1A23. 02. 2022 18:1515. (30. 01. 2022 10:00)Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00
38.Orel jednota Ivančice A-TJ Sokol Hlubočany ADIVM22. 02. 2022 19:0022. (26. 02. 2022 17:00)kulturní dům Hlubočany 22
107.TJ Velešovice A-T.J. Sokol Svatobořice AK2A22. 02. 2022 18:0020. (05. 03. 2022 17:30)Svatobořice-Mistřín, Vrbátky 348
50.Orel jednota Silůvky B-TJ Šošůvka AK1A21. 02. 2022 18:0016. (12. 02. 2022 17:00) 
110.T.J. Sokol Svatobořice A-TTC Komořany AK2A20. 02. 2022 14:0022. (13. 03. 2022 10:00) 
161.SKST Rohatec A-STP Mikulov AK2C20. 02. 2022 10:0014. (29. 01. 2022 16:30) 
135.TJ Vysočany A-STK Zbraslavec BK2B20. 02. 2022 10:0016. (12. 02. 2022 17:00) 
131.TJ Lažánky A-TJ Mokrá-Horákov BK2B19. 02. 2022 17:0020. (05. 03. 2022 17:00) 
108.TJ Velešovice A-TTC Komořany AK2A19. 02. 2022 16:0021. (12. 03. 2022 17:30)Komořany č.150, okr.Vyškov,zelená budova
163.TJ Sokol Lanžhot C-SKST Dubňany AK2C18. 02. 2022 19:3015. (30. 01. 2022 10:00) 
36.TJ Holásky B-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVM18. 02. 2022 18:0021. (11. 02. 2022 18:30) 
118.TJ Sokol Rebešovice B-T.J. Sokol Svatobořice AK2A18. 02. 2022 18:0018. (26. 02. 2022 17:30) 
160.SKST PLUS Hodonín E-SKST Dubňany AK2C17. 02. 2022 19:0014. (29. 01. 2022 17:00)Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany,u fofbalového stadionu
47.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Hlubočany BK1A17. 02. 2022 18:4518. (26. 02. 2022 17:30) 
56.TJ Mokrá-Horákov A-SK Kuřim AK1A16. 02. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 17:00) 
29.KST LVA A-STK Zbraslavec ADIVM15. 02. 2022 19:0018. (29. 01. 2022 18:30) 
116.TJ Velešovice A-TJ Sokol Brno I CK2A13. 02. 2022 16:0017. (11. 02. 2022 18:00)Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno
51.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Brno-Bystrc BK1A12. 02. 2022 17:3016. (12. 02. 2022 17:00) 
114.TJ Velešovice A-TJ Sokol Rousínovec AK2A 16. (12. 02. 2022 17:30)herna Rousínov; Tyršova 1222/18
166.TJ Agrotec Hustopeče B-TJ Sokol Lanžhot CK2C 16. (12. 02. 2022 17:30) 
186.MSK Břeclav C Blackstone-TTC MS Brno CDIVZ12. 02. 2022 17:0012. (12. 02. 2022 14:00) 
93.KST Oltec Brno A-KST LVA BK1B12. 02. 2022 16:0016. (12. 02. 2022 17:00) 
34.KST Blansko B-Orel jednota Silůvky ADIVM12. 02. 2022 13:0020. (12. 02. 2022 18:30)Anenská 54, Silůvky
183.SKST PLUS Hodonín E-TTC MS Brno CDIVZ12. 02. 2022 12:0011. (12. 02. 2022 09:00) 
185.SKST PLUS Hodonín E-TJ Sokol Brno IDIVZ12. 02. 2022 12:0012. (12. 02. 2022 14:00) 
184.KST DRAGON VYŠKOV-TT Moravský Krumlov DDIVZ12. 02. 2022 12:0012. (12. 02. 2022 14:00) 
181.TT Moravský Krumlov D-STP MikulovDIVZ12. 02. 2022 10:3010. (29. 01. 2022 09:00)Brněnská 455/39,OC Nouzka
94.SK Baník Ratíškovice B-TJ Jevišovka-Drnholec AK1B11. 02. 2022 19:3016. (12. 02. 2022 17:00) 
37.SKST PLUS Hodonín C-STK Zbraslavec ADIVM11. 02. 2022 18:0021. (13. 02. 2022 10:00) 
136.KST Prace A-KST DRAGON Vyškov BK2B10. 02. 2022 19:0017. (13. 02. 2022 10:30) 
164.SKST Rohatec A-TJ Jiskra Strážnice BK2C09. 02. 2022 18:0015. (30. 01. 2022 10:00) 
65.TJ Sokol Brno I B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A07. 02. 2022 18:3020. (05. 03. 2022 13:00) 
137.TJ Vysočany A-Velké Opatovice AK2B06. 02. 2022 10:0017. (13. 02. 2022 10:00) 
115.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E-MK Řeznovice CK2A03. 02. 2022 18:0016. (12. 02. 2022 18:30) 
49.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-MK Řeznovice BK1A02. 02. 2022 18:0016. (12. 02. 2022 18:00) 
162.TJ Sokol Kobylí B-TJ Jiskra Strážnice BK2C 14. (29. 01. 2022 17:00) 
134.TJ Lažánky A-KST Prace AK2B29. 01. 2022 15:3014. (29. 01. 2022 17:00) 
57.TJ Šošůvka A-TJ Sokol Brno I BK1A29. 01. 2022 14:3014. (29. 01. 2022 17:30) 
113.TJ Sokol Rebešovice B-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A29. 01. 2022 14:0014. (29. 01. 2022 17:30) 
179.TJ Sokol Brno I-STP MikulovDIVZ29. 01. 2022 10:009. (11. 12. 2021 14:00) 
53.TJ Šošůvka A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A28. 01. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:00) 
32.Orel jednota Silůvky A-TJ Holásky BDIVM28. 01. 2022 18:0019. (30. 01. 2022 10:00) 
92.TJ Jevišovka-Drnholec A-TJ Sokol Lanžhot BK1B28. 01. 2022 18:0015. (30. 01. 2022 10:00) 
55.KST Blansko C-MK Řeznovice BK1A28. 01. 2022 17:0015. (28. 01. 2022 18:30) 
180.MSK Břeclav C Blackstone-SKST PLUS Hodonín EDIVZ27. 01. 2022 17:0010. (29. 01. 2022 09:00) 
182.TJ Sokol Brno I-TTC MS Brno CDIVZ27. 01. 2022 17:0010. (29. 01. 2022 09:00)Kounicova 20/22, Brno
33.TJ Sokol Hlubočany A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM26. 01. 2022 18:3019. (30. 01. 2022 10:00) 
30.TJ Sokol Hlubočany A-KST DRAGON Vyškov ADIVM25. 01. 2022 19:0018. (29. 01. 2022 17:30) 
31.MK Řeznovice A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM25. 01. 2022 18:3018. (29. 01. 2022 10:00) 
117.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E-TTC Komořany AK2A22. 01. 2022 15:3017. (11. 02. 2022 18:30) 
60.Orel jednota Silůvky B-TJ Sokol Brno I BK1A22. 01. 2022 10:0021. (12. 03. 2022 17:00) 
133.TJ Vysočany A-TJ Lažánky AK2B15. 01. 2022 14:3012. (15. 01. 2022 17:00) 
176.KST DRAGON VYŠKOV-TJ Sokol Brno IDIVZ15. 01. 2022 10:306. (13. 11. 2021 14:00) 
112.TJ Velešovice A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A 13. (14. 01. 2022 18:00)Znojmo, Sokolská 1272/12,vedle sportovní haly
111.TJ Velešovice A-TJ Sokol Otnice AK2A12. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 17:30)Školní 352 Otnice,Tělocvična ZŠ
59.MK Řeznovice B-TJ Šošůvka AK1A08. 01. 2022 18:0013. (14. 01. 2022 18:00) 
159.TJ Vlast Ježov A-SKST PLUS Hodonín EK2C07. 01. 2022 19:0012. (15. 01. 2022 17:00) 
18.KST LVA A-Orel jednota Ivančice ADIVM17. 12. 2021 19:0012. (26. 11. 2021 19:00) 
17.TJ Sokol Klobouky u Brna A-KST DRAGON Vyškov ADIVM17. 12. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 15:00) 
4.KST DRAGON Vyškov A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM16. 12. 2021 18:0015. (18. 12. 2021 18:00) 
6.SKST PLUS Hodonín C-TJ Holásky BDIVM14. 12. 2021 18:3015. (18. 12. 2021 17:00) 
5.Orel jednota Silůvky A-SK Baník Ratíškovice ADIVM13. 12. 2021 18:3015. (18. 12. 2021 17:00) 
20.STK Zbraslavec A-KST DRAGON Vyškov ADIVM13. 12. 2021 18:3012. (28. 11. 2021 10:00) 
101.TTC Komořany A-TJ Sokol Otnice AK2A11. 12. 2021 16:007. (30. 10. 2021 17:00) 
21.KST Blansko B-KST LVA ADIVM09. 12. 2021 19:0014. (10. 12. 2021 18:30) 
23.KST DRAGON Vyškov A-TJ Holásky BDIVM09. 12. 2021 18:3014. (10. 12. 2021 18:00) 
22.TJ Sokol Brno I A-TJ Brno-Bystrc ADIVM09. 12. 2021 18:3014. (12. 12. 2021 10:30) 
67.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Šošůvka AK1A01. 12. 2021 19:0010. (14. 11. 2021 09:00) 
173.TTC MS Brno C-MSK Břeclav C BlackstoneDIVZ28. 11. 2021 12:004. (30. 10. 2021 14:00) 
19.Orel jednota Silůvky A-MK Řeznovice ADIVM28. 11. 2021 09:0012. (28. 11. 2021 10:00) 
171.TJ Sokol Brno I-MSK Břeclav C BlackstoneDIVZ28. 11. 2021 09:003. (30. 10. 2021 09:00) 
141.SKST PLUS Hodonín E-TJ Sokol Lanžhot CK2C27. 11. 2021 19:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
16.SK Baník Ratíškovice A-MK Řeznovice ADIVM27. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
121.TJ Mokrá-Horákov B-TJ Lažánky AK2B27. 11. 2021 16:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
83.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Sokol Hlubočany BK1A27. 11. 2021 09:0011. (27. 11. 2021 17:00) 
140.STP Mikulov A-TJ Jiskra Strážnice BK2C26. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 17:30) 
103.MK Řeznovice C-TJ Sokol Otnice AK2A26. 11. 2021 18:008. (29. 10. 2021 18:00) 
177.TTC MS Brno C-TJ Sokol Brno IDIVZ25. 11. 2021 16:307. (27. 11. 2021 09:00)herna Sokola Brno I, Kounicova 20/22
68.TJ Sokol Hlubočany B-TJ Šošůvka AK1A24. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 13:00) 
84.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C-TJ Sokol Brno I BK1A24. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 18:00) 
99.TJ Sokol Otnice A-TJ Sokol Rebešovice BK2A21. 11. 2021 17:306. (24. 10. 2021 10:00) 
85.TJ Sokol Brno-Židenice A-TJ Jevišovka-Drnholec AK1B20. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 16:30) 
98.TJ Sokol Otnice A-TJ Vážany nad Litavou AK2A20. 11. 2021 09:005. (23. 10. 2021 17:30) 
130.TJ Mokrá-Horákov B-KST DRAGON Vyškov BK2B13. 11. 2021 16:009. (13. 11. 2021 17:00) 
87.TJ Sokol Kobylí A-TJ Sokol Klobouky u Brna BK1B13. 11. 2021 14:309. (13. 11. 2021 17:00) 
128.Triangl Rájec A-Velké Opatovice AK2B13. 11. 2021 14:009. (13. 11. 2021 18:00) 
175.SKST PLUS Hodonín E-TT Moravský Krumlov DDIVZ13. 11. 2021 12:006. (13. 11. 2021 14:00) 
12.KST Blansko B-TJ Sokol Klobouky u Brna ADIVM12. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 18:30) 
15.MK Řeznovice A-Orel jednota Ivančice ADIVM12. 11. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
174.KST DRAGON VYŠKOV-TTC MS Brno CDIVZ12. 11. 2021 16:305. (13. 11. 2021 09:00) 
129.KST Prace A-STK Zbraslavec BK2B11. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 17:00) 
14.KST Blansko B-STK Zbraslavec ADIVM10. 11. 2021 18:3010. (12. 11. 2021 18:30) 
13.TJ Sokol Hlubočany A-Orel jednota Ivančice ADIVM09. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 17:30)Chřestová 262/22, 66491 Ivančice
124.TTC Koral Tišnov B-KST Prace AK2B09. 11. 2021 18:004. (03. 10. 2021 10:00) 
104.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Sokol Rebešovice BK2A09. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 17:30) 
150.STP Mikulov A-TJ Sokol Lanžhot CK2C06. 11. 2021 17:3010. (14. 11. 2021 10:00) 
102.TJ Sokol Brno I C-TJ Velešovice AK2A31. 10. 2021 14:308. (31. 10. 2021 10:30) 
172.TT Moravský Krumlov D-KST DRAGON VYŠKOVDIVZ31. 10. 2021 09:304. (30. 10. 2021 14:00)Brněnská 455/39,OC Nouzka, Vyškov
11.Orel jednota Ivančice A-TJ Sokol Rebešovice ADIVM30. 10. 2021 17:008. (30. 10. 2021 10:00) 
70.KST Blansko C-TJ Sokol Hlubočany BK1A30. 10. 2021 12:007. (30. 10. 2021 10:00) 
71.TJ Brno-Bystrc B-TJ Mokrá-Horákov AK1A30. 10. 2021 10:007. (30. 10. 2021 16:30) 
100.MK Řeznovice C-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EK2A30. 10. 2021 10:007. (30. 10. 2021 18:00) 
69.TTC Moravská Slavia Brno E-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A29. 10. 2021 18:008. (31. 10. 2021 10:30) 
127.KST DRAGON Vyškov B-Triangl Rájec AK2B26. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 18:00) 
105.T.J. Sokol Svatobořice A-TJ Vážany nad Litavou AK2A26. 10. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
125.TJ Vysočany A-SK Kuřim BK2B23. 10. 2021 18:155. (23. 10. 2021 17:00) 
2.SKST PLUS Hodonín C-Orel jednota Silůvky ADIVM23. 10. 2021 13:305. (23. 10. 2021 17:00) 
9.TJ Sokol Rebešovice A-MK Řeznovice ADIVM22. 10. 2021 19:005. (23. 10. 2021 17:30) 
10.KST DRAGON Vyškov A-MK Řeznovice ADIVM21. 10. 2021 18:006. (22. 10. 2021 18:00) 
126.KST Prace A-TJ Lažánky AK2B20. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 17:00) 
8.KST Blansko B-Orel jednota Ivančice ADIVM19. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 18:30) 
72.TJ Sokol Brno I B-TJ Šošůvka AK1A18. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 13:00) 
170.KST DRAGON VYŠKOV-MSK Břeclav C BlackstoneDIVZ16. 10. 2021 12:002. (16. 10. 2021 14:00) 
149.TJ Vlast Ježov A-Slovan Hodonín AK2C15. 10. 2021 17:005. (23. 10. 2021 17:00) 
122.KST DRAGON Vyškov B-Velké Opatovice AK2B02. 10. 2021 17:003. (02. 10. 2021 18:00) 
78.KST Blansko C-Orel jednota Silůvky BK1A02. 10. 2021 17:003. (02. 10. 2021 10:00) 
123.SK Kuřim B-STK Zbraslavec BK2B02. 10. 2021 16:003. (02. 10. 2021 17:30) 
86.SKST PLUS Hodonín D-SK Baník Ratíškovice BK1B02. 10. 2021 13:003. (02. 10. 2021 17:00) 
75.TJ Šošůvka A-TTC Moravská Slavia Brno EK1A02. 10. 2021 12:003. (02. 10. 2021 17:30) 
77.TJ Mokrá-Horákov A-KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CK1A02. 10. 2021 10:303. (02. 10. 2021 17:00) 
76.Kunštát A-MK Řeznovice BK1A01. 10. 2021 18:003. (02. 10. 2021 17:00) 
73.TJ Šošůvka A-MK Řeznovice BK1A30. 09. 2021 18:454. (03. 10. 2021 10:00) 
74.TJ Mokrá-Horákov A-TJ Sokol Brno I BK1A30. 09. 2021 18:304. (03. 10. 2021 09:00) 
139.SKST Rohatec A-TJ Sokol Kobylí BK2C29. 09. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 16:30) 
148.SKST PLUS Hodonín E-TJ Vlast Ježov AK2C26. 09. 2021 10:003. (02. 10. 2021 17:00) 
96.MK Řeznovice C-T.J. Sokol Svatobořice AK2A25. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 18:00) 
97.MK Řeznovice C-TJ Velešovice AK2A24. 09. 2021 18:002. (17. 09. 2021 18:00) 
79.MK Řeznovice B-TJ Sokol Hlubočany BK1A24. 09. 2021 18:002. (17. 09. 2021 18:00) 
144.STP Mikulov A-TJ Vlast Ježov AK2C23. 09. 2021 20:001. (18. 09. 2021 17:30) 
82.TJ Šošůvka A-KST Blansko CK1A21. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 17:30) 
80.TJ Šošůvka A-TJ Brno-Bystrc BK1A20. 09. 2021 18:452. (19. 09. 2021 10:00) 
1.TJ Sokol Klobouky u Brna A-Orel jednota Ivančice ADIVM18. 09. 2021 17:001. (18. 09. 2021 15:00) 
7.SKST PLUS Hodonín C-TJ Sokol Hlubočany ADIVM18. 09. 2021 10:301. (18. 09. 2021 17:00) 
142.SKST Rohatec A-SKST PLUS Hodonín EK2C18. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 16:30) 
3.TJ Holásky B-MK Řeznovice ADIVM18. 09. 2021 09:301. (18. 09. 2021 18:30) 
143.TJ Sokol Kobylí B-TJ Sokol Lanžhot CK2C18. 09. 2021 09:001. (18. 09. 2021 17:00) 
147.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Vlast Ježov AK2C17. 09. 2021 19:002. (17. 09. 2021 18:00) 
146.SKST Rohatec A-TJ Sokol Lanžhot CK2C17. 09. 2021 19:002. (19. 09. 2021 10:00) 
81.MK Řeznovice B-TJ Mokrá-Horákov AK1A15. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 18:00) 
145.TJ Jiskra Strážnice B-TJ Sokol Rakvice AK2C14. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 16:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy