Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
83.TJ Slavoj Český Těšín B-TJ Slavoj Český Těšín AČP MSSST26. 05. 2022 17:00PO (28. 05. 2022 17:00) 
82.TJ Slavoj Český Těšín A-TJ Sokol BrušperkČP MSSST21. 05. 2022 18:30PO (21. 05. 2022 17:00) 
81.TJ Spartak Bílovec B-TJ Sokol DěhylovČP MSSST22. 04. 2022 18:00PO (23. 04. 2022 17:00) 
38.KST Darkovice-TTC Ostrava-Poruba BKS I09. 04. 2022 15:0027. (09. 04. 2022 17:00) 
37.ST Kozlovice-TJ Sokol PříborKS I09. 04. 2022 14:0027. (09. 04. 2022 17:00) 
17.SK - SVINOV B-TJ Frenštát pod Radhoštěm ADIMU09. 04. 2022 13:0027. (09. 04. 2022 17:30) 
15.KST Slezan Opava B-SK Slavia OrlováDIMU07. 04. 2022 18:0028. (10. 04. 2022 10:00) 
16.TJ Sokol Kateřinky-TTC Siko Orlová BDIMU07. 04. 2022 17:0028. (10. 04. 2022 10:00) 
1.KST Slezan Opava B-TTC Siko Orlová BDIMU06. 04. 2022 17:3027. (09. 04. 2022 14:00) 
68.SK - SVINOV D-SK Návsí - MilíkovKS II A03. 04. 2022 14:0022. (03. 04. 2022 10:00) 
69.TJ Ostrava KST F-TTC Bolatice BKS II B03. 04. 2022 10:0022. (03. 04. 2022 14:00) 
39.TJ TTC Vendryně-TJ Sokol RopiceKS I31. 03. 2022 18:1525. (02. 04. 2022 17:00) 
2.TTC MG Odra GAS Vratimov B-TTC Siko Orlová BDIMU25. 03. 2022 18:0026. (03. 04. 2022 14:00) 
70.TJ Ostrava KST F-TJ Sokol DěhylovKS II B23. 03. 2022 18:3021. (02. 04. 2022 09:00) 
5.TTC Siko Orlová B-TTC Frýdlant BDIMU12. 03. 2022 17:3023. (12. 03. 2022 17:00) 
64.TJ Sokol Brušperk C-TTC Frýdlant CKS II A12. 03. 2022 17:0020. (13. 03. 2022 17:00) 
63.TTC Frýdek-Místek-Orel PaskovKS II A12. 03. 2022 17:0020. (13. 03. 2022 17:00) 
62.TJ Spartak Bílovec-SK - SVINOV DKS II A12. 03. 2022 17:0020. (13. 03. 2022 17:00) 
61.SK Návsí - Milíkov-SSK Komorní LhotkaKS II A12. 03. 2022 17:0020. (13. 03. 2022 17:00) 
60.TJ Sokol Ropice B-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS II A12. 03. 2022 14:0020. (13. 03. 2022 14:00) 
3.TTC Siko Orlová B-TJ Sokol BrušperkDIMU11. 03. 2022 18:1524. (11. 03. 2022 17:30) 
4.KST Slezan Opava B-TJ Slavoj Český TěšínDIMU10. 03. 2022 17:3024. (13. 03. 2022 10:00) 
77.TTC Bolatice B-TJ Sokol DěhylovKS II B10. 03. 2022 17:0020. (12. 03. 2022 17:00) 
18.SKST Baník Havířov D-TJ Ostrava KST EDIMU09. 03. 2022 18:0023. (12. 03. 2022 10:00) 
41.TJ Sokol Nová Bělá-SK - SVINOV CKS I27. 02. 2022 11:0021. (26. 02. 2022 17:00) 
50.TTC Frýdlant C-SK Návsí - MilíkovKS II A27. 02. 2022 10:0019. (27. 02. 2022 14:00) 
71.TJ Sokol Děhylov-TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovKS II B26. 02. 2022 17:0018. (26. 02. 2022 16:00) 
34.KST Darkovice-TJ Sokol HrabůvkaKS I26. 02. 2022 10:0021. (26. 02. 2022 17:00) 
33.TJ TTC Vendryně-TJ Sokol PříborKS I26. 02. 2022 10:0021. (26. 02. 2022 17:00) 
6.TJ Frenštát pod Radhoštěm A-SK Slavia OrlováDIMU24. 02. 2022 17:3022. (27. 02. 2022 10:00) 
7.TJ Ostrava KST E-KST Slezan Opava BDIMU23. 02. 2022 18:1521. (26. 02. 2022 10:00) 
8.TJ Frenštát pod Radhoštěm A-TTC Siko Orlová BDIMU22. 02. 2022 17:3021. (26. 02. 2022 17:00) 
73.TJ Ostrava KST F-SKST Baník Havířov EKS II B12. 02. 2022 10:0016. (12. 02. 2022 09:00) 
9.TTC Siko Orlová B-SKST Baník Havířov DDIMU11. 02. 2022 18:0020. (11. 02. 2022 17:30) 
36.KST Darkovice-TJ TTC VendryněKS I11. 02. 2022 18:0017. (29. 01. 2022 17:00)Odklad Covid-19
20.TTC MG Odra GAS Vratimov B-TJ TŽ Třinec ADIMU11. 02. 2022 17:4519. (12. 02. 2022 10:00) 
72.TJ Sokol Záblatí-TTC Siko Orlová CKS II B09. 02. 2022 17:1516. (12. 02. 2022 17:00) 
10.KST Slezan Opava B-SK - SVINOV BDIMU08. 02. 2022 18:4519. (12. 02. 2022 14:00) 
35.TJ TŽ Třinec B-TJ TTC VendryněKS I06. 02. 2022 15:0018. (30. 01. 2022 14:00)Odklad Covid-19
67.Orel Paskov-SK - SVINOV DKS II A29. 01. 2022 16:0014. (29. 01. 2022 17:00) 
11.SK - SVINOV B-TTC Siko Orlová BDIMU29. 01. 2022 14:0017. (29. 01. 2022 17:30) 
24.TJ Sokol Kateřinky-KST Slezan Opava BDIMU27. 01. 2022 17:0017. (29. 01. 2022 17:00) 
74.TTC Siko Orlová C-TJ Sokol DěhylovKS II B21. 01. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:00) 
76.TJ Ostrava KST F-TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovKS II B15. 01. 2022 10:0012. (15. 01. 2022 09:00) 
14.KST Slezan Opava B-TJ TŽ Třinec ADIMU14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 14:00) 
13.TJ Sokol Kateřinky-TTC MG Odra GAS Vratimov BDIMU14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 17:00) 
75.SKST Baník Havířov E-TJ Sokol DěhylovKS II B12. 01. 2022 18:0014. (29. 01. 2022 10:00) 
12.KST Slezan Opava B-TTC MG Odra GAS Vratimov BDIMU11. 01. 2022 18:0016. (16. 01. 2022 10:00) 
66.TJ Spartak Bílovec-TTC Frýdlant CKS II A09. 01. 2022 10:0013. (16. 01. 2022 10:00) 
65.TJ Spartak Bílovec-TJ Sokol Brušperk CKS II A08. 01. 2022 09:0012. (15. 01. 2022 17:00) 
79.TJ Ostrava KST F-TJ Sokol ZáblatíKS II B11. 12. 2021 10:0011. (11. 12. 2021 09:00) 
80.TJ Sokol Děhylov-TTC Bolatice BKS II B10. 12. 2021 18:1511. (11. 12. 2021 17:00) 
40.TJ Sokol Ropice-TJ TTC VendryněKS I09. 12. 2021 18:3013. (11. 12. 2021 17:00) 
42.TJ TŽ Třinec B-SK - SVINOV CKS I04. 12. 2021 14:0011. (27. 11. 2021 18:00)Odklad - Covid
59.SK Návsí - Milíkov-SK - SVINOV DKS II A03. 12. 2021 18:0010. (28. 11. 2021 10:00)odklad dle Rozpisu soutěží
58.SSK Komorní Lhotka-SK - SVINOV DKS II A02. 12. 2021 18:009. (27. 11. 2021 17:00)odklad dle Rozpisu soutěží
19.TJ Ostrava KST E-SKST Baník Havířov DDIMU24. 11. 2021 18:3011. (27. 11. 2021 10:00) 
43.TJ Sokol Příbor-TJ Sokol RopiceKS I14. 11. 2021 14:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
45.TJ Sokol Příbor-TJ TTC VendryněKS I13. 11. 2021 16:009. (13. 11. 2021 17:00) 
57.SK - SVINOV D-TJ Frenštát pod Radhoštěm BKS II A13. 11. 2021 14:007. (13. 11. 2021 17:00) 
78.TJ Ostrava KST F-TTC HaťKS II B12. 11. 2021 18:008. (14. 11. 2021 14:00) 
28.TJ Sokol Kateřinky-SKST Baník Havířov DDIMU11. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 17:00) 
29.KST Slezan Opava B-TJ Ostrava KST EDIMU11. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 14:00) 
27.TJ Sokol Kateřinky-TJ Ostrava KST EDIMU10. 11. 2021 18:0010. (14. 11. 2021 10:00) 
30.TTC Siko Orlová B-TJ Frenštát pod Radhoštěm ADIMU10. 11. 2021 16:009. (13. 11. 2021 17:00) 
44.ST Kozlovice-TTC Ostrava-Poruba BKS I06. 11. 2021 17:009. (13. 11. 2021 17:00) 
56.KST NOVÝ JIČÍN C-SK - SVINOV DKS II A28. 10. 2021 18:005. (30. 10. 2021 17:00) 
55.TJ Sokol Brušperk C-TTC Frýdek-MístekKS II A28. 10. 2021 18:005. (30. 10. 2021 17:00) 
23.TJ TŽ Třinec A-TTC MG Odra GAS Vratimov BDIMU28. 10. 2021 17:007. (30. 10. 2021 15:00) 
54.SK - SVINOV D-TTC Frýdek-MístekKS II A24. 10. 2021 14:004. (24. 10. 2021 10:00)Plavecká 5, Ostrava – Hrabůvka
46.TJ TTC Vendryně-TJ TŽ Třinec BKS I 6. (24. 10. 2021 10:00) 
52.SK - SVINOV D-Orel PaskovKS II A23. 10. 2021 18:003. (23. 10. 2021 17:00)Plavecká 5, Ostrava – Hrabůvka
47.TJ Sokol Hrabůvka-TTC Ostrava-Poruba BKS I23. 10. 2021 14:005. (23. 10. 2021 17:00) 
53.TJ Sokol Ropice B-TTC Frýdlant CKS II A21. 10. 2021 18:004. (24. 10. 2021 13:00) 
31.TJ Slavoj Český Těšín-TTC MG Odra GAS Vratimov BDIMU21. 10. 2021 17:455. (23. 10. 2021 17:00) 
26.KST Slezan Opava B-TJ Sokol KateřinkyDIMU21. 10. 2021 17:005. (23. 10. 2021 14:00) 
51.TJ Frenštát pod Radhoštěm B-TTC Frýdlant CKS II A17. 10. 2021 10:003. (23. 10. 2021 14:00) 
32.SKST Baník Havířov D-TJ Frenštát pod Radhoštěm ADIMU03. 10. 2021 15:004. (03. 10. 2021 14:00) 
48.TJ TŽ Třinec B-ST KozloviceKS I30. 09. 2021 18:004. (03. 10. 2021 14:00) 
21.TTC MG Odra GAS Vratimov B-TJ Sokol KateřinkyDIMU30. 09. 2021 17:303. (02. 10. 2021 10:00) 
25.TTC Siko Orlová B-SK Slavia OrlováDIMU30. 09. 2021 17:003. (02. 10. 2021 17:30) 
49.TJ TŽ Třinec B-SK Stolní tenis PstružíKS I28. 09. 2021 16:003. (02. 10. 2021 18:00) 
22.TJ Ostrava KST E-TJ TŽ Třinec ADIMU18. 09. 2021 09:001. (18. 09. 2021 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy