Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
144.TTC Mohelnice A-SK Přerov CČP2022 PO (04. 06. 2022 16:00)sokolovna Brodek u Prostějova
145.TJ Sokol Ondratice A-TJ Sokol Kojetín AČP2022 PO (04. 06. 2022 16:00)sokolovna Brodek u Prostějova
146.TJ Sokol Ondratice A-SK Přerov CČP2022 PO (04. 06. 2022 13:00)sokolovna Brodek u Prostějova
147.TJ Sokol Kojetín A-TTC Mohelnice AČP2022 PO (04. 06. 2022 13:00)sokolovna Brodek u Prostějova
148.Základna Hnoyland Hnojice-SK Přerov CČP2022 PO (04. 06. 2022 11:00)sokolovna Brodek u Prostějova
149.TJ Sokol Kojetín B-TJ Sokol Ondratice AČP2022 PO (04. 06. 2022 11:00)sokolovna Brodek u Prostějova
150.TJ Sokol Kojetín A-SK Kolšov AČP2022 PO (04. 06. 2022 09:00)sokolovna Brodek u Prostějova
151.TJ Sokol Ondratice B-TTC Mohelnice AČP2022 PO (04. 06. 2022 09:00)sokolovna Brodek u Prostějova
153.TJ Sigma Hranice A-Základna Hnoyland HnojiceČP202230. 05. 2022 18:00PO (20. 05. 2022 19:00) 
154.SDH Dětkovice "B"-TJ Sokol Ondratice AČP202226. 05. 2022 18:00PO (20. 05. 2022 19:00) 
157.TJ Sokol Dřevohostice-TJ Sokol Ondratice BČP202225. 05. 2022 18:30PO (20. 05. 2022 19:00) 
155.TJ Sokol Ondratice D-SK Kolšov AČP202223. 05. 2022 18:30PO (20. 05. 2022 19:00) 
168.TJ Sokol Dřevohostice-TJ Sokol Jedlí AK-KSII 3. (22. 05. 2022 14:00)Herna TJ Sigma Lutín - Růžová 298, Lutín
167.TJ Sokol Ondratice C-TJ Sokol DřevohosticeK-KSII 2. (22. 05. 2022 12:00)Herna TJ Sigma Lutín - Růžová 298, Lutín
166.TJ Sokol Jedlí A-TJ Sokol Ondratice CK-KSII 1. (22. 05. 2022 10:00)Herna TJ Sigma Lutín - Růžová 298, Lutín
152.TJ Sokol Ondratice E-SK Přerov CČP202220. 05. 2022 17:30PO (20. 05. 2022 19:00) 
156.SK Přerov F-TJ Sokol Kojetín AČP202217. 05. 2022 18:30PO (20. 05. 2022 19:00) 
159.SK Kolšov E-TJ Sigma Hranice AČP202209. 05. 2022 18:00PO (22. 04. 2022 19:00) 
158.TJ Sokol Ondratice E-TJ Sokol ČehoviceČP202206. 05. 2022 17:30PO (22. 04. 2022 19:00) 
162.TJ Sokol Ondratice D-TJ Sokol Čechy pod KosířemČP202202. 05. 2022 18:00PO (22. 04. 2022 19:00) 
161.SDH Dětkovice "B"-SK Kolšov BČP202227. 04. 2022 18:00PO (22. 04. 2022 19:00) 
163.SK Přerov F-SDH Dětkovice "A"ČP202226. 04. 2022 18:30PO (22. 04. 2022 19:00) 
165.SDH Dětkovice "C"-TJ Sigma Hranice BČP202226. 04. 2022 18:00PO (22. 04. 2022 19:00) 
160.Stolní tenis klub Komárno B-TJ Sokol Kojetín BČP202224. 04. 2022 10:00PO (22. 04. 2022 19:00) 
164.Stolní tenis klub Komárno A-TJ Sokol DřevohosticeČP202222. 04. 2022 18:00PO (22. 04. 2022 19:00) 
50.TJ Sokol Nový Malín-TJ Sigma LutínKS1 28. (09. 04. 2022 15:00)náhradní herna: Nový Malín 83
109.SVČ Rýmařov-TJ Olympia BruntálKS2B09. 04. 2022 10:0021. (26. 02. 2022 10:00) 
49.TJ Sokol Nový Malín-T.J. Sokol Olomouc Neředín BKS1 27. (09. 04. 2022 10:00)náhradní herna: Nový Malín 83
96.TTC Šumperk C-TJ Sokol JestřebíKS2B08. 04. 2022 18:0028. (09. 04. 2022 14:00) 
1.TJ Sokol Čechovice-SK Přerov CDIV-M08. 04. 2022 18:0027. (09. 04. 2022 10:00)SK Přerov
60.TJ Postřelmov-SK KolšovKS107. 04. 2022 18:0027. (09. 04. 2022 10:00) 
48.TTC Mohelnice B-TJ Sigma LutínKS107. 04. 2022 18:0027. (09. 04. 2022 10:00) 
72.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Ondratice BKS2A06. 04. 2022 18:3028. (09. 04. 2022 15:00) 
71.TJ Sokol Čechovice C-TJ Sokol Němčice nad HanouKS2A01. 04. 2022 19:0027. (09. 04. 2022 10:00) 
59.TTC Mohelnice B-TJ Sokol BludovKS101. 04. 2022 18:3026. (02. 04. 2022 15:00) 
51.KST Město Albrechtice-TJ OP ProstějovKS129. 03. 2022 18:0028. (09. 04. 2022 17:00) 
58.TJ Sokol Čechovice B-KST HlinskoKS128. 03. 2022 19:0025. (02. 04. 2022 10:00) 
102.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-TJ Olympia BruntálKS2B26. 03. 2022 10:0017. (29. 01. 2022 09:00) 
29.TTC Mohelnice-TTC Šumperk ADIV-M25. 03. 2022 18:0023. (12. 03. 2022 10:00) 
135.SK Kolšov-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 12. (13. 03. 2022 15:00)Olomouc
134.TJ Sokol Štíty-KST OlomoucDIV-Ž 12. (13. 03. 2022 15:00)Olomouc
133.KST Olomouc-SK KolšovDIV-Ž 11. (13. 03. 2022 13:00)Olomouc
132.TJ Sokol Nový Malín-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 11. (13. 03. 2022 13:00)Olomouc
131.TJ Sokol Nový Malín-KST OlomoucDIV-Ž 10. (13. 03. 2022 10:00)Olomouc
130.TJ Sokol Štíty-SK KolšovDIV-Ž 10. (13. 03. 2022 10:00)Olomouc
76.T.J. Sokol Šternberk B-TJ Sokol Ondratice BKS2A12. 03. 2022 09:0023. (12. 03. 2022 08:00) 
110.Základna Hnoyland Hnojice-TJ Sokol DubickoKS2B11. 03. 2022 18:0023. (12. 03. 2022 10:00) 
108.TTC Šumperk C-TJ Sokol Velké LosinyKS2B11. 03. 2022 18:0023. (12. 03. 2022 08:00) 
55.T.J. Sokol Olomouc Neředín B-TJ Sokol Čechovice BKS111. 03. 2022 18:0018. (29. 01. 2022 17:00) 
111.TJ Sokol Štíty B-TJ Sokol Velké LosinyKS2B05. 03. 2022 11:0027. (09. 04. 2022 10:00) 
77.T.J. Sokol Olomouc Neředín C-TJ Sokol Tovačov BKS2A05. 03. 2022 10:0023. (11. 03. 2022 18:00) 
105.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-SVČ RýmařovKS2B04. 03. 2022 19:0018. (29. 01. 2022 14:00) 
57.KST Město Albrechtice-TJ Sigma LutínKS103. 03. 2022 18:0023. (12. 03. 2022 11:00) 
129.TJ Sokol Nový Malín-SK KolšovDIV-Ž 9. (27. 02. 2022 15:00)Kolšov
128.KST Olomouc-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 9. (27. 02. 2022 15:00)Kolšov
127.SK Kolšov-KST OlomoucDIV-Ž 8. (27. 02. 2022 13:00)Kolšov
126.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 8. (27. 02. 2022 13:00)Kolšov
125.KST Olomouc-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 7. (27. 02. 2022 10:00)Kolšov
124.SK Kolšov-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 7. (27. 02. 2022 10:00)Kolšov
75.TJ Sokol Čechovice C-Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoKS2A25. 02. 2022 18:3021. (26. 02. 2022 10:00) 
56.TJ Sigma Lutín-TJ Sokol TovačovKS124. 02. 2022 18:0022. (26. 02. 2022 16:00) 
104.TJ Sokol Velké Losiny-TJ Sokol JestřebíKS2B18. 02. 2022 18:0018. (29. 01. 2022 15:00) 
106.TJ Sokol Dubicko-SK Kolšov BKS2B18. 02. 2022 18:0019. (12. 02. 2022 10:00) 
107.TJ Sokol Dubicko-TJ Sokol JestřebíKS2B14. 02. 2022 18:0020. (12. 02. 2022 15:00) 
20.TTC Mohelnice-TJ Sokol ŠtítyDIV-M11. 02. 2022 18:0019. (12. 02. 2022 10:00) 
47.TJ Sokol Tovačov-KST HlinskoKS110. 02. 2022 19:0019. (12. 02. 2022 10:00) 
53.TJ Sigma Lutín-TJ Sokol Čechovice BKS110. 02. 2022 18:3017. (29. 01. 2022 11:00) 
101.TJ Sokol Velké Losiny-SK Kolšov BKS2B10. 02. 2022 17:3017. (29. 01. 2022 10:00) 
52.TTC Mohelnice B-SK KolšovKS110. 02. 2022 17:0017. (29. 01. 2022 10:00) 
54.TTC Mohelnice B-TJ PostřelmovKS108. 02. 2022 17:0018. (29. 01. 2022 15:00) 
27.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol OndraticeDIV-M29. 01. 2022 18:0018. (29. 01. 2022 15:00) 
19.TTC Šumperk A-KST Jeseník ADIV-M29. 01. 2022 14:0017. (29. 01. 2022 10:00) 
95.KST Jeseník C-TTC Šumperk CKS2B29. 01. 2022 08:0017. (29. 01. 2022 10:00) 
70.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Ondratice BKS2A28. 01. 2022 19:0017. (29. 01. 2022 10:00) 
26.TJ Sokol Buk-T.J. Sokol Olomouc NeředínDIV-M27. 01. 2022 18:3017. (29. 01. 2022 10:00) 
28.TTC Šumperk B-TTC MohelniceDIV-M27. 01. 2022 18:0018. (29. 01. 2022 17:00) 
103.KST Město Albrechtice B-SVČ RýmařovKS2B27. 01. 2022 17:0017. (29. 01. 2022 08:00) 
23.T.J. Sokol Olomouc Neředín-TJ Sokol ČechoviceDIV-M15. 01. 2022 15:3016. (15. 01. 2022 16:00) 
90.KST Město Albrechtice B-TTC Šumperk CKS2B15. 01. 2022 15:0010. (13. 11. 2021 14:00) 
98.Základna Hnoyland Hnojice-KST Jeseník CKS2B15. 01. 2022 15:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
100.TJ Sokol Dubicko-KST Jeseník CKS2B15. 01. 2022 10:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
99.Základna Hnoyland Hnojice-TTC Šumperk CKS2B15. 01. 2022 10:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
73.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Tovačov BKS2A15. 01. 2022 09:0015. (15. 01. 2022 08:00) 
22.TTC Šumperk A-KST Jeseník BDIV-M14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
21.T.J. Sokol Šternberk-TJ Sokol ČechoviceDIV-M14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 11:00) 
94.TJ Sokol Jestřebí-SK Kolšov BKS2B14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
97.TJ Sokol Dubicko-TTC Šumperk CKS2B07. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
74.TJ Sigma Hranice-TJ Sokol Čechovice CKS2A05. 01. 2022 18:3016. (15. 01. 2022 15:00) 
13.TJ Sokol Ondratice-T.J. Sokol ŠternberkDIV-M12. 12. 2021 11:0012. (27. 11. 2021 17:00) 
67.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-T.J. Sokol Olomouc Neředín CKS2A 14. (11. 12. 2021 15:00)sokolovna Stražisko
14.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol OndraticeDIV-M 14. (11. 12. 2021 15:00)herna TJ Sigma Hranice
93.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-TJ Sokol JestřebíKS2B 14. (11. 12. 2021 14:00)herna KST Jeseník
66.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Tovačov BKS2A 13. (11. 12. 2021 10:00)sokolovna Stražisko
92.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-SK Kolšov BKS2B 13. (11. 12. 2021 09:00)herna KST Jeseník
46.TJ Sokol Bludov-TTC Mohelnice BKS110. 12. 2021 18:3014. (11. 12. 2021 15:00) 
31.TJ Sokol Štíty-TTC MohelniceDIV-M10. 12. 2021 18:007. (29. 10. 2021 18:00) 
11.TTC Šumperk A-TTC MohelniceDIV-M06. 12. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 10:00) 
143.TTC Mohelnice-SK Kolšov AČP2021 PO (05. 12. 2021 17:00)Brodek u Prostějova
142.TJ Sokol Ondratice A-SK Přerov BČP2021 PO (05. 12. 2021 17:00)Brodek u Prostějova
141.TJ Sokol Ondratice A-TTC MohelniceČP2021 PO (05. 12. 2021 14:00)Brodek u Prostějova
140.SK Přerov B-SK Kolšov AČP2021 PO (05. 12. 2021 14:00)Brodek u Prostějova
139.TTC Mohelnice-TJ Olympia BruntálČP202105. 12. 2021 10:00PO (05. 12. 2021 11:00)Brodek u Prostějova
138.TJ Sokol Ondratice A-TJ Sokol BukČP202105. 12. 2021 10:00PO (05. 12. 2021 11:00)Brodek u Prostějova
88.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-TTC Šumperk CKS2B04. 12. 2021 09:009. (13. 11. 2021 09:00)herna TTC Šumperk
12.SK Přerov C-KST Jeseník BDIV-M27. 11. 2021 17:3012. (27. 11. 2021 15:00) 
36.TTC Mohelnice B-TJ Sokol Nový MalínKS126. 11. 2021 18:3011. (27. 11. 2021 10:00) 
91.TJ Sokol Velké Losiny-TTC Šumperk CKS2B26. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 10:00) 
84.TJ Sokol Jestřebí-Základna Hnoyland HnojiceKS2B17. 11. 2021 17:007. (30. 10. 2021 10:00) 
85.SK Kolšov B-Základna Hnoyland HnojiceKS2B17. 11. 2021 15:008. (30. 10. 2021 15:00) 
10.TTC Mohelnice-TJ Sokol OndraticeDIV-M13. 11. 2021 18:0010. (13. 11. 2021 15:00) 
89.KST Město Albrechtice B-KST Jeseník CKS2B13. 11. 2021 09:309. (13. 11. 2021 08:00) 
32.T.J. Sokol Olomouc Neředín-T.J. Sokol ŠternberkDIV-M12. 11. 2021 19:009. (13. 11. 2021 10:00) 
68.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Čechovice CKS2A12. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 10:00) 
136.TJ Sokol Ondratice B-SK Kolšov AČP202111. 11. 2021 18:30PO (08. 10. 2021 19:00) 
9.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol OndraticeDIV-M11. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 10:00) 
45.TJ Sokol Čechovice B-TTC Mohelnice BKS110. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 10:00) 
137.SK Přerov D-TJ Sokol Ondratice AČP202109. 11. 2021 18:30PO (08. 10. 2021 19:00) 
87.TJ Sokol Dubicko-TJ Sokol Velké LosinyKS2B09. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 10:00) 
8.TJ Sokol Ondratice-TTC Šumperk ADIV-M03. 11. 2021 18:008. (30. 10. 2021 17:00) 
83.SK Kolšov B-TJ Sokol DubickoKS2B01. 11. 2021 19:007. (30. 10. 2021 10:00) 
86.TJ Sokol Jestřebí-TJ Sokol DubickoKS2B29. 10. 2021 18:008. (30. 10. 2021 15:00) 
44.TJ OP Prostějov-TJ Sigma LutínKS128. 10. 2021 18:006. (23. 10. 2021 15:00)TJ Sigma Lutín
35.KST Hlinsko-TJ Sokol TovačovKS127. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 10:00) 
5.TJ Sokol Ondratice-SK Přerov CDIV-M26. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 11:00) 
123.SK Kolšov-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 6. (24. 10. 2021 15:00)Štíty
122.TJ Sokol Štíty-KST OlomoucDIV-Ž 6. (24. 10. 2021 15:00)Štíty
121.KST Olomouc-SK KolšovDIV-Ž 5. (24. 10. 2021 13:00)Štíty
120.TJ Sokol Nový Malín-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 5. (24. 10. 2021 13:00)Štíty
119.TJ Sokol Nový Malín-KST OlomoucDIV-Ž 4. (24. 10. 2021 10:00)Štíty
118.TJ Sokol Štíty-SK KolšovDIV-Ž 4. (24. 10. 2021 10:00)Štíty
7.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol BukDIV-M22. 10. 2021 18:308. (30. 10. 2021 15:00) 
79.TJ Sokol Dubicko-Základna Hnoyland HnojiceKS2B22. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 10:00) 
63.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Němčice nad HanouKS2A21. 10. 2021 19:005. (23. 10. 2021 14:00) 
43.SK Kolšov-TTC Mohelnice BKS119. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 10:00) 
6.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol ČechoviceDIV-M18. 10. 2021 19:006. (23. 10. 2021 17:00) 
117.TJ Sokol Nový Malín-SK KolšovDIV-Ž 3. (03. 10. 2021 15:00)Nový Malín
116.KST Olomouc-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 3. (03. 10. 2021 15:00)Nový Malín
115.SK Kolšov-KST OlomoucDIV-Ž 2. (03. 10. 2021 13:00)Nový Malín
114.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 2. (03. 10. 2021 13:00)Nový Malín
113.KST Olomouc-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 1. (03. 10. 2021 10:00)Nový Malín
112.SK Kolšov-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 1. (03. 10. 2021 10:00)Nový Malín
81.TJ Sokol Velké Losiny-SVČ RýmařovKS2B 4. (02. 10. 2021 15:00)SK Kolšov
65.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol KojetínKS2A 4. (02. 10. 2021 15:00)sokolovna Stražisko
42.KST Město Albrechtice-TJ Sokol BludovKS102. 10. 2021 15:004. (02. 10. 2021 17:00) 
2.SK Přerov C-T.J. Sokol ŠternberkDIV-M02. 10. 2021 13:004. (02. 10. 2021 15:00) 
80.TJ Sokol Velké Losiny-TJ Olympia BruntálKS2B 3. (02. 10. 2021 10:00)SK Kolšov
64.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sigma HraniceKS2A 3. (02. 10. 2021 10:00)sokolovna Stražisko
82.KST Jeseník C-TJ Sokol DubickoKS2B01. 10. 2021 18:004. (02. 10. 2021 14:00) 
78.SK Kolšov B-TJ Sokol JestřebíKS2B27. 09. 2021 19:003. (02. 10. 2021 10:00) 
18.TTC Šumperk A-TJ Sokol BukDIV-M25. 09. 2021 15:002. (18. 09. 2021 15:00) 
17.KST Jeseník A-TJ Sokol JezerniceDIV-M25. 09. 2021 15:002. (18. 09. 2021 15:00) 
16.TTC Šumperk A-TJ Sokol JezerniceDIV-M25. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 10:00) 
15.KST Jeseník A-TJ Sokol BukDIV-M25. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 10:00) 
33.SK Kolšov-TJ PostřelmovKS122. 09. 2021 17:001. (18. 09. 2021 10:00) 
34.TJ OP Prostějov-TJ Sokol Čechovice BKS120. 09. 2021 19:003. (02. 10. 2021 10:00) 
39.TJ Sokol Bludov-TJ Sokol TovačovKS118. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 10:00) 
38.TJ Sport Mikulovice-KST HlinskoKS118. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 10:00) 
41.TJ Sokol Bludov-KST HlinskoKS118. 09. 2021 10:002. (18. 09. 2021 15:00) 
40.TJ Sport Mikulovice-TJ Sokol TovačovKS118. 09. 2021 10:002. (18. 09. 2021 15:00) 
62.SK Přerov D-SK Přerov EKS2A17. 09. 2021 18:003. (02. 10. 2021 10:00) 
3.TTC Šumperk B-TTC Šumperk ADIV-M17. 09. 2021 18:004. (02. 10. 2021 17:00) 
30.SK Přerov C-TJ Sokol ČechoviceDIV-M16. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 10:00) 
61.TJ Sigma Hranice-TJ Sokol KojetínKS2A16. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 10:00) 
69.SK Přerov E-SK Přerov DKS2A15. 09. 2021 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
24.TTC Šumperk A-TTC Šumperk BDIV-M15. 09. 2021 18:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
37.TJ Sigma Lutín-TTC Mohelnice BKS114. 09. 2021 19:001. (18. 09. 2021 11:00) 
25.KST Jeseník A-KST Jeseník BDIV-M11. 09. 2021 14:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
4.KST Jeseník B-KST Jeseník ADIV-M11. 09. 2021 10:004. (02. 10. 2021 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy