Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
97.SK Kolšov-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 12. (13. 03. 2022 15:00)Olomouc
96.TJ Sokol Štíty-KST OlomoucDIV-Ž 12. (13. 03. 2022 15:00)Olomouc
95.KST Olomouc-SK KolšovDIV-Ž 11. (13. 03. 2022 13:00)Olomouc
94.TJ Sokol Nový Malín-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 11. (13. 03. 2022 13:00)Olomouc
93.TJ Sokol Nový Malín-KST OlomoucDIV-Ž 10. (13. 03. 2022 10:00)Olomouc
92.TJ Sokol Štíty-SK KolšovDIV-Ž 10. (13. 03. 2022 10:00)Olomouc
91.TJ Sokol Nový Malín-SK KolšovDIV-Ž 9. (27. 02. 2022 15:00)Kolšov
90.KST Olomouc-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 9. (27. 02. 2022 15:00)Kolšov
89.SK Kolšov-KST OlomoucDIV-Ž 8. (27. 02. 2022 13:00)Kolšov
88.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 8. (27. 02. 2022 13:00)Kolšov
87.KST Olomouc-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 7. (27. 02. 2022 10:00)Kolšov
86.SK Kolšov-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 7. (27. 02. 2022 10:00)Kolšov
49.TJ Sokol Němčice nad Hanou-TJ Sokol Ondratice BKS2A28. 01. 2022 19:0017. (29. 01. 2022 10:00) 
73.KST Město Albrechtice B-SVČ RýmařovKS2B27. 01. 2022 17:0017. (29. 01. 2022 08:00) 
20.T.J. Sokol Olomouc Neředín-TJ Sokol ČechoviceDIV-M15. 01. 2022 15:3016. (15. 01. 2022 16:00) 
64.KST Město Albrechtice B-TTC Šumperk CKS2B15. 01. 2022 15:0010. (13. 11. 2021 14:00) 
70.Základna Hnoyland Hnojice-KST Jeseník CKS2B15. 01. 2022 15:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
72.TJ Sokol Dubicko-KST Jeseník CKS2B15. 01. 2022 10:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
71.Základna Hnoyland Hnojice-TTC Šumperk CKS2B15. 01. 2022 10:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
50.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Tovačov BKS2A15. 01. 2022 09:0015. (15. 01. 2022 08:00) 
19.TTC Šumperk A-KST Jeseník BDIV-M14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
18.T.J. Sokol Šternberk-TJ Sokol ČechoviceDIV-M14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 11:00) 
68.TJ Sokol Jestřebí-SK Kolšov BKS2B14. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
69.TJ Sokol Dubicko-TTC Šumperk CKS2B07. 01. 2022 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
51.TJ Sigma Hranice-TJ Sokol Čechovice CKS2A05. 01. 2022 18:3016. (15. 01. 2022 15:00) 
12.TJ Sokol Ondratice-T.J. Sokol ŠternberkDIV-M12. 12. 2021 11:0012. (27. 11. 2021 17:00) 
46.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-T.J. Sokol Olomouc Neředín CKS2A 14. (11. 12. 2021 15:00)sokolovna Stražisko
13.TJ Sokol Jezernice-TJ Sokol OndraticeDIV-M 14. (11. 12. 2021 15:00)herna TJ Sigma Hranice
67.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-TJ Sokol JestřebíKS2B 14. (11. 12. 2021 14:00)herna KST Jeseník
45.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Tovačov BKS2A 13. (11. 12. 2021 10:00)sokolovna Stražisko
66.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-SK Kolšov BKS2B 13. (11. 12. 2021 09:00)herna KST Jeseník
39.TJ Sokol Bludov-TTC Mohelnice BKS110. 12. 2021 18:3014. (11. 12. 2021 15:00) 
24.TJ Sokol Štíty-TTC MohelniceDIV-M10. 12. 2021 18:007. (29. 10. 2021 18:00) 
10.TTC Šumperk A-TTC MohelniceDIV-M06. 12. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 10:00) 
105.TTC Mohelnice-SK Kolšov AČP2021 PO (05. 12. 2021 17:00)Brodek u Prostějova
104.TJ Sokol Ondratice A-SK Přerov BČP2021 PO (05. 12. 2021 17:00)Brodek u Prostějova
103.TJ Sokol Ondratice A-TTC MohelniceČP2021 PO (05. 12. 2021 14:00)Brodek u Prostějova
102.SK Přerov B-SK Kolšov AČP2021 PO (05. 12. 2021 14:00)Brodek u Prostějova
101.TTC Mohelnice-TJ Olympia BruntálČP202105. 12. 2021 10:00PO (05. 12. 2021 11:00)Brodek u Prostějova
100.TJ Sokol Ondratice A-TJ Sokol BukČP202105. 12. 2021 10:00PO (05. 12. 2021 11:00)Brodek u Prostějova
62.TJ Sokol Vrbno pod Pradědem-TTC Šumperk CKS2B04. 12. 2021 09:009. (13. 11. 2021 09:00)herna TTC Šumperk
11.SK Přerov C-KST Jeseník BDIV-M27. 11. 2021 17:3012. (27. 11. 2021 15:00) 
29.TTC Mohelnice B-TJ Sokol Nový MalínKS126. 11. 2021 18:3011. (27. 11. 2021 10:00) 
65.TJ Sokol Velké Losiny-TTC Šumperk CKS2B26. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 10:00) 
58.TJ Sokol Jestřebí-Základna Hnoyland HnojiceKS2B17. 11. 2021 17:007. (30. 10. 2021 10:00) 
59.SK Kolšov B-Základna Hnoyland HnojiceKS2B17. 11. 2021 15:008. (30. 10. 2021 15:00) 
9.TTC Mohelnice-TJ Sokol OndraticeDIV-M13. 11. 2021 18:0010. (13. 11. 2021 15:00) 
63.KST Město Albrechtice B-KST Jeseník CKS2B13. 11. 2021 09:309. (13. 11. 2021 08:00) 
25.T.J. Sokol Olomouc Neředín-T.J. Sokol ŠternberkDIV-M12. 11. 2021 19:009. (13. 11. 2021 10:00) 
47.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol Čechovice CKS2A12. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 10:00) 
98.TJ Sokol Ondratice B-SK Kolšov AČP202111. 11. 2021 18:30PO (08. 10. 2021 19:00) 
8.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol OndraticeDIV-M11. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 10:00) 
38.TJ Sokol Čechovice B-TTC Mohelnice BKS110. 11. 2021 18:309. (13. 11. 2021 10:00) 
99.SK Přerov D-TJ Sokol Ondratice AČP202109. 11. 2021 18:30PO (08. 10. 2021 19:00) 
61.TJ Sokol Dubicko-TJ Sokol Velké LosinyKS2B09. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 10:00) 
7.TJ Sokol Ondratice-TTC Šumperk ADIV-M03. 11. 2021 18:008. (30. 10. 2021 17:00) 
57.SK Kolšov B-TJ Sokol DubickoKS2B01. 11. 2021 19:007. (30. 10. 2021 10:00) 
60.TJ Sokol Jestřebí-TJ Sokol DubickoKS2B29. 10. 2021 18:008. (30. 10. 2021 15:00) 
37.TJ OP Prostějov-TJ Sigma LutínKS128. 10. 2021 18:006. (23. 10. 2021 15:00)TJ Sigma Lutín
28.KST Hlinsko-TJ Sokol TovačovKS127. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 10:00) 
4.TJ Sokol Ondratice-SK Přerov CDIV-M26. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 11:00) 
85.SK Kolšov-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 6. (24. 10. 2021 15:00)Štíty
84.TJ Sokol Štíty-KST OlomoucDIV-Ž 6. (24. 10. 2021 15:00)Štíty
83.KST Olomouc-SK KolšovDIV-Ž 5. (24. 10. 2021 13:00)Štíty
82.TJ Sokol Nový Malín-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 5. (24. 10. 2021 13:00)Štíty
81.TJ Sokol Nový Malín-KST OlomoucDIV-Ž 4. (24. 10. 2021 10:00)Štíty
80.TJ Sokol Štíty-SK KolšovDIV-Ž 4. (24. 10. 2021 10:00)Štíty
6.TJ Sokol Čechovice-TJ Sokol BukDIV-M22. 10. 2021 18:308. (30. 10. 2021 15:00) 
53.TJ Sokol Dubicko-Základna Hnoyland HnojiceKS2B22. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 10:00) 
42.TJ Sokol Ondratice B-TJ Sokol Němčice nad HanouKS2A21. 10. 2021 19:005. (23. 10. 2021 14:00) 
36.SK Kolšov-TTC Mohelnice BKS119. 10. 2021 18:305. (23. 10. 2021 10:00) 
5.TJ Sokol Ondratice-TJ Sokol ČechoviceDIV-M18. 10. 2021 19:006. (23. 10. 2021 17:00) 
79.TJ Sokol Nový Malín-SK KolšovDIV-Ž 3. (03. 10. 2021 15:00)Nový Malín
78.KST Olomouc-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 3. (03. 10. 2021 15:00)Nový Malín
77.SK Kolšov-KST OlomoucDIV-Ž 2. (03. 10. 2021 13:00)Nový Malín
76.TJ Sokol Štíty-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 2. (03. 10. 2021 13:00)Nový Malín
75.KST Olomouc-TJ Sokol Nový MalínDIV-Ž 1. (03. 10. 2021 10:00)Nový Malín
74.SK Kolšov-TJ Sokol ŠtítyDIV-Ž 1. (03. 10. 2021 10:00)Nový Malín
55.TJ Sokol Velké Losiny-SVČ RýmařovKS2B 4. (02. 10. 2021 15:00)SK Kolšov
44.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sokol KojetínKS2A 4. (02. 10. 2021 15:00)sokolovna Stražisko
35.KST Město Albrechtice-TJ Sokol BludovKS102. 10. 2021 15:004. (02. 10. 2021 17:00) 
1.SK Přerov C-T.J. Sokol ŠternberkDIV-M02. 10. 2021 13:004. (02. 10. 2021 15:00) 
54.TJ Sokol Velké Losiny-TJ Olympia BruntálKS2B 3. (02. 10. 2021 10:00)SK Kolšov
43.Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko-TJ Sigma HraniceKS2A 3. (02. 10. 2021 10:00)sokolovna Stražisko
56.KST Jeseník C-TJ Sokol DubickoKS2B01. 10. 2021 18:004. (02. 10. 2021 14:00) 
52.SK Kolšov B-TJ Sokol JestřebíKS2B27. 09. 2021 19:003. (02. 10. 2021 10:00) 
17.TTC Šumperk A-TJ Sokol BukDIV-M25. 09. 2021 15:002. (18. 09. 2021 15:00) 
16.KST Jeseník A-TJ Sokol JezerniceDIV-M25. 09. 2021 15:002. (18. 09. 2021 15:00) 
15.TTC Šumperk A-TJ Sokol JezerniceDIV-M25. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 10:00) 
14.KST Jeseník A-TJ Sokol BukDIV-M25. 09. 2021 10:001. (18. 09. 2021 10:00) 
26.SK Kolšov-TJ PostřelmovKS122. 09. 2021 17:001. (18. 09. 2021 10:00) 
27.TJ OP Prostějov-TJ Sokol Čechovice BKS120. 09. 2021 19:003. (02. 10. 2021 10:00) 
32.TJ Sokol Bludov-TJ Sokol TovačovKS118. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 10:00) 
31.TJ Sport Mikulovice-KST HlinskoKS118. 09. 2021 15:001. (18. 09. 2021 10:00) 
34.TJ Sokol Bludov-KST HlinskoKS118. 09. 2021 10:002. (18. 09. 2021 15:00) 
33.TJ Sport Mikulovice-TJ Sokol TovačovKS118. 09. 2021 10:002. (18. 09. 2021 15:00) 
41.SK Přerov D-SK Přerov EKS2A17. 09. 2021 18:003. (02. 10. 2021 10:00) 
2.TTC Šumperk B-TTC Šumperk ADIV-M17. 09. 2021 18:004. (02. 10. 2021 17:00) 
23.SK Přerov C-TJ Sokol ČechoviceDIV-M16. 09. 2021 18:301. (18. 09. 2021 10:00) 
40.TJ Sigma Hranice-TJ Sokol KojetínKS2A16. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 10:00) 
48.SK Přerov E-SK Přerov DKS2A15. 09. 2021 18:0015. (15. 01. 2022 10:00) 
21.TTC Šumperk A-TTC Šumperk BDIV-M15. 09. 2021 18:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
30.TJ Sigma Lutín-TTC Mohelnice BKS114. 09. 2021 19:001. (18. 09. 2021 11:00) 
22.KST Jeseník A-KST Jeseník BDIV-M11. 09. 2021 14:0016. (15. 01. 2022 15:00) 
3.KST Jeseník B-KST Jeseník ADIV-M11. 09. 2021 10:004. (02. 10. 2021 17:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy