Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
36.TJ DDM Valašské Meziříčí C-ST AMON Kunovice BKS I.tř.13. 03. 2022 09:0022. (13. 03. 2022 08:00) 
41.Orel Zlín B-TJ Sokol MysločoviceII.tř. A11. 03. 2022 18:0022. (13. 03. 2022 08:00) 
2.Orel Zlín-TJ Sokol Kostelec-ZlínDivize10. 03. 2022 17:3022. (13. 03. 2022 11:00) 
51.KST Dolní Němčí C-ST BíloviceII.tř. B08. 03. 2022 18:0022. (13. 03. 2022 11:00) 
29.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ Rožnov pod RadhoštěmKS I.tř.05. 03. 2022 10:0020. (05. 03. 2022 17:00) 
46.TJ Jiskra Otrokovice C-ST BíloviceII.tř. B02. 03. 2022 18:0020. (05. 03. 2022 13:00) 
35.Orel Ostrožská Nová Ves-SK SlušoviceKS I.tř.27. 02. 2022 09:0019. (27. 02. 2022 10:30)Sportovní hala v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 1012, Ostrožská Nová Ves, naproti restaurace Racek, za Orlovnou
34.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ Bystřice pod Hostýnem BKS I.tř. 18. (26. 02. 2022 17:00)Sportovní hala v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 1012, Ostrožská Nová Ves, naproti restaurace Racek, za Orlovnou
5.TJ Sokol Újezdec-Těšov-TJ Jiskra Otrokovice ADivize26. 02. 2022 16:3018. (26. 02. 2022 17:00) 
50.TJ Bojkovice-SK ÚjezdII.tř. B26. 02. 2022 13:3018. (26. 02. 2022 17:00) 
3.TJ Sokol Kostelec-Zlín-TJ Jiskra Otrokovice ADivize22. 02. 2022 17:0019. (27. 02. 2022 11:00) 
40.TJ ST Bystřice pod Lopeníkem-TJ Rožnov pod Radhoštěm BII.tř. A20. 02. 2022 11:0019. (27. 02. 2022 11:00) 
10.TJ Sokol Újezdec-Těšov-SK SlavičínDivize20. 02. 2022 10:3015. (30. 01. 2022 11:00) 
13.TJ Sokol Újezdec-Těšov-TJ NivniceDivize19. 02. 2022 17:0014. (29. 01. 2022 17:00) 
4.TJ Jiskra Otrokovice B-TJ DDM Valašské Meziříčí BDivize19. 02. 2022 13:1519. (27. 02. 2022 11:00) 
11.TJ Sokol Kostelec-Zlín-TJ NivniceDivize16. 02. 2022 17:3015. (30. 01. 2022 11:00) 
39.TJ Rožnov pod Radhoštěm B-TJ Sokol MysločoviceII.tř. A 16. (12. 02. 2022 17:00) 
6.KST Zlín B-TJ Sokol Újezdec-TěšovDivize12. 02. 2022 09:0017. (12. 02. 2022 10:00) 
32.TJ Bystřice pod Hostýnem B-TJ HolešovKS I.tř.11. 02. 2022 17:0016. (12. 02. 2022 13:30) 
33.TJ DDM Valašské Meziříčí C-TJ Rožnov pod RadhoštěmKS I.tř.11. 02. 2022 17:0017. (13. 02. 2022 08:00) 
7.KST Zlín B-TJ Sokol Kostelec-ZlínDivize10. 02. 2022 18:0016. (12. 02. 2022 17:30) 
8.TJ Jiskra Otrokovice A-Orel ZlínDivize09. 02. 2022 17:0016. (12. 02. 2022 17:00) 
38.Orel Zlín B-T.J. Sokol Vsetín AII.tř. A30. 01. 2022 10:0015. (30. 01. 2022 08:00) 
48.TJ Drslavice-TJ Nivnice BII.tř. B 14. (29. 01. 2022 17:00)utkání se odehraje v Nivnici
30.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ FryštákKS I.tř.29. 01. 2022 14:0014. (29. 01. 2022 17:00) 
31.Orel Ostrožská Nová Ves-ST AMON Kunovice BKS I.tř.28. 01. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:30) 
12.Orel Zlín-TJ Jiskra Otrokovice BDivize27. 01. 2022 17:3015. (30. 01. 2022 11:00) 
9.TJ Jiskra Otrokovice A-KST Zlín BDivize26. 01. 2022 17:0015. (30. 01. 2022 11:00) 
49.TJ Jiskra Otrokovice D-T.J. Sokol MorkoviceII.tř. B24. 01. 2022 17:3015. (30. 01. 2022 08:00) 
47.TJ Nivnice B-TJ Jiskra Otrokovice DII.tř. B15. 01. 2022 13:0012. (15. 01. 2022 13:30) 
15.TJ Nivnice-TJ Jiskra Otrokovice ADivize12. 01. 2022 17:3012. (15. 01. 2022 17:00) 
14.KST Zlín B-Orel ZlínDivize11. 01. 2022 18:0013. (15. 01. 2022 10:00) 
43.ST Bílovice-TJ Jiskra Otrokovice CII.tř. B11. 12. 2021 14:3011. (11. 12. 2021 17:00) 
28.TJ Sokol Kostelec-Zlín B-TJ Sokol Horní BečvaKS I.tř.05. 12. 2021 10:308. (14. 11. 2021 11:00) 
27.TJ Sokol Kostelec-Zlín B-Sport centrum BylniceKS I.tř.04. 12. 2021 17:007. (13. 11. 2021 17:00) 
18.Orel Zlín-SK SlavičínDivize11. 11. 2021 18:008. (14. 11. 2021 10:30) 
17.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ Jiskra Otrokovice BDivize05. 11. 2021 18:308. (14. 11. 2021 11:00) 
25.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ DDM Valašské Meziříčí CKS I.tř.30. 10. 2021 10:005. (30. 10. 2021 17:00) 
26.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ Sokol Kostelec-Zlín BKS I.tř.29. 10. 2021 18:006. (31. 10. 2021 10:30) 
19.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ Bystřice pod HostýnemDivize24. 10. 2021 09:304. (24. 10. 2021 11:00) 
24.TJ DDM Valašské Meziříčí C-SK SlušoviceKS I.tř.22. 10. 2021 18:304. (24. 10. 2021 08:00) 
21.TJ Jiskra Otrokovice B-Orel ZlínDivize20. 10. 2021 18:004. (24. 10. 2021 11:00) 
20.TJ Nivnice-TJ Sokol Kostelec-ZlínDivize19. 10. 2021 17:304. (24. 10. 2021 11:00) 
22.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ Jiskra Otrokovice ADivize16. 10. 2021 16:003. (23. 10. 2021 17:00) 
44.TJ Nivnice B-TJ DrslaviceII.tř. B16. 10. 2021 10:003. (23. 10. 2021 13:30) 
23.Orel Zlín-KST Zlín BDivize30. 09. 2021 18:002. (03. 10. 2021 11:00) 
42.T.J. Sokol Vsetín B-T.J. Sokol Vsetín AII.tř. A26. 09. 2021 10:3022. (13. 03. 2022 11:00) 
1.TJ Jiskra Otrokovice A-TJ Jiskra Otrokovice BDivize25. 09. 2021 12:0022. (13. 03. 2022 11:00) 
16.TJ Jiskra Otrokovice B-TJ Jiskra Otrokovice ADivize25. 09. 2021 09:0010. (28. 11. 2021 11:00) 
37.T.J. Sokol Vsetín A-T.J. Sokol Vsetín BII.tř. A24. 09. 2021 18:0010. (28. 11. 2021 11:00) 
52.TJ Jiskra Otrokovice D-TJ Jiskra Otrokovice CII.tř. B11. 09. 2021 13:0022. (13. 03. 2022 08:00) 
45.TJ Jiskra Otrokovice C-TJ Jiskra Otrokovice DII.tř. B11. 09. 2021 10:0010. (28. 11. 2021 08:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy