Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
14.TJ Sokol Kostelec-Zlín B-TJ Sokol Horní BečvaKS I.tř.05. 12. 2021 10:308. (14. 11. 2021 11:00) 
13.TJ Sokol Kostelec-Zlín B-Sport centrum BylniceKS I.tř.04. 12. 2021 17:007. (13. 11. 2021 17:00) 
4.Orel Zlín-SK SlavičínDivize11. 11. 2021 18:008. (14. 11. 2021 10:30) 
3.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ Jiskra Otrokovice BDivize05. 11. 2021 18:308. (14. 11. 2021 11:00) 
11.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ DDM Valašské Meziříčí CKS I.tř.30. 10. 2021 10:005. (30. 10. 2021 17:00) 
12.Orel Ostrožská Nová Ves-TJ Sokol Kostelec-Zlín BKS I.tř.29. 10. 2021 18:006. (31. 10. 2021 10:30) 
5.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ Bystřice pod HostýnemDivize24. 10. 2021 09:304. (24. 10. 2021 11:00) 
10.TJ DDM Valašské Meziříčí C-SK SlušoviceKS I.tř.22. 10. 2021 18:304. (24. 10. 2021 08:00) 
7.TJ Jiskra Otrokovice B-Orel ZlínDivize20. 10. 2021 18:004. (24. 10. 2021 11:00) 
6.TJ Nivnice-TJ Sokol Kostelec-ZlínDivize19. 10. 2021 17:304. (24. 10. 2021 11:00) 
8.TJ DDM Valašské Meziříčí B-TJ Jiskra Otrokovice ADivize16. 10. 2021 16:003. (23. 10. 2021 17:00) 
17.TJ Nivnice B-TJ DrslaviceII.tř. B16. 10. 2021 10:003. (23. 10. 2021 13:30) 
9.Orel Zlín-KST Zlín BDivize30. 09. 2021 18:002. (03. 10. 2021 11:00) 
16.T.J. Sokol Vsetín B-T.J. Sokol Vsetín AII.tř. A26. 09. 2021 10:3022. (13. 03. 2022 11:00) 
1.TJ Jiskra Otrokovice A-TJ Jiskra Otrokovice BDivize25. 09. 2021 12:0022. (13. 03. 2022 11:00) 
2.TJ Jiskra Otrokovice B-TJ Jiskra Otrokovice ADivize25. 09. 2021 09:0010. (28. 11. 2021 11:00) 
15.T.J. Sokol Vsetín A-T.J. Sokol Vsetín BII.tř. A24. 09. 2021 18:0010. (28. 11. 2021 11:00) 
19.TJ Jiskra Otrokovice D-TJ Jiskra Otrokovice CII.tř. B11. 09. 2021 13:0022. (13. 03. 2022 08:00) 
18.TJ Jiskra Otrokovice C-TJ Jiskra Otrokovice DII.tř. B11. 09. 2021 10:0010. (28. 11. 2021 08:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy