Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
18.TJ Loko Pardubice A-Orel Vysoké Mýto ADM23. 04. 2022 13:3018. (22. 01. 2022 13:30) 
17.TJ Tesla Pardubice B-TJ Jiskra Holice BDM23. 04. 2022 13:3018. (22. 01. 2022 13:30) 
16.TJ Jiskra Heřmanův Městec B-TJ Slovan Moravská Třebová ADM23. 04. 2022 13:3018. (22. 01. 2022 13:30) 
15.KST Linea Chrudim A-TJ Lanškroun ADM23. 04. 2022 13:3018. (22. 01. 2022 13:30) 
14.TTC Hlinsko A-TJ Sokol Mistrovice ADM23. 04. 2022 13:3018. (22. 01. 2022 13:30) 
13.TTC Skuteč A-TTC Ústí nad Orlicí BDM23. 04. 2022 13:3018. (22. 01. 2022 13:30) 
12.TJ Tesla Pardubice B-Orel Vysoké Mýto ADM23. 04. 2022 09:0017. (22. 01. 2022 09:00) 
11.TJ Loko Pardubice A-TJ Jiskra Holice BDM23. 04. 2022 09:0017. (22. 01. 2022 09:00) 
10.KST Linea Chrudim A-TJ Slovan Moravská Třebová ADM23. 04. 2022 09:0017. (22. 01. 2022 09:00) 
9.TJ Jiskra Heřmanův Městec B-TJ Lanškroun ADM23. 04. 2022 09:0017. (22. 01. 2022 09:00) 
8.TTC Skuteč A-TJ Sokol Mistrovice ADM23. 04. 2022 09:0017. (22. 01. 2022 09:00) 
7.TTC Hlinsko A-TTC Ústí nad Orlicí BDM23. 04. 2022 09:0017. (22. 01. 2022 09:00) 
49.TJ Sokol Žamberk A-TJ Sokol Sudslava AKS B03. 04. 2022 13:3014. (22. 01. 2022 13:30) 
48.Orel Orlice A-KST SK US Steinerová Choceň AKS B03. 04. 2022 13:3014. (22. 01. 2022 13:30) 
43.Orel Orlice A-TJ Sokol Sudslava AKS B03. 04. 2022 09:0013. (22. 01. 2022 09:00) 
42.TJ Sokol Žamberk A-KST SK US Steinerová Choceň AKS B03. 04. 2022 09:0013. (22. 01. 2022 09:00) 
51.TTC Ústí nad Orlicí C-TJ Sokol Borová-Korouhev CKS B02. 04. 2022 13:3014. (22. 01. 2022 13:30) 
50.TJ Jiskra Litomyšl A-TJ Spartak Polička AKS B02. 04. 2022 13:3014. (22. 01. 2022 13:30) 
47.TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy-TTC Ústí nad Orlicí DKS B02. 04. 2022 13:3014. (22. 01. 2022 13:30) 
46.TJ Lanškroun B-TJ Sokol Česká Třebová AKS B02. 04. 2022 13:3014. (22. 01. 2022 13:30) 
45.TTC Ústí nad Orlicí C-TJ Spartak Polička AKS B02. 04. 2022 09:0013. (22. 01. 2022 09:00) 
44.TJ Jiskra Litomyšl A-TJ Sokol Borová-Korouhev CKS B02. 04. 2022 09:0013. (22. 01. 2022 09:00) 
41.TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy-TJ Sokol Česká Třebová AKS B02. 04. 2022 09:0013. (22. 01. 2022 09:00) 
40.TJ Lanškroun B-TTC Ústí nad Orlicí DKS B02. 04. 2022 09:0013. (22. 01. 2022 09:00) 
29.TJ Sokol Borová-Korouhev B-TJ Trojovice BKS A20. 02. 2022 13:3014. (23. 01. 2022 13:30) 
28.TTC Hlinsko B-TJ Sokol Chrudim BKS A20. 02. 2022 13:3014. (23. 01. 2022 13:30) 
27.Orel jednota Vysoké Mýto B-KST Linea Chrudim BKS A20. 02. 2022 13:3014. (23. 01. 2022 13:30) 
26.TTC Skuteč B-TJ Sokol Chrudim AKS A20. 02. 2022 13:3014. (23. 01. 2022 13:30) 
25.TJ Trojovice A-TJ Loko Pardubice BKS A20. 02. 2022 13:3014. (23. 01. 2022 13:30) 
24.TTC Hlinsko B-TJ Trojovice BKS A20. 02. 2022 09:0013. (23. 01. 2022 09:00) 
23.TJ Sokol Borová-Korouhev B-TJ Sokol Chrudim BKS A20. 02. 2022 09:0013. (23. 01. 2022 09:00) 
22.TTC Skuteč B-KST Linea Chrudim BKS A20. 02. 2022 09:0013. (23. 01. 2022 09:00) 
21.Orel jednota Vysoké Mýto B-TJ Sokol Chrudim AKS A20. 02. 2022 09:0013. (23. 01. 2022 09:00) 
20.TJ Trojovice A-TJ Tesla Pardubice CKS A20. 02. 2022 09:0013. (23. 01. 2022 09:00) 
6.TJ Slovan Moravská Třebová A-TJ Jiskra Heřmanův Městec BDM27. 11. 2021 13:303. (25. 09. 2021 13:30) 
5.TJ Lanškroun A-KST Linea Chrudim ADM27. 11. 2021 13:303. (25. 09. 2021 13:30) 
4.TJ Slovan Moravská Třebová A-KST Linea Chrudim ADM27. 11. 2021 09:002. (25. 09. 2021 09:00) 
3.TJ Lanškroun A-TJ Jiskra Heřmanův Městec BDM27. 11. 2021 09:002. (25. 09. 2021 09:00) 
39.TJ Spartak Polička A-TJ Sokol Žamberk AKS B 7. (16. 10. 2021 13:30)ZŠ Na Lukách, Švermova 401 - boční vchod
38.TJ Spartak Polička A-Orel Orlice AKS B 6. (16. 10. 2021 09:00)ZŠ Na Lukách, Švermova 401 - boční vchod
30.TJ Sokol Chrudim B-TJ Sokol Chrudim AKS A14. 10. 2021 17:0019. (24. 10. 2021 18:00) 
37.TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy-KST SK US Steinerová Choceň AKS B 5. (09. 10. 2021 13:30)Tělocvična ZŠ Felberova, Svitavy
36.TJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy-TJ Sokol Sudslava AKS B 4. (09. 10. 2021 09:00)Tělocvična ZŠ Felberova, Svitavy
2.TJ Jiskra Heřmanův Městec B-KST Linea Chrudim ADM02. 10. 2021 09:001. (11. 09. 2021 09:00) 
1.TJ Slovan Moravská Třebová A-TJ Lanškroun ADM01. 10. 2021 19:301. (18. 09. 2021 09:00) 
35.TTC Ústí nad Orlicí D-TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyKS B18. 09. 2021 13:303. (26. 09. 2021 13:30) 
34.TJ Sokol Česká Třebová A-TJ Lanškroun BKS B18. 09. 2021 13:303. (26. 09. 2021 13:30) 
33.TJ Sokol Česká Třebová A-TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyKS B18. 09. 2021 09:002. (26. 09. 2021 09:00) 
32.TTC Ústí nad Orlicí D-TJ Lanškroun BKS B18. 09. 2021 09:002. (26. 09. 2021 09:00) 
19.TJ Tesla Pardubice C-TJ Loko Pardubice BKS A17. 09. 2021 18:001. (12. 09. 2021 09:00) 
31.KST SK US Steinerová Choceň A-TJ Sokol Sudslava AKS B09. 09. 2021 18:001. (11. 09. 2021 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy