Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
24.Sokol Stěžery B-DTJ Hradec Králové D1M13. 11. 2021 12:3011. (13. 11. 2021 14:00) 
23.TJ Sokol Stěžery C - KPST-Sokol České Meziříčí1M13. 11. 2021 12:3011. (13. 11. 2021 14:00) 
22.Sokol Stěžery B-Sokol České Meziříčí1M13. 11. 2021 08:3010. (13. 11. 2021 09:00) 
21.TJ Sokol Stěžery C - KPST-DTJ Hradec Králové D1M13. 11. 2021 08:3010. (13. 11. 2021 09:00) 
19.TTC KB Vrchlabí-Sokol Chlumec n.C.1M06. 11. 2021 14:005. (28. 09. 2021 14:00) 
18.Tatran Hostinné D-Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves1M06. 11. 2021 14:005. (28. 09. 2021 14:00) 
15.TTC KB Vrchlabí-Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves1M06. 11. 2021 09:004. (28. 09. 2021 09:00) 
14.Tatran Hostinné D-Sokol Chlumec n.C.1M06. 11. 2021 09:004. (28. 09. 2021 09:00) 
9.DTJ Hradec Králové C-TTC Kostelec nad Orlicí ADM30. 10. 2021 13:009. (30. 10. 2021 14:00) 
8.TTC Kostelec nad Orlicí A-TJ Slovan Broumov ADM16. 10. 2021 13:307. (16. 10. 2021 14:00) 
33.Lokomotiva Meziměstí-Jiskra Jaroměř B2MB14. 10. 2021 18:007. (16. 10. 2021 14:00) 
25.TJ Sokol Stěžery C - KPST-Sokol Stěžery B1M14. 10. 2021 18:001. (09. 10. 2021 09:00) 
7.Baník Vamberk-TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ADM13. 10. 2021 16:007. (16. 10. 2021 14:00) 
10.DTJ Hradec Králové D-Sokol České Meziříčí1M 1. (10. 10. 2021 09:00)Sokol České Meziříčí
11.Sokol Chlumec n.C.-Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves1M09. 10. 2021 08:301. (09. 10. 2021 09:00) 
12.TTC KB Vrchlabí-Tatran Hostinné D1M08. 10. 2021 18:001. (09. 10. 2021 09:00) 
31.TTC Kostelec nad Orlicí B-TTC Lhoty u Potštejna2MB05. 10. 2021 18:151. (09. 10. 2021 09:00) 
26.Sokol Stará Paka B-TJ Trutnov - Poříčí2MA05. 10. 2021 18:001. (09. 10. 2021 09:00) 
27.Baník Žacléř-TJ Bernartice2MA05. 10. 2021 18:001. (09. 10. 2021 09:00) 
20.DTJ Hradec Králové D-Sokol Jaroměř-Josefov 2 B1M 5. (03. 10. 2021 14:00)Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
16.DTJ Hradec Králové D-Salamandr Hradec Králové1M 4. (03. 10. 2021 09:00)Salamandr Hradec Králové
13.TJ Lázně Bělohrad-TJ Sokol Stěžery C - KPST1M02. 10. 2021 14:004. (02. 10. 2021 09:00) 
6.DTJ Hradec Králové C-TJ Nová Paka ADM02. 10. 2021 13:005. (02. 10. 2021 14:00) 
17.TJ Lázně Bělohrad-Sokol Stěžery B1M02. 10. 2021 09:005. (02. 10. 2021 14:00) 
1.TJ Jičín-Sokol Stará Paka ADM29. 09. 2021 18:001. (09. 10. 2021 09:00)TJ Jičín
2.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A-TJ Slovan Broumov ADM28. 09. 2021 18:001. (09. 10. 2021 09:00) 
5.Sokol Stará Paka A-Jiskra Jaroměř ADM28. 09. 2021 18:003. (25. 09. 2021 14:00)Jiskra Jaroměř
30.Tatran Hostinné E-TJ Trutnov - Poříčí2MA26. 09. 2021 14:003. (25. 09. 2021 14:00) 
28.Tatran Hostinné E-Sokol Stará Paka B2MA26. 09. 2021 09:002. (25. 09. 2021 09:00) 
3.Tatran Hostinné C-TJ Slovan Broumov ADM26. 09. 2021 09:002. (25. 09. 2021 09:00) 
29.TJ Dvůr Králové nad Labem B-TJ Bernartice2MA24. 09. 2021 18:003. (25. 09. 2021 14:00) 
32.Jiskra Jaroměř B-TTC Lhoty u Potštejna2MB24. 09. 2021 17:003. (26. 09. 2021 14:00) 
4.Tatran Hostinné C-TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ADM23. 09. 2021 18:003. (25. 09. 2021 14:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy