Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
21.TJ Sokol Kardašova Řečice A-KST Orel ČB ADIV01. 04. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:30) 
255.TJ Spartak Kaplice B-TJ Sokol Hluboká nad VltavouCP101. 04. 2022 18:00PO (26. 03. 2022 15:00) 
19.TJ Sokol Kardašova Řečice A-Velešín - Přídolí ADIV27. 03. 2022 10:3014. (29. 01. 2022 16:30) 
254.TJ VS Tábor-TJ Spartak Kaplice ACP125. 03. 2022 18:00PO (26. 03. 2022 15:00) 
28.TTC Libín Prachatice A-ČZ Strakonice Elektrostav BDIV25. 03. 2022 18:0018. (25. 02. 2022 18:00) 
215.TJ Sokol Lodhéřov A-TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKSC22. 03. 2022 19:0019. (27. 02. 2022 10:30) 
180.ST Svatá Maří A-TJ Sokol Písek AKSB20. 03. 2022 10:0022. (05. 03. 2022 15:00) 
142.TJ Spartak Kaplice C-SK Žimutice AKSA19. 03. 2022 17:0016. (12. 02. 2022 18:00) 
14.TJ Sokol Kardašova Řečice A-RUFA Bechyně ADIV19. 03. 2022 15:0022. (05. 03. 2022 16:30) 
212.TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC19. 03. 2022 15:0022. (05. 03. 2022 15:00) 
26.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A-TJ Sokol Vodňany BDIV19. 03. 2022 14:0017. (13. 02. 2022 17:30) 
23.ČZ Strakonice Elektrostav B-TJ Sokol Vodňany BDIV18. 03. 2022 18:3016. (11. 02. 2022 18:30) 
216.TJ Jiskra Třeboň A-TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKSC18. 03. 2022 18:0018. (25. 02. 2022 19:00) 
148.TJ Sokol Křemže - Holubov B-TJ Slávia Prachatice AKSA17. 03. 2022 18:0018. (26. 02. 2022 15:00) 
119.SK Žimutice A-SKST Týn nad Vltavou AKSA16. 03. 2022 18:3022. (05. 03. 2022 15:00) 
121.TJ Sokol Křemže - Holubov A-TJ Slávia Prachatice AKSA16. 03. 2022 18:0022. (05. 03. 2022 15:00) 
63.TJ Sokol Strakonice A-Staving Studená BKP16. 03. 2022 17:3020. (12. 03. 2022 15:00) 
29.TTC Libín Prachatice A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ADIV15. 03. 2022 18:0019. (27. 02. 2022 10:30) 
124.SK MARTYNA Malovice A-SKST Týn nad Vltavou AKSA14. 03. 2022 18:0021. (13. 03. 2022 10:30) 
175.TJ Slovan Černý Dub A-TJ Sokol Lhenice AKSB13. 03. 2022 17:0021. (13. 03. 2022 10:30)TJ Slovan Černý Dub
213.TJ VS Tábor B-TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKSC12. 03. 2022 18:0021. (13. 03. 2022 10:00) 
15.TJ Sokol Kardašova Řečice A-TJ Sokol Vodňany BDIV12. 03. 2022 14:0020. (12. 03. 2022 16:30) 
177.ST Svatá Maří A-TJ Sokol Vodňany CKSB12. 03. 2022 13:0020. (12. 03. 2022 15:00) 
64.KST Orel ČB C-SKP PrachaticeKP12. 03. 2022 11:0020. (12. 03. 2022 15:00) 
16.RUFA Bechyně A-TJ Sokol Vodňany BDIV11. 03. 2022 20:1521. (13. 03. 2022 10:30) 
209.Katolický dům Dačice A-TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKSC11. 03. 2022 19:0019. (27. 02. 2022 10:00) 
210.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-Jindřichův Hradec 1930 AKSC10. 03. 2022 19:0020. (11. 03. 2022 18:00) 
176.TJ Sokol Mirotice A-TJ Třebohostice AKSB10. 03. 2022 18:4521. (13. 03. 2022 10:30) 
123.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Sokol České Budějovice BKSA10. 03. 2022 18:3020. (12. 03. 2022 10:30) 
59.KST Orel ČB B-TJ Spartak Kaplice BKP10. 03. 2022 18:1522. (05. 03. 2022 15:00) 
65.Velešín - Přídolí B-TJ Calofrig Borovany AKP09. 03. 2022 19:0020. (12. 03. 2022 11:00) 
126.KST Orel ČB D-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA09. 03. 2022 19:0021. (13. 03. 2022 10:30) 
178.TJ Sokol Písek A-TJ Sokol Strakonice BKSB09. 03. 2022 19:0020. (12. 03. 2022 15:00) 
162.TJ Sokol Milevsko A-TJ Osek AKSB08. 03. 2022 20:0015. (30. 01. 2022 10:30) 
222.TJ Jiskra Třeboň A-TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKSC08. 03. 2022 19:0015. (30. 01. 2022 13:00) 
89.TJ Spartak Kaplice B-TJ Sokol Strakonice AKP08. 03. 2022 18:1519. (27. 02. 2022 13:00) 
120.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol České Budějovice BKSA08. 03. 2022 18:0022. (05. 03. 2022 15:00) 
125.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-SK Pedagog ČB BKSA07. 03. 2022 18:3021. (11. 03. 2022 18:30) 
24.RUFA Bechyně A-TTC Libín Prachatice ADIV06. 03. 2022 10:3017. (13. 02. 2022 10:30) 
145.TJ Spartak Kaplice C-SKST Týn nad Vltavou AKSA06. 03. 2022 10:0017. (11. 02. 2022 18:30) 
20.TJ VS Tábor A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ADIV06. 03. 2022 10:0015. (30. 01. 2022 10:00) 
179.TJ Sokol Mirotice A-ČZ Strakonice Elektrostav CKSB05. 03. 2022 19:0022. (05. 03. 2022 15:00) 
214.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC05. 03. 2022 17:0021. (13. 03. 2022 13:00) 
18.TJ Spartak Kaplice A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ADIV05. 03. 2022 14:0014. (29. 01. 2022 14:00) 
13.TJ Sokol Vodňany B-TJ Slavoj Protivín ADIV04. 03. 2022 19:0022. (05. 03. 2022 09:30) 
62.TJ Sokol Strakonice A-DDM Soběslav BKP04. 03. 2022 18:0022. (05. 03. 2022 15:00) 
67.KST Orel ČB C-TJ Calofrig Borovany AKP04. 03. 2022 18:0021. (13. 03. 2022 10:30) 
155.TJ Sokol Strakonice B-TJ Slovan Černý Dub AKSB04. 03. 2022 18:0018. (26. 02. 2022 15:00) 
181.TJ Sokol Lhenice A-TJ Osek AKSB03. 03. 2022 18:3022. (05. 03. 2022 15:00) 
182.TJ Sokol Vodňany C-TJ Sokol Strakonice BKSB02. 03. 2022 18:0022. (05. 03. 2022 15:00) 
60.TJ Calofrig Borovany A-SKP PrachaticeKP01. 03. 2022 18:0022. (05. 03. 2022 14:00) 
122.SK MARTYNA Malovice A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA01. 03. 2022 18:0022. (04. 03. 2022 18:00) 
61.Velešín - Přídolí B-KST Orel ČB CKP28. 02. 2022 18:3022. (05. 03. 2022 11:00) 
253.KST ZŠ Vyšší Brod B-TTC Kovářov BDIVZ 9. (27. 02. 2022 10:00)Odloženo
218.TJ Sokol Lodhéřov A-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC26. 02. 2022 17:0018. (26. 02. 2022 15:00) 
22.RUFA Bechyně A-TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ADIV25. 02. 2022 20:1516. (12. 02. 2022 13:00) 
156.TJ Sokol Mirotice A-TJ Sokol Lhenice AKSB25. 02. 2022 18:4518. (26. 02. 2022 15:00) 
84.TJ Slavoj Protivín B-KST Orel ČB CKP25. 02. 2022 17:0018. (26. 02. 2022 15:00) 
88.KST Orel ČB B-DDM Soběslav BKP24. 02. 2022 18:0019. (27. 02. 2022 10:30) 
217.Jindřichův Hradec 1930 A-TJ VS Tábor BKSC23. 02. 2022 19:0018. (26. 02. 2022 10:00) 
153.SK Žimutice A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA23. 02. 2022 18:3019. (27. 02. 2022 10:30) 
141.KST Orel ČB D-SKST Týn nad Vltavou AKSA23. 02. 2022 18:3016. (12. 02. 2022 15:00) 
154.TJ Sokol Vodňany C-TJ Slovan Černý Dub AKSB23. 02. 2022 18:0019. (27. 02. 2022 10:30) 
149.SK MARTYNA Malovice A-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA23. 02. 2022 18:0018. (25. 02. 2022 18:00) 
66.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B-TJ Spartak Kaplice BKP22. 02. 2022 19:0021. (13. 03. 2022 17:30) 
87.Staving Studená B-KST Orel ČB CKP22. 02. 2022 18:1519. (27. 02. 2022 13:30) 
150.TJ Sokol České Budějovice B-KST Orel ČB DKSA21. 02. 2022 18:3018. (25. 02. 2022 18:30) 
169.TJ Osek A-ST Svatá Maří AKSB20. 02. 2022 09:3013. (16. 01. 2022 10:30)odloženo
73.DDM Soběslav B-KST Orel ČB CKP18. 02. 2022 18:4514. (29. 01. 2022 10:00) 
135.SK Žimutice A-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA18. 02. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 15:00) 
85.Staving Studená B-Velešín - Přídolí BKP18. 02. 2022 18:0018. (26. 02. 2022 18:30) 
152.SK Pedagog ČB B-KST Orel ČB DKSA17. 02. 2022 18:3019. (27. 02. 2022 10:30) 
86.KST Orel ČB B-TJ Sokol Strakonice AKP17. 02. 2022 18:1518. (26. 02. 2022 15:00) 
220.TJ Sokol Mladá Vožice A-Jindřichův Hradec 1930 AKSC16. 02. 2022 19:0016. (12. 02. 2022 15:00) 
139.SK Žimutice A-TJ Slávia Prachatice AKSA16. 02. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:30) 
77.TJ Sokol Strakonice A-KST Orel ČB CKP16. 02. 2022 18:1515. (28. 01. 2022 17:30) 
249.TTC Kovářov B-Jindřichův Hradec 1930 ADIVZ16. 02. 2022 13:006. (16. 01. 2022 10:00) 
161.TJ Třebohostice A-TJ Sokol Lhenice AKSB15. 02. 2022 18:3015. (28. 01. 2022 18:00)Odloženo
147.TJ Sokol Křemže - Holubov A-TJ Sokol České Budějovice BKSA14. 02. 2022 18:0017. (13. 02. 2022 10:30) 
25.KST Orel ČB A-TJ VS Tábor ADIV13. 02. 2022 14:0017. (13. 02. 2022 10:30) 
27.TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ADIV12. 02. 2022 15:0018. (25. 02. 2022 18:00) 
252.Jindřichův Hradec 1930 A-TJ VS Tábor ADIVZ 8. (12. 02. 2022 10:00)odloženo
81.Velešín - Přídolí B-TJ Spartak Kaplice BKP11. 02. 2022 18:1317. (13. 02. 2022 17:00) 
158.TJ Sokol Lhenice A-TJ Sokol Vodňany CKSB11. 02. 2022 18:0016. (12. 02. 2022 15:00) 
80.Velešín - Přídolí B-KST Orel ČB BKP10. 02. 2022 19:0016. (12. 02. 2022 11:00) 
143.TJ Slávia Prachatice A-TJ Sokol České Budějovice BKSA10. 02. 2022 19:0016. (12. 02. 2022 10:30) 
79.KST Orel ČB C-TJ Spartak Kaplice BKP10. 02. 2022 18:1516. (12. 02. 2022 15:00) 
159.TJ Sokol Písek A-ČZ Strakonice Elektrostav CKSB09. 02. 2022 19:0016. (12. 02. 2022 15:00) 
146.KST Orel ČB D-SK Žimutice AKSA09. 02. 2022 18:3017. (13. 02. 2022 10:30) 
78.TJ Sokol Strakonice A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKP09. 02. 2022 18:3016. (12. 02. 2022 15:00) 
83.SKP Prachatice-Staving Studená BKP09. 02. 2022 17:1317. (13. 02. 2022 15:00) 
144.TJ Sokol Křemže - Holubov A-SK Pedagog ČB BKSA07. 02. 2022 18:3016. (12. 02. 2022 15:00) 
227.TJ Sokol Lodhéřov A-Jindřichův Hradec 1930 AKSC05. 02. 2022 10:0014. (29. 01. 2022 15:00) 
157.TJ Sokol Lhenice A-TJ Sokol Strakonice BKSB04. 02. 2022 18:3017. (13. 02. 2022 10:30) 
166.TJ Sokol Mirotice A-TJ Sokol Vodňany CKSB03. 02. 2022 19:0014. (29. 01. 2022 15:00) 
140.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA03. 02. 2022 19:0016. (12. 02. 2022 10:30) 
132.SK Pedagog ČB B-SKST Týn nad Vltavou AKSA03. 02. 2022 18:3013. (16. 01. 2022 10:30) 
226.TJ Jiskra Třeboň A-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC01. 02. 2022 18:0014. (28. 01. 2022 19:00) 
129.TJ Sokol České Budějovice B-SKST Týn nad Vltavou AKSA31. 01. 2022 18:0012. (14. 01. 2022 18:30) 
160.ST Svatá Maří A-TJ Slovan Černý Dub AKSB 15. (30. 01. 2022 10:30)ZŠ TGM Vimperk , ulice 1.Máje 268 /14 ve Vimperku
251.TJ Sokol Lhenice B-TTC Kovářov BDIVZ30. 01. 2022 10:007. (29. 01. 2022 10:00) 
165.TJ Třebohostice A-TJ Osek AKSB29. 01. 2022 18:0014. (29. 01. 2022 17:00) 
164.TJ Sokol Písek A-TJ Slovan Černý Dub AKSB29. 01. 2022 10:3014. (29. 01. 2022 15:00) 
167.ČZ Strakonice Elektrostav C-TJ Sokol Strakonice BKSB28. 01. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 15:00) 
72.KST Orel ČB B-TJ Calofrig Borovany AKP28. 01. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 15:00) 
76.TJ Spartak Kaplice B-TJ Calofrig Borovany AKP26. 01. 2022 19:1515. (30. 01. 2022 13:00) 
74.TJ Sokol Strakonice A-Velešín - Přídolí BKP26. 01. 2022 18:0014. (29. 01. 2022 15:00) 
221.TJ SDH Nové Dvory A-TJ VS Tábor BKSC25. 01. 2022 19:0015. (30. 01. 2022 10:30) 
75.KST Orel ČB B-SKP PrachaticeKP25. 01. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:30) 
137.SK MARTYNA Malovice A-TJ Sokol České Budějovice BKSA24. 01. 2022 18:0015. (30. 01. 2022 10:30) 
173.TJ Sokol Lhenice A-ST Svatá Maří AKSB23. 01. 2022 10:3012. (15. 01. 2022 15:00) 
223.Katolický dům Dačice A-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC23. 01. 2022 10:0015. (30. 01. 2022 10:00) 
225.Katolický dům Dačice A-TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKSC22. 01. 2022 10:0014. (28. 01. 2022 19:00) 
136.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-KST Orel ČB DKSA21. 01. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 10:30) 
163.TJ Sokol Mirotice A-TJ Sokol Strakonice BKSB21. 01. 2022 18:3015. (30. 01. 2022 10:30) 
224.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ VS Tábor BKSC21. 01. 2022 18:1514. (28. 01. 2022 18:00) 
134.TJ Sokol Křemže - Holubov B-TJ Sokol České Budějovice BKSA21. 01. 2022 18:0014. (29. 01. 2022 15:00) 
138.TJ Sokol Křemže - Holubov B-SK Pedagog ČB BKSA20. 01. 2022 19:0015. (30. 01. 2022 10:30) 
128.TJ Slávia Prachatice A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA20. 01. 2022 18:4512. (15. 01. 2022 10:30) 
133.TJ Sokol České Budějovice B-SK Žimutice AKSA19. 01. 2022 18:3013. (16. 01. 2022 10:30) 
250.TJ Sokol Lhenice B-TJ VS Tábor ADIVZ16. 01. 2022 10:006. (15. 01. 2022 10:00) 
170.TJ Sokol Lhenice A-TJ Sokol Písek AKSB16. 01. 2022 08:0013. (16. 01. 2022 10:30) 
17.TJ Slavoj Protivín A-TJ Spartak Kaplice ADIV15. 01. 2022 17:0012. (15. 01. 2022 15:00) 
70.KST Orel ČB C-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKP13. 01. 2022 18:3013. (16. 01. 2022 10:30) 
171.TJ Slovan Černý Dub A-TJ Sokol Mirotice AKSB13. 01. 2022 18:3013. (16. 01. 2022 10:30) 
71.SKP Prachatice-TJ Sokol Strakonice AKP12. 01. 2022 18:0013. (16. 01. 2022 15:00) 
168.TJ Sokol Vodňany C-TJ Třebohostice AKSB12. 01. 2022 18:0013. (16. 01. 2022 10:30) 
68.Velešín - Přídolí B-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKP11. 01. 2022 19:3012. (15. 01. 2022 11:00) 
69.TJ Calofrig Borovany A-TJ Sokol Strakonice AKP11. 01. 2022 19:0012. (15. 01. 2022 14:00) 
228.TJ Sokol Mladá Vožice A-TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí AKSC11. 01. 2022 18:3012. (15. 01. 2022 15:00) 
131.TJ Sokol Křemže - Holubov A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA11. 01. 2022 18:1513. (16. 01. 2022 10:30) 
174.TJ Osek A-TJ Sokol Písek AKSB10. 01. 2022 20:0012. (15. 01. 2022 15:00) 
130.KST Orel ČB D-SK MARTYNA Malovice AKSA10. 01. 2022 18:3013. (16. 01. 2022 10:30) 
172.TJ Sokol Strakonice B-TJ Třebohostice AKSB07. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 15:00) 
247.Jindřichův Hradec 1930 A-TJ Sokol Lhenice BDIVZ05. 01. 2022 18:004. (27. 11. 2021 10:00) 
127.KST Orel ČB D-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA04. 01. 2022 19:0012. (15. 01. 2022 15:00) 
246.TTC Kovářov B-KST ZŠ Vyšší Brod BDIVZ29. 12. 2021 18:004. (28. 11. 2021 10:00) 
1.TJ Slavoj Protivín A-TJ Sokol Vodňany BDIV18. 12. 2021 15:0011. (11. 12. 2021 15:00) 
248.TJ Sokol Lhenice B-TJ Sokol České Budějovice ADIVZ17. 12. 2021 18:005. (11. 12. 2021 10:00) 
32.DDM Soběslav B-TJ Sokol Strakonice AKP16. 12. 2021 19:0011. (11. 12. 2021 10:00) 
245.TJ Sokol Lhenice B-KST ZŠ Vyšší Brod BDIVZ16. 12. 2021 18:003. (13. 11. 2021 10:00) 
33.TJ Spartak Kaplice B-TJ Šumavan Vimperk AKP12. 12. 2021 10:309. (26. 11. 2021 18:30) 
2.KST Orel ČB A-Velešín - Přídolí ADIV11. 12. 2021 14:1511. (11. 12. 2021 15:00) 
207.TJ Sokol Písek A-ST Svatá Maří AKSB11. 12. 2021 13:0011. (11. 12. 2021 15:00) 
206.ČZ Strakonice Elektrostav C-TJ Sokol Mirotice AKSB11. 12. 2021 10:3011. (11. 12. 2021 15:00) 
30.TJ Slavoj Protivín B-Staving Studená BKP10. 12. 2021 17:0011. (11. 12. 2021 15:00) 
37.KST Orel ČB B-TJ Šumavan Vimperk AKP09. 12. 2021 18:3010. (28. 11. 2021 10:30) 
31.KST Orel ČB C-Velešín - Přídolí BKP08. 12. 2021 19:0011. (11. 12. 2021 15:00) 
91.TJ Sokol Křemže - Holubov B-SK MARTYNA Malovice AKSA06. 12. 2021 18:0011. (11. 12. 2021 15:00) 
90.TJ Sokol České Budějovice B-SK Pedagog ČB BKSA06. 12. 2021 18:0011. (10. 12. 2021 18:30) 
3.TJ Sokol Vodňany B-TJ Sokol Kardašova Řečice ADIV04. 12. 2021 15:009. (27. 11. 2021 09:30) 
96.SK Žimutice A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA03. 12. 2021 18:3010. (28. 11. 2021 10:30) 
208.TJ Sokol Strakonice B-TJ Sokol Vodňany CKSB03. 12. 2021 18:0011. (11. 12. 2021 15:00) 
95.TJ Slávia Prachatice A-KST Orel ČB DKSA29. 11. 2021 19:009. (27. 11. 2021 10:30) 
244.TJ Sokol České Budějovice A-TTC Kovářov BDIVZ27. 11. 2021 12:303. (13. 11. 2021 10:00) 
203.TJ Sokol Lhenice A-TJ Slovan Černý Dub AKSB26. 11. 2021 19:0010. (28. 11. 2021 10:30) 
205.TJ Sokol Strakonice B-TJ Sokol Písek AKSB26. 11. 2021 18:009. (27. 11. 2021 15:00) 
92.SKST Týn nad Vltavou A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA25. 11. 2021 18:009. (27. 11. 2021 15:00) 
35.Staving Studená B-TJ Sokol Strakonice AKP25. 11. 2021 17:309. (27. 11. 2021 18:30) 
93.SK Žimutice A-SK MARTYNA Malovice AKSA24. 11. 2021 18:309. (27. 11. 2021 15:00) 
94.TJ Sokol České Budějovice B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA24. 11. 2021 18:009. (26. 11. 2021 18:30) 
231.TJ Sokol Mladá Vožice A-TJ Jiskra Třeboň BKSC23. 11. 2021 19:0010. (28. 11. 2021 10:00) 
36.TJ Spartak Kaplice B-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKP23. 11. 2021 18:3010. (28. 11. 2021 13:00) 
97.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA23. 11. 2021 18:0010. (28. 11. 2021 10:30) 
229.TJ Sokol Mladá Vožice A-TJ VS Tábor BKSC19. 11. 2021 18:309. (27. 11. 2021 15:00) 
38.SKP Prachatice-Velešín - Přídolí BKP19. 11. 2021 18:0010. (28. 11. 2021 15:00) 
115.TJ Slávia Prachatice A-SK MARTYNA Malovice AKSA18. 11. 2021 19:008. (14. 11. 2021 10:30) 
34.KST Orel ČB B-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKP18. 11. 2021 18:309. (27. 11. 2021 15:00) 
204.TJ Sokol Strakonice B-ST Svatá Maří AKSB17. 11. 2021 18:0010. (26. 11. 2021 17:30) 
98.TJ Sokol Křemže - Holubov A-KST Orel ČB DKSA16. 11. 2021 18:0010. (28. 11. 2021 10:30) 
112.TJ Sokol Křemže - Holubov A-SK MARTYNA Malovice AKSA15. 11. 2021 18:007. (13. 11. 2021 15:00) 
184.ST Svatá Maří A-TJ Sokol Milevsko AKSB13. 11. 2021 10:307. (13. 11. 2021 15:00) 
12.RUFA Bechyně A-TJ VS Tábor ADIV12. 11. 2021 20:158. (14. 11. 2021 10:30) 
55.DDM Soběslav B-TJ Spartak Kaplice BKP11. 11. 2021 19:007. (13. 11. 2021 10:00) 
114.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-SKST Týn nad Vltavou AKSA11. 11. 2021 18:307. (13. 11. 2021 10:30) 
58.Velešín - Přídolí B-TJ Slavoj Protivín BKP11. 11. 2021 18:308. (14. 11. 2021 17:00) 
111.TJ Slávia Prachatice A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA11. 11. 2021 17:007. (13. 11. 2021 10:30) 
185.TJ Sokol Písek A-TJ Třebohostice AKSB10. 11. 2021 19:007. (13. 11. 2021 15:00) 
53.KST Orel ČB C-TJ Slavoj Protivín BKP10. 11. 2021 19:007. (13. 11. 2021 15:00) 
54.Velešín - Přídolí B-Staving Studená BKP10. 11. 2021 18:307. (13. 11. 2021 11:00) 
113.KST Orel ČB D-TJ Sokol České Budějovice BKSA10. 11. 2021 18:007. (13. 11. 2021 15:00) 
117.KST Orel ČB D-SK Pedagog ČB BKSA09. 11. 2021 19:008. (14. 11. 2021 10:30) 
118.TJ Spartak Kaplice C-TJ Sokol České Budějovice BKSA08. 11. 2021 18:308. (12. 11. 2021 18:30) 
57.KST Orel ČB C-Staving Studená BKP08. 11. 2021 18:308. (14. 11. 2021 10:30) 
211.TJ SDH Nové Dvory A-TJ Jiskra Třeboň AKSC08. 11. 2021 18:008. (14. 11. 2021 10:30) 
187.TJ Sokol Milevsko A-TJ Slovan Černý Dub AKSB07. 11. 2021 10:306. (31. 10. 2021 10:30) 
183.ST Svatá Maří A-TJ Třebohostice AKSB07. 11. 2021 10:008. (14. 11. 2021 10:30) 
108.SK Žimutice A-KST Orel ČB DKSA05. 11. 2021 19:006. (31. 10. 2021 10:30) 
189.TJ Třebohostice A-TJ Slovan Černý Dub AKSB05. 11. 2021 18:305. (30. 10. 2021 17:00) 
232.TJ VS Tábor B-Staving Studená CKSC05. 11. 2021 18:008. (14. 11. 2021 10:00) 
56.TJ Sokol Strakonice A-KST Orel ČB BKP05. 11. 2021 17:307. (13. 11. 2021 15:00) 
11.TJ Slavoj Protivín A-ČZ Strakonice Elektrostav BDIV05. 11. 2021 17:006. (31. 10. 2021 10:30) 
186.TJ Sokol Lhenice A-TJ Sokol Mirotice AKSB04. 11. 2021 18:007. (13. 11. 2021 15:00) 
107.SK MARTYNA Malovice A-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA03. 11. 2021 19:006. (31. 10. 2021 10:30) 
192.TJ Slovan Černý Dub A-ST Svatá Maří AKSB02. 11. 2021 18:304. (24. 10. 2021 10:30) 
110.SK Pedagog ČB B-TJ Slávia Prachatice AKSA02. 11. 2021 18:006. (31. 10. 2021 10:30) 
105.TJ Sokol Křemže - Holubov B-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA01. 11. 2021 18:305. (30. 10. 2021 15:00) 
10.TJ Spartak Kaplice A-Velešín - Přídolí ADIV31. 10. 2021 14:006. (31. 10. 2021 10:00) 
191.ČZ Strakonice Elektrostav C-TJ Sokol Písek AKSB29. 10. 2021 18:005. (30. 10. 2021 15:00) 
51.TJ Spartak Kaplice B-Velešín - Přídolí BKP27. 10. 2021 19:006. (31. 10. 2021 13:00) 
233.Staving Studená C-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC27. 10. 2021 19:006. (29. 10. 2021 18:00) 
49.TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B-TJ Sokol Strakonice AKP26. 10. 2021 18:305. (29. 10. 2021 18:30) 
104.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA26. 10. 2021 18:004. (24. 10. 2021 10:30) 
109.TJ Sokol České Budějovice B-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA25. 10. 2021 18:006. (31. 10. 2021 10:30) 
240.TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A-Katolický dům Dačice AKSC24. 10. 2021 09:303. (23. 10. 2021 15:00) 
239.TJ Jiskra Třeboň B-TJ SDH Nové Dvory AKSC23. 10. 2021 15:003. (22. 10. 2021 19:00) 
8.ČZ Strakonice Elektrostav B-TJ VS Tábor ADIV 3. (22. 10. 2021 18:30)Jezerní 1280, Strakonice-tělocvična ZŠ F.L. Čelakovského II.stupeň
195.TJ Sokol Lhenice A-TJ Sokol Milevsko AKSB22. 10. 2021 18:003. (23. 10. 2021 15:00) 
188.TJ Sokol Strakonice B-TJ Osek AKSB22. 10. 2021 17:305. (30. 10. 2021 15:00) 
102.KST Orel ČB D-TJ Sokol Nová Ves u ČB AKSA20. 10. 2021 18:303. (23. 10. 2021 15:00) 
43.SKP Prachatice-TJ Spartak Kaplice BKP20. 10. 2021 18:003. (23. 10. 2021 15:00) 
193.TJ Sokol Lhenice A-TJ Třebohostice AKSB20. 10. 2021 18:004. (24. 10. 2021 10:30) 
190.TJ Sokol Mirotice A-ST Svatá Maří AKSB19. 10. 2021 19:005. (30. 10. 2021 15:00) 
237.TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A-TJ Jiskra Třeboň AKSC19. 10. 2021 18:304. (24. 10. 2021 10:30) 
50.KST Orel ČB B-Velešín - Přídolí BKP19. 10. 2021 18:155. (30. 10. 2021 15:00) 
106.SK Pedagog ČB B-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA19. 10. 2021 18:005. (30. 10. 2021 15:00) 
48.KST Orel ČB C-TJ Sokol Strakonice AKP18. 10. 2021 19:004. (24. 10. 2021 10:30) 
196.TJ Osek A-TJ Třebohostice AKSB18. 10. 2021 18:003. (23. 10. 2021 15:00) 
103.TJ Sokol České Budějovice B-SK MARTYNA Malovice AKSA18. 10. 2021 18:004. (24. 10. 2021 10:30) 
238.TJ Sokol Mladá Vožice A-Katolický dům Dačice AKSC17. 10. 2021 10:304. (24. 10. 2021 10:00) 
46.Staving Studená B-TJ Šumavan Vimperk AKP16. 10. 2021 16:304. (24. 10. 2021 13:30) 
230.TJ SDH Nové Dvory A-TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKSC15. 10. 2021 19:001. (01. 10. 2021 19:00) 
9.TTC Libín Prachatice A-TJ Sokol Kardašova Řečice ADIV15. 10. 2021 18:305. (29. 10. 2021 18:00) 
235.Jindřichův Hradec 1930 A-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC15. 10. 2021 18:305. (30. 10. 2021 10:00) 
44.KST Orel ČB C-DDM Soběslav BKP15. 10. 2021 18:003. (23. 10. 2021 15:00) 
194.TJ Sokol Strakonice B-TJ Sokol Mirotice AKSB15. 10. 2021 17:304. (22. 10. 2021 17:30) 
41.TJ Slavoj Protivín B-TJ Šumavan Vimperk AKP15. 10. 2021 17:003. (23. 10. 2021 15:00) 
45.Velešín - Přídolí B-TJ Sokol Strakonice AKP14. 10. 2021 19:003. (23. 10. 2021 11:00) 
241.TJ Sokol Mladá Vožice A-TJ Jiskra Třeboň AKSC13. 10. 2021 18:303. (23. 10. 2021 15:00) 
197.TJ Sokol Vodňany C-TJ Sokol Mirotice AKSB13. 10. 2021 18:003. (23. 10. 2021 15:00) 
42.Staving Studená B-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BKP12. 10. 2021 18:303. (23. 10. 2021 18:30) 
47.TJ Calofrig Borovany A-TJ Spartak Kaplice BKP08. 10. 2021 19:004. (22. 10. 2021 19:00) 
236.TJ VS Tábor B-TJ SDH Nové Dvory AKSC08. 10. 2021 19:004. (24. 10. 2021 10:00) 
7.TJ Sokol Vodňany B-TTC Libín Prachatice ADIV08. 10. 2021 19:003. (23. 10. 2021 09:30) 
101.SK Žimutice A-TJ Sokol České Budějovice BKSA08. 10. 2021 18:302. (03. 10. 2021 10:30) 
243.TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A-TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKSC08. 10. 2021 18:302. (03. 10. 2021 10:30) 
198.TJ Sokol Strakonice B-ČZ Strakonice Elektrostav CKSB08. 10. 2021 17:303. (23. 10. 2021 15:00) 
202.ST Svatá Maří A-TJ Sokol Lhenice AKSB05. 10. 2021 18:001. (02. 10. 2021 15:00)Lhenice
200.TJ Sokol Mirotice A-TJ Slovan Černý Dub AKSB03. 10. 2021 17:002. (03. 10. 2021 10:30) 
4.RUFA Bechyně A-TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ADIV02. 10. 2021 14:001. (02. 10. 2021 13:00)Sokolovna Hluboká nad Vltavou
39.TJ Sokol Strakonice A-TJ Calofrig Borovany AKP02. 10. 2021 09:301. (02. 10. 2021 15:00) 
99.TJ Sokol Křemže - Holubov B-KST Orel ČB DKSA30. 09. 2021 19:001. (02. 10. 2021 15:00) 
100.TJ Sokol Nová Ves u ČB A-TJ Slávia Prachatice AKSA30. 09. 2021 18:301. (02. 10. 2021 10:30) 
219.TJ Jiskra Třeboň B-TJ Jiskra Třeboň AKSC30. 09. 2021 18:0017. (13. 02. 2022 13:00) 
201.TJ Třebohostice A-TJ Sokol Strakonice BKSB29. 09. 2021 18:001. (02. 10. 2021 17:00) 
242.TJ SDH Nové Dvory A-TJ Sokol Mladá Vožice AKSC28. 09. 2021 19:002. (03. 10. 2021 10:30) 
82.KST Orel ČB C-KST Orel ČB BKP28. 09. 2021 18:1517. (13. 02. 2022 10:30) 
6.TJ VS Tábor A-TJ Slavoj Protivín ADIV25. 09. 2021 17:002. (03. 10. 2021 10:00) 
199.ST Svatá Maří A-TJ Osek AKSB25. 09. 2021 10:002. (03. 10. 2021 10:30) 
5.TJ Spartak Kaplice A-TJ Slavoj Protivín ADIV24. 09. 2021 18:001. (02. 10. 2021 14:00) 
52.KST Orel ČB B-KST Orel ČB CKP23. 09. 2021 18:156. (31. 10. 2021 10:30) 
234.TJ Jiskra Třeboň A-TJ Jiskra Třeboň BKSC23. 09. 2021 18:006. (31. 10. 2021 13:00) 
40.TJ Spartak Kaplice B-Staving Studená BKP20. 09. 2021 18:152. (03. 10. 2021 13:00) 
151.TJ Sokol Křemže - Holubov B-TJ Sokol Křemže - Holubov AKSA14. 09. 2021 18:0019. (27. 02. 2022 10:30) 
116.TJ Sokol Křemže - Holubov A-TJ Sokol Křemže - Holubov BKSA08. 09. 2021 18:008. (14. 11. 2021 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy