Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
82.TJ Sokol Těně B-TJ Sokol Lhůta BKP2B 16. (09. 04. 2022 14:00)herna TJ Sokol Lhůta
28.TJ Sokol Pocinovice A-SK Jiskra Domažlice BKP1A08. 04. 2022 18:1516. (09. 04. 2022 14:00) 
76.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Spálené Poříčí AKP2A08. 04. 2022 18:0015. (09. 04. 2022 09:00) 
41.TJ Slavoj Stod B-TJ Zdemyslice AKP1A06. 04. 2022 18:0015. (09. 04. 2022 09:00) 
75.TJ Sokol Domažlice B-TJ Sokol Kdyně CKP2A02. 04. 2022 12:0028. (02. 04. 2022 14:00) 
74.TJ Sokol Horažďovice B-KOC Sušice CKP2A31. 03. 2022 18:3027. (02. 04. 2022 08:00) 
37.TJ Sokol Kdyně A-TJ Slavoj Stod BKP1A30. 03. 2022 18:0028. (02. 04. 2022 14:00) 
29.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Kdyně AKP1A18. 03. 2022 18:0015. (09. 04. 2022 09:00) 
53.ST DDM Stříbro A-TJ Sokol Kralovice AKP1B 26. (12. 03. 2022 14:00)ZŠ Heřmanova Huť,Mírové nám. 72
52.ST DDM Stříbro A-TJ Město Zbiroh AKP1B 25. (12. 03. 2022 09:00)ZŠ Heřmanova Huť,Mírové nám. 72
73.KOC Sušice C-TJ Sokol Staňkov AKP2A11. 03. 2022 19:0026. (12. 03. 2022 14:00) 
23.SK Jiskra Domažlice A-TJ Sokol Domažlice ADM11. 03. 2022 18:0025. (12. 03. 2022 09:00) 
16.TJ Sokol Bor B-SKUŘ Plzeň CDM03. 03. 2022 18:0020. (29. 01. 2022 14:00) 
4.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Plzeň V. BDM27. 02. 2022 17:008. (30. 10. 2021 13:00) 
94.TJ Sokol Bor C-TJ Hraničář Částkov AKP2B24. 02. 2022 18:0023. (26. 02. 2022 09:00) 
71.TJ Sokol Blížejov A-KST Klatovy CKP2A23. 02. 2022 18:0019. (29. 01. 2022 10:00) 
81.TJ Sokol Těně B-TJ Sokol Klabava BKP2B19. 02. 2022 14:0020. (29. 01. 2022 14:00) 
89.TJ Sokol Těně B-TJ Spartak Strašice AKP2B19. 02. 2022 09:0019. (29. 01. 2022 09:00) 
15.TJ Dobřany A-SKUŘ Plzeň CDM15. 02. 2022 19:0019. (29. 01. 2022 09:00) 
93.TJ Sokol Těně B-TJ Sokol Skomelno BKP2B12. 02. 2022 17:0021. (12. 02. 2022 09:00) 
79.KOC Sušice C-KST Klatovy CKP2A11. 02. 2022 18:0021. (12. 02. 2022 09:00) 
22.TJ Dobřany A-TJ Sokol Bor BDM10. 02. 2022 18:0021. (12. 02. 2022 09:00) 
72.TJ Sokol Pocinovice B-KST Klatovy CKP2A08. 02. 2022 18:3020. (29. 01. 2022 15:00) 
51.ST DDM Stříbro A-TJ Sokol Skomelno AKP1B 20. (29. 01. 2022 14:00)ZŠ Heřmanova Huť,Mírové náměstí 72
50.ST DDM Stříbro A-TJ Sokol Těně AKP1B 19. (29. 01. 2022 09:00)ZŠ Heřmanova Huť,Mírové náměstí 72
43.SK Nevid A-TJ Hrádek AKP1B27. 01. 2022 18:0019. (29. 01. 2022 09:00) 
134.TJ Sokol Kralovice A-SKUŘ Plzeň BČP23. 01. 2022 09:00PO (09. 01. 2022 09:00) 
14.Union Plzeň C-TJ Sokol Plzeň V. BDM15. 01. 2022 15:3018. (15. 01. 2022 14:00) 
13.SKUŘ Plzeň C-TJ Sokol Plzeň V. ADM15. 01. 2022 15:3018. (15. 01. 2022 14:00) 
70.KOC Sušice C-TJ Sokol Kdyně CKP2A15. 01. 2022 15:3018. (15. 01. 2022 14:00) 
69.KST Klatovy C-TJ Sokol Kdyně BKP2A15. 01. 2022 15:3018. (15. 01. 2022 14:00) 
24.Union Plzeň D-TJ Zdemyslice AKP1A15. 01. 2022 13:0018. (15. 01. 2022 14:00) 
25.KST Klatovy B-TJ Slavoj Stod BKP1A15. 01. 2022 13:0018. (15. 01. 2022 14:00) 
12.SKUŘ Plzeň C-TJ Sokol Plzeň V. BDM15. 01. 2022 10:3017. (15. 01. 2022 09:00) 
11.Union Plzeň C-TJ Sokol Plzeň V. ADM15. 01. 2022 10:3017. (15. 01. 2022 09:00) 
68.KST Klatovy C-TJ Sokol Kdyně CKP2A15. 01. 2022 10:3017. (15. 01. 2022 09:00) 
67.KOC Sušice C-TJ Sokol Kdyně BKP2A15. 01. 2022 10:3017. (15. 01. 2022 09:00) 
26.KST Klatovy B-TJ Zdemyslice AKP1A15. 01. 2022 08:0017. (15. 01. 2022 09:00) 
27.Union Plzeň D-TJ Slavoj Stod BKP1A15. 01. 2022 08:0017. (15. 01. 2022 09:00) 
92.Union Plzeň E-SKUŘ Plzeň DKP2B14. 01. 2022 17:3017. (15. 01. 2022 09:00) 
49.TJ Sokol Těně A-TJ Sokol Kralovice AKP1B08. 01. 2022 17:0014. (11. 12. 2021 14:00) 
87.TJ Sokol Těně B-TJ Sokol Bor CKP2B08. 01. 2022 14:0012. (27. 11. 2021 14:00) 
48.TJ Sokol Těně A-TJ Město Zbiroh AKP1B08. 01. 2022 11:0013. (11. 12. 2021 09:00) 
88.TJ Sokol Těně B-TJ Hraničář Částkov AKP2B08. 01. 2022 08:3011. (27. 11. 2021 09:00) 
130.TJ Sokol Kralovice A-TJ Sokol Mirošov AČP12. 12. 2021 09:00PO (28. 11. 2021 09:00) 
83.Union Plzeň E-TJ Sokol Skomelno BKP2B11. 12. 2021 15:3014. (11. 12. 2021 14:00) 
84.SKUŘ Plzeň D-TJ Sokol Těně BKP2B11. 12. 2021 15:3014. (11. 12. 2021 14:00) 
9.Union Plzeň C-KOC Sušice ADM11. 12. 2021 15:3014. (11. 12. 2021 14:00) 
30.KST Klatovy B-KOC Sušice BKP1A 14. (11. 12. 2021 14:00) 
31.Union Plzeň D-TJ Sokol Horažďovice AKP1A11. 12. 2021 13:0014. (11. 12. 2021 14:00) 
85.Union Plzeň E-TJ Sokol Těně BKP2B11. 12. 2021 10:3013. (11. 12. 2021 09:00) 
86.SKUŘ Plzeň D-TJ Sokol Skomelno BKP2B11. 12. 2021 10:3013. (11. 12. 2021 09:00) 
8.SKUŘ Plzeň C-KOC Sušice ADM11. 12. 2021 10:3013. (11. 12. 2021 09:00) 
7.Union Plzeň C-SKUŘ Plzeň BDM11. 12. 2021 10:3013. (11. 12. 2021 09:00) 
80.TJ Sokol Pocinovice B-TJ Sokol Blížejov AKP2A11. 12. 2021 10:0013. (11. 12. 2021 09:00) 
32.KST Klatovy B-TJ Sokol Horažďovice AKP1A11. 12. 2021 08:3013. (11. 12. 2021 09:00) 
33.Union Plzeň D-KOC Sušice BKP1A11. 12. 2021 08:0013. (11. 12. 2021 09:00) 
66.KOC Sušice C-TJ Sokol Horažďovice BKP2A10. 12. 2021 18:3013. (11. 12. 2021 09:00) 
133.TJ Sokol Horažďovice B-SKUŘ Plzeň BČP07. 12. 2021 19:00PO (12. 12. 2021 09:00) 
20.TJ Sokol Domažlice A-SK Jiskra Domažlice ADM26. 11. 2021 18:0011. (27. 11. 2021 09:00) 
132.TJ Dobřany A-TJ Sokol Horažďovice BČP25. 11. 2021 17:30PO (28. 11. 2021 09:00) 
6.TJ Sokol Mirošov A-TJ Sokol Plzeň V. ADM24. 11. 2021 18:0012. (27. 11. 2021 13:00) 
131.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Domažlice AČP23. 11. 2021 18:00PO (28. 11. 2021 09:00) 
126.SKUŘ Plzeň B-TJ Sokol Klabava AČP16. 11. 2021 18:00PO (12. 12. 2021 09:00) 
40.KOC Sušice B-TJ Sokol Horažďovice AKP1A13. 11. 2021 11:309. (13. 11. 2021 10:30) 
65.KOC Sušice C-TJ Sokol Domažlice BKP2A 9. (13. 11. 2021 09:00) 
129.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Plzeň V. AČP10. 11. 2021 18:00PO (14. 11. 2021 09:00) 
128.TJ Sokol Mirošov A-TJ Dobřany AČP10. 11. 2021 18:00PO (12. 12. 2021 09:00) 
91.TJ Hraničář Částkov A-TJ Sokol Bor CKP2B09. 11. 2021 18:009. (13. 11. 2021 09:00) 
127.TJ Sokol Kralovice A-TJ Sokol Domažlice AČP07. 11. 2021 09:30PO (12. 12. 2021 09:00) 
45.TJ Sokol Kralovice A-TJ Sokol Klabava AKP1B04. 11. 2021 18:007. (30. 10. 2021 09:00) 
125.TJ Sokol Klabava A-TJ Sokol Plzeň V. BČP02. 11. 2021 18:00PO (31. 10. 2021 09:00) 
34.KOC Sušice B-TJ Zdemyslice AKP1A 8. (30. 10. 2021 15:30)herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
47.TJ Hrádek A-TJ Sokol Skomelno AKP1B 8. (30. 10. 2021 14:00)herna TJ Sokol Dobřív
62.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Sokol Kdyně CKP2A30. 10. 2021 13:007. (30. 10. 2021 08:00) 
61.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Kdyně BKP2A30. 10. 2021 13:007. (30. 10. 2021 08:00) 
5.KOC Sušice A-TJ Sokol Plzeň V. ADM 8. (30. 10. 2021 13:00)herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
35.KOC Sušice B-TJ Slavoj Stod BKP1A 7. (30. 10. 2021 10:30)herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
46.TJ Hrádek A-TJ Sokol Těně AKP1B 7. (30. 10. 2021 09:00)herna TJ Sokol Dobřív
64.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Sokol Kdyně BKP2A30. 10. 2021 08:008. (30. 10. 2021 13:00) 
63.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Kdyně CKP2A30. 10. 2021 08:008. (30. 10. 2021 13:00) 
3.KOC Sušice A-TJ Sokol Plzeň V. BDM 7. (30. 10. 2021 08:00)herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
122.TJ Sokol Horažďovice B-Union Plzeň CČP29. 10. 2021 17:00PO (31. 10. 2021 09:00) 
123.TJ Sokol Skomelno B-TJ Sokol Plzeň V. AČP29. 10. 2021 17:00PO (31. 10. 2021 09:00) 
19.TJ Sokol Bor B-TJ Dobřany ADM27. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 09:00) 
39.TJ Sokol Kdyně A-SK Jiskra Domažlice BKP1A26. 10. 2021 19:007. (30. 10. 2021 09:00) 
90.TJ Sokol Skomelno B-TJ Sokol Těně BKP2B26. 10. 2021 18:007. (30. 10. 2021 09:00) 
124.KOC Sušice B-SKUŘ Plzeň BČP25. 10. 2021 17:30PO (31. 10. 2021 09:00)herna SKUŘ Plzeň,Hankova ulice
60.KOC Sušice C-TJ Sokol Pocinovice BKP2A22. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 09:00) 
54.TJ Dobřany C-TJ Sokol Staňkov AKP2A21. 10. 2021 18:005. (23. 10. 2021 09:00) 
113.TJ Sokol Skomelno A-TJ Sokol Klabava AČP14. 10. 2021 18:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
111.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Dobřany AČP12. 10. 2021 19:15PO (03. 10. 2021 09:00) 
121.TJ Sokol Skomelno B-TJ Hraničář Částkov AČP12. 10. 2021 19:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
112.KOC Sušice B-TJ Sokol Horažďovice AČP12. 10. 2021 18:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
120.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Pocinovice AČP11. 10. 2021 18:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
109.TJ Sokol Kralovice A-TJ Sokol Plzeň V. AČP10. 10. 2021 15:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
108.TJ Sokol Domažlice A-Union Plzeň CČP07. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
110.TJ Sokol Mirošov A-SKUŘ Plzeň BČP06. 10. 2021 17:30PO (03. 10. 2021 09:00) 
117.Lapák Třebomyslice B-TJ Sokol Horažďovice BČP04. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
114.KOC Sušice D-TJ Sokol Klabava AČP03. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
59.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Dynamo Horšovský Týn AKP2A02. 10. 2021 14:004. (02. 10. 2021 13:00) 
58.TJ Sokol Horažďovice B-SK Poběžovice AKP2A02. 10. 2021 14:004. (02. 10. 2021 13:00) 
2.TJ Sokol Bor B-TJ Sokol Horní Bělá ADM 3. (02. 10. 2021 09:00) 
57.TJ Sokol Spálené Poříčí A-SK Poběžovice AKP2A02. 10. 2021 09:003. (02. 10. 2021 08:00) 
56.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Dynamo Horšovský Týn AKP2A02. 10. 2021 09:003. (02. 10. 2021 08:00) 
44.TJ Sokol Nezvěstice A-TJ Sokol Skomelno AKP1B01. 10. 2021 19:004. (02. 10. 2021 14:00) 
115.TJ Sokol Pocinovice B-KOC Sušice BČP01. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
119.TJ Sokol Starý Plzenec A-TJ Hraničář Částkov AČP29. 09. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
116.Lapák Třebomyslice A-TJ Sokol Horažďovice AČP29. 09. 2021 16:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
118.TJ Sokol Skomelno B-KOC Sušice CČP28. 09. 2021 19:50PO (03. 10. 2021 09:00) 
1.SK Jiskra Domažlice A-TJ Dobřany ADM17. 09. 2021 18:002. (18. 09. 2021 14:00) 
106.TJ Sokol Těně A-TJ Sokol Plzeň V. BČP16. 09. 2021 19:00PO (19. 09. 2021 09:00) 
78.TJ Sokol Kdyně B-TJ Sokol Kdyně CKP2A16. 09. 2021 19:0025. (12. 03. 2022 09:00) 
42.TJ Dioss Nýřany A-TJ Dioss Nýřany BKP1A16. 09. 2021 18:3019. (29. 01. 2022 09:00) 
105.KOC Sušice C-TJ Sokol Mirošov AČP16. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00)ulice Hluboká 363,Sušice
17.SKUŘ Plzeň B-SKUŘ Plzeň CDM16. 09. 2021 18:0028. (02. 04. 2022 13:00) 
21.TJ Sokol Plzeň V. A-TJ Sokol Plzeň V. BDM15. 09. 2021 18:0019. (29. 01. 2022 09:00) 
77.TJ Sokol Kdyně C-TJ Sokol Kdyně BKP2A14. 09. 2021 19:0011. (27. 11. 2021 09:00) 
104.TJ Hraničář Částkov A-SKUŘ Plzeň BČP14. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00) 
18.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Sokol Plzeň V. ADM14. 09. 2021 18:005. (23. 10. 2021 09:00) 
10.SKUŘ Plzeň C-SKUŘ Plzeň BDM13. 09. 2021 18:0014. (11. 12. 2021 14:00) 
103.Union Plzeň C-TJ Sokol Klabava AČP08. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00)Herna Union Plzeň,Radčická ul.
36.SK Jiskra Domažlice B-TJ Sokol Pocinovice AKP1A08. 09. 2021 18:002. (18. 09. 2021 14:00) 
38.TJ Dioss Nýřany B-TJ Dioss Nýřany AKP1A07. 09. 2021 18:305. (23. 10. 2021 09:00) 
55.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Sokol Horažďovice BKP2A06. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 09:00) 
107.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Dobřany AČP06. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00) 
100.TJ Sokol Skomelno B-TJ Sokol Kralovice AČP05. 09. 2021 18:30PO (05. 09. 2021 09:00) 
101.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Klabava AČP03. 09. 2021 19:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
96.KOC Sušice D-TJ Sokol Těně AČP03. 09. 2021 18:00PO (05. 09. 2021 09:00)herna TJ Sokol Horažďovice,Tyršova 352
98.TJ Hraničář Částkov A-TJ Sokol Pocinovice BČP01. 09. 2021 19:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
95.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Skomelno AČP01. 09. 2021 18:30PO (05. 09. 2021 09:00) 
99.TJ Sokol Starý Plzenec A-KOC Sušice BČP01. 09. 2021 18:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
102.Lapák Třebomyslice B-TJ Sokol Domažlice AČP01. 09. 2021 18:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
97.Lapák Třebomyslice A-KOC Sušice CČP31. 08. 2021 13:53PO (05. 09. 2021 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy