Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
20.KOC Sušice C-TJ Sokol Kdyně CKP2A15. 01. 2022 15:3018. (15. 01. 2022 14:00) 
19.KST Klatovy C-TJ Sokol Kdyně BKP2A15. 01. 2022 15:3018. (15. 01. 2022 14:00) 
18.KST Klatovy C-TJ Sokol Kdyně CKP2A15. 01. 2022 10:3017. (15. 01. 2022 09:00) 
17.KOC Sušice C-TJ Sokol Kdyně BKP2A15. 01. 2022 10:3017. (15. 01. 2022 09:00) 
6.TJ Sokol Bor B-TJ Dobřany ADM27. 10. 2021 18:307. (30. 10. 2021 09:00) 
41.TJ Sokol Skomelno A-TJ Sokol Klabava AČP14. 10. 2021 18:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
39.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Dobřany AČP12. 10. 2021 19:15PO (03. 10. 2021 09:00) 
49.TJ Sokol Skomelno B-TJ Hraničář Částkov AČP12. 10. 2021 19:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
40.KOC Sušice B-TJ Sokol Horažďovice AČP12. 10. 2021 18:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
48.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Pocinovice AČP11. 10. 2021 18:00PO (17. 10. 2021 09:00) 
37.TJ Sokol Kralovice A-TJ Sokol Plzeň V. AČP10. 10. 2021 15:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
36.TJ Sokol Domažlice A-Union Plzeň CČP07. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
38.TJ Sokol Mirošov A-SKUŘ Plzeň BČP06. 10. 2021 17:30PO (03. 10. 2021 09:00) 
45.Lapák Třebomyslice B-TJ Sokol Horažďovice BČP04. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
42.KOC Sušice D-TJ Sokol Klabava AČP03. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
16.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Dynamo Horšovský Týn AKP2A02. 10. 2021 14:004. (02. 10. 2021 13:00) 
15.TJ Sokol Horažďovice B-SK Poběžovice AKP2A02. 10. 2021 14:004. (02. 10. 2021 13:00) 
2.TJ Sokol Bor B-TJ Sokol Horní Bělá ADM 3. (02. 10. 2021 09:00) 
14.TJ Sokol Spálené Poříčí A-SK Poběžovice AKP2A02. 10. 2021 09:003. (02. 10. 2021 08:00) 
13.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Dynamo Horšovský Týn AKP2A02. 10. 2021 09:003. (02. 10. 2021 08:00) 
11.TJ Sokol Nezvěstice A-TJ Sokol Skomelno AKP1B01. 10. 2021 19:004. (02. 10. 2021 14:00) 
43.TJ Sokol Pocinovice B-KOC Sušice BČP01. 10. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
47.TJ Sokol Starý Plzenec A-TJ Hraničář Částkov AČP29. 09. 2021 18:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
44.Lapák Třebomyslice A-TJ Sokol Horažďovice AČP29. 09. 2021 16:00PO (03. 10. 2021 09:00) 
46.TJ Sokol Skomelno B-KOC Sušice CČP28. 09. 2021 19:50PO (03. 10. 2021 09:00) 
1.SK Jiskra Domažlice A-TJ Dobřany ADM17. 09. 2021 18:002. (18. 09. 2021 14:00) 
34.TJ Sokol Těně A-TJ Sokol Plzeň V. BČP16. 09. 2021 19:00PO (19. 09. 2021 09:00) 
22.TJ Sokol Kdyně B-TJ Sokol Kdyně CKP2A16. 09. 2021 19:0025. (12. 03. 2022 09:00) 
10.TJ Dioss Nýřany A-TJ Dioss Nýřany BKP1A16. 09. 2021 18:3019. (29. 01. 2022 09:00) 
33.KOC Sušice C-TJ Sokol Mirošov AČP16. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00)ulice Hluboká 363,Sušice
4.SKUŘ Plzeň B-SKUŘ Plzeň CDM16. 09. 2021 18:0028. (02. 04. 2022 13:00) 
7.TJ Sokol Plzeň V. A-TJ Sokol Plzeň V. BDM15. 09. 2021 18:0019. (29. 01. 2022 09:00) 
21.TJ Sokol Kdyně C-TJ Sokol Kdyně BKP2A14. 09. 2021 19:0011. (27. 11. 2021 09:00) 
32.TJ Hraničář Částkov A-SKUŘ Plzeň BČP14. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00) 
5.TJ Sokol Plzeň V. B-TJ Sokol Plzeň V. ADM14. 09. 2021 18:005. (23. 10. 2021 09:00) 
3.SKUŘ Plzeň C-SKUŘ Plzeň BDM13. 09. 2021 18:0014. (11. 12. 2021 14:00) 
31.Union Plzeň C-TJ Sokol Klabava AČP08. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00)Herna Union Plzeň,Radčická ul.
8.SK Jiskra Domažlice B-TJ Sokol Pocinovice AKP1A08. 09. 2021 18:002. (18. 09. 2021 14:00) 
9.TJ Dioss Nýřany B-TJ Dioss Nýřany AKP1A07. 09. 2021 18:305. (23. 10. 2021 09:00) 
12.TJ Sokol Spálené Poříčí A-TJ Sokol Horažďovice BKP2A06. 09. 2021 18:001. (18. 09. 2021 09:00) 
35.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Dobřany AČP06. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 09:00) 
28.TJ Sokol Skomelno B-TJ Sokol Kralovice AČP05. 09. 2021 18:30PO (05. 09. 2021 09:00) 
29.TJ Sokol Pocinovice A-TJ Sokol Klabava AČP03. 09. 2021 19:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
24.KOC Sušice D-TJ Sokol Těně AČP03. 09. 2021 18:00PO (05. 09. 2021 09:00)herna TJ Sokol Horažďovice,Tyršova 352
26.TJ Hraničář Částkov A-TJ Sokol Pocinovice BČP01. 09. 2021 19:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
23.TJ Sokol Horažďovice B-TJ Sokol Skomelno AČP01. 09. 2021 18:30PO (05. 09. 2021 09:00) 
27.TJ Sokol Starý Plzenec A-KOC Sušice BČP01. 09. 2021 18:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
30.Lapák Třebomyslice B-TJ Sokol Domažlice AČP01. 09. 2021 18:00PO (05. 09. 2021 09:00) 
25.Lapák Třebomyslice A-KOC Sušice CČP31. 08. 2021 13:53PO (05. 09. 2021 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy