Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
44.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sokol Filipov Adivize-m30. 04. 2022 14:0029. (30. 04. 2022 16:00) 
46.TTC Litoměřice C-TTC Litvínov Adivize-m28. 04. 2022 18:0030. (01. 05. 2022 10:00) 
43.TTC Litoměřice C-SKST Baník Most Bdivize-m27. 04. 2022 17:3029. (30. 04. 2022 16:00) 
41.SKST Baník Most B-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m25. 04. 2022 18:0027. (23. 04. 2022 16:00) 
42.TTC Litvínov A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m20. 04. 2022 18:0028. (24. 04. 2022 10:00) 
33.Baník Březenecká A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m07. 04. 2022 17:0023. (19. 03. 2022 16:00) 
34.KST Jirkov A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m03. 04. 2022 16:3024. (20. 03. 2022 10:00) 
23.KST Jirkov A-Baník Březenecká Adivize-m02. 04. 2022 10:0016. (30. 04. 2022 16:00) 
116.TTC Litoměřice E-SKP Sever Ústí nad Labem BKP2 C31. 03. 2022 18:0021. (25. 03. 2022 18:00) 
78.SKST Baník Most E-TJ Spartak Lubenec BKP2 A28. 03. 2022 18:0022. (02. 04. 2022 10:00) 
40.KST Apollo Ústí nad Labem B-TJ Sever Žatec Adivize-m 26. (27. 03. 2022 10:00)Střekov Aréna - Truhlářova 1446/2a, 40003 Ústí nad Labem - Střekov ÚL
37.KST Apollo Ústí nad Labem B-TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice Adivize-m 25. (26. 03. 2022 16:00)Střekov Aréna - Truhlářova 1446/2a, 40003 Ústí nad Labem - Střekov ÚL
38.TJ Sever Žatec A-SKP Sever Ústí nad Labem Adivize-m 25. (26. 03. 2022 16:00)Změna pořadatelství
39.TJ Sokol Filipov A-TTC Litvínov Adivize-m26. 03. 2022 15:0025. (26. 03. 2022 16:00) 
106.Sokol Libochovice A-ST Brozany AKP2 B26. 03. 2022 10:0021. (25. 03. 2022 18:00) 
77.TJ Spartak Lubenec B-TJ Sokol Spořice AKP2 A 21. (25. 03. 2022 18:00)ZŠ Masarykova, Karlovarská 181 Lubenec
36.TTC Litoměřice C-Baník Březenecká Adivize-m24. 03. 2022 18:0025. (26. 03. 2022 16:00) 
76.TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B-KST Libědice AKP2 A24. 03. 2022 18:0021. (25. 03. 2022 18:30)Herna - Pražská 87, Dobroměřice
24.SKST Baník Most B-TTC Litvínov Adivize-m 16. (19. 03. 2022 16:00)Změna pořadatelství
35.Baník Březenecká A-SKP Sever Ústí nad Labem Adivize-m19. 03. 2022 10:0024. (20. 03. 2022 10:00) 
105.TJ Lokomotiva Teplice A-Sokol Libochovice AKP2 B18. 03. 2022 18:0020. (17. 03. 2022 18:00) 
75.SKST Baník Most E-SK Havran Kryry AKP2 A14. 03. 2022 18:0020. (19. 03. 2022 13:00) 
55.TJ Spartak Lubenec A-KST Jirkov BKP1 22. (13. 03. 2022 10:00)ZŠ Lubenec
103.SKST Sokol Trnovany A-SK TTC Duchcov BKP2 B13. 03. 2022 10:0019. (12. 03. 2022 10:00) 
28.SKST Baník Most C-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m12. 03. 2022 16:3020. (20. 02. 2022 10:00) 
54.TJ Spartak Lubenec A-KST Jirkov CKP1 21. (12. 03. 2022 10:00)ZŠ Lubenec
73.TJ Sokol Spořice A-TTC Litvínov CKP2 A10. 03. 2022 18:0018. (03. 03. 2022 18:00) 
32.TTC Litvínov A-TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice Adivize-m 22. (06. 03. 2022 10:00)Herna TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
22.SKST Baník Most C-TTC Litoměřice Cdivize-m05. 03. 2022 16:0016. (05. 03. 2022 10:00) 
31.TJ Sokol Filipov A-KST Jirkov Adivize-m05. 03. 2022 16:0021. (05. 03. 2022 10:00) 
30.SKST Děčín B-Baník Březenecká Adivize-m05. 03. 2022 14:0021. (05. 03. 2022 10:00) 
29.SKP Sever Ústí nad Labem A-SKST Teplice Adivize-m05. 03. 2022 12:3021. (05. 03. 2022 10:00) 
102.Sokol Libochovice A-SKST Teplice CKP2 B04. 03. 2022 19:0018. (04. 03. 2022 18:00) 
51.SKST Baník Most D-Sokol Horní Jiřetín AKP103. 03. 2022 18:3020. (05. 03. 2022 10:00) 
74.TJ Spartak Lubenec B-KST Jirkov DKP2 A03. 03. 2022 18:0019. (11. 03. 2022 18:00) 
52.TTC Litoměřice D-TJ Slavoj Krásné Březno AKP102. 03. 2022 18:0020. (05. 03. 2022 10:00) 
53.TJ Spartak Lubenec A-Baník Březenecká BKP101. 03. 2022 18:0020. (05. 03. 2022 10:00) 
114.TTC Litoměřice E-SK Štětí CKP2 C01. 03. 2022 18:0016. (18. 02. 2022 18:00) 
100.SKST Teplice C-TJ Sokol Bořislav AKP2 B26. 02. 2022 12:0017. (26. 02. 2022 10:00) 
25.TTC Litvínov A-SKST Teplice Adivize-m25. 02. 2022 17:3017. (05. 02. 2022 16:00) 
104.ST Brozany A-SKST Teplice CKP2 B24. 02. 2022 18:0020. (16. 03. 2022 18:00) 
72.SKST Baník Most E-TJ Sokol Spořice AKP2 A21. 02. 2022 18:0017. (26. 02. 2022 10:00) 
113.SK Štětí B-SK Malá Veleň AKP2 C17. 02. 2022 18:0016. (14. 02. 2022 18:00) 
111.TJ Pikron A-KST Kalich Litoměřice AKP2 C17. 02. 2022 18:0014. (03. 02. 2022 18:00) 
27.TTC Litoměřice C-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m16. 02. 2022 18:0019. (19. 02. 2022 16:00) 
99.SK TTC Duchcov B-TJ Sokol Terezín AKP2 B12. 02. 2022 13:0015. (12. 02. 2022 16:00) 
26.SKST Baník Most B-SKST Teplice Adivize-m11. 02. 2022 16:3018. (06. 02. 2022 10:00) 
115.TTC Roudnice B-TJ Slavoj Krásné Březno BKP2 C10. 02. 2022 18:0017. (25. 02. 2022 18:00) 
70.ST Kopisty A-KST Libědice AKP2 A07. 02. 2022 18:0014. (31. 01. 2022 18:00) 
71.SKST Baník Most E-KST Jirkov DKP2 A07. 02. 2022 18:0015. (12. 02. 2022 13:00) 
21.SKP Sever Ústí nad Labem A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m04. 02. 2022 16:0016. (05. 02. 2022 16:00) 
67.TJ Spartak Lubenec B-TTC Litvínov CKP2 A03. 02. 2022 18:0012. (21. 01. 2022 18:00) 
98.TJ Lokomotiva Teplice A-TJ Krupka CKP2 B01. 02. 2022 18:0014. (03. 02. 2022 18:00)Herna TJ Krupka
97.TJ Smolnice A-SKST Teplice CKP2 B28. 01. 2022 19:0013. (28. 01. 2022 18:00) 
68.TTC Litvínov C-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 A 13. (28. 01. 2022 18:00)Lenešice
69.SKST Baník Most E-Baník Březenecká CKP2 A24. 01. 2022 18:0013. (29. 01. 2022 13:00) 
95.SKST Teplice C-TJ Krupka CKP2 B22. 01. 2022 12:0012. (22. 01. 2022 10:00) 
94.TJ Lokomotiva Teplice A-TJ Sokol Terezín AKP2 B 12. (20. 01. 2022 18:00)Herna TJ Sokol Terezín
96.SK Cítoliby A-SKST Sokol Trnovany AKP2 B14. 01. 2022 18:0012. (21. 01. 2022 18:00) 
19.TJ Sever Žatec A-TJ Krupka Adivize-m18. 12. 2021 16:0015. (19. 12. 2021 10:00) 
64.SK Havran Kryry A-SKST Baník Most EKP2 A13. 12. 2021 18:009. (22. 11. 2021 18:00) 
89.SK Cítoliby A-ST Brozany AKP2 B07. 12. 2021 18:007. (12. 11. 2021 18:00) 
65.ST Kopisty A-Klášterec nad Ohří AKP2 A30. 11. 2021 18:0010. (29. 11. 2021 18:00) 
66.SKST Baník Most E-TJ Sever Žatec BKP2 A29. 11. 2021 18:0010. (04. 12. 2021 13:00) 
48.SKST Teplice B-TJ Krupka BKP128. 11. 2021 10:0011. (27. 11. 2021 16:00) 
93.SKST Teplice C-ST Brozany AKP2 B28. 11. 2021 10:009. (27. 11. 2021 10:00) 
49.Baník Březenecká B-TJ Spartak Lubenec AKP127. 11. 2021 10:0011. (27. 11. 2021 16:00) 
18.TJ Sever Žatec A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m24. 11. 2021 17:0011. (21. 11. 2021 10:00) 
92.SK Dubí A-TJ Sokol Terezín AKP2 B23. 11. 2021 18:009. (26. 11. 2021 18:00) 
17.SKP Sever Ústí nad Labem A-TJ Sever Žatec Adivize-m19. 11. 2021 16:3010. (20. 11. 2021 16:00)Změna pořadatelství
16.TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m17. 11. 2021 16:0010. (20. 11. 2021 16:00) 
91.ST Brozany A-SK Dubí AKP2 B16. 11. 2021 20:008. (17. 11. 2021 18:00) 
62.Klášterec nad Ohří A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 A16. 11. 2021 17:308. (17. 11. 2021 17:30) 
63.SKST Baník Most E-TTC Litvínov CKP2 A15. 11. 2021 18:158. (20. 11. 2021 13:00) 
61.SKST Baník Most E-ST Kopisty AKP2 A13. 11. 2021 14:007. (13. 11. 2021 13:00) 
90.SKST Teplice C-Sokol Libochovice AKP2 B13. 11. 2021 11:007. (13. 11. 2021 10:00) 
9.TTC Litvínov A-SKST Baník Most Bdivize-m 1. (06. 11. 2021 16:00)Změna pořadatelství
87.TJ Sokol Bořislav A-SKST Teplice CKP2 B06. 11. 2021 13:006. (06. 11. 2021 10:00) 
88.ST Brozany A-SKST Sokol Trnovany AKP2 B05. 11. 2021 18:006. (03. 11. 2021 18:00) 
59.TJ Spartak Lubenec B-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 A04. 11. 2021 18:005. (29. 10. 2021 18:00) 
60.ST Kopisty A-TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BKP2 A02. 11. 2021 18:006. (01. 11. 2021 18:00) 
86.SK Dubí A-SKST Teplice CKP2 B29. 10. 2021 18:305. (29. 10. 2021 18:00) 
109.SK Malá Veleň A-SK Štětí BKP2 C26. 10. 2021 18:005. (29. 10. 2021 18:00) 
58.TJ Sokol Spořice A-ST Kopisty AKP2 A25. 10. 2021 18:005. (28. 10. 2021 18:00) 
85.SK Cítoliby A-Sokol Libochovice AKP2 B24. 10. 2021 18:005. (29. 10. 2021 18:00) 
15.SKST Teplice A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m24. 10. 2021 16:007. (17. 10. 2021 10:00) 
13.TJ Krupka A-KST Apollo Ústí nad Labem Bdivize-m20. 10. 2021 18:156. (16. 10. 2021 16:00) 
84.SKST Sokol Trnovany A-TJ Lokomotiva Teplice AKP2 B15. 10. 2021 18:305. (30. 10. 2021 10:00) 
14.Baník Březenecká A-SKST Děčín Bdivize-m15. 10. 2021 18:006. (16. 10. 2021 16:00) 
57.TJ Sokol Spořice A-KST Jirkov DKP2 A11. 10. 2021 18:003. (14. 10. 2021 18:00) 
12.TJ Sokol Filipov A-SKST Teplice Adivize-m 4. (09. 10. 2021 16:00)Varnsdorf , Klostermanova 2985
81.SK TTC Duchcov B-ST Brozany AKP2 B09. 10. 2021 16:003. (16. 10. 2021 16:00) 
11.TTC Litvínov A-KST Jirkov Adivize-m09. 10. 2021 14:004. (09. 10. 2021 16:00) 
83.SKST Teplice C-SK Cítoliby AKP2 B06. 10. 2021 18:304. (23. 10. 2021 10:00) 
56.TJ Spartak Lubenec B-SK Havran Kryry AKP2 A05. 10. 2021 18:002. (08. 10. 2021 18:00) 
79.SK TTC Duchcov B-Sokol Libochovice AKP2 B02. 10. 2021 10:001. (02. 10. 2021 16:00) 
110.SK Štětí C-SK Štětí BKP2 C26. 09. 2021 16:0013. (27. 01. 2022 18:00) 
80.SKST Teplice C-TJ Smolnice AKP2 B25. 09. 2021 16:002. (09. 10. 2021 10:00) 
101.SKST Sokol Trnovany A-ST Brozany AKP2 B24. 09. 2021 18:3017. (26. 02. 2022 10:00)Herna ST Brozany A
45.SKST Baník Most C-SKST Baník Most Bdivize-m23. 09. 2021 18:0030. (01. 05. 2022 10:00) 
107.SK Štětí B-SK Štětí CKP2 C22. 09. 2021 18:002. (04. 10. 2021 18:00) 
10.TTC Litoměřice C-TJ Sokol Filipov Adivize-m22. 09. 2021 18:003. (26. 09. 2021 10:00) 
20.SKST Baník Most B-SKST Baník Most Cdivize-m21. 09. 2021 18:0015. (19. 12. 2021 10:00) 
82.SKST Sokol Trnovany A-SKST Teplice CKP2 B17. 09. 2021 19:003. (16. 10. 2021 10:00) 
50.KST Jirkov C-KST Jirkov BKP116. 09. 2021 16:0020. (05. 03. 2022 16:00) 
8.TJ Krupka A-Baník Březenecká AČP-1.st.15. 09. 2021 18:00PO (19. 09. 2021 15:00) 
112.TTC Roudnice B-TTC Roudnice AKP2 C14. 09. 2021 18:0015. (11. 02. 2022 18:00) 
47.KST Jirkov B-KST Jirkov CKP114. 09. 2021 16:0011. (27. 11. 2021 16:00) 
6.SK TTC Duchcov A-Baník Březenecká AČP-1.st.12. 09. 2021 17:00PO (12. 09. 2021 10:00) 
7.Baník Březenecká B-TJ Krupka AČP-1.st.09. 09. 2021 18:00PO (12. 09. 2021 10:00) 
108.TTC Roudnice A-TTC Roudnice BKP2 C07. 09. 2021 18:004. (22. 10. 2021 18:00) 
3.TTC Litvínov B-SK TTC Duchcov AČP-1.st.05. 09. 2021 17:00PO (05. 09. 2021 10:00)Litvínov
4.SK Štětí B-TJ Krupka AČP-1.st. PO (05. 09. 2021 10:00)Štětí
2.KST Libědice A-Baník Březenecká AČP-1.st. PO (05. 09. 2021 10:00)Libědice
5.Baník Březenecká B-TTC Litvínov AČP-1.st.02. 09. 2021 18:00PO (05. 09. 2021 10:00)Březenecká
1.KST Libědice B-SK TTC Duchcov AČP-1.st.29. 08. 2021 14:00PO (29. 08. 2021 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy