Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
8.Sokol Bradlecká Lhota-Sokol Horní BrannáOP109. 04. 2022 13:008. (12. 02. 2022 13:00)herna
48.Sokol Košálov B-Orel Lomnice BOP3 4. (02. 04. 2022 11:00)V Nové Vsi
47.Star Sokol Turnov C-Sokol Nová Ves COP3 4. (02. 04. 2022 11:00)V Nové Vsi
46.Sokol Nová Ves C-Sokol Košálov BOP3 4. (02. 04. 2022 10:00)V Nové Vsi
45.Orel Lomnice B-Star Sokol Turnov COP3 4. (02. 04. 2022 10:00)V Nové Vsi
44.Orel Lomnice B-Sokol Nová Ves COP3 4. (02. 04. 2022 09:00)V Nové Vsi
43.Star Sokol Turnov C-Sokol Košálov BOP3 4. (02. 04. 2022 09:00)V Nové Vsi
17.Sokol Košálov A-Sokol Horní BrannáOP131. 03. 2022 17:3012. (09. 04. 2022 09:00) 
13.Sokol Košálov A-Sokol Vesec BOP124. 03. 2022 17:0011. (26. 03. 2022 09:00) 
15.Orel Studenec A-Sokol Semily BOP123. 03. 2022 18:0011. (26. 03. 2022 13:00) 
14.Sokol Košálov A-Sokol Turnov DOP123. 03. 2022 17:0011. (26. 03. 2022 13:00) 
5.Sokol Nová Ves B-Sokol Horní BrannáOP117. 03. 2022 19:008. (12. 02. 2022 09:00) 
16.Sokol Turnov D-Sokol Vesec BOP115. 03. 2022 18:1512. (09. 04. 2022 09:00) 
11.Sokol Košálov A-SO Slaná u SemilOP111. 03. 2022 17:3010. (12. 03. 2022 13:00) 
12.Sokol Horní Branná-Sokol Semily BOP110. 03. 2022 18:0010. (12. 03. 2022 13:00) 
10.Sokol Košálov A-Sokol Semily BOP109. 03. 2022 17:3010. (12. 03. 2022 09:00) 
42.Sokol Košálov B-Orel Lomnice BOP3 3. (05. 03. 2022 11:00)V Turnově
41.Star Sokol Turnov C-Sokol Nová Ves COP3 3. (05. 03. 2022 11:00)V Turnově
40.Sokol Nová Ves C-Sokol Košálov BOP3 3. (05. 03. 2022 10:00)V Turnově
39.Orel Lomnice B-Star Sokol Turnov COP3 3. (05. 03. 2022 10:00)V Turnově
38.Orel Lomnice B-Sokol Nová Ves COP3 3. (05. 03. 2022 09:00)V Turnově
37.Star Sokol Turnov C-Sokol Košálov BOP3 3. (05. 03. 2022 09:00)V Turnově
24.Sokol Chuchelna-Sokol Víchová BOP2 6. (13. 02. 2022 13:00)odloženo
18.Obec Jesenný B-Sokol Víchová BOP2 6. (13. 02. 2022 09:00)odloženo
9.Sokol Semily B-Sokol Vesec BOP1 8. (12. 02. 2022 13:00)odloženo
7.SO Slaná u Semil-Sokol Vesec BOP1 8. (12. 02. 2022 09:00)kontumace
6.Sokol Turnov E-Orel Studenec AOP1 8. (12. 02. 2022 09:00)odloženo
19.Sokol Chuchelna-Obec Jesenný BOP206. 02. 2022 09:005. (22. 01. 2022 09:00)odložerno pro Covid
4.Sokol Horní Branná-Sokol Košálov AOP113. 01. 2022 18:006. (15. 01. 2022 09:00) 
36.Orel Lomnice B-Sokol Košálov BOP3 2. (09. 01. 2022 11:00)V Nové Vsi
35.Sokol Nová Ves C-Star Sokol Turnov COP3 2. (09. 01. 2022 11:00)V Nové Vsi
34.Sokol Košálov B-Sokol Nová Ves COP3 2. (09. 01. 2022 10:00)V Nové Vsi
33.Star Sokol Turnov C-Orel Lomnice BOP3 2. (09. 01. 2022 10:00)V Nové Vsi
32.Sokol Nová Ves C-Orel Lomnice BOP3 2. (09. 01. 2022 09:00)V Nové Vsi
31.Sokol Košálov B-Star Sokol Turnov COP3 2. (09. 01. 2022 09:00)V Nové Vsi
30.Orel Lomnice B-Sokol Košálov BOP3 1. (11. 12. 2021 11:00)V Turnově
29.Sokol Nová Ves C-Star Sokol Turnov COP3 1. (11. 12. 2021 11:00)V Turnově
28.Sokol Košálov B-Sokol Nová Ves COP3 1. (11. 12. 2021 10:00)V Turnově
27.Star Sokol Turnov C-Orel Lomnice BOP3 1. (11. 12. 2021 10:00)V Turnově
26.Sokol Nová Ves C-Orel Lomnice BOP3 1. (11. 12. 2021 09:00)V Turnově
25.Sokol Košálov B-Star Sokol Turnov COP3 1. (11. 12. 2021 09:00)V Turnově
3.Sokol Vesec B-Sokol Košálov AOP109. 12. 2021 18:005. (11. 12. 2021 09:00) 
2.SO Slaná u Semil-Sokol Košálov AOP125. 11. 2021 18:004. (27. 11. 2021 13:00) 
23.Star Sokol Turnov B-Obec Jesenný BOP2 2. (31. 10. 2021 13:00)herna v Turnově
20.Sokol Turnov F-Sokol ChuchelnaOP2 2. (31. 10. 2021 13:00)herna v Turnově
22.Star Sokol Turnov B-Sokol ChuchelnaOP2 2. (31. 10. 2021 09:00)herna v Turnově
21.Sokol Turnov F-Obec Jesenný BOP2 2. (31. 10. 2021 09:00)herna v Turnově
1.Sokol Košálov A-Sokol Turnov EOP114. 10. 2021 18:001. (16. 10. 2021 13:00)Herna Turnov
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy