Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
26.SKST Nový Lískovec F-Sokol Modřice BMS 307. 01. 2022 18:305. (15. 10. 2021 18:30) 
27.SKST Nový Lískovec E-Orel Šlapanice CMS 306. 01. 2022 18:3011. (03. 12. 2021 18:30) 
19.Žižka VSK Univerzita Brno B-Sokol Brno I FMS 206. 01. 2022 18:307. (04. 11. 2021 18:30) 
20.Sokol Brno I F-ASS Brno CMS 213. 12. 2021 18:308. (10. 11. 2021 18:30) 
13.TJ Brno-Bystrc D-SKST Nový Lískovec BMS 110. 12. 2021 18:1511. (03. 12. 2021 18:15) 
12.Sokol Brno I E-Sokol Líšeň CMS 106. 12. 2021 18:309. (15. 11. 2021 18:30) 
5.TJ Brno-Bystrc C-VSK Univerzita Brno AMP03. 12. 2021 18:158. (12. 11. 2021 18:15) 
1.KST Oltec Brno C-TJ Brno-Bystrc CMP23. 11. 2021 18:303. (28. 09. 2021 18:30) 
4.TJ Brno-Bystrc C-Sokol Židenice BMP19. 11. 2021 18:156. (22. 10. 2021 18:15) 
6.SK Slatina C-TJ Brno-Bystrc CMP18. 11. 2021 18:309. (17. 11. 2021 18:30) 
21.TTC MS Brno H-KST Oltec Brno EMS 215. 11. 2021 18:309. (17. 11. 2021 17:15) 
31.TTC MS Brno A-Sokol Brno IMP stž12. 11. 2021 16:002. (22. 10. 2021 17:30) 
25.Sokol Židenice D-TJ Brno-Bystrc FMS 311. 11. 2021 17:003. (30. 09. 2021 17:00) 
16.TJ Brno-Bystrc D-TJ Brno-Bystrc EMS 129. 10. 2021 18:1525. (08. 04. 2022 18:15) 
9.KST Oltec Brno B-KST Oltec Brno CMP27. 10. 2021 18:3023. (22. 03. 2022 18:30) 
10.Sokol Líšeň A-Sokol Líšeň BMP27. 10. 2021 18:3026. (18. 04. 2022 18:30) 
7.KST Oltec Brno C-KST Oltec Brno BMP26. 10. 2021 18:3010. (23. 11. 2021 18:30) 
29.Sokol Židenice C-Sokol Židenice DMS 326. 10. 2021 18:3016. (25. 01. 2022 18:30) 
28.SKST Nový Lískovec E-SKST Nový Lískovec FMS 326. 10. 2021 18:3015. (21. 01. 2022 18:30) 
14.TJ Brno-Bystrc E-TJ Brno-Bystrc DMS 126. 10. 2021 18:1512. (10. 12. 2021 18:15) 
32.SK Slatina-Sokol ŽideniceMP stž26. 10. 2021 16:152. (21. 10. 2021 16:15) 
8.Sokol Líšeň B-Sokol Líšeň AMP25. 10. 2021 18:3013. (16. 12. 2021 18:30) 
23.SKST Nový Lískovec D-SKST Nový Lískovec CMS 225. 10. 2021 18:3015. (19. 01. 2022 18:30) 
30.Orel Šlapanice C-Orel Šlapanice DMS 320. 10. 2021 18:3017. (02. 02. 2022 18:30) 
17.SK Slatina D-SK Slatina EMS 117. 10. 2021 18:3026. (18. 04. 2022 18:30) 
11.TJ Brno-Bystrc E-Orel Šlapanice BMS 114. 10. 2021 18:153. (01. 10. 2021 18:15) 
22.ASS Brno C-SKST Nový Lískovec DMS 213. 10. 2021 18:159. (17. 11. 2021 18:15) 
15.SK Slatina E-SK Slatina DMS 110. 10. 2021 18:3013. (15. 12. 2021 18:30) 
3.Orel Šlapanice A-KST Oltec Brno CMP07. 10. 2021 18:155. (12. 10. 2021 18:15) 
18.ASS Brno C-TTC MS Brno HMS 204. 10. 2021 18:156. (20. 10. 2021 18:15) 
2.Orel Šlapanice A-Sokol Líšeň BMP30. 09. 2021 18:153. (28. 09. 2021 18:15) 
24.TJ Brno-Bystrc F-Sokol Líšeň EMS 323. 09. 2021 18:302. (24. 09. 2021 18:15) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy