Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
28.STP Mikulov C-TJ Sokol Rakvice COP310. 12. 2021 18:0010. (04. 12. 2021 14:00) 
46.KST LVA F-TJ Jevišovka Drnholec DOP509. 12. 2021 19:008. (19. 11. 2021 19:00) 
14.TJ Troskotovice-TJ Jevišovka Drnholec BOP109. 12. 2021 18:0011. (12. 12. 2021 10:00) 
27.TJ Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol ŠakviceOP307. 12. 2021 18:008. (19. 11. 2021 18:00) 
60.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Morkůvky BOPD207. 12. 2021 18:009. (25. 11. 2021 18:00) 
59.STP Mikulov B-TJ Sokol Brumovice BOPD205. 12. 2021 17:307. (11. 11. 2021 18:00)Herna SK Březí
58.SK Březí-TJ Sokol Morkůvky BOPD205. 12. 2021 17:307. (10. 11. 2021 17:30) 
54.SK Březí-TJ Sokol Brumovice BOPD205. 12. 2021 16:002. (07. 10. 2021 18:00) 
13.TJ Sokol Lanžhot D-TJ SPORT Němčičky AOP103. 12. 2021 18:0010. (04. 12. 2021 17:30) 
22.TJ Sokol Brumovice B-TJ Sokol Rakvice BOP202. 12. 2021 18:3010. (05. 12. 2021 09:30) 
47.TJ Jevišovka Drnholec D-Orel Šitbořice COP502. 12. 2021 18:0010. (03. 12. 2021 18:00) 
39.TJ Jevišovka Drnholec C-TJ Sokol Brumovice COP401. 12. 2021 18:3010. (03. 12. 2021 18:00) 
38.SK Zaječí C-STP Mikulov DOP430. 11. 2021 19:009. (26. 11. 2021 19:00) 
12.TJ Jevišovka Drnholec B-TJ Sokol Brumovice AOP130. 11. 2021 18:309. (26. 11. 2021 18:00) 
48.TJ Sokol Brumovice D-TJ Sokol Vranovice BOP530. 11. 2021 17:0010. (05. 12. 2021 09:30) 
15.TJ SPORT Němčičky A-Orel Šitbořice AOP128. 11. 2021 15:0011. (12. 12. 2021 09:30) 
45.TJ Sokol Morkůvky B-Orel Šitbořice COP521. 11. 2021 13:308. (21. 11. 2021 09:30) 
21.TJ Sokol Kobylí C-KST LVA DOP220. 11. 2021 17:008. (21. 11. 2021 10:00) 
35.TJ Sokol Morkůvky A-TJ Sokol Brumovice COP420. 11. 2021 17:008. (21. 11. 2021 09:30) 
57.TJ Sokol Morkůvky B-TJ Agrotec Hustopeče BOPD220. 11. 2021 13:006. (06. 11. 2021 09:30) 
32.TJ Sokol Morkůvky A-SK Zaječí COP419. 11. 2021 19:006. (07. 11. 2021 09:30) 
53.TJ Sokol Pouzdřany-TJ Sokol Morkůvky AOPD118. 11. 2021 17:006. (05. 11. 2021 17:00) 
36.TJ Jevišovka Drnholec C-SK Zaječí COP417. 11. 2021 19:008. (19. 11. 2021 18:00) 
37.KST LVA E-TJ Sokol Tvrdonice BOP417. 11. 2021 18:008. (19. 11. 2021 19:00) 
11.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Křepice AOP116. 11. 2021 19:008. (20. 11. 2021 17:30) 
20.TJ Sokol Velké Hostěrádky-TJ Sokol Klobouky u Brna COP215. 11. 2021 18:306. (05. 11. 2021 18:30) 
44.TJ Jevišovka Drnholec D-TJ Sokol Vranovice BOP512. 11. 2021 18:307. (12. 11. 2021 18:00)Sokolovna Vranovice., Lipová 573, 691 25 Vranovice
26.TJ Tatran Poštorná Blackstone-TJ Sokol Rakvice COP312. 11. 2021 17:006. (05. 11. 2021 17:00) 
10.TJ Jevišovka Drnholec B-TJ Sokol Lanžhot DOP109. 11. 2021 19:007. (12. 11. 2021 18:00) 
56.TJ Sokol Brumovice B-MSK Břeclav BOPD204. 11. 2021 18:005. (28. 10. 2021 18:00) 
33.TJ Jevišovka Drnholec C-TJ Sokol Tvrdonice BOP403. 11. 2021 18:006. (05. 11. 2021 18:00) 
19.TJ Sokol Klobouky u Brna C-KST LVA DOP203. 11. 2021 17:454. (22. 10. 2021 19:00) 
7.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Brumovice AOP102. 11. 2021 19:005. (30. 10. 2021 17:30) 
9.TJ Sokol Vranovice A-TJ Sokol Křepice AOP102. 11. 2021 18:306. (07. 11. 2021 10:30) 
25.TJ Agrotec Hustopeče C-TJ Tatran Poštorná BlackstoneOP302. 11. 2021 18:005. (29. 10. 2021 17:00) 
8.TJ Troskotovice-KST LVA COP101. 11. 2021 18:005. (31. 10. 2021 10:00) 
29.TJ Sokol Velké Němčice B-TJ Sokol Velké Němčice COP331. 10. 2021 09:3015. (04. 02. 2022 18:00) 
40.SK Zaječí B-SK Zaječí COP428. 10. 2021 19:0018. (25. 02. 2022 19:00) 
6.TJ Sokol Brumovice A-TJ SPORT Němčičky AOP126. 10. 2021 19:004. (22. 10. 2021 19:00) 
55.TJ Agrotec Hustopeče B-KST LVAOPD226. 10. 2021 17:005. (28. 10. 2021 17:00) 
52.TJ Agrotec Hustopeče A-TJ Sokol Brumovice AOPD126. 10. 2021 17:005. (28. 10. 2021 17:00) 
18.SK Březí A-TJ Sokol Brumovice BOP224. 10. 2021 17:002. (08. 10. 2021 18:00) 
51.TJ Sokol Morkůvky A-TJ Sokol Klobouky u BrnaOPD120. 10. 2021 16:004. (23. 10. 2021 09:30) 
5.TJ Troskotovice-TJ SPORT Němčičky AOP119. 10. 2021 18:303. (17. 10. 2021 10:00) 
24.TJ Sokol Velké Němčice C-TJ Sokol Velké Němčice BOP319. 10. 2021 18:004. (22. 10. 2021 18:00) 
1.TJ Sokol Křepice A-TJ Sokol Perná AOP118. 10. 2021 18:003. (15. 10. 2021 18:00) 
31.TJ Sokol Brumovice C-SK Zaječí COP417. 10. 2021 14:004. (24. 10. 2021 09:30) 
50.TJ Sokol Morkůvky A-MSK Břeclav AOPD116. 10. 2021 14:002. (09. 10. 2021 09:30) 
4.TJ Sokol Lanžhot D-TJ Sokol Vranovice AOP116. 10. 2021 09:003. (16. 10. 2021 17:30) 
34.SK Zaječí C-SK Zaječí BOP415. 10. 2021 19:007. (12. 11. 2021 19:00) 
2.TJ SPORT Němčičky A-TJ Sokol Křepice AOP114. 10. 2021 18:002. (10. 10. 2021 09:30) 
30.TJ Jevišovka Drnholec C-TJ Sokol Křepice BOP413. 10. 2021 18:003. (15. 10. 2021 18:00) 
49.TJ Sokol Brumovice A-TJ Sokol Morkůvky AOPD107. 10. 2021 18:001. (30. 09. 2021 18:00) 
42.TJ Jevišovka Drnholec D-KST LVA FOP506. 10. 2021 18:002. (08. 10. 2021 18:00) 
17.TJ Sokol Rakvice B-TJ Sokol Klobouky u Brna COP206. 10. 2021 18:002. (05. 10. 2021 19:20) 
43.TJ Milovice-TJ Sokol Vranovice BOP505. 10. 2021 18:302. (07. 10. 2021 18:00) 
23.STP Mikulov C-TJ Tatran Poštorná BlackstoneOP303. 10. 2021 18:001. (02. 10. 2021 14:00) 
16.TJ Sokol Tvrdonice A-TJ Sokol Rakvice BOP230. 09. 2021 18:301. (01. 10. 2021 18:00) 
41.TJ Milovice-Orel Šitbořice COP529. 09. 2021 18:001. (30. 09. 2021 18:00) 
3.Orel Šitbořice A-TJ Sokol Perná AOP125. 09. 2021 18:001. (02. 10. 2021 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy