Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
44.T.J. Sokol Svatobořice D-SK Čejč z.s. BOZ04. 12. 2021 15:309. (04. 12. 2021 14:00) 
21.T.J. Sokol Svatobořice B-SKST Čeložnice AOP04. 12. 2021 10:0013. (04. 12. 2021 18:00) 
6.TJ Jiskra Strážnice z.s. C-SKST Rohatec BOL01. 12. 2021 18:008. (28. 11. 2021 10:00) 
41.SK Čejč z.s. B-TJ Kovoděl Moravský Písek AOZ26. 11. 2021 18:008. (28. 11. 2021 10:00) 
30.SKST PLUS Hodonín H-TJ Sokol Veselí nad Moravou BOS25. 11. 2021 19:0010. (28. 11. 2021 14:00) 
42.T.J. Sokol Svatobořice C-SK Baník Ratíškovice EOZ25. 11. 2021 16:308. (28. 11. 2021 14:00) 
43.TJ Kovoděl Moravský Písek A-T.J. Sokol Svatobořice COZ19. 11. 2021 19:009. (05. 12. 2021 10:00) 
29.TJ Jiskra Strážnice z.s. E-TTC Orel Syrovín AOS17. 11. 2021 17:009. (19. 11. 2021 18:00) 
39.TJ Kovoděl Moravský Písek A-SKST PLUS Hodonín IOZ12. 11. 2021 19:007. (14. 11. 2021 10:00) 
40.T.J. Sokol Svatobořice D-TTC Orel Syrovín BOZ07. 11. 2021 08:307. (13. 11. 2021 14:00)Orlovna Syrovín Náves
20.Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B-SKST Čeložnice AOP06. 11. 2021 17:009. (06. 11. 2021 16:00) 
19.SKST PLUS Hodonín G-SKST Rohatec COP06. 11. 2021 14:009. (07. 11. 2021 14:00) 
27.T.J. Sokol Hodonín B-Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. BOS05. 11. 2021 19:007. (07. 11. 2021 14:00) 
28.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-TJ Jiskra Strážnice z.s. EOS04. 11. 2021 17:007. (07. 11. 2021 10:00) 
18.SKST Rohatec C-TJ Sokol Vracov z.s. BOP31. 10. 2021 08:008. (31. 10. 2021 10:00) 
38.Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D-T.J. Sokol Svatobořice DOZ30. 10. 2021 15:006. (30. 10. 2021 16:00)sokolovna Svatobořice
17.Tělovýchovná jednota Mikulčice C-TJ Vlast Ježov z.s. BOP30. 10. 2021 10:008. (31. 10. 2021 10:00) 
45.T.J. Sokol Svatobořice D-T.J. Sokol Svatobořice COZ28. 10. 2021 16:0010. (08. 01. 2022 14:00) 
26.T.J. Sokol Hodonín B-TJ Jiskra Strážnice z.s. EOS22. 10. 2021 19:005. (24. 10. 2021 14:00) 
37.TJ Kovoděl Moravský Písek A-T.J. Sokol Svatobořice DOZ22. 10. 2021 18:005. (24. 10. 2021 10:00) 
16.TJ Sokol Vracov z.s. B-SK Baník Ratíškovice DOP21. 10. 2021 19:007. (24. 10. 2021 10:00) 
15.Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A-SKST Rohatec COP20. 10. 2021 18:307. (24. 10. 2021 10:00) 
36.Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C-SKST PLUS Hodonín IOZ19. 10. 2021 18:305. (22. 10. 2021 18:30) 
7.Vacenovice B-Vacenovice AOL19. 10. 2021 18:0010. (09. 01. 2022 10:00) 
25.SKST PLUS Hodonín H-TJ Sokol Lužice BOS17. 10. 2021 12:004. (17. 10. 2021 14:00) 
35.SKST PLUS Hodonín I-Slovan Hodonín COZ16. 10. 2021 14:004. (17. 10. 2021 14:00) 
14.Tělovýchovná jednota Mikulčice C-SK Čejč z.s. AOP15. 10. 2021 18:006. (17. 10. 2021 10:00) 
24.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-T.J. Sokol Hodonín BOS10. 10. 2021 10:004. (17. 10. 2021 10:00) 
1.TJ Sokol Vracov z.s. "A"-Vacenovice AOL10. 10. 2021 10:004. (17. 10. 2021 10:00) 
13.TJ Jiskra Strážnice z.s. D-SK Baník Ratíškovice DOP08. 10. 2021 17:005. (10. 10. 2021 10:00) 
34.SK Čejč z.s. B-Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DOZ03. 10. 2021 14:003. (03. 10. 2021 10:00) 
11.T.J. Sokol Svatobořice B-Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. AOP01. 10. 2021 19:004. (02. 10. 2021 18:00) 
2.Vacenovice A-SK Baník Ratíškovice COL01. 10. 2021 18:003. (03. 10. 2021 10:00)ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice
12.SKST Čeložnice A-TJ Jiskra Strážnice z.s. DOP30. 09. 2021 17:004. (02. 10. 2021 10:00) 
23.TTC Orel Syrovín A-TJ Sokol Lužice BOS 2. (26. 09. 2021 11:00)Sokolovna Polešovice 253, 687 37
22.TJ Sokol Veselí nad Moravou B-Tělovýchovná jednota Mikulčice DOS 2. (26. 09. 2021 10:00)Mikulčice 506, 69619
33.SKST PLUS Hodonín I-SK Čejč z.s. BOZ26. 09. 2021 10:002. (26. 09. 2021 14:00) 
10.TJ Sokol Lužice A-SKST Čeložnice AOP26. 09. 2021 09:303. (26. 09. 2021 11:00) 
32.TTC Orel Syrovín B-T.J. Sokol Svatobořice COZ 2. (26. 09. 2021 08:30)Sokolovna Polešovice 253, 687 37
3.T.J. Sokol Hodonín A-Tělocvičná jednota Sokol Kyjov AOL24. 09. 2021 19:002. (26. 09. 2021 10:00) 
4.TJ Jiskra Strážnice z.s. C-SKST PLUS Hodonín FOL23. 09. 2021 18:302. (26. 09. 2021 10:00) 
8.T.J. Sokol Svatobořice B-TJ Sokol Lužice AOP19. 09. 2021 10:002. (18. 09. 2021 18:00) 
9.SKST Čeložnice A-TJ Sokol Veselí nad Moravou AOP16. 09. 2021 18:302. (18. 09. 2021 10:00) 
31.T.J. Sokol Svatobořice C-T.J. Sokol Svatobořice DOZ16. 09. 2021 17:001. (19. 09. 2021 14:00) 
5.Vacenovice A-Vacenovice BOL14. 09. 2021 18:001. (19. 09. 2021 10:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy