Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
39.TJ Sokol Morkovice-TJ SLAVIA KroměřížDorost09. 04. 2022 10:1516. (02. 04. 2022 10:15) 
34.TJ Sokol Morkovice-TJ SLAVIA KroměřížDorost09. 04. 2022 08:3015. (02. 04. 2022 08:30) 
38.TJ Holešov B-SK Spartak HulínDorost01. 04. 2022 17:0016. (02. 04. 2022 10:15) 
33.TJ Holešov B-SK Spartak HulínDorost01. 04. 2022 16:0015. (02. 04. 2022 08:30) 
13.Kst Zborovice-SK Spartak Hulín AOP124. 03. 2022 18:0022. (25. 03. 2022 19:00) 
42.TJ Holešov-SK Spartak Hulín Bžáci12. 03. 2022 09:007. (19. 03. 2022 09:00) 
19.TJ Sokol Kostelec u H.-TJ SLAVIA Kroměříž BOP110. 03. 2022 18:0019. (06. 03. 2022 09:00) 
31.TJ Holešov E-TJ SLAVIA Kroměříž COP208. 03. 2022 17:3018. (06. 03. 2022 09:00) 
41.SK Spartak Hulín-TJ SLAVIA KroměřížDorost05. 03. 2022 10:1520. (30. 04. 2022 10:15) 
40.TJ Holešov B-TJ Holešov ADorost05. 03. 2022 10:1520. (30. 04. 2022 10:15) 
36.SK Spartak Hulín-TJ SLAVIA KroměřížDorost05. 03. 2022 08:3019. (30. 04. 2022 08:30) 
35.TJ Holešov B-TJ Holešov ADorost05. 03. 2022 08:3019. (30. 04. 2022 08:30) 
18.TJ Osíčko-Kst ZboroviceOP1 17. (18. 02. 2022 19:00)Osíčko
30.SK Spartak Hulín C-TJ Holešov EOP218. 02. 2022 18:0015. (13. 02. 2022 09:00) 
16.TJ SLAVIA Kroměříž B-TJ Bystřice p. H. COP117. 02. 2022 18:0016. (11. 02. 2022 18:00) 
17.TJ Holešov D-TJ Sokol Kostelec u H.OP117. 02. 2022 18:0016. (11. 02. 2022 18:00)Herna Kostelec
29.Obec Lubná B-TJ SLAVIA Kroměříž COP216. 02. 2022 18:0014. (06. 02. 2022 09:00) 
28.SK Spartak Hulín C-TJ SLAVIA Kroměříž COP229. 01. 2022 10:1512. (23. 01. 2022 09:00) 
37.SK Spartak Hulín-TJ SLAVIA KroměřížDorost29. 01. 2022 09:0010. (29. 01. 2022 10:15)Herna Hulín
32.SK Spartak Hulín-TJ SLAVIA KroměřížDorost29. 01. 2022 08:009. (29. 01. 2022 08:30)Herna Hulín
15.TJ Sokol Kostelec u H.-Kst ZboroviceOP128. 01. 2022 18:0014. (30. 01. 2022 09:00) 
14.Obec Lubná-TJ SLAVIA Kroměříž BOP127. 01. 2022 18:0013. (21. 01. 2022 18:00) 
45.TJ SLAVIA Kroměříž-KST Počenicežáci22. 01. 2022 09:004. (15. 01. 2022 09:00) 
22.TJ SLAVIA Kroměříž B-TJ OsíčkoOP120. 01. 2022 18:3012. (14. 01. 2022 18:00) 
27.Obec Lubná B-KST PočeniceOP209. 01. 2022 10:0010. (12. 12. 2021 09:00) 
1.TJ SLAVIA Kroměříž B-SK Spartak Hulín BOP106. 01. 2022 18:3011. (17. 12. 2021 18:00) 
8.TJ Bystřice p. H. C-SK Spartak Hulín BOP103. 12. 2021 18:009. (23. 11. 2021 18:00) 
9.TJ Sokol Kostelec u H.-Obec LubnáOP102. 12. 2021 18:009. (05. 12. 2021 09:00) 
6.TJ Osíčko-TJ Holešov DOP101. 12. 2021 18:008. (26. 11. 2021 18:00) 
7.Obec Lubná-Kst ZboroviceOP128. 11. 2021 16:008. (26. 11. 2021 18:00) 
10.TJ Bystřice p. H. C-SK Spartak Hulín AOP124. 11. 2021 18:0010. (10. 12. 2021 18:00) 
25.TJ Holešov F-TJ Holešov EOP221. 11. 2021 09:006. (07. 11. 2021 09:00) 
26.TJ SLAVIA Kroměříž C-SK Spartak Hulín COP217. 11. 2021 21:007. (14. 11. 2021 09:00) 
5.TJ SLAVIA Kroměříž B-Kst ZboroviceOP1 7. (12. 11. 2021 18:00)Herna Kroměříž
4.SK Spartak Hulín A-TJ OsíčkoOP127. 10. 2021 18:005. (29. 10. 2021 18:00) 
24.SK Spartak Hulín C-TJ Holešov EOP227. 10. 2021 18:005. (31. 10. 2021 09:00) 
3.TJ Osíčko-TJ Bystřice p. H. COP120. 10. 2021 18:004. (22. 10. 2021 18:00) 
2.Kst Zborovice-TJ Sokol Kostelec u H.OP114. 10. 2021 18:153. (15. 10. 2021 19:00) 
21.TJ Holešov C-TJ Holešov DOP113. 10. 2021 18:0012. (14. 01. 2022 18:00) 
20.SK Spartak Hulín B-SK Spartak Hulín AOP106. 10. 2021 18:0012. (16. 01. 2022 09:00) 
44.TJ Holešov-KST Počenicežáci05. 10. 2021 09:001. (23. 10. 2021 09:00) 
43.SK Spartak Hulín A-SK Spartak Hulín Bžáci05. 10. 2021 09:001. (23. 10. 2021 09:00) 
12.Kst Zborovice-TJ Bystřice p. H. COP102. 10. 2021 17:001. (01. 10. 2021 19:00) 
23.TJ Holešov E-TJ Holešov FOP201. 10. 2021 18:001. (03. 10. 2021 09:00) 
11.SK Spartak Hulín A-SK Spartak Hulín BOP129. 09. 2021 18:001. (01. 10. 2021 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy