Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
82.Vážany-Ořechov A-KST Hluk ARPzaci101. 03. 2022 00:0010. (21. 01. 2022 17:00)odloženo Vážany
39.Horní Němčí A-Spartak Hluk CRP201. 03. 2022 00:0013. (23. 01. 2022 10:30)odklad Hluk
71.Vážany-Ořechov E-ST AMON Kunovice FRP501. 03. 2022 00:0013. (22. 01. 2022 15:00)odklad Kunovice
70.Zlechov C-KST Hluk CRP501. 03. 2022 00:0012. (16. 01. 2022 09:30)odloženo Hluk
56.Újezdec-Těšov D-Bílovice DRP301. 03. 2022 00:0011. (11. 12. 2021 13:30)odklad Bílovice
20.Velehrad A-Bílovice BRP101. 03. 2022 00:0011. (12. 12. 2021 09:00)odloženo Velehrad
55.Velehrad B-Zlechov ARP301. 03. 2022 00:0011. (11. 12. 2021 17:00)odklad Zlechov
53.Nivnice D-Zlechov BRP301. 03. 2022 00:0010. (04. 12. 2021 17:00)odloženo Zlechov
50.Zlechov A-Nivnice DRP301. 03. 2022 00:009. (28. 11. 2021 09:00)odloženo Zlechov
78.Zlechov A-AMON Kunovice ARPzaci101. 03. 2022 00:007. (26. 11. 2021 17:00)odloženo
33.Spartak Hluk C-Bystřice p. Lop. BRP222. 02. 2022 18:0011. (11. 12. 2021 15:00)odloženo Bystřice
52.Bánov B-Bílovice DRP320. 02. 2022 09:309. (27. 11. 2021 15:30) 
81.AMON Kunovice A-Bílovice ARPzaci115. 02. 2022 17:009. (14. 01. 2022 17:00) 
43.Horní Němčí A-Vážany-Ořechov BRP204. 02. 2022 18:3015. (01. 10. 2021 00:00) 
41.Bojkovice B-Vlčnov CRP230. 01. 2022 08:0014. (30. 01. 2022 09:00) 
42.Vážany-Ořechov B-Drslavice-Veletiny CRP229. 01. 2022 18:3014. (29. 01. 2022 18:00) 
58.KST Hluk A-Vážany-Ořechov CRP326. 01. 2022 17:0013. (23. 01. 2022 09:30) 
65.KST Hluk B-Břestek BRP423. 01. 2022 10:0011. (23. 01. 2022 09:00) 
40.Bojkovice B-ST AMON Kunovice DRP222. 01. 2022 17:0013. (23. 01. 2022 09:00) 
22.Nivnice C-Újezdec-Těšov BRP121. 01. 2022 18:3013. (23. 01. 2022 09:00) 
51.KST Hluk A-Zlechov BRP321. 01. 2022 18:009. (28. 11. 2021 09:30) 
66.Vážany-Ořechov D-Spartak Hluk DRP420. 01. 2022 17:3011. (22. 01. 2022 18:00)v Ořechově
23.Břestek A-Velehrad ARP119. 01. 2022 17:3013. (23. 01. 2022 09:00) 
80.Zlechov A-KST Hluk ARPzaci119. 01. 2022 16:459. (14. 01. 2022 17:00) 
64.Vážany-Ořechov D-KST Hluk BRP418. 01. 2022 17:009. (04. 12. 2021 18:00)v Ořechově
54.Orel Ostr.N.Ves D-Zlechov ARP316. 01. 2022 09:0010. (04. 12. 2021 14:00) 
36.Vážany-Ořechov B-Bojkovice BRP215. 01. 2022 17:0012. (15. 01. 2022 18:00) 
21.ZŠ Strání A-Nivnice CRP114. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 18:00) 
72.Bílovice A-AMON Kunovice ARPzaci114. 01. 2022 17:002. (15. 10. 2021 17:00) 
35.Vlčnov C-ST AMON Kunovice DRP214. 01. 2022 17:0012. (01. 10. 2021 00:00) 
37.Bystřice p. Lop. B-Újezdec-Těšov CRP214. 01. 2022 17:0012. (15. 01. 2022 18:00)v Bystřici p.Lop.
79.Vážany-Ořechov A-Bílovice ARPzaci113. 01. 2022 17:007. (26. 11. 2021 17:00) 
38.Spartak Hluk C-Drslavice-Veletiny CRP211. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 15:00) 
74.KST Hluk A-Bílovice ARPzaci110. 01. 2022 17:004. (05. 11. 2021 17:00) 
68.Zlechov C-Vážany-Ořechov ERP509. 01. 2022 09:009. (28. 11. 2021 09:00) 
69.KST Hluk C-ST AMON Kunovice FRP508. 01. 2022 16:009. (28. 11. 2021 09:30) 
75.AMON Kunovice A-KST Hluk ARPzaci121. 12. 2021 17:005. (12. 11. 2021 17:00) 
63.Újezdec-Těšov E-KST Hluk BRP418. 12. 2021 10:008. (28. 11. 2021 08:00) 
31.Bánov A-Bojkovice BRP217. 12. 2021 17:309. (27. 11. 2021 18:00) 
34.Újezdec-Těšov C-Bojkovice BRP212. 12. 2021 08:0011. (11. 12. 2021 18:00) 
19.Vlčnov B-Orel Ostr.N.Ves BRP1 11. (11. 12. 2021 14:00) 
76.KST Dolní Němčí A-KST Hluk ARPzaci103. 12. 2021 17:006. (19. 11. 2021 17:00) 
77.KST Hluk A-Bílovice BRPzaci129. 11. 2021 17:007. (26. 11. 2021 17:00) 
18.Újezdec-Těšov B-Bílovice BRP128. 11. 2021 08:009. (28. 11. 2021 11:00) 
32.Újezdec-Těšov C-Vážany-Ořechov BRP227. 11. 2021 19:309. (27. 11. 2021 18:00) 
15.Nivnice C-Vlčnov BRP126. 11. 2021 17:009. (28. 11. 2021 09:00) 
16.Orel Ostr.N.Ves B-Drslavice – Veletiny BRP118. 11. 2021 18:309. (01. 10. 2021 00:00) 
49.Nivnice D-Orel Ostr.N.Ves DRP317. 11. 2021 17:008. (20. 11. 2021 17:00) 
14.Nivnice C-Břestek ARP114. 11. 2021 08:007. (14. 11. 2021 09:00) 
48.Nivnice D-Velehrad BRP312. 11. 2021 18:007. (13. 11. 2021 17:00) 
62.Vážany-Ořechov D-Vlčnov DRP412. 11. 2021 18:006. (13. 11. 2021 18:00) 
17.Břestek A-Spartak Hluk BRP112. 11. 2021 18:009. (28. 11. 2021 09:00) 
67.KST Hluk C-Vážany-Ořechov ERP512. 11. 2021 17:307. (13. 11. 2021 15:00) 
47.Vážany-Ořechov C-Zlechov BRP304. 11. 2021 18:006. (07. 11. 2021 09:00) 
13.Drslavice – Veletiny B-Vlčnov BRP104. 11. 2021 17:007. (13. 11. 2021 17:00) 
11.Vážany-Ořechov A-Spartak Hluk BRP1 5. (31. 10. 2021 09:00)KD Vážany
7.Vlčnov B-Břestek ARP131. 10. 2021 09:005. (30. 10. 2021 17:00) 
12.ZŠ Strání A-Újezdec-Těšov BRP129. 10. 2021 18:005. (30. 10. 2021 18:00) 
61.Spartak Hluk D-Břestek BRP429. 10. 2021 18:004. (31. 10. 2021 08:00) 
60.Bánov C-Horní Němčí BRP429. 10. 2021 17:004. (30. 10. 2021 13:15) 
9.Nivnice C-Bílovice BRP128. 10. 2021 17:005. (31. 10. 2021 09:00) 
30.Bystřice p. Lop. B-Vlčnov CRP226. 10. 2021 18:005. (31. 10. 2021 09:00) 
73.AMON Kunovice A-Bílovice BRPzaci126. 10. 2021 17:003. (22. 10. 2021 17:00) 
27.Bánov A-Vlčnov CRP223. 10. 2021 18:004. (01. 10. 2021 00:00) 
28.Spartak Hluk C-Orel Ostr.N.Ves CRP223. 10. 2021 12:004. (23. 10. 2021 17:00) 
10.Orel Ostr.N.Ves B-Velehrad ARP122. 10. 2021 17:305. (01. 10. 2021 00:00) 
5.ZŠ Strání A-Vlčnov BRP122. 10. 2021 17:004. (23. 10. 2021 18:00) 
6.Bílovice B-Drslavice – Veletiny BRP120. 10. 2021 17:004. (23. 10. 2021 14:30) 
29.ST AMON Kunovice D-Drslavice-Veletiny CRP219. 10. 2021 17:004. (23. 10. 2021 14:00) 
8.Drslavice – Veletiny B-Bílovice CRP119. 10. 2021 17:005. (30. 10. 2021 14:00) 
3.Nivnice C-Vážany-Ořechov ARP116. 10. 2021 17:003. (17. 10. 2021 09:00) 
45.Orel Ostr.N.Ves D-Újezdec-Těšov DRP315. 10. 2021 17:003. (01. 10. 2021 00:00) 
4.Orel Ostr.N.Ves B-Újezdec-Těšov BRP114. 10. 2021 19:003. (01. 10. 2021 00:00) 
44.Nivnice D-Vážany-Ořechov CRP314. 10. 2021 18:003. (16. 10. 2021 17:00) 
46.Zlechov A-Uherský Ostroh ARP313. 10. 2021 17:453. (17. 10. 2021 09:00) 
59.Břestek B-KST Hluk BRP413. 10. 2021 17:302. (17. 10. 2021 09:00) 
25.Orel Ostr.N.Ves C-Vlčnov CRP210. 10. 2021 10:002. (10. 10. 2021 09:00) 
2.Bílovice B-Bílovice CRP110. 10. 2021 09:002. (09. 10. 2021 18:00) 
24.Bílovice C-Bílovice BRP108. 10. 2021 17:3013. (01. 10. 2021 00:00) 
26.Spartak Hluk C-Horní Němčí ARP207. 10. 2021 18:002. (09. 10. 2021 15:00) 
57.Zlechov B-Zlechov ARP306. 10. 2021 17:4512. (01. 10. 2021 00:00) 
1.Vlčnov B-Bílovice BRP1 1. (01. 10. 2021 16:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy