Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
46.Vážany-Ořechov D-KST Hluk BRP401. 03. 2022 00:009. (04. 12. 2021 18:00)odloženo Vážany
38.Nivnice D-Zlechov BRP301. 03. 2022 00:0010. (04. 12. 2021 17:00)odloženo Zlechov
39.Orel Ostr.N.Ves D-Zlechov ARP301. 03. 2022 00:0010. (04. 12. 2021 14:00)odloženo Zlechov
53.Vážany-Ořechov A-Bílovice ARPzaci101. 03. 2022 00:007. (26. 11. 2021 17:00)odloženo Vážany
49.KST Hluk C-ST AMON Kunovice FRP501. 03. 2022 00:009. (28. 11. 2021 09:30)odloženo KST Hluk C
35.Zlechov A-Nivnice DRP301. 03. 2022 00:009. (28. 11. 2021 09:00)odloženo Zlechov
48.Zlechov C-Vážany-Ořechov ERP501. 03. 2022 00:009. (28. 11. 2021 09:00)Odloženo Zlechov C
36.KST Hluk A-Zlechov BRP301. 03. 2022 00:009. (28. 11. 2021 09:30)odloženo Zlechov B
37.Bánov B-Bílovice DRP301. 03. 2022 00:009. (27. 11. 2021 15:30)odloženo Bílovice D
45.Újezdec-Těšov E-KST Hluk BRP401. 03. 2022 00:008. (28. 11. 2021 08:00)Odloženo KST Hluk B
26.Bánov A-Bojkovice BRP201. 03. 2022 00:009. (27. 11. 2021 18:00)odloženo Bojkovice
52.Zlechov A-AMON Kunovice ARPzaci101. 03. 2022 00:007. (26. 11. 2021 17:00)odloženo
28.Spartak Hluk C-Drslavice-Veletiny CRP211. 01. 2022 18:0012. (15. 01. 2022 15:00) 
51.KST Dolní Němčí A-KST Hluk ARPzaci103. 12. 2021 17:006. (19. 11. 2021 17:00) 
18.Újezdec-Těšov B-Bílovice BRP128. 11. 2021 08:009. (28. 11. 2021 11:00) 
27.Újezdec-Těšov C-Vážany-Ořechov BRP227. 11. 2021 19:309. (27. 11. 2021 18:00) 
15.Nivnice C-Vlčnov BRP126. 11. 2021 17:009. (28. 11. 2021 09:00) 
16.Orel Ostr.N.Ves B-Drslavice – Veletiny BRP118. 11. 2021 18:309. (01. 10. 2021 00:00) 
34.Nivnice D-Orel Ostr.N.Ves DRP317. 11. 2021 17:008. (20. 11. 2021 17:00) 
14.Nivnice C-Břestek ARP114. 11. 2021 08:007. (14. 11. 2021 09:00) 
33.Nivnice D-Velehrad BRP312. 11. 2021 18:007. (13. 11. 2021 17:00) 
44.Vážany-Ořechov D-Vlčnov DRP412. 11. 2021 18:006. (13. 11. 2021 18:00) 
17.Břestek A-Spartak Hluk BRP112. 11. 2021 18:009. (28. 11. 2021 09:00) 
47.KST Hluk C-Vážany-Ořechov ERP512. 11. 2021 17:307. (13. 11. 2021 15:00) 
32.Vážany-Ořechov C-Zlechov BRP304. 11. 2021 18:006. (07. 11. 2021 09:00) 
13.Drslavice – Veletiny B-Vlčnov BRP104. 11. 2021 17:007. (13. 11. 2021 17:00) 
11.Vážany-Ořechov A-Spartak Hluk BRP1 5. (31. 10. 2021 09:00)KD Vážany
7.Vlčnov B-Břestek ARP131. 10. 2021 09:005. (30. 10. 2021 17:00) 
12.ZŠ Strání A-Újezdec-Těšov BRP129. 10. 2021 18:005. (30. 10. 2021 18:00) 
43.Spartak Hluk D-Břestek BRP429. 10. 2021 18:004. (31. 10. 2021 08:00) 
42.Bánov C-Horní Němčí BRP429. 10. 2021 17:004. (30. 10. 2021 13:15) 
9.Nivnice C-Bílovice BRP128. 10. 2021 17:005. (31. 10. 2021 09:00) 
25.Bystřice p. Lop. B-Vlčnov CRP226. 10. 2021 18:005. (31. 10. 2021 09:00) 
50.AMON Kunovice A-Bílovice BRPzaci126. 10. 2021 17:003. (22. 10. 2021 17:00) 
22.Bánov A-Vlčnov CRP223. 10. 2021 18:004. (01. 10. 2021 00:00) 
23.Spartak Hluk C-Orel Ostr.N.Ves CRP223. 10. 2021 12:004. (23. 10. 2021 17:00) 
10.Orel Ostr.N.Ves B-Velehrad ARP122. 10. 2021 17:305. (01. 10. 2021 00:00) 
5.ZŠ Strání A-Vlčnov BRP122. 10. 2021 17:004. (23. 10. 2021 18:00) 
6.Bílovice B-Drslavice – Veletiny BRP120. 10. 2021 17:004. (23. 10. 2021 14:30) 
24.ST AMON Kunovice D-Drslavice-Veletiny CRP219. 10. 2021 17:004. (23. 10. 2021 14:00) 
8.Drslavice – Veletiny B-Bílovice CRP119. 10. 2021 17:005. (30. 10. 2021 14:00) 
3.Nivnice C-Vážany-Ořechov ARP116. 10. 2021 17:003. (17. 10. 2021 09:00) 
30.Orel Ostr.N.Ves D-Újezdec-Těšov DRP315. 10. 2021 17:003. (01. 10. 2021 00:00) 
4.Orel Ostr.N.Ves B-Újezdec-Těšov BRP114. 10. 2021 19:003. (01. 10. 2021 00:00) 
29.Nivnice D-Vážany-Ořechov CRP314. 10. 2021 18:003. (16. 10. 2021 17:00) 
31.Zlechov A-Uherský Ostroh ARP313. 10. 2021 17:453. (17. 10. 2021 09:00) 
41.Břestek B-KST Hluk BRP413. 10. 2021 17:302. (17. 10. 2021 09:00) 
20.Orel Ostr.N.Ves C-Vlčnov CRP210. 10. 2021 10:002. (10. 10. 2021 09:00) 
2.Bílovice B-Bílovice CRP110. 10. 2021 09:002. (09. 10. 2021 18:00) 
19.Bílovice C-Bílovice BRP108. 10. 2021 17:3013. (01. 10. 2021 00:00) 
21.Spartak Hluk C-Horní Němčí ARP207. 10. 2021 18:002. (09. 10. 2021 15:00) 
40.Zlechov B-Zlechov ARP306. 10. 2021 17:4512. (01. 10. 2021 00:00) 
1.Vlčnov B-Bílovice BRP1 1. (01. 10. 2021 16:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy