Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
54.TJ Sokol Jámy-SK Sokol Lhotky, z.s. COP V05. 03. 2022 16:0018. (06. 03. 2022 09:00) 
23.TJ Sokol Nížkov B-SK Nové Dvory BOP II04. 03. 2022 18:0018. (06. 03. 2022 09:00) 
12.SK Sokol Lhotky, z.s. B-TJ Sokol Rovečné BOP I04. 03. 2022 17:0017. (27. 02. 2022 09:00) 
22.SK Nové Dvory B-TJ Sokol PolničkaOP II01. 03. 2022 18:0017. (27. 02. 2022 09:00) 
53.SK Světnov B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V26. 02. 2022 09:3017. (27. 02. 2022 09:00) 
21.TJ Sokol Polnička-TJ NetínOP II25. 02. 2022 18:0016. (20. 02. 2022 09:00) 
35.Fryšava-TJ Nové Město na Moravě BOP III 16. (20. 02. 2022 09:00)Nové Město na Moravě
40.Sokol Vlkov-TJ Sokol Polnička COP IV19. 02. 2022 18:0016. (20. 02. 2022 09:00) 
52.SK Škrdlovice B-SK Světnov BOP V19. 02. 2022 09:0016. (20. 02. 2022 09:00) 
51.TJ Spartak Velká Bíteš C-SK Škrdlovice BOP V12. 02. 2022 09:0015. (13. 02. 2022 09:00) 
39.TJ Sokol Polnička C-TJ Netín BOP IV11. 02. 2022 18:1515. (13. 02. 2022 09:00) 
50.SK Světnov B-Stolní tenis Velké Meziříčí DOP V11. 02. 2022 18:0015. (13. 02. 2022 09:00) 
49.TJ Sokol Jámy-SK Světnov BOP V06. 02. 2022 12:0014. (06. 02. 2022 09:00)Světnov
34.Fryšava-TJ Sokol Polnička BOP III05. 02. 2022 16:0013. (30. 01. 2022 09:00) 
38.KST Borovnice B-TJ Netín BOP IV04. 02. 2022 17:3013. (30. 01. 2022 09:00) 
10.SK Vídeň-SK Sokol Lhotky, z.s. BOP I02. 02. 2022 18:0013. (28. 01. 2022 18:00)odloženo
48.SK Škrdlovice B-Stolní tenis Velké Meziříčí DOP V29. 01. 2022 09:0013. (30. 01. 2022 09:00) 
47.SK Světnov B-SK Sokol Lhotky, z.s. COP V28. 01. 2022 18:0013. (30. 01. 2022 09:00) 
11.TJ Žďár nad Sázavou E-TJ Sokol NížkovOP I28. 01. 2022 17:3013. (30. 01. 2022 09:00) 
20.TJ Netín-TJ Sokol Nové VeselíOP II27. 01. 2022 18:0013. (30. 01. 2022 09:00) 
9.SK Škrdlovice-TK Autocolor OslaviceOP I20. 01. 2022 18:3012. (23. 01. 2022 09:00) 
33.SK Sázava-TJ ŘečiceOP III 11. (16. 01. 2022 09:00)Řečice
19.TJ Spartak Velká Bíteš-TJ Sokol Nové VeselíOP II15. 01. 2022 15:0011. (16. 01. 2022 09:00) 
32.TJ Spartak Velká Bíteš B-SK SázavaOP III14. 01. 2022 18:3010. (08. 01. 2022 15:00) 
46.SK Sokol Lhotky, z.s. C-Stolní tenis Velké Meziříčí DOP V14. 01. 2022 18:0010. (09. 01. 2022 12:00) 
8.TJ Žďár nad Sázavou F-TJ Žďár nad Sázavou EOP I01. 01. 2022 18:0010. (09. 01. 2022 09:00) 
6.TJ Žďár nad Sázavou F-TJ Sokol NížkovOP I13. 12. 2021 17:009. (12. 12. 2021 09:00) 
5.Orel Bystřice n.P.-SK VídeňOP I11. 12. 2021 09:008. (05. 12. 2021 09:00) 
37.TJ Netín B-Sokol VlkovOP IV10. 12. 2021 18:009. (12. 12. 2021 09:00) 
45.SK Sokol Lhotky, z.s. C-TJ Sokol JámyOP V10. 12. 2021 18:009. (12. 12. 2021 12:00) 
55.TJ Spartak Velká Bíteš D-Stolní tenis Velké Meziříčí EOS10. 12. 2021 18:007. (28. 11. 2021 09:00) 
7.SK Sokol Lhotky, z.s. B-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I09. 12. 2021 18:309. (12. 12. 2021 09:00) 
18.TJ Spartak Velká Bíteš-Ostrov nad OslavouOP II04. 12. 2021 15:008. (05. 12. 2021 09:00) 
31.SK Sázava-TJ Nové Město na Moravě BOP III03. 12. 2021 19:008. (05. 12. 2021 09:00) 
30.TJ Sokol Polnička B-TJ Spartak Velká Bíteš BOP III03. 12. 2021 18:008. (05. 12. 2021 09:00) 
17.TJ Sokol Nové Veselí-SK MoravecOP II01. 12. 2021 18:157. (28. 11. 2021 09:00) 
4.SK Škrdlovice-Stolní tenis Velké Meziříčí COP I25. 11. 2021 18:007. (28. 11. 2021 09:00) 
29.TJ Nové Město na Moravě B-FryšavaOP III24. 11. 2021 17:007. (28. 11. 2021 09:00)Fryšava
28.SK Sázava-KST BorovniceOP III23. 11. 2021 18:007. (28. 11. 2021 09:00) 
44.SK Škrdlovice B-TJ Spartak Velká Bíteš COP V20. 11. 2021 09:006. (21. 11. 2021 09:00) 
16.TJ Sokol Polnička-Ostrov nad OslavouOP II18. 11. 2021 18:006. (21. 11. 2021 09:00) 
43.SK Světnov B-TJ Sokol JámyOP V 5. (14. 11. 2021 09:00)Jámy
27.SK Sázava-TJ Sokol Polnička BOP III09. 11. 2021 18:005. (14. 11. 2021 09:00) 
36.Sokol Vlkov-SK Dolní HeřmaniceOP IV05. 11. 2021 18:304. (07. 11. 2021 09:00) 
3.SK Sokol Lhotky, z.s. B-SK VídeňOP I05. 11. 2021 18:004. (07. 11. 2021 09:00) 
15.TJ Sokol Nové Veselí-TJ NetínOP II03. 11. 2021 18:154. (07. 11. 2021 09:00) 
26.SK Sázava-TJ Sokol SněžnéOP III29. 10. 2021 19:003. (31. 10. 2021 09:00) 
24.TJ Spartak Velká Bíteš B-TJ Nové Město na Moravě BOP III29. 10. 2021 18:152. (23. 10. 2021 15:00) 
14.Ostrov nad Oslavou-TJ Sokol Nové VeselíOP II29. 10. 2021 18:003. (31. 10. 2021 09:00) 
42.TJ Spartak Velká Bíteš C-SK Sokol Lhotky, z.s. COP V29. 10. 2021 18:003. (31. 10. 2021 09:00) 
2.SK Vídeň-TJ Žďár nad Sázavou FOP I28. 10. 2021 18:003. (29. 10. 2021 18:00) 
1.Orel Bystřice n.P.-SK Sokol Lhotky, z.s. BOP I26. 10. 2021 18:003. (31. 10. 2021 09:00) 
25.TJ Řečice-SK SázavaOP III 2. (24. 10. 2021 09:00)Sázava
41.SK Sokol Lhotky, z.s. C-SK Škrdlovice BOP V22. 10. 2021 18:002. (24. 10. 2021 12:00) 
13.TJ Sokol Nížkov B-TJ Sokol Nové VeselíOP II13. 10. 2021 18:001. (17. 10. 2021 09:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy