Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
74.TJ Sokol Vávrovice A-KST Slezan OpavaOP1 dor23. 05. 2022 18:00PO (17. 05. 2022 17:30) 
82.FIT Sports Club-SK Kravaře BOP2 dor16. 05. 2022 18:0014. (19. 05. 2022 16:30)v herně SK Kravaře
75.KST Slezan Opava-KST Darkovice AOP1 dor11. 05. 2022 17:15PO (13. 05. 2022 17:00) 
80.FIT Sports Club-TJ Sokol Vávrovice BOP2 dor09. 05. 2022 18:008. (17. 02. 2022 16:30) 
81.TJ Sokol Bobrovníky-FIT Sports ClubOP2 dor06. 05. 2022 17:1513. (04. 05. 2022 17:15) 
83.KST Darkovice B-TJ Sokol Vávrovice BOP2 dor13. 04. 2022 17:0014. (18. 05. 2022 16:45) 
73.TJ Sokol Vávrovice A-TJ Sokol Děhylov AOP1 dor12. 04. 2022 17:3010. (26. 04. 2022 17:30) 
72.SK Kravaře A-KST Darkovice AOP1 dor11. 04. 2022 18:009. (07. 04. 2022 18:00) 
70.KST Slezan Opava-KST Darkovice AOP1 dor08. 04. 2022 16:308. (25. 03. 2022 17:00) 
25.TJ Sokol Děhylov D-TJ Sokol Bobrovníky COP330. 03. 2022 18:1522. (25. 03. 2022 18:15) 
71.TJ Sokol Vávrovice A-TJ Sokol KateřinkyOP1 dor29. 03. 2022 17:308. (22. 03. 2022 17:30) 
24.TJ Sokol Chvalíkovice B-KST Darkovice COP224. 03. 2022 19:0018. (19. 03. 2022 10:00) 
35.SK Kravaře B-TJ Sokol Chvalíkovice EOP324. 03. 2022 19:0016. (07. 02. 2022 18:30) 
27.TJ Sokol Děhylov D-TJ Sokol Chvalíkovice FOP323. 03. 2022 18:1520. (09. 03. 2022 18:15) 
31.TJ Sokol Děhylov D-TJ Sokol Chvalíkovice EOP322. 03. 2022 18:1517. (16. 02. 2022 18:15) 
23.KST Darkovice C-TTC Hať BOP218. 03. 2022 18:1516. (04. 03. 2022 18:15) 
29.TJ Sokol Bobrovníky C-TJ Sokol Chvalíkovice FOP316. 03. 2022 18:3018. (25. 02. 2022 18:30) 
26.KST Darkovice D-KST Slezan Opava EOP316. 03. 2022 18:1521. (18. 03. 2022 18:15) 
20.TTC Hať B-TJ Sokol Chvalíkovice COP215. 03. 2022 18:0015. (21. 02. 2022 18:00) 
32.TJ Jiskra Jančí B-TJ Sokol Kateřinky DOP312. 03. 2022 09:3017. (18. 02. 2022 18:30) 
22.TJ Sokol Chvalíkovice C-KST Slezan Opava DOP212. 03. 2022 09:0016. (05. 03. 2022 10:00) 
7.TJ Sokol Bobrovníky A-KST Darkovice BOP109. 03. 2022 19:0017. (07. 03. 2022 19:00) 
21.TJ Jiskra Jančí A-KST Darkovice COP207. 03. 2022 18:0015. (25. 02. 2022 18:30) 
45.TJ Sokol Bobrovníky C-KST Slezan Opava EOP304. 03. 2022 18:3014. (28. 01. 2022 18:30) 
18.KST Darkovice C-KST Slezan Opava DOP202. 03. 2022 18:3012. (04. 02. 2022 18:15) 
69.TJ Sokol Vávrovice A-KST Darkovice AOP1 dor01. 03. 2022 17:306. (08. 02. 2022 17:30) 
28.TJ Jiskra Jančí B-KST Slezan Opava EOP328. 02. 2022 18:0019. (04. 03. 2022 18:30) 
38.TJ Sokol Děhylov D-TJ Sokol Vávrovice COP325. 02. 2022 18:1515. (02. 02. 2022 18:15) 
19.TJ Sokol Chvalíkovice C-KST OldřišovOP224. 02. 2022 20:0014. (19. 02. 2022 10:00) 
68.SK Kravaře A-KST Slezan OpavaOP1 dor24. 02. 2022 18:005. (27. 01. 2022 18:00) 
40.TJ Sokol Vávrovice B-TJ Jiskra Jančí BOP323. 02. 2022 19:1514. (26. 01. 2022 17:00) 
36.TJ Sokol Chvalíkovice D-KST Slezan Opava EOP318. 02. 2022 19:0015. (04. 02. 2022 19:00) 
15.TJ Jiskra Jančí A-KST Slezan Opava DOP216. 02. 2022 18:0010. (21. 01. 2022 18:30) 
34.TJ Sokol Kateřinky D-TJ Sokol Děhylov DOP314. 02. 2022 18:0016. (11. 02. 2022 17:00) 
79.TJ Sokol Vávrovice B-KST Darkovice BOP2 dor14. 02. 2022 18:007. (01. 02. 2022 17:30) 
3.TJ Sokol Dolní Životice-KST Darkovice BOP111. 02. 2022 18:1512. (04. 02. 2022 18:15) 
17.TJ Sokol Chvalíkovice B-KST OldřišovOP210. 02. 2022 19:0012. (05. 02. 2022 10:00) 
47.TJ Jiskra Jančí B-TJ Sokol Bobrovníky COP310. 02. 2022 18:3013. (21. 01. 2022 18:30) 
41.KST Darkovice D-TJ Sokol Děhylov DOP309. 02. 2022 18:1514. (28. 01. 2022 18:15) 
43.TJ Sokol Kateřinky D-TJ Sokol Chvalíkovice FOP305. 02. 2022 17:0014. (28. 01. 2022 17:00) 
39.TJ Jiskra Jančí B-KST Darkovice DOP303. 02. 2022 18:3015. (04. 02. 2022 18:30) 
4.KST Slezan Opava C-TTC Bolatice COP101. 02. 2022 17:0012. (04. 02. 2022 17:00) 
42.SK Kravaře B-TJ Sokol Vávrovice COP327. 01. 2022 19:0014. (24. 01. 2022 18:30) 
76.TJ Sokol Vávrovice B-FIT Sports ClubOP2 dor24. 01. 2022 18:001. (09. 11. 2021 17:30) 
46.SK Kravaře B-KST Darkovice DOP320. 01. 2022 19:0013. (17. 01. 2022 18:30) 
5.TJ Sokol Chvalíkovice A-KST Darkovice BOP114. 01. 2022 19:0013. (11. 02. 2022 19:00) 
16.TJ Sokol Děhylov B-TJ Sokol Děhylov COP213. 01. 2022 19:0010. (19. 01. 2022 18:15) 
13.TJ Sokol Děhylov B-KST Slezan Opava DOP212. 01. 2022 18:159. (08. 12. 2021 18:15) 
67.KST Slezan Opava-TJ Sokol Vávrovice AOP1 dor07. 01. 2022 16:304. (14. 01. 2022 17:00) 
37.TJ Sokol Chvalíkovice F-TJ Sokol Chvalíkovice EOP330. 12. 2021 19:0015. (04. 02. 2022 19:00) 
30.TJ Sokol Chvalíkovice F-TJ Sokol Chvalíkovice DOP327. 12. 2021 20:0017. (18. 02. 2022 19:00) 
50.KST Slezan Opava E-KST Darkovice DOP322. 12. 2021 17:3010. (08. 12. 2021 17:30) 
48.TJ Sokol Vávrovice C-KST Slezan Opava EOP321. 12. 2021 17:3011. (13. 12. 2021 18:00)Odloženo Covid
51.TJ Sokol Chvalíkovice F-TJ Sokol Děhylov DOP3 9. (20. 12. 2021 20:00)Odloženo COVID
78.TJ Sokol Vávrovice B-TTC BolaticeOP2 dor20. 12. 2021 18:005. (04. 01. 2022 17:30) 
14.TJ Sokol Chvalíkovice C-TJ Sokol Chvalíkovice BOP219. 12. 2021 09:0010. (22. 01. 2022 10:00) 
6.TJ Sokol Kateřinky C-TJ Sokol Kateřinky BOP116. 12. 2021 18:0015. (25. 02. 2022 19:00) 
49.SK Kravaře B-TJ Sokol Děhylov DOP313. 12. 2021 19:3010. (06. 12. 2021 18:30) 
11.TJ Sokol Chvalíkovice C-KST Darkovice COP211. 12. 2021 09:008. (04. 12. 2021 10:00) 
52.TJ Sokol Chvalíkovice F-SK Kravaře BOP309. 12. 2021 19:008. (26. 11. 2021 19:00) 
77.TJ Sokol Vávrovice B-SK Kravaře BOP2 dor06. 12. 2021 18:003. (07. 12. 2021 17:30) 
53.KST Slezan Opava E-SK Kravaře BOP306. 12. 2021 16:306. (10. 11. 2021 17:30) 
66.KST Darkovice A-KST Slezan OpavaOP1 dor03. 12. 2021 16:453. (08. 12. 2021 16:45) 
12.TJ Sokol Chvalíkovice B-TTC Hať BOP202. 12. 2021 19:008. (04. 12. 2021 10:00) 
2.TJ Sokol Kateřinky B-TJ Sokol Vávrovice AOP102. 12. 2021 18:008. (03. 12. 2021 18:00) 
65.SK Kravaře A-TJ Sokol KateřinkyOP1 dor02. 12. 2021 18:001. (11. 11. 2021 18:00) 
44.TJ Sokol Chvalíkovice E-TJ Sokol Chvalíkovice DOP325. 11. 2021 19:0014. (29. 01. 2022 10:00) 
57.KST Slezan Opava E-TJ Sokol Chvalíkovice DOP323. 11. 2021 16:304. (27. 10. 2021 17:30) 
33.TJ Sokol Vávrovice B-TJ Sokol Vávrovice COP322. 11. 2021 18:0017. (16. 02. 2022 17:00) 
61.TJ Sokol Chvalíkovice F-TJ Sokol Kateřinky DOP321. 11. 2021 10:003. (22. 10. 2021 19:00) 
62.TJ Sokol Chvalíkovice D-TJ Sokol Chvalíkovice EOP321. 11. 2021 09:003. (22. 10. 2021 19:00) 
59.TJ Sokol Kateřinky D-SK Kravaře BOP319. 11. 2021 17:004. (29. 10. 2021 17:00) 
10.TJ Sokol Chvalíkovice B-TJ Sokol Děhylov BOP218. 11. 2021 19:006. (20. 11. 2021 10:00) 
64.KST Darkovice A-TJ Sokol Vávrovice AOP1 dor17. 11. 2021 16:451. (10. 11. 2021 16:45) 
54.TJ Sokol Vávrovice C-TJ Sokol Vávrovice BOP315. 11. 2021 18:006. (08. 11. 2021 18:00) 
56.TJ Sokol Chvalíkovice F-KST Slezan Opava EOP314. 11. 2021 10:005. (05. 11. 2021 19:00) 
55.TJ Sokol Děhylov D-TJ Sokol Kateřinky DOP305. 11. 2021 17:305. (03. 11. 2021 18:15) 
8.TJ Sokol Chvalíkovice C-TJ Jiskra Jančí AOP204. 11. 2021 19:004. (06. 11. 2021 10:00) 
9.TJ Sokol Chvalíkovice B-KST Slezan Opava DOP204. 11. 2021 19:004. (06. 11. 2021 10:00) 
58.TJ Sokol Chvalíkovice E-TJ Sokol Chvalíkovice FOP331. 10. 2021 10:004. (30. 10. 2021 10:00) 
1.TJ Sokol Vávrovice A-TJ Sokol Kateřinky COP127. 10. 2021 17:004. (03. 11. 2021 17:00) 
60.TJ Jiskra Jančí B-TJ Sokol Vávrovice BOP321. 10. 2021 18:303. (22. 10. 2021 18:30) 
63.TJ Sokol Chvalíkovice F-KST Darkovice DOP314. 10. 2021 19:001. (08. 10. 2021 19:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy