Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
47.Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D-Střelecký klub Polom B4. třída25. 03. 2022 18:0025. (27. 03. 2022 09:00) 
48.Stolní tenis klub Komárno B-Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš4. třída23. 03. 2022 18:0025. (24. 03. 2022 18:00) 
36.TJ Sokol Osek B-Střelecký klub Polom A3. třída22. 03. 2022 18:3025. (24. 03. 2022 18:30) 
29.Stolní tenis klub Komárno A-TJ Sokol Opatovice B2. třída20. 03. 2022 14:0022. (20. 03. 2022 10:00) 
16.TJ Sokol Tovačov C-TJ Chropyně "A"1. třída17. 03. 2022 19:0012. (21. 03. 2022 18:30) 
15.TJ Chropyně "A"-TJ Sokol Buk B1. třída15. 03. 2022 18:0022. (20. 03. 2022 09:00) 
14.Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B-TJ Sokol Loučka A1. třída15. 03. 2022 18:0022. (20. 03. 2022 09:00) 
46.Sportovní klub Rakov-Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš4. třída13. 03. 2022 14:0023. (11. 03. 2022 18:00) 
34.Stolní tenis Radkovy-TJ Sokol Opatovice C3. třída01. 03. 2022 18:0019. (11. 02. 2022 18:00) 
12.TJ Sokol Buk B-TJ Sokol Dřevohostice1. třída23. 02. 2022 18:0019. (25. 02. 2022 18:00) 
28.SDH Lhota A-Stolní tenis klub Komárno A2. třída22. 02. 2022 18:3019. (24. 02. 2022 18:30) 
13.TJ Sokol Dolní Újezd A-Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B1. třída22. 02. 2022 18:1519. (25. 02. 2022 18:15) 
35.TJ Sokol Opatovice C-SK Přerov G3. třída22. 02. 2022 18:0020. (20. 02. 2022 09:00) 
44.Střelecký klub Polom C-Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D4. třída16. 02. 2022 18:0019. (08. 02. 2022 18:00) 
43.Střelecký klub Polom B-TJ Sokol Černotín B4. třída14. 02. 2022 18:0018. (01. 02. 2022 18:00) 
32.ST Rajnochovice B-TJ Sokol Černotín A3. třída08. 02. 2022 18:3014. (06. 01. 2022 18:30) 
11.TJ Sokol Opatovice A-TJ Sokol Tovačov C1. třída07. 02. 2022 18:0017. (13. 02. 2022 09:00) 
9.TJ Sokol Kojetín B-TJ Sokol Dolní Újezd A1. třída 16. (04. 02. 2022 18:00)10.02.18:00
10.TJ Sokol Buk B-TJ Sokol Opatovice A1. třída03. 02. 2022 18:0016. (04. 02. 2022 18:00) 
8.TJ Sokol Dolní Újezd A-TJ Spartak Milotice nad Bečvou1. třída11. 01. 2022 18:3013. (14. 01. 2022 18:15) 
33.Střelecký klub Polom A-TJ Sokol Opatovice C3. třída06. 01. 2022 18:0015. (13. 01. 2022 18:00) 
7.TJ Chropyně "A"-TJ Sokol Tovačov C1. třída21. 12. 2021 18:001. (12. 12. 2021 09:00) 
6.TJ Sokol Kojetín B-TJ Sokol Buk B1. třída17. 12. 2021 18:0010. (26. 11. 2021 18:00) 
42.TJ Sokol Dolní Újezd D-Střelecký klub Polom B4. třída14. 12. 2021 18:3013. (15. 12. 2021 18:30) 
38.SDH Špičky B-TJ Sokol Tovačov D4. třída09. 12. 2021 18:009. (18. 11. 2021 18:00) 
25.SK Přerov F-TJ Sokol Opatovice B2. třída02. 12. 2021 18:3010. (26. 11. 2021 18:00) 
31.Střelecký klub Polom A-TJ Chropyně "B"3. třída02. 12. 2021 18:0010. (25. 11. 2021 18:00) 
27.SDH Špičky A-TJ Sokol Osek A2. třída30. 11. 2021 18:0011. (03. 12. 2021 18:00) 
5.TJ Sokol Dřevohostice-TJ Sokol Tovačov C1. třída25. 11. 2021 18:3010. (28. 11. 2021 09:00) 
39.TJ Sokol Tovačov D-TJ Sokol Dolní Újezd D4. třída24. 11. 2021 18:3010. (26. 11. 2021 18:30) 
26.Stolní tenis klub Komárno A-SDH Špičky A2. třída21. 11. 2021 10:0010. (28. 11. 2021 10:00) 
30.SK Přerov G-TJ Sokol Černotín A3. třída18. 11. 2021 18:009. (19. 11. 2021 18:00) 
4.TJ Sokol Dolní Újezd A-TJ Sokol Dřevohostice1. třída17. 11. 2021 18:159. (19. 11. 2021 18:15) 
24.SDH Špičky A-SK Přerov F2. třída16. 11. 2021 18:309. (19. 11. 2021 18:00) 
23.Stolní tenis klub Komárno A-SDH Lhota A2. třída07. 11. 2021 10:008. (14. 11. 2021 10:00)KD Komárno
22.SDH Špičky A-TJ Sokol Dolní Újezd B2. třída03. 11. 2021 18:307. (05. 11. 2021 18:00) 
3.TJ Sokol Buk B-TJ Sokol Loučka A1. třída26. 10. 2021 18:006. (29. 10. 2021 18:00) 
20.Stolní tenis klub Komárno A-TJ Sokol Jezernice C2. třída24. 10. 2021 09:005. (24. 10. 2021 10:00)KD Osíčko
21.TJ Sokol Osek A-SK Přerov F2. třída22. 10. 2021 18:005. (21. 10. 2021 18:30) 
37.TJ Sokol Dolní Újezd D-ST Hradčany4. třída14. 10. 2021 18:004. (15. 10. 2021 18:00) 
41.Střelecký klub Polom C-Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš4. třída12. 10. 2021 18:0011. (30. 11. 2021 18:00) 
2.Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B-TJ Sokol Tovačov C1. třída07. 10. 2021 18:003. (10. 10. 2021 09:00) 
19.TJ Sokol Kojetín C-SDH Špičky A2. třída04. 10. 2021 18:303. (08. 10. 2021 18:00) 
18.Stolní tenis klub Komárno A-TJ Sokol Čekyně A2. třída03. 10. 2021 10:003. (10. 10. 2021 10:00) 
1.TJ Sokol Tovačov C-TJ Sigma Hranice B1. třída29. 09. 2021 18:302. (27. 09. 2021 18:30) 
17.SDH Špičky A-SDH Lhota A2. třída22. 09. 2021 18:302. (01. 10. 2021 18:00) 
45.Střelecký klub Polom C-Střelecký klub Polom B4. třída14. 09. 2021 18:0023. (08. 03. 2022 18:00) 
40.Střelecký klub Polom B-Střelecký klub Polom C4. třída13. 09. 2021 18:0010. (23. 11. 2021 18:00) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy