Změny termínů a hracích místností
 Domácí-HostéSoutěžNový termínKolo (původní termín)Nová hrací místnost
16.SKST Vlašim-SKST PLUS Hodonín BExL Ž03. 12. 2022 10:002. (01. 10. 2022 12:00) 
15.SF SKK El Niňo Praha-SKST PLUS HodonínExL Ž03. 12. 2022 09:002. (01. 10. 2022 09:00) 
18.SKST Vlašim-SKST PLUS HodonínExL Ž02. 12. 2022 18:003. (30. 09. 2022 18:00) 
17.SF SKK El Niňo Praha-SKST PLUS Hodonín BExL Ž02. 12. 2022 18:003. (30. 09. 2022 18:00) 
4.SKST Cheb-TJ Sokol PP Hradec KrálovéExL M06. 11. 2022 16:306. (04. 11. 2022 18:00) 
12.TTC Litoměřice-Union Plzeň2LMA06. 11. 2022 10:004. (02. 10. 2022 10:00) 
8.TJ Ostrava KST C-TJ Agrotec Hustopeče1LM06. 11. 2022 10:002. (02. 10. 2022 10:00) 
7.SKST Havířov B-TTC MS Brno A1LM06. 11. 2022 10:002. (02. 10. 2022 10:00) 
5.TJ Ostrava KST C-TTC MS Brno A1LM05. 11. 2022 15:001. (01. 10. 2022 15:00) 
11.KST Apollo Ústí nad Labem-Union Plzeň2LMA05. 11. 2022 14:003. (01. 10. 2022 14:00) 
6.SKST Havířov B-TJ Agrotec Hustopeče1LM05. 11. 2022 14:001. (01. 10. 2022 14:00) 
22.SKST Vlašim-HB Ostrov H. BrodExL Ž05. 11. 2022 12:008. (12. 11. 2022 12:00) 
21.SF SKK El Niňo Praha-TT Moravský KrumlovExL Ž05. 11. 2022 09:008. (12. 11. 2022 09:00) 
24.SKST Vlašim-TT Moravský KrumlovExL Ž04. 11. 2022 18:009. (11. 11. 2022 18:00) 
23.SF SKK El Niňo Praha-HB Ostrov H. BrodExL Ž04. 11. 2022 18:009. (11. 11. 2022 18:00) 
1.SKST Liberec-SKST TESLA BATTERIES HavířovExL M02. 11. 2022 18:003. (30. 09. 2022 18:00) 
20.SK Dobré-SF SKK El Niňo PrahaExL Ž30. 10. 2022 10:007. (28. 10. 2022 18:00) 
3.SKST TESLA BATTERIES Havířov-TJ Sokol PP Hradec KrálovéExL M16. 10. 2022 17:004. (07. 10. 2022 17:00) 
29.TJ Lomnice-TJ AVIA Čakovice2LŽA 4. (15. 10. 2022 15:00)Rokycanova 258, Sokolov, tělocvična 2.ZŠ v Sokolově
28.TJ Lomnice-AC Sparta Praha C2LŽA 3. (15. 10. 2022 10:00)Rokycanova 258, Sokolov, tělocvična 2.ZŠ v Sokolově
40.SK Slavia Praha B-TJ Tesla PardubiceČP M II07. 10. 2022 18:00PO (08. 10. 2022 10:30) 
27.TT Moravský Krumlov B-AC Sparta Praha B1LŽB02. 10. 2022 10:005. (29. 10. 2022 10:00)Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň (Arena Sparta - Podvinný mlýn)
31.SK Kolšov-KST Hluk2LŽC 2. (01. 10. 2022 14:30)Postřelmov Komenského 260 789 69
30.SK Kolšov-MSK Břeclav B2LŽC 1. (01. 10. 2022 10:00)Postřelmov Komenského 260 789 69
2.HB Ostrov, H. Brod-NH OstravaExL M30. 09. 2022 14:003. (30. 09. 2022 18:00)KD Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod
19.HB Ostrov H. Brod-SKST Charvát HavířovExL Ž30. 09. 2022 13:003. (30. 09. 2022 18:00) 
13.SKST Charvát Havířov-MH stolní tenis OstravaExL Ž25. 09. 2022 11:001. (24. 09. 2022 17:00) 
26.AC Sparta Praha A-Slovan KST Bohnice1LŽA25. 09. 2022 10:0011. (10. 12. 2022 09:30) 
41.TJ Sokol Brušperk-MK ŘeznoviceČP M II24. 09. 2022 17:00PO (24. 09. 2022 10:30) 
39.TTC Elizza Praha C-TJ Tesla PardubiceČP M II23. 09. 2022 19:00PO (24. 09. 2022 10:30) 
25.SKST PLUS Hodonín B-SKST PLUS HodonínExL Ž23. 09. 2022 17:0012. (23. 09. 2022 12:00) 
14.SKST PLUS Hodonín-SKST PLUS Hodonín BExL Ž23. 09. 2022 15:001. (23. 09. 2022 18:00) 
10.TJ Tatran KRPA Hostinné-TJ AVIA Čakovice2LMA17. 09. 2022 16:301. (17. 09. 2022 15:00) 
9.Union Plzeň-TJ Sokol Vodňany2LMA17. 09. 2022 16:001. (17. 09. 2022 15:00) 
37.TJ Sokol Brušperk-SK Přerov BČP M II04. 09. 2022 10:00PO (03. 09. 2022 10:30) 
34.TJ Sokol Kosmonosy A-SKST Liberec BČP M II03. 09. 2022 17:00PO (03. 09. 2022 10:30) 
38.TJ Sokol Kojetín-TJ Sokol ŠarovyČP M II03. 09. 2022 14:00PO (03. 09. 2022 10:30) 
36.Základna Hnoyland Hnojice-TJ Sokol Kostelec-ZlínČP M II03. 09. 2022 11:30PO (03. 09. 2022 10:30) 
33.TJ Sokol Rudná-SF SKK El Niňo Praha CČP M II02. 09. 2022 18:00PO (03. 09. 2022 10:30) 
32.TJ Sokol Mirošov-TJ Sokol Vodňany AČP M II02. 09. 2022 18:00PO (03. 09. 2022 10:30) 
35.TJ Jiskra Heřmanův Městec-TJ Sadská AČP M II30. 08. 2022 18:00PO (03. 09. 2022 10:30) 
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy