Soupisky
Krajský přebor 2.tř.sk.A
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 151-200 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151-200 
3.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 201-239 
4.Kotva David1990reg. muži 83 
5.Laubr Václav1969reg. muži 145 
6.Kotva Petr1965reg. muži 150 
7.Maier Zdeněk1988reg. muži 157 
8.Drábek Tomáš1977reg. muži 169 
9.Kotva Jan1936nez.  
10.Jančík Pavel1977nez.  
11.Vonásek Václav1965nez.  
12.Kovanda Jakub2008nez.  
13.Kocna Dan2005nez.  
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jankulík Martin1985kraj. muži 151-200 
2.Stanček Martin1988kraj. muži 201-239 
3.Plassová Jana1965kraj. muži 201-239 
4.Hlavatý Petr1990reg. muži 46-50 
5.Stanček Anton1934reg. muži 51-60 
6.Kociánová Dana1969reg. muži 61-70 
7.Tochor Jiří1957reg. muži 61-70 
8.Hlavatá Jana1966reg. muži 91-100 
9.Jandečka Jindřich2008reg. muži 101-120 
10.Jandečka Jiří2006reg. muži 101-120 
11.Svoboda Josef1974nez. muži  
TTC Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
2.Písařík Zdeněk1952kraj. muži 201-239 
3.Němec Josef1975kraj. muži 201-239 
4.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
5.Vavro Radek1969reg. muži 81-90 
6.Šteffel Radek1981reg. muži 91-100 
7.Mráz Václav1997reg. muži 121-140 
8.Plachý Pavel1970nez. muži  
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 121-150 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 121-150 
4.Šrámek Václav1967kraj. muži 201-239 
5.Gábor Filip1999kraj. muži 121-150 
6.Sýkora Hynek1961reg. muži 71-80 
7.Wimmer Jan1973reg. muži 91-100 
8.Janeček Lukáš1998reg. muži 91-100 
9.Bezstarosta Filip1993reg. muži 101-110 
10.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
11.Hána Jiří1963reg. muži 121-130 
12.Horek Martin1976reg. muži 121-130 
13.Kysela Martin1975reg. muži 121-130 
14.Čákora Ladislav ml.2004reg. muži 151-160 
15.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
16.Čákorová Tereza2007kraj. dky 8 
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šauer David1975kraj. muži 199 
2.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 220 
3.Bednář Radomír1960kraj. muži 226 
4.Kozelka Martin1973reg. muži 17 
5.Duraj Vojtěch1973reg. muži 34 
6.Bradna Zdeněk1970reg. muži 87 
7.Čech Jiří1978reg. muži 23 
8.Kočárek Pavel1954reg. muži 150 
9.Koudelka Petr1968nez. muži 300 
10.Lorenc Tomáš1960reg. muži 120 
11.Kurz Petr1962reg. muži 89 
12.Šauer Robert1972reg. muži 67 
TJ Sokol Skomelno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Josef1974kraj. muži 147 
2.Ruckauf Michal1995reg. muži 27 
3.Hofman Petr ml.1991reg. muži 48 
4.Hofman Martin1993reg. muži 52 
5.Palek Vladimír1956reg. muži 65 
6.Hofman Petr st.1965reg. muži 85 
7.Kahovec Ladislav1952reg. muži 91 
8.Jeremiáš Pavel1976reg. muži 94 
9.Nový Josef1951reg. muži 115 
10.Vimpel Jan1991nez.  
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 101-120 
2.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
3.Niedermayer Michal1987kraj. muži 151-200 
4.Kolerus Martin1976kraj. muži 151-200 
5.Kliment Vladimír1962kraj. muži 151-200 
6.Kheil Lukáš1981kraj. muži 201-239 
7.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-239 
8.Benedikt Jiří1988kraj. muži 201-239 
9.Čížková Alena1959kraj. ženy 21-25 
10.Krš Richard1979reg. mži 17 
11.Šlajch Stanislav1950reg. muži 51-60 
12.Fořt Petr1955reg. muži 31 
13.Zikmundovský Martin1980reg. muži 35 
14.Kozák Karel1977reg. muži 71-80 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Václav1971reg. muži 21 
2.Švarc Pavel1966reg. muži 23 
3.Hýsek Tomáš1980reg. muži 26 
4.Vojta Ivan1966reg. muži 37 
5.Pražan Jiří1974reg. muži 38 
6.Sedláček Miloš1970reg. muži 44 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarab Josef1986kraj. muži 81.-100. 
2.Sommer Patrik1997kraj. muži 101.-120. 
3.Baierl Tomáš1969kraj. muži 121.-150. 
4.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121.-150. 
5.Vítek Petr1969kraj. muži 201,-239 
6.Leipelt Lukáš1986reg. muži 26.-30 
7.Vítovec Miroslav1959reg. muži 31.-40. 
8.Láriš Petr st.1963reg. muži 41.-50. 
9.Milfort Jiří st.1973reg. muži 51.-60. 
10.Sommer Václav1956reg. muži 141.-156. 
11.Oroš Karel1961reg. muži 141.-156. 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 121 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 121 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 151 
5.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 121 
6.Jehlíková Petra1993kraj. muži 151 
7.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
8.Haas Václav1960reg. muži 121 
9.Sazama Adam1997reg. muži 141 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jung Milan1970kraj. muži 201 
2.Dobiáš Jan1963reg. muži 31 
3.Květon Tomáš2003reg. muži 46 
4.Toman Ondřej1999reg. muži 46 
5.Svoboda Lukáš1995reg. muži 46 
6.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
7.Kalousek Miloš1973reg. muži 121 
8.Kohout Václav1967reg. muži 141 
9.Květon Jaroslav1965nez. muži nezařazen 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubovský Jiří1957kraj. muži 151.-200. 
2.Hošťálek Milan1959kraj. muži 151.-200. 
3.Hošťálková Martina1990kraj. muži 201.-239. 
4.Honalová Klára1996kraj. muži 201.-239. 
5.Brzica Matěj1999nez. muži  
6.Hájek Karel1959nez. muži  
7.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
8.Kříž Petr1964nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy