Soupisky
Krajský přebor 2.tř.sk.C
TJ Sokol Lhůta B - Trnová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 101-120 
2.Komanec Pavel1962kraj. muži 101-120 
3.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
4.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-239 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-239 
6.Dvořák Petr1971kraj. muži 201-239 
7.Altmann Pavel1969reg. muži 71-80 
8.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
9.Pašek Zdeněk1940reg. muži 91-100 
10.Protiva Pavel1962reg. muži 101-110 
11.Lašťovka Michal1988reg. muži 111-120 
12.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
13.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
14.Glazar František1980nez.  
15.Levora Karel1975nez.  
TJ Spartak Strašice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janeček Jaroslav1964reg. muži 27 
2.Havel Miroslav1975reg. muži 31 
3.Krátký Petr1977reg. muži 44 
4.Janečková Jaroslava1970reg. muži 75 
5.Šlapák Jaroslav1971reg. muži 72 
6.Bergmann Vladimír1975reg. muži 96 
7.Halbych Jan1983reg. muži 98 
8.Páv Jan1976reg. muži 99 
9.Havel Miroslav st.1952reg. muži 100 
10.Ševčík Vladimír1956reg. muži 131 
KST Klatovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
2.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
3.Belfín Karel ml.2001reg. muži 51. - 60. 
4.Havlíček Matěj2003reg. muži 51. - 60. 
5.Hummel Jiří1945reg. muži 41.- 50. 
6.Kesman Karel1977reg. muži 51. - 60. 
7.Petrmichl Jan1965reg. muži 71. - 80. 
8.Kinský Jiří1953reg. muži 81. - 100. 
9.Berka Vítězslav1956reg. muži 81. - 100. 
10.Hnojský Jiří1973reg. muži 141.-156. 
11.Belfín Václav2005reg. muži 141.-156. 
12.Netrval Rostislav1968nez. muži  
13.Hnojský Jakub2000nez. muži  
14.Šmíd Martin2000reg. muži 61-70Střídavý start z Tělovýchovná jednota Nýrsko z.s.
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rauner Václav1964kraj. muži 121,5 
2.Hořan Milan1958kraj. muži 151,5 
3.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 201,5 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
5.Šleis Petr1962reg. muži 24 
6.Kodirov Khudoyberdi1980reg. muži 28 
7.Baksa Karel1939reg. muži 31 
8.Štumpf Michal1988reg. muži 32 
9.Baksa Zdeněk1963reg. muži 35 
10.Šobr Karel1973reg. muži 41,5 
11.Gardaš Josef1946reg. muži 45 
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Josef1989reg. muži 12. 
2.Brant František1970reg. muži 13. 
3.Hrubý Petr1960reg. muži 14. 
4.Dienstbier Pavel1971reg. muži 15. 
5.Vohradský Jiří1969reg. muži 16. 
6.Dolejš Pavel1972reg. muži 17. 
7.Šperl Jakub2004reg. muži 20. 
8.Vasilečko Filip1990reg. muži 30.-35.N 
9.Umner Filip2004reg. muži 39. 
10.Lang Oliver2001reg. muži 40 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr ml.1998kraj. muži 151-200 
2.Nechutný Marek2002kraj. muži 151-200 
3.Šípek Josef1972kraj. muži 151-200 
4.Švamberg Daniel1998reg. muži 44 
5.Drofa Zdeněk1952reg. muži 51-60 
6.Šulda David1976reg. muži 71-80 
7.Hubka Jiří1965reg. muži 81-90 
8.Nový David2003reg. muži 111-200 
9.Kupka Jiří2003nez. muži  
Union Plzeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 121-150 
2.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
3.Macháček Radek1969reg. muži 26 
4.Trnka Josef1968reg. muži 51-55 
5.Boháč Jaroslav1956reg. muži 81-90 
6.Gabriel Petr2003reg. muži 81-90 
7.Kovář Martin1986reg. muži 101-110 
8.Bednář David2006reg. muži 111-120 
9.Bistřický David2003reg. muži 121-130 
10.Višňovský Václav2003reg. muži 131-140 
11.Kylián Zdeněk1969reg. muži 141-150 
12.Kokoška Jakub2003reg. muži 141-150 
13.Bohdan Michal2007reg. muži 141-150 
14.Švarc Jan2007reg. muži 141-150 
15.Kovařík Josef1978reg. muži 161-173 
16.Oliva Petr1973reg. muži 161-173 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ungr Jan II.1958kraj. muži 121 -150 
2.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 121 -150 
3.Dobrý Václav1964kraj. muži 151-200 
4.Poch Pavel1965kraj. muži 151-200 
5.Krajdl Roman1971reg. muži 38 
6.Dobrý Jan1987reg. muži 45 
7.Poch Petr1965reg. muži 51 
8.Tomášek Martin1973reg. muži 60 
9.Hájek Dušan1978reg. muži 80 
10.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 82 
11.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 95 
12.Tomášek Pavel1979reg. muži 112 
13.Poch Václav1964reg. muži 134 
14.Rydrych Pavel1968reg. muži 137 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 123 
2.Kašper Petr1957kraj. muži 139 
3.Kříž Michal1981kraj. muži 188 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 201 
5.Novotný Roman st.1974reg. muži 67 
6.Novotný Roman ml.1995reg. muži 132 
7.Pošar Pavel1976nez. muži  
8.Hrubý Petr1970reg. muži 105 
9.Pechovský Ludvík2003reg. muži 116 
10.Slavík Viktor2000reg. muži 118 
11.Koky Robert2003reg. muži 128 
12.Koreň Pavel2002reg. muži 129 
13.Jílek Karel1996reg. muži 145 
14.Michal Jan ml.2002nez. muži  
15.Vokurka Martin2004nez. muži  
16.Vokurka Pavel1974nez. muži  
17.Syrový Václav1996nez. muži  
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
2.Vyskočil Marek1996kraj. muži 121. - 150. 
3.Babický Josef1980kraj. muži 151. - 200. 
4.Boura Lukáš1987kraj. muži 151. - 200. 
5.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201. - 239. 
6.Kotas Pavel1964reg. muži 120. 
7.Dostál Ondřej1979reg. muži 106. 
8.Lev Marek1983reg. muži 122. 
9.Murlová Dana1959reg. muži 119. 
10.Judl Rostislav1971reg. muži 140. 
11.Ludín Jiří1963reg. muži 144. 
12.Forst Radek1976nez. muži  
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Roman1971kraj. muži 151-200 
2.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151-200 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 151-200 
5.Vasilečko Michal1966reg. muži 12 
6.Wágner František1963reg. muži 18 
7.Abramčuk Jiří1975nez. muži  
8.Rolko Rudolf1958nez. muži  
9.Rolko Zdeněk1964nez. muži  
10.Rožumberg Jiří1966nez. muži  
11.Netek Václav1969nez. muži  
12.Krejčí Milan1970nez. muži N 
TJ Sokol Horní Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Václav1954kraj. muži 201-239 
2.Pešík Radek1970reg. muži 19 
3.Nový Jaroslav1953reg. muži 22 
4.Švamberg Luboš1964reg. muži 23 
5.Pešička Ladislav1959reg. muži 61-70 
6.Dobrý Oldřich1957reg. muži 71-80 
7.Šípek Filip2004reg. muži 91-100 
8.Gruber Petr1953reg. muži 131-140 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy