Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor 1. třídy
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
2.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 81-100 
4.Provazník Tomáš1983kraj. muži 101-130 
5.Vaníček Jiří1974kraj. muži 101-130 
6.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
7.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
8.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
9.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
10.Plíšek Jan1979reg. muži 61-100 
11.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
12.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
13.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
14.Buzek Josef1970reg. muži 101-197 
15.Hruda Kamil1965reg. muži 101-197 
16.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-197 
17.Lanková Martina1973nez. muži  
18.Hasil Tomáš1986nez.  
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 70,5 
2.Marholt David1982kraj. muži 90,5 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
4.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
5.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
6.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
7.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
8.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
9.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
10.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
11.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
12.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
13.Novota Štefan1960reg. muži xxx 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005kraj. muži 70,5 
2.Tauchman Denis2002reg. muži 80,5 
3.Čermák Bohuslav2007kraj. muži 115,5 
4.Vogel Matěj2004reg. muži 80,5 
5.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
6.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
7.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
8.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
9.Jandák Jan2004reg. muži 149 
10.Perný Matěj2003reg. muži 149 
11.Wolf Filip2008reg. muži 149 
Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Zahradník Jan1982kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 11-20 
4.Doležal Václav1966reg. muži 11-20 
5.Slavík Miroslav1964reg. muži 11-20 
6.Mastník Radek1971reg. muži 21-30 
7.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
8.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
9.Kolesa Ladislav1960reg. muži 31-60 
10.Šeda Libor1981reg. muži 31-60 
11.Černý Václav1963reg. muži 61-90 
12.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
13.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
14.Ottis Michal1955reg. muži 61-90 
15.Sunek Pavel1946reg. muži 61-90 
16.Chlum Jaroslav1957reg. muži 91-120 
17.Kotyza Josef1961reg. muži 91-120 
18.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
19.Pavlata Lukáš1988reg. muži 91-120 
20.Matějček Ivan1986reg. muži 121-a výše 
21.Kaplan Josef1956reg. muži 121-a výše 
22.Abraham Zdeněk1955nez.  
23.Paldus Tomáš1975nez.  
24.Peerová Jana1964nez.  
25.Rak Petr1954nez.  
26.Jungmann Petr1968nez.  
SK Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Radim1971kraj. muži 101-130 
2.Hradecký Jakub1980kraj. muži 101-130 
3.Bártl Rostislav1973kraj. muži 101-130 
4.Sedlák Marek st.1973kraj. muži 101-130 
5.Adamec Miroslav1967kraj. muži 101-130 
6.Kolomazník David1971nez.  
7.Svatý Robert1977nez.  
Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 61-80 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
4.Vondra Pavel1966kraj. muži 81-100 
5.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
6.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
7.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
8.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
9.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
10.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
11.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
12.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60 
Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikous Marcel1975kraj. muži 81. - 100. 
2.Drechsler Matěj1987kraj. muži 101. - 130. 
3.Drechsler Jan1985reg. muži 61. - 100. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
5.Sršeň Jiří1948reg. muži 61. - 100. 
6.Ryšavý Milan1967reg. muži 61. - 100. 
7.Horák David1998reg. muži 61. - 100. 
8.Boháč Vladimír1951reg. muži 101. - 197. 
9.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 197. 
10.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 197. 
11.Špryňar Pavel1971reg. muži 101. - 197. 
12.Horák Čeněk1965reg. muži 101. - 197. 
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61 - 80 
2.Pobuda Josef1969kraj. muži 81-100 
3.Bukovec Radek1966kraj. muži 101-130 
4.Lazar Julius1968reg. muži 31-60 
5.Motl Ladislav1952reg. muži 31-60 
6.Kalanyos Jiří1982reg. muži 31-60 
7.Vrba Josef1959reg. muži 31-60 
8.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
9.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
10.Lučan Ladislav1962nez. muži nezařazen 
11.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
2.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 81-100 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
4.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
5.Málek Lukáš1984reg. muži 21-60 
6.David Lukáš2003reg. muži 21-60 
7.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
8.Král Libor1971reg. muži 101-130 
9.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
10.Kubík Tomáš1972reg. muži 131-153 
Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. muži 81-100 
2.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
3.Vojtěch Petr1960kraj. muži 101-130 
4.Horník Stanislav1957reg. muži 31-60 
5.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
7.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
8.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
9.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
10.Černohub Vít2010nez.  
11.Špaček Ondřej1994nez.  
12.Svoboda Jan2001kraj. muži 101-130Střídavý start z Klub stolního tenisu TTC a.s. Preciosa Jablonné v
Loko Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
2.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81 - 100 
3.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
4.Gabriel Jan2007kraj. muži 101 - 130 
5.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
6.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
7.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
8.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
9.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
10.Jaderný Petr1958nez.  
Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žemlička Karel1962kraj. muži 81-100 
2.Zahradník Petr1962reg. muži 61-100 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61-100 
4.Charvát Luboš1967reg. muži 61-100 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-100 
6.Palušová Jana1967reg. muži 101-197cizinec 
7.Brož Adam2009reg. muži 101-197 
8.Nováková Tereza2006reg. muži 101-197 
9.Fiala Martin2007reg. muži 101-197 
10.Klustová Tereza2007reg. muži 101-197 
11.Kašínská Michaela2007reg. muži 101-197 
12.Rambousek Jan2008reg. muži 101-197 
13.Lipenský Robert1972nez. muži  
14.Živnůstka Miroslav1960nez. muži  
Bižuterie Jablonec n.N. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Matouš1991kraj. muži 61 - 80 
2.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 81 - 100 
3.Vrabec Jan1985reg. muži 11 - 20 
4.Daníček Radek1983reg. muži 21 - 30 
5.Vrabec Jakub1988reg. muži 11 - 20 
6.Charvát Luboš1954reg. muži 21 - 30 
7.Sudek Petr1970reg. muži 31 - 60 
8.Mádle Luděk1955reg. muži 31 - 60 
9.Molitoris Dušan1944reg. muži 31 - 60 
10.Reczai Jiří1955reg. muži 31 - 60 
11.Šilhán Jiří1958reg. muži 61 - 90 
12.Kahan Ondřej2007reg. muži 91 - 120 
13.Mašek Vladislav1960reg. muži 91 - 120 
14.Sudek Karel1994reg. muži 91 - 120 
15.Košták Matěj2007reg. muži 121 a výše 
16.Berka Jan2008reg. muži 121 a výše 
17.Horváth Patrik1975reg. muži 121 a výše 
18.Jirman Petr1977nez.  
19.Jahoda Martin1986nez.  
20.Koťátko Luboš1971nez.  
21.Matouš Roman1967nez.  
22.Thér Petr1962nez.  
23.Šonský Patrik1992nez.  
24.Bureš Zdeněk1975nez.  
25.Šnajdr Pavel1944nez.  
26.Vele Ivan1945nez.  
27.Pobříslová Jana1966nez.  
28.Berková Natalie2006nez.  
29.Heřman David2006nez.  
30.Vrběcký Daniel2005nez.  
31.Bernich Daniel2007nez.  
32.Rose Tomáš2005nez.  
33.Nypl Patrik2009nez.  
34.Grossgott Marek2004nez.  
35.Jakubík Jaromír2007nez.  
36.Janáček Vojtěch2007nez.  
37.Soles Martin2007nez.  
38.Resl Matouš2010nez.  
39.Tonar Lukáš2002nez. Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy