Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor 2. třídy
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 101 - 130 
2.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
3.Křížová Gabriela1992reg. muži 31-60 
4.Fojt Pavel1974reg. muži 61-100 
5.Tomek Jaroslav st.1963reg. muži 61-100 
6.Madaraszová Klára1994nez.  
7.Růžička Zdeněk1953nez.  
8.Studničný Josef1968nez.  
9.Viktora Radek1976nez.  
10.Gežo Miroslav1978nez.  
11.Kříž Josef1982nez.  
12.Libichová Kateřina1984nez.  
Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaníček Jiří1974kraj. muži 101-130 
2.Anton Petr1981kraj. muži 101-130 
3.Fáček Petr1971reg. muži 61-100 
4.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
5.Plíšek Jan1979reg. muži 61-100 
6.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
7.Pažout Daniel1970reg. muži 61-100 
8.Cmunt Martin1982reg. muži 101-197 
9.Andrle Tomáš1979reg. muži 101-197 
10.Buzek Josef1970reg. muži 101-197 
11.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-197 
12.Hruda Kamil1965reg. muži 101-197 
13.Lanková Martina1973nez. muži  
14.Hasil Tomáš1986nez.  
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999reg. muži 80,5 
2.Lieskovský Daniel1997reg. muži 80,5 
3.Vogel Jakub2006reg. muži 80,5 
4.Absolonová Marie2000reg. muži 80,5 
5.Berger Jan1984reg. muži 80,5 
6.Richter Pavel1970reg. muži 149 
7.Perný Matěj2003reg. muži 149 
8.Nevery Filip2001reg. muži 149 
9.Harries Charlie2008reg. muži 149 
10.Misař Daniel1999reg. muži 149 
11.Holík Petr1968reg. muži 149 
12.Žid Čeněk1997nez. muži xxx 
13.Žid Jaromír1962nez. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975reg. muži 80,5 
2.Veselka Jiří st.1958reg. muži 80,5 
3.Štolfa Jakub2003reg. muži 80,5 
4.Mečl Jan st.1964reg. muži 80,5 
5.Vojkovič Karel st.1959reg. muži 80,5 
6.Žmuda Petr2007reg. muži 80,5 
7.Knot Jan1994reg. muži 80,5 
8.Mikula Oldřich1935reg. muži 100N 
9.Jandák Jan2004reg. muži 149 
10.Wolf Filip2008reg. muži 149 
11.Němec Štěpán2008reg. muži 149 
12.Fiřt Jan2009reg. muži 149 
13.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 149 
14.Kriegelstein Petr1962reg. muži 149 
15.Zacharová Kateřina1980kraj. muži 149 
16.Vejvoda Viktor2006nez. muži xxx 
17.Novák Kamil1967nez. muži xxx 
Sokol Nová Ves n/P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 81-100 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
5.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
6.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
7.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
8.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
9.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
10.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
11.Hodouš Marek2003reg. muži 101-130 
12.Doškář Vladimír2003reg. muži 131-153 
13.Píro Štěpán2003reg. muži 131-153 
14.Drašar Lukáš2004reg. muži 154-168 
15.Kynčl Luboš1952reg. muži 154-168 
16.Golis Radek1981nez.  
17.Hlubuček Radek1978nez.  
Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
2.Anděl Jiří1953reg. muži 21-60 
3.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
4.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
6.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 21-60 
8.Vondrák Michal2003reg. muži 21-60 
9.Filip Josef2000reg. muži 21-60 
10.Varcl Matěj1988reg. muži 21-60 
11.Brenner Matěj2001reg. muži 61-100 
12.Kosař Václav2003reg. muži 61-100 
13.Louda Václav1975nez.  
Sokol Železný Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971reg. muži 11 - 20 
2.Janoušek Ladislav1953reg. muži 21 - 30 
3.Kvapil Josef1950reg. muži 21 - 30 
4.Bareš Karel1959reg. muži 21 - 30 
5.Bachůrek Jaroslav1957reg. muži 21 - 30 
6.Šonský Jaroslav1957reg. muži 31 - 60 
7.Hloušek Antonín1947reg. muži 31 - 60 
8.Vít Jiří1941reg. muži 31 - 60 
9.Štěpánek František1951reg. muži 31 - 60 
10.Pospíšil Pavel1962nez.  
11.Vrabec Milan1960nez.  
12.Kahan Ondřej2007reg. muži 91 - 120Střídavý start z Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
Sokol Jablonec n.J. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Petr1957kraj. muži 101-130 
2.Popek Ivo1984kraj. muži 101-130 
3.Honců Michal1972reg. muži 21-60 
4.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
5.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
6.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
7.Exner Petr1977nez. muži  
8.Pastorek Ondřej1987nez. muži  
9.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rudinský David1972kraj. muži 101-130 
2.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
3.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
4.Šákr Josef1956reg. muži 31-60 
5.Pěnkava Pavel1950reg. muži 61-100 
6.Čupec Daniel1978reg. muži 61-100 
7.Kašubiaková Viktorie2004reg. muži 61-100 
8.Hudeček Evžen1956reg. muži 61-100 
9.Černohub Vít2010nez.  
10.Lepšík Jan1995nez.  
Loko Česká Lípa C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
2.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
3.Motlík Lukáš2004reg. muži 31 - 60 
4.Nolová Markéta1972reg. muži 31 - 60 
5.Dědek Pavel1967reg. muži 31 - 60 
6.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
7.Sršeň Petr1955reg. muži 31 - 60 
8.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
9.Pícha Štěpán2005reg. muži 61 - 100 
10.Jaderný Petr1958nez.  
11.Rek Petr2006nez.  
Jiskra Svor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sucharda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Andrla Vladimír ml.1974reg. muži 11-30 
3.Rudinský Lukáš1978reg. muži 31-60 
4.Andrla Vladimír st.1950reg. muži 61-100 
5.Procházka Jiří1977reg. muži 61-100 
6.Drábek Milan1981reg. muži 61-100 
7.Kubásek Daniel1971reg. muži 61-100 
8.Šlégr Ondřej1976reg. muži 61-100 
9.Kryl Vladimír1955reg. muži 61-100 
10.Dušek Pavel1965nez. muži  
11.Jaderný Miroslav ml.1985nez. muži  
12.Drábek Milan2009nez. muži  
13.Jirák Jiří1987nez. muži  
14.Jonák Jan1977nez. muži  
15.Pavlíček Jonáš2008nez. muži  
16.Taller René1960nez. muži  
17.Pavlíček Martin1971nez. muži  
18.Martínek Jaromír1946nez. muži  
19.Polák Pavel1960nez. muži  
20.Polák Tomáš1982nez. muži  
TTC Jablonné v Podj. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan2001kraj. muži 101-130 
2.Linder Ladislav1953reg. muži 61-100 
3.Kučírek Ondřej1988reg. muži 61-100 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-100 
5.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-197 
6.Pýcha Patrik1975reg. muži 101-197 
7.Flégl Pavel1957reg. muži 101-197 
8.Kováč Ondřej2006reg. muži 101-197 
9.Kvapil Anh Hai2002reg. muži 101-197 
10.Motyčková Kristýna2004reg. muži 101-197 
11.Trojan František1984reg. muži 101-197 
12.Vastl Ivan1960reg. muži 101-197 
13.Vastl Milan1960reg. muži 101-197 
14.Kitzler Lubor st.1964reg. muži N 
15.Machálek Tomáš2002reg. muži N 
16.Říčař Rudolf1956reg. muži N 
17.Bába Petr1979reg. muži N 
18.Vastl František1993reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy