Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 2 muži
TJ ZOD Kámen
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císař Luboš1961reg. muži 31-60r 
2.Röhrich Karel1978reg. muži 61-90r 
3.Nováček Roman1966reg. muži 91-120r 
4.Špitálník Luboš1974reg. muži 91-120r 
5.Güldner Lukáš1983reg. muži 151-180r 
6.Kruntorád Zdeněk1957reg. muži N 
7.Holub Petr1999reg. muži N 
Sokol Ledeč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Miroslav1956reg. muži 31-60r 
2.Egart Josef1953reg. muži 31-60r 
3.Šilhan Stanislav st.1953reg. muži 31-60r 
4.Och Lubomír1953reg. muži 61-90r 
5.Kosprd Antonín1949reg. muži 91-120r 
6.Veselý Jakub2005reg. muži 121-150 reg 
7.Krajíček Vojtěch2006reg. muži 121-150r 
8.Pelúch Roman2003reg. muži 151-180r 
9.Jindra Leoš1963nez. muži N 
SK Stříbrné Hory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Miloslav1980reg. muži 20 reg 
2.Mokrý Tomáš1976reg. muži 31-60 reg 
3.Kotil Miloslav1951reg. muži 61-90 reg 
4.Pešek Karel1964reg. muži 91-120 reg 
5.Muhlfait Antonín1942reg. muži 121-150 reg 
6.Daniel Tomáš1996reg. muži 121-150 reg 
7.Tomas Milan1974reg. muži 121-150 reg 
8.Daniel Václav1972reg. muži 121-150 reg 
9.Major Petr1970reg. muži 121-150 reg 
10.Moravec Stanislav1974reg. muži 151-180 reg 
CHS Chotěboř F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Martin1972reg. muži 31-60 
2.Pokorný Radim2003reg. muži 61-90 
3.Nejedlý Miroslav1952reg. muži 61-90 
4.Kučera Jiří1965reg. muži 61-90 
5.Živný Libor1963reg. muži 61-90 
6.Janovský Zdeněk1957reg. muži 91-120 
7.Maštera Petr1982reg. muži 91-120 
8.Nedbal Patrik2005reg. muži 121-150 
9.Joksch David2006reg. muži 121-150 
10.Štolfa Ondřej2003reg. muži 151-180 
11.Rojka Matyáš2005nez. N 
12.Jun Rudolf2005nez. N 
Sokol Maleč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Milan1962reg. muži 5 
2.Myška Roman1981reg. muži 31-60 
3.Mejstřík Jiří1977reg. muži 61-90 
4.Klepetko Jiří1958reg. muži 91-120 
5.Chalupa Karel1973reg. muži 91-120 
6.Lesák Josef1992reg. muži 91-120 
7.Novotný Pavel1950reg. muži 91-120 
8.Čejka Miroslav1956reg. muži 121-150 
9.Kalvoda Martin1983reg. muži 121-150 
Jiskra H.Brod E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duben Bohumil1982reg. muži 61-90r 
2.Kučírek Petr1964reg. muži 61-90r 
3.Ranecký Tomáš1981reg. muži 61-90r 
4.Staněk Vladimír1996reg. muži 61-90r 
5.Fikar Milan1968reg. muži 61-90r 
6.Křehlík Vladimír1943reg. muži 91-120r 
7.Fikar Petr1979reg. muži 91-120r 
8.Trtík Tomáš2003reg. muži 91-120r 
9.Krejčí Aleš1985reg. muži 91-120r 
10.Bukač Jiří1977reg. muži 121-150r 
11.Fischer Michal1945reg. muži 121-150r 
12.Kocman Erik2005reg. muži 151-180R 
Sokol Přibyslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kerbr Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
2.Filip Jakub1990reg. muži 61.-90. 
3.Höfer Tomáš1977reg. muži 61.-90. 
4.Mach Michal1985reg. muži 61.-90. 
5.Thomayer Jan1979reg. muži 91.-120. 
6.Melichar Zbyněk1949reg. muži 91.-120. 
7.Šrámek Roman1978reg. muži 121.-150. 
8.Stehno Lukáš2008reg. muži 121-150 reg 
9.Kamarád Štěpán2009reg. muži 121-150regHostování z HB Ostrov , z.s.
10.Moštěk Josef1955reg. muži 121.-150. 
11.Šrámek Matěj2009reg. muži 121-150Hostování z HB Ostrov , z.s.
12.Körber Pavel2005reg. muži 151.-180. 
13.Flekal Jakub2006reg. muži 151.-180. 
14.Dolák Vladimír st.1946nez. muži  
15.Stehno Adam2006nez. sži  
Hasiči Jitkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paušíma Milan1964reg. muži 31-60 
2.Štukhejl Pavel1963reg. muži 61-90 
3.Paušíma Čeněk1972reg. muži 91-120 
4.Kryštofek Jiří1992reg. muži 91-120 
5.Šumpich Jan1969reg. muži 121-150 
6.Diviš Pavel1969reg. muži 151-180 
7.Kalenda Jaroslav1979reg. muži 151-180 
8.Benc Zdeněk1992nez. muži  
HB Ostrov H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Petr1971reg. muži 16 
2.Sáblík Petr ml.2007reg. muži 21-30 
3.Hitzger Marek2008reg. muži 31-60 
4.Fikejz Václav2007reg. muži 61-90 
5.Benc Jaroslav2008reg. muži 61-90 
6.Kunc Jan2010reg. muži 61-90 
7.Staněk Štěpán2008reg. muži 121-150 
8.Peštálová Klára2005ČR sžy 35 
9.Jinek Miroslav1979nez. muži  
Hasiči Jitkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wasserbauer Jaroslav st.1958reg. muži 21-30 
2.Kubát Petr1965reg. muži 31-60 
3.Žižka Martin1977reg. muži 61-90 
4.Venc František1966reg. muži 61-90 
5.Hamerník Miloš1976reg. muži 91-120 
6.Zelený Zbyněk1988reg. muži 91-120 
7.Čejka Martin1978reg. muži 151-180 
8.Hájková Eva1952reg. muži 151-180 
9.Mrtka Radek2003nez. muži  
Sokol Mírovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chroustovský Antonín1981reg. muži 14 
2.Matějovský Roman1964reg. muži 31-60 
3.Výboch Jaromír1957reg. muži 61-90 
4.Hušek Jiří1977reg. muži 61-90 
5.Kafka Pavel1963reg. muži 61-90 
6.Havel Ladislav1955reg. muži 121-150 
7.Prchal Petr1982reg. muži 121-150 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy