Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
CHS Chotěboř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zvolánek Zdeněk1973kraj. muži 101-120 
2.Přádová Blanka1953kraj. muži 121-140 
3.Job Štefan1985kraj. muži 171-200 
4.Janovský Aleš1985kraj. muži 201-250 
5.Voldán Jiří1965reg. muži 8 
6.Veselý Jiří st.1954reg. muži 9 
7.Málek Miroslav1971reg. muži 13 
8.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 18 
9.Veselý Stanislav1952reg. muži 31-60 
10.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 31-60 
11.Mužátko Tomáš1982reg. muži 31-60 
12.Ledvinka Bohumil1975reg. muži 31-60 
13.Sobotka Martin1972reg. muži 31-60 
14.Pokorný Radim2003reg. muži 61-90 
15.Nejedlý Miroslav1952reg. muži 61-90 
16.Kučera Jiří1965reg. muži 61-90 
17.Adam Ondřej1978nez. N 
TJ Jiskra Humpolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Tomáš1997kraj. muži 121-140 
2.Pros Ondřej1989kraj. muži 141-170 
3.Hájek Jaroslav2003kraj. muži 171-200 
4.Kmoch Petr st.1966kraj. muži 201-250 
5.Kmoch Petr ml.1998kraj. muži 201-250 
6.Krčil Tomáš1995kraj. muži 201-250 
7.Stehno Josef2005reg. muži 12 
8.Poulíček Josef1948reg. muži 21-30 
9.Vítek Stanislav1945reg. muži 21-30 
10.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
11.Krčil Jiří1969reg. muži 21-30 
12.Hamza Tomáš1976reg. muži 41-50 
13.Prokop Jaroslav1966reg. muži 31-40 
14.Rohová Michaela2007reg. muži 41-50 
TJ Nové Město na Moravě A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Dušan1982kraj. muži 71.-80. 
2.Nečas Tomáš1994kraj. muži 201.-250. 
3.Krontorád Vít1973reg. muži 81.-90. 
4.Kupka Petr1964reg. muži 101.-110. 
5.Vinkler Pavel1962reg. muži 161.-170. 
6.Gaži Patrik2003reg. muži 171.-180. 
7.Kula Jiří1979reg. muži 181.-190. 
8.Mokrý Daniel2003reg. muži 191.-200. 
9.Lempera Lukáš2006reg. muži 211.-220. 
10.Lukeš Stanislav1989reg. muži 211.-220. 
11.Jílková Eva1987reg. muži 231.-240. 
12.Gazi Miroslav1998nez. muži  
13.Jírek Jan2003reg. dci 26Střídavý start z TJ Žďár nad Sázavou
14.Vencálek Libor ml.2003reg. dci 107Střídavý start z TJ Sokol Nové Veselí
SKST Třešť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalanda Vít1998kraj. muži 121.-140. 
2.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 141.-170. 
3.Macháč Jan1998kraj. muži 171.-200. 
4.Palán Tomáš2005kraj. muži 171.-200. 
5.Nešpor Ladislav1969kraj. muži 171.-200. 
6.Sklenář Stanislav1951reg. muži 41.-50. 
7.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 51.-60. 
8.Neuman Jiří1999reg. muži 51.-60. 
9.Havel Miloslav1982reg. muži 61.-70. 
10.Kozák Zdeněk1970reg. muži 71.-80. 
11.Kovář Michal1986reg. muži 91.-100. 
HB Ostrov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hitzger Pavel1979kraj. muži 51-60 
2.Hitzger Jakub2006kraj. muži 61-70 
3.Hejkal Filip1984kraj. muži 71-80 
4.Svoboda Lukáš2006kraj. muži 101-120 
5.Malina Vítězslav1972kraj. muži 81-90 
6.Holub Šťěpán2007kraj. muži 141-170 
7.Růžička Jakub2007kraj. muži 201-250 
8.Hitzger Petr ml.1976reg. muži 4 
9.Švec Petr1971reg. muži 16 
10.Sáblík Petr ml.2007reg. muži 21-30 
11.Hitzger Marek2008reg. muži 31-60 
12.Kunc Jan2010reg. muži 61-90 
13.Benc Jaroslav2008reg. muži 61-90 
14.Staněk Štěpán2008reg. muži 121-150 
15.Peštálová Klára2005ČR sžy 35 
16.Jinek Matyáš2007ČR mži 68 
17.Koudelka Tomáš1987nez. muži  
TJ Třebíč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poskočil Karel1971kraj. muži 101-120 
2.Česnek Jiří1977kraj. muži 121-140 
3.Poskočil Dominik2002kraj. muži 141-170 
4.Durda Pavel1976kraj. muži 201-250 
5.Hronek Jiří1966reg. muži 51-60 
6.Novotný Vojtěch2002reg. muži 81-90 
7.Novotný Tomáš2003reg. muži 101-150 
8.Havlová Zuzana1992nez. ženy  
9.Horký Maxim2005reg. muži 201-250 
10.Formánek Miloslav1962nez. muži  
11.Fabík Arnošt1962nez. muži  
12.Svoboda Pavel1963nez. muži  
TJ Žďár nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Miroslav1958kraj. muži 81-90 
2.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 121-140 
3.Fňukal Radek2002kraj. muži 141-170 
4.Vavřík Lukáš1998kraj. muži 171-200 
5.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 201-250 
6.Klusáček Jiří1955kraj. muži 201-250 
7.Němeček František1956kraj. muži 201-250 
8.Minčev Ondřej1998kraj. muži 201-250 
9.Nekuža Roman1978kraj. muži 201-250 
10.Dočekal Dalibor1958kraj. muži 201-250 
11.Švoma Vít1996kraj. muži 201-250 
12.Bílek Josef1957reg. muži 79 
13.Štola Dušan1973kraj. muži 201-250 
14.Hruška Jiří1955reg. muži 65 
15.Janáčková Lucie2004reg. muži 77 
16.Malec Jiří1954reg. muži 58 
17.Řezníček Tomáš2008reg. muži 79 
TJ Slavoj Pacov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mička Lukáš1996kraj. muži 91-100 
2.Smíšek František st.1953kraj. muži 121-140 
3.Lískovec Josef1959kraj. muži 201-250 
4.Tůma Jan1998reg. muži 8. 
5.Zeman Vladimír1946reg. muži 9. 
6.Jaroš Marek1981reg. muži 16. 
7.Barák Antonín1949reg. muži 21-30 
8.Kolář Jan1959reg. muži 31-40 
9.Sovka Martin1982reg. muži 31-40 
10.Lískovec Martin1986reg. muži 61-70 
TJ Sokol Moravské Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Luboš1963kraj. muži 51-60 
2.Svoboda Vítězslav1957kraj. muži 121-140 
3.Živný František1949kraj. muži 121-140 
4.Švanda Radek1966kraj. muži 141-170 
5.Švanda Ladislav1963kraj. muži 171-200 
6.Kubík Rostislav1946reg. muži 41-50 
7.Macoun Patrik1972reg. muži 51-60 
8.Dolák Rudolf1960reg. muži 81-90 
9.Jahn Svatoslav1951reg. muži 101-150 
10.Svoboda Jaromír1959nez. muži  
11.Brychta Jiří1957nez. muži  
12.Kos František1959nez. muži  
TJ Sokol Moravské Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Zdeněk1979kraj. muži 101-120 
2.Benáček Petr1976kraj. muži 141-170 
3.Plocek Jaroslav ml.1988kraj. muži 171-200 
4.Fiala Jiří1963kraj. muži 201-250 
5.Pavlíček Tomáš1967reg. muži 91-100 
6.Almqvist Erik Morten1979reg. muži 101-150cizinec 
7.Kos Tomáš1987reg. muži 101-150 
8.Novotný Martin1986reg. muži 101-150 
9.Plocek Jaroslav1961reg. muži 101-150 
10.Punčochář Luděk1960reg. muži 101-150 
11.Bulíček Miroslav1964nez. muži  
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosek Pavel1966kraj. muži 41-50 
2.Dolák Jan1997kraj. muži 81-90 
3.Piálek Ivan1962kraj. muži 171-200 
4.Zelinková Dagmar1962kraj. muži 171-200 
5.Zerzánek Ivo1992reg. muži 61-70 
6.Štork Vítězslav1974reg. muži 71-80 
7.Kalina Petr1981reg. muži 81-90 
8.Ferkl Radek ml.1996reg. muži 101-150 
9.Štork Martin1999reg. muži 101-150 
10.Zerzánek Vladimír1962reg. muži 101-150 
11.Dolák Miroslav1980reg. muži 151-200 
12.Chromý Jan1960reg. muži 101-150 
13.Ferkl Radek1974reg. muži 151-200 
TJ Chmelná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubata Vacek Jaroslav1966kraj. muži 121-140 
2.Zadražil Vojtěch1987kraj. muži 141-170 
3.Hadrava Josef ml.1987kraj. muži 141-170 
4.Staněk Milan1960kraj. muži 201-250 
5.Přibyl Josef1963kraj. muži 141-170 
6.Zadražil Miloslav1961reg. muži 19 
7.Pisinger Václav1988reg. muži 51-60 
8.Vodička Bohuslav1953reg. muži 81-90 
9.Hadrava Josef st.1950nez. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy