Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
KRAJSKÝ PŘEBOR III. třídy
TJ Spartak Pelhřimov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírů Libor1970kraj. muži 141.-170. 
2.Kubát Martin1999kraj. muži 171.-200. 
3.Klapp Miroslav1982kraj. muži 171.-200. 
4.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 171.-200. 
5.Talíř Pavel1959reg. muži 1. 
6.Duda Lukáš1989reg. muži 2. 
7.Jírů Miroslav1964reg. muži 3. 
8.Angelis Jiří1960reg. muži 4. 
9.Brož Jakub1997reg. muži 7. 
10.Záboj Petr1993reg. muži 18. 
11.Mach Radek2001reg. muži 31.-40. 
Stolní tenis Velké Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Vít1991kraj. muži 141-170 
2.Skryja Marek1993kraj. muži 171-200 
3.Kupka Jiří1961kraj. muži 201-250 
4.Vala Daniel2004kraj. dci 201-250 
5.Buk Martin1978kraj. muži 201-250 
6.Bednář Ivan1976reg. muži 70 
7.Holík Vratislav1989reg. muži 84 
8.Kořínek Stanislav1954reg. muži 125 
9.Dvořák František1965reg. muži 140 
10.Suchánek Petr1978reg. muži 277 
11.Bradáč Petr2004reg. dci 313 
12.Pavelec Radek2003reg. dci 315 
13.Blažek Filip2004reg. dci 318 
14.Motáček Tomáš2004reg. dci 323 
15.Kališ Pavel2003reg. dci 327 
16.Hedvábný Lukáš2002reg. dci 332 
TJ Sokol Kamenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovorka Zdeněk1964kraj. muži 81-90 
2.Holub Martin1976kraj. muži 91-100 
3.Kaisler Vlastimil1982kraj. muži 201-250 
4.Hloch Tomáš1975reg. muži 41-50 
5.Fryš František1988reg. muži 41-50 
6.Wiederlechner Marek1974reg. muži 51-60 
7.Lély Jan2003reg. muži 61-70 
8.Reiterman Jaroslav1966reg. muži 71-80 
9.Kopečný Pavel1979reg. muži 81-90 
10.Kopečný Miroslav1975reg. muži 91-100 N 
11.Vondrák Radim2005reg. dci 51 - 60Střídavý start z SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou, z.s.
TJ Žďár nad Sázavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysilka Václav1977kraj. muži 91-100 
2.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 201-250 
3.Klusáček Jiří1955kraj. muži 201-250 
4.Němeček František1956kraj. muži 201-250 
5.Minčev Ondřej1998kraj. muži 201-250 
6.Švoma Vít1996kraj. muži 201-250 
7.Štola Dušan1973kraj. muži 201-250 
8.Dočekal Dalibor1958kraj. muži 201-250 
9.Jírek Jan2003reg. muži 26 
10.Janáčková Lucie2004reg. muži 77 
11.Malec Jiří1954reg. muži 58 
12.Hruška Jiří1955reg. muži 65 
13.Bílek Josef1957reg. muži 79 
14.Nekuža Roman1978kraj. muži 201-250 
15.Řezníček Tomáš2008reg. muži 79 
TJ Třebenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunce Radoslav1991kraj. muži 171.-200. 
2.Bárta Josef1966reg. muži 41.-50. 
3.Filipec Michal ml.1999reg. muži 51.-60. 
4.Vyletěl Petr1966reg. muži 71.-80. 
5.Chvátal František1960reg. muži 71.-80. 
6.Ondráček Rostislav1966reg. muži 91.-100. 
7.Ondráček Michal1997reg. muži 91.-100. 
8.Bárta Jiří1992reg. muži 101.-150. 
9.Vyletěl Pavel1964reg. muži 101.-150. 
10.Filipec Michal1977reg. muži 101.-150. 
11.Šmarda Josef1937reg. muži 151.-200. 
12.Semotam Aleš1997reg. muži 201.-250. 
13.Chvátal Radek1975reg. muži 201.-250. 
14.Podrazil Karel1992reg. muži 201.-250. 
TJ Sokol Rovečné A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Milan ml.1998kraj. muži 101-120 
2.Moravec Zdeněk1958kraj. muži 121-140 
3.Kadlec Ivo st.1961kraj. muži 121.-140. 
4.Doskočil Břetislav1961kraj. muži 201-250 
5.Čech Eduard1985reg. muži 71-80 
6.Lefler Lubomír1984reg. muži 71-80 
7.Kleinbauer Martin1986reg. muži 111-120 
8.Hrstka Milan st.1959reg. muži 171-180 
9.Skoumal Vít1977reg. muži 171-180 
10.Doskočilová Jana1990nez. muži  
TJ Sokol Přibyslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1975kraj. mži 61-70 
2.Slota Zdeněk1978kraj. muži 171.-200. 
3.Pertl Josef1956reg. muži 6. 
4.Kamarád Martin1975reg. muži 21.-30. 
5.Stehno Vladislav1975reg. muži 21.-30. 
6.Bednář Marek1979reg. muži 21.-30. 
7.Kamarád Prokop2006reg. muži 31.-60. 
8.Benc Ota1986reg. muži 31.-60. 
9.Kerbr Zdeněk1975reg. muži 31.-60. 
10.Filip Jakub1990reg. muži 61.-90. 
11.Höfer Tomáš1977reg. muži 61.-90. 
12.Mach Michal1985reg. muži 61.-90. 
TJ SB Světlá nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tecl Tomáš2001kraj. muži 141-170 
2.Kruml Milan1975kraj. muži 201-250 
3.Karel Martin1975kraj. muži 201-250 
4.Kubíček Jan1972reg. muži 21 - 30N 
5.Dvořák Petr2003reg. muži 31-60 
6.Karel Martin ml.2002reg. muži 91-120 
7.Bartoš Otto1952reg. muži 91-120 
8.Ptáčník Daniel2004reg. muži 121-150 
9.Zatočil Ladislav1954nez.  
10.Spilka Stanislav1951nez.  
11.Růžička Jaroslav1951nez.  
12.Petr Josef1960nez.  
13.Janáček Stanislav1949nez.  
14.Janáček Jiří1952nez.  
15.Hart Luboš1962nez.  
TJ Sokol Jemnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Máca Jan1983kraj. muži 61-70 
2.Chvátal Pavel1998kraj. muži 171-200 
3.Kabelka Jan1996reg. muži 51.-60. 
4.Kříž Nikolas2005reg. muži 101.-150. 
5.Bouda Zdeněk1981reg. muži 71.-80. 
6.Novák Miloš1993reg. muži 101.-150. 
7.Kakur Jan2004reg. muži 151.-200. 
8.Jelínek Lukáš2004reg. muži 201.-250. 
9.Kříž František1987nez. muži  
10.Zelený Filip2001nez. muži  
11.Brychta Vlastimil1962nez. muži  
12.Chvátal Pavel st.1973nez. muži  
13.Křikava Josef1961nez. muži  
TJ Sokol Brtnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikolonová Šárka1997kraj. muži 71.-80. 
2.Trávníček Dušan1988kraj. muži 201.-250. 
3.Stejskal Leoš1965kraj. muži 201.-250. 
4.Kourek Pavel1975reg. muži 51.-60. 
5.Škrdla David1996reg. muži 41.-50. 
6.Vrzal Matěj2002reg. muži 61-70 
7.Hos Roman1984reg. muži 71-80 
8.Pikolon Karel1965reg. muži 81-90 
9.Chudoba Jakub1990reg. muži 111-120 
10.Vrzal Milan1973reg. muži 131.-140. 
11.Novotný Pavel1986nez. muži  
SK Horní Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parkan Aleš1984kraj. muži 171.-200. 
2.Fröhlich Václav1961reg. muži 5. 
3.Nepraš Jiří1983reg. muži 11. 
4.Ištok Štefan1964reg. muži 14. 
5.Dvořák Aleš1984reg. muži 21.-30. 
6.Švehla Jaroslav1956reg. muži 81.-90. 
7.Dvořák Jakub2005reg. muži 141.-160. 
8.Kasal Jan2004reg. muži 141.-160. 
9.Valek Ondřej2004reg. muži 141.-160. 
10.Makovička Karel1963reg. muži 161.-180. 
11.Černý Michal2003nez. muži  
12.Dvořák Adam2011nez. muži  
13.Dvořák Josef1955nez. muži  
14.Dvořáková Andrea1982nez. ženy  
15.Makovička Pavel1959nez. muži  
SKST Třešť C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocmánek Jaroslav1951kraj. muži 121.-140. 
2.Sklenář Stanislav1951reg. muži 41.-50. 
3.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 51.-60. 
4.Neuman Jiří1999reg. muži 51.-60. 
5.Havel Miloslav1982reg. muži 61.-70. 
6.Kozák Zdeněk1970reg. muži 71.-80. 
7.Kučera Vlastislav1967reg. muži 81.-90. 
8.Kovář Michal1986reg. muži 91.-100. 
9.Křivánek Jan1988reg. muži 121.-130. 
10.Rudolf Vincent2003reg. muži 141.-150. 
11.Bambula Michael2004reg. muži 151.-160. 
12.Vyhlídal Jan2004reg. muži 151.-160. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy