Soupisky
Regionální přebor 4J
TJ Sokol Řetová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fangl Jiří1974reg. muži 81-90 
2.Kovářová Jana nejml.2002reg. ženy 1161-180 
3.Hladil Jan2005nez. dci  
4.Mužík Samuel2001nez. dci  
5.Kazda Kryštof2005nez. dci  
6.Kazda Lukáš1977nez. muži  
7.Kolář Jakub2002nez. muži  
8.Kovářová Pavla2006nez. sžy  
9.Sychrová Hana2007nez. sžy  
10.Beneš Petr2005nez. dci  
11.Beneš Ondřej2008nez. mži  
Sokol Mostek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 141 - 160 
2.Vaniš Marek1979reg. muži 161-180 
3.Král Zdeněk1951reg. muži 201 
4.Bartoň Vladimír1951reg. muži 201 
TJ Sokol Libchavy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Jaroslav1976reg. muži 149 
2.Rejman Vladimír1974reg. muži 166 
3.Martinec Václav1989reg. muži 195 
4.Pešek Jaroslav1947reg. muži 225 
5.Šeda Jiri1974reg. muži 226 
6.Šprindrich Karel1976reg. muži 224 
Orel Vysoké Mýto D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dian Marian1950reg. muži 121-140 
2.Jiříček Jaroslav1964reg. muži 161-180 
3.Josefy Vladimír1948reg. muži 181-200 
4.Zeman Daniel2003reg. muži 201- 
5.Zemek Jiří1957nez.  
6.Kopecký Pavel1986nez.  
7.Lexa Matyáš2004nez.  
8.Talácko Ben2005nez.  
Orel Vysoké Mýto E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škoda Michal1972reg. muži 161-180 
2.Chadima Lubomír1959reg. muži 161-180 
3.Škoda Jakub2005reg. muži 181-200 
4.Mrkos Ladislav1973reg. muži 181-200 
5.Kopecký Jan1949reg. muži 201- 
6.Hynek Lukáš2008nez.  
7.Mrkos Michal2012nez.  
8.Mrkosová Kateřina2008nez.  
9.Sys Tobiáš2006nez.  
10.Chadima Stanislav1961nez.  
TJ Sokol Plchovice Sršně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Daniel1975reg. muži 201- 
2.Novotný Miloš1964reg. muži 201- 
3.Dušek Jiří st.1951reg. muži 201- 
4.Jetleb Petr1947reg. muži 201- 
5.Štastná Božena1953reg. muži 201- 
6.Dušek Jiří ml.1978reg. muži 201- 
7.Chour Jan1993nez. muži  
8.Melkus Emil1964reg. muži 201- 
9.Zídek Josef1957reg. muži 201- 
TTC Sedlec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 62-70 
2.Janďourek Pavel1940reg. muži 210 
3.Smrček Petr1975reg. muži 201 
4.Pohl Pavel ml.2008reg. mži N210Hostování z KST SK US Steinerová Choceň
5.Janků Jaroslav1946reg. muži 210 
6.Mjiroslav Falta1965reg. muži N210 
7.Dolanský Stanislav1947reg. muži N210 
8.Ochodnický Dušan1995reg. muži N210 
9.Vopařil Rudolf1963reg. muži N210 
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Vladimír1967reg. muži 121-140 
2.Syrový Tomáš1996reg. muži 161-180 
3.Šimek Josef1978reg. muži 161-180 
4.Drábková Tereza1995reg. muži 181-200 
5.Drábková Vendula1992reg. muži 201- 
6.Drábková Veronika1995reg. muži 201- 
7.Buben Petr1965reg. muži 201- 
8.Bubnová Kateřína1996reg. muži 201- 
9.Fajfrová Michaela2005reg. muži 201-Hostování z KST SK US Steinerová Choceň
10.Hylák Jiří1970reg. muži 201- 
11.Hyláková Lucie2004reg. muži 201- 
12.Hyláková Monika2000reg. muži 201- 
13.Novotný Lukáš1999reg. muži 201- 
14.Peňáz David2003reg. muži 201- 
15.Peňáz Tomáš2006reg. muži 201- 
16.Počtýnská Adéla1991reg. muži 201- 
17.Zemanová Olga1998reg. muži 201- 
18.Zemanová Pavlína2000reg. muži 201- 
Sokol Tisová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černín Vladimír1980nez. muži  
2.Ďurač Michal1978nez. muži  
3.Flídr Zdeněk1954nez. muži  
4.Kurka Michal2008nez. mži  
5.Kysela Lukáš2006nez. sži  
6.Lipenský Vladimír1961nez. muži  
7.šereda martin1976nez. muži  
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táfl Petr1962nez.  
2.Lásko Jiří1954nez.  
3.Břeň Martin1978nez.  
4.Staněk Jan1954nez.  
5.Stříteský Martin1993nez.  
6.Lásko Martin1988nez.  
7.Lásko Martin II.2005nez.  
8.Peterka Josef2010nez.  
9.Peterka Petr2008nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy